PDA

View Full Version : molq vi daite nakaf suvet.



megasexy
04-19-2008, 15:38
Ot predi nqkolko mesetsa sme gadjeta s O. Mnogo e hubav i me ovajawa ama, naposledak mnogo me natiska za sEx, a az ne iskam zashtoto vse oshte ne sym sigurna v nego. Opitwah se da mu go obqsnq no toi sega mi se rasurdi, i neznam kakvo da pravq. Dali da otida utqh i da go napravim za da se sdobrim ili ? Kajete kak shte byde pravilno da postypq. Mersi.Chao. Na 16 sym. :oops:

LoVeIsGoNe
04-19-2008, 15:40
Em mislq 4e e rano za tazi kra4ka ako sled vreme si gotova nqma problem no 6tom pi6e6 tazi tema zna4i ne si gotova v koeto nqma ni6to lo6o ;] az mislq 4e ako toi te haresva mnogo 6te ti se ots1rdi i 6te mu mine ako ne zna4i prosto ne te e zaslujval.... :}

GabisiTa
04-19-2008, 15:42
Ако е сериозен, няма да те притиска и ще те изчака. :) Направи го, когато си готова, а не просто за да спре да ти се сърди... :?

sexa_na_kompleksa
04-19-2008, 15:43
Щом ти се е разсърдил, след като си му казала, че не искаш да спите, не ми вдъхва много доверие този младеж. Ако наистина изпитва чувства към теб, няма да те притиска и да ти се сърди.

[krisЭty]`
04-19-2008, 15:52
Ami mislq,che ako ne si sigyrna w nego ne e nujno da mu ugajdash samo,za da ne ti se syrdi :)

comics
04-19-2008, 16:01
вие сте мн прости. Той какъв трябва да е, за да я чака няк0лко г0дини, докато реши да го направи? Вие в кой свят живеете? Тук е 21 век, а не 18-19, където 1вото ти гадже е последно и се жениш за него. Аман 0т нед0развити съзнания и глупави женски мнения.
Хората са го казали: ако искаш да постъпиш правилно, попитай някоя жена относно проблема си и направи точно обратното на това, което тя ти каже!

xXxScreamxXx
04-19-2008, 16:05
Ако е сериозен, няма да те притиска и ще те изчака. :) Направи го, когато си готова, а не просто за да спре да ти се сърди... :?


+1 :P

do aftorkata .. az ako sam ti na mqstoto napuk na nego sq nqma da go tarsq ... 6te iz4akam da vidq dali toi 6te predprieme ne6ty za da se sdobrim ... ako tova ne stane pone 6te znam kolko e ``zagrijen`` za men ;)

YspexXxX :P

fuck_me_pls
04-19-2008, 16:13
направи го когато си готова а тои ако държи на теб няма да те притиснме да го направиш след като все още не си готова :)

megasexy
04-19-2008, 16:16
вие сте мн прости. Той какъв трябва да е, за да я чака няк0лко г0дини, докато реши да го направи? Вие в кой свят живеете? Тук е 21 век, а не 18-19, където 1вото ти гадже е последно и се жениш за него. Аман 0т нед0развити съзнания и глупави женски мнения.
Хората са го казали: ако искаш да постъпиш правилно, попитай някоя жена относно проблема си и направи точно обратното на това, което тя ти каже! Moje i da si prav naistina. Vse pak ne bydi grub.

No pyk dosaega nesym go pravila i mu go kazah a toy produlvawa. Moje i da e vreme veche no shte trqbwa da pomislq. Blagodarq i za drugite mneniq.

love7
04-19-2008, 16:19
Ako e to4en i ako ima 4uvstva kam teb 6te te iz4aka dokato stane6 gotova i nqma da te pritiska.No 6tom ti se e rasardil zna4i iska da mu igrae6 po svirkata.

megasexy
04-19-2008, 16:19
Ако е сериозен, няма да те притиска и ще те изчака. :) Направи го, когато си готова, а не просто за да спре да ти се сърди... :?


+1 :P

do aftorkata .. az ako sam ti na mqstoto napuk na nego sq nqma da go tarsq ... 6te iz4akam da vidq dali toi 6te predprieme ne6ty za da se sdobrim ... ako tova ne stane pone 6te znam kolko e ``zagrijen`` za men ;)

YspexXxX :P

Oho mersi, tova e mnogo dobra ideq.

angellove
04-19-2008, 16:19
Абе, не съм съгласна, че щом той иска, тя трябва да спи с него. Айде вкарайте малко логика... За кво тооолкова ще я притиска, ако има по-слини чувства и му пука за нея. Може да седне да говорят, обаче извинявам се ама тва "сърдя ти се" е супер детинско.

GerSity
04-19-2008, 16:24
Ако е сериозен, няма да те притиска и ще те изчака. :) Направи го, когато си готова, а не просто за да спре да ти се сърди... :?


+1 :P

do aftorkata .. az ako sam ti na mqstoto napuk na nego sq nqma da go tarsq ... 6te iz4akam da vidq dali toi 6te predprieme ne6ty za da se sdobrim ... ako tova ne stane pone 6te znam kolko e ``zagrijen`` za men ;)

YspexXxX :P
+1

schhhhhhh
04-19-2008, 16:51
Сигурно ще се повторя с някои от предишните мнения,но мисля,че ако той те обича достатъчно силно няма да те притиска,а ще изчака.А ти недей да правиш нещо,което не искаш само и само да му угодиш. :)

megasexy
04-19-2008, 17:16
Baaaaaaaaaa napravo nemoga da spra da placha. toi mi se obadi i mi kaza che ne me obicha i che nikoga me nee obichal. Tova e ujasno. Sega

Bati kak moje taka. ahhh. kaza mi da nego tyrsq poveche zashtoto nego zaslujavam. :-x Chuvstwam se izpolzvana.... basi grozniq kysmet deto imam.. sorry che se oplakwam, nemojah da se sdurja.

fuck_me_pls
04-19-2008, 17:24
mi togaa go zaebiii 6oty to4no 6e te izebe i 6e te ostaii!!! kakto praat pove4eto koito mnoo iskat da praat sex!!pomisli si dali takyf 4ovek te zaslujava?? 8) 8) 8) 8) 8)

megasexy
04-19-2008, 17:38
mi togaa go zaebiii 6oty to4no 6e te izebe i 6e te ostaii!!! kakto praat pove4eto koito mnoo iskat da praat sex!!pomisli si dali takyf 4ovek te zaslujava?? 8) 8) 8) 8) 8) Prava si... naistina nqma smisal da se qdosvam za nego. Mersi mnogo.