PDA

View Full Version : слабо място



fuck_me_pls
04-19-2008, 17:57
iskam da vi pitam kude e slaboto mqsto na mom4etata...primerno kogato ritam mom4e ako iskam da go zaboli kude 6te e nai-podxodq6toto mqsto da go ritna za da go zaboli nai-mnogo ???

bonbon4e__f
04-19-2008, 17:58
:-D mejdy krakata :-D

s1NNer
04-19-2008, 17:58
Много ясно ,че между краката ...

fuck_me_pls
04-19-2008, 18:03
e da ma sam 4yvala 4e kato nqkoi gi ritne po silno nz si kfo staalo i mojelo da stane ne6ty mnoo lo6o da se stigne do lekar i t.n

bonbon4e__f
04-19-2008, 18:14
e da ma sam 4yvala 4e kato nqkoi gi ritne po silno nz si kfo staalo i mojelo da stane ne6ty mnoo lo6o da se stigne do lekar i t.n
mi da moje da stane taka 4e da ne mogat da pravat deca ili ne6ty takoa :D ama puka li ti :D

fuck_me_pls
04-19-2008, 18:20
e da ma sam 4yvala 4e kato nqkoi gi ritne po silno nz si kfo staalo i mojelo da stane ne6ty mnoo lo6o da se stigne do lekar i t.n
mi da moje da stane taka 4e da ne mogat da pravat deca ili ne6ty takoa :D ama puka li ti :D

m 4esno kazano ako 6e go ritam nqq mi puka 8) ma da ne moat da praat deca ve4e 6e im e mnoo :D

bonbon4e__f
04-19-2008, 18:24
e da ma sam 4yvala 4e kato nqkoi gi ritne po silno nz si kfo staalo i mojelo da stane ne6ty mnoo lo6o da se stigne do lekar i t.n
mi da moje da stane taka 4e da ne mogat da pravat deca ili ne6ty takoa :D ama puka li ti :D

m 4esno kazano ako 6e go ritam nqq mi puka 8) ma da ne moat da praat deca ve4e 6e im e mnoo :D
ritai tam da ne ti puka :D

fuck_me_pls
04-19-2008, 18:26
xaxa ti ritala li si ?? o kfo e stavalo osven da legnat na zemqta katt padnali qbalki 8) 8) 8) :D

bonbon4e__f
04-19-2008, 18:32
xaxa ti ritala li si ?? o kfo e stavalo osven da legnat na zemqta katt padnali qbalki 8) 8) 8) :D

mi ima6e mnoo sulzi4ki ot mom4encata :lol: :lol: :lol: :lol: i lejat po zemqta 20 min :-D :razz: :razz: :razz: nema im ni6ty spok :-P

xercu
04-19-2008, 18:34
Като не искаш хем да ни боли , хем да имаме деца... Бой в пищялката !!!

Obsession
04-19-2008, 18:36
Абе ти на колко години си? Хлапашка история... Никого няма да риташ между краката, че после живота ще ти се стъжни! Не само, че болката ще е ужасна, ами и момчетата го приемат дооста по лично от обикновена физическа саморазправа. Ритай където искаш другаде, всеки би го заболяло (майка ми ми беше казвала да ритам в кокалчетата на краката и аз пробвах - действа "добре"). Физическата болка се забравя, освен, ако не лишиш някое момче от полов живот, имам подозрения, че няма да ти го прости! Ако искаш да нараниш давай с думи, ако знаеш как да ги изплзваш равна няма да имаш. Ама едва ли знаеш, като ти чета темата...
ПС: Ако става дума за самозащита (ама не лигавене в даскало, а истински риск за теб) мнението ми не се брои. Опитат ли се да ти направят нещо ритай където искаш.

alex_devv
04-19-2008, 18:39
в левия крак от десната страна го ритни

zi
04-19-2008, 18:41
Б*си на колко години си? Тръгнала да рита, а дори не може сама да си измисли къде :lol: Аз в трети клас ритах момченцата между краченцата :lol:

Ivalinka
04-19-2008, 18:41
между краката :-D

krisi_bep
04-19-2008, 18:43
Между краката,в кокалчетата(там дето е глезена,носа..знам ли и аз...Що ти е да го млатиш?

fuck_me_pls
04-19-2008, 18:54
Между краката,в кокалчетата(там дето е глезена,носа..знам ли и аз...Що ти е да го млатиш?

6toto mi razbi jivota 8)

GabisiTa
04-19-2008, 19:02
На колко години си? Децата във втори-трети клас се ритат, бият и т.н. :? И в никакъв случай не ритай момче между краката, последствията може да са доста сериозни.... :smt018
Детска работа.... [-(

anonymous546178
04-19-2008, 19:15
po princip pod kapa4kata na kraka ama taka kat te gledam si na ne pove4e ot 13 godini
kva hubava tema za razdel "LUBOV" :o :o :o :o :o :o

krisi_bep
04-19-2008, 20:38
Абе,момиче,не си заслужава.Тъпо е това.Разбил ти е живота..тц тц тц..колко още ще го правят..Едва сега започваш да се учиш.Все с бой ли ще се оправяш?!

xercu
04-19-2008, 20:42
Ще я правим кечистка ... има амбиции момичето !!! 8-)

skatemore
04-19-2008, 20:45
пф , ше ритала някой
мен ако ме ритнеш между краката например и който и да е щи избие сичките млечни зъби

fuck_me_pls
04-20-2008, 07:59
Между краката,в кокалчетата(там дето е глезена,носа..знам ли и аз...Що ти е да го млатиш?

6toto mi razbi jivota 8)

oo boje i samo 6te go ritne6 ...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: basi .... :lol:[/b]

e razbirase ne samo tfa prosto otdelno si pitam za da znam :D 6oto na seki e razli4no na edni e v lqvata ryka pff
az prosto pitam za po princip koe e nai podxodq6toto mqsto qsno razbrax

fuck_me_pls
04-20-2008, 08:05
na 15 6to??

CfEtii
04-20-2008, 08:07
И аз съм чувала,че се получава нещо си.Ма между краката най-много ще го заболи :D .Ти неде,щото ще навлечеш проблеми и на него,и на себе си.

LoVeIsGoNe
04-20-2008, 08:08
Pitah prosto! a za temata vsqko mom4e ima razli4no slabo mqsto prosto trqbva da go otkrie6 i da go drazni6 i da mu go natqkva6!! I kato go naprai6 ve4e si happy 100% :grin: :grin: :grin: :-)

fuck_me_pls
04-20-2008, 08:09
И аз съм чувала,че се получава нещо си.Ма между краката най-много ще го заболи :D .Ти неде,щото ще навлечеш проблеми и на него,и на себе си.

е аз проблемите вече си ги имам :D а какво проблеми мога да навлеча на него??? 8)

krisi_bep
04-20-2008, 09:39
Абе ти си гледай кефа и недей да риташ ничии топки.По-добре ще е за теб и за сритания.

fuck_me_pls
04-20-2008, 09:58
Абе ти си гледай кефа и недей да риташ ничии топки.По-добре ще е за теб и за сритания.

a na nego kakwo moje da mu stane? [b]

suantito
04-20-2008, 10:03
Слънчевия сплит....

fuck_me_pls
04-20-2008, 10:04
Слънчевия сплит....

и после кво????

mickelangelo
04-20-2008, 10:05
Ми има много места където може да ритнеш човек и да го заболи много ... просто ... риташ в кокалчетата на крака .. или в .. слънчевия сплит ... ( това е малко над стомаха и малко под гърдите .. по средата .. горе долу ... ) също така има сухожилия от вътрешната страна .. на .. крака .. .( бедрата ) където се трият 1 в друго .. просто .. ритай там .. но м/у краката е много лошо наистина .. и защо искаш да ритнеш някой и да го заболи ? няма смисъл ..

zi
04-20-2008, 10:09
Абе ти си гледай кефа и недей да риташ ничии топки.По-добре ще е за теб и за сритания.

a na nego kakwo moje da mu stane? [b]

Как какво може да му стане? Ако успееш да го ритнеш доста сполучливо, може да го лишиш от възможността да "прави деца" :smt045 . Дори сама не осъзнаваш какво може да стане, пък си тръгнала да риташ.

fuck_me_pls
04-20-2008, 10:09
Ми има много места където може да ритнеш човек и да го заболи много ... просто ... риташ в кокалчетата на крака .. или в .. слънчевия сплит ... ( това е малко над стомаха и малко под гърдите .. по средата .. горе долу ... ) също така има сухожилия от вътрешната страна .. на .. крака .. .( бедрата ) където се трият 1 в друго .. просто .. ритай там .. но м/у краката е много лошо наистина .. и защо искаш да ритнеш някой и да го заболи ? няма смисъл ..

защо м/у краката да е много лошо ??
8)

fuck_me_pls
04-20-2008, 10:11
Абе ти си гледай кефа и недей да риташ ничии топки.По-добре ще е за теб и за сритания.

a na nego kakwo moje da mu stane? [b]

Как какво може да му стане? Ако успееш да го ритнеш доста сполучливо, може да го лишиш от възможността да "прави деца" :smt045 . Дори сама не осъзнаваш какво може да стане, пък си тръгнала да риташ.

разбирасе че осъзнавам..аз нямам за цел да го оставя без наследство а просто да открия мястото ..!това е :P

fuck_me_pls
04-20-2008, 11:21
Но наистина ли боли толкова много колкото казват!!има ли такова място при момичетата което да отговаря на болката при момчетата от сритването м/у краката???

xercu
04-20-2008, 11:26
Както ние не знаем кво ви е на вас като ви тече кръвчицата от междрукрачието , така и вие няма да разберете какво е да ви ритнат в топките ...

fuck_me_pls
04-20-2008, 11:34
Както ние не знаем кво ви е на вас като ви тече кръвчицата от междрукрачието , така и вие няма да разберете какво е да ви ритнат в топките ...

e are opi6i go we!!az tfa na6to ne moa da go opi6a..oba4e tfa s ritaneto moje da se obqsni! 8)

xercu
04-20-2008, 11:39
Както ние не знаем кво ви е на вас като ви тече кръвчицата от междрукрачието , така и вие няма да разберете какво е да ви ритнат в топките ...

e are opi6i go we!!az tfa na6to ne moa da go opi6a..oba4e tfa s ritaneto moje da se obqsni! 8) Оо0о0 вече на Ве ли си говорим ... :? :-D
Болката е огромна ... Няма как да се опиши ... Ритат те в топките и ти иди да се търкаляш на земята поне 2 часа докато не ти мине малко ... Има и остатъчен ефект - дори и само от допир на боксерите до оназ ти работа , ти иде да умреш от болка ... Стана ли ти ясно ?!

sexita
04-20-2008, 11:49
Аз имах навик да удрям моя(а не само него) там...не знам..ей така инстинктивно...като се боричкаме...и той ми се сърдеше и като си поговорихме ми обясни,че адски боли...да не си правя шега с тая работа.
От тогава си го пазя,слънчицето ми :-)

fuck_me_pls
04-20-2008, 11:53
Както ние не знаем кво ви е на вас като ви тече кръвчицата от междрукрачието , така и вие няма да разберете какво е да ви ритнат в топките ...

e are opi6i go we!!az tfa na6to ne moa da go opi6a..oba4e tfa s ritaneto moje da se obqsni! 8) Оо0о0 вече на Ве ли си говорим ... :? :-D
Болката е огромна ... Няма как да се опиши ... Ритат те в топките и ти иди да се търкаляш на земята поне 2 часа докато не ти мине малко ... Има и остатъчен ефект - дори и само от допир на боксерите до оназ ти работа , ти иде да умреш от болка ... Стана ли ти ясно ?!

da opredeleno :) sigyrno e yjasno..iii kfo ne traa li da ydrqm mom4e tam ??

xercu
04-20-2008, 11:58
Както ние не знаем кво ви е на вас като ви тече кръвчицата от междрукрачието , така и вие няма да разберете какво е да ви ритнат в топките ...

e are opi6i go we!!az tfa na6to ne moa da go opi6a..oba4e tfa s ritaneto moje da se obqsni! 8) Оо0о0 вече на Ве ли си говорим ... :? :-D
Болката е огромна ... Няма как да се опиши ... Ритат те в топките и ти иди да се търкаляш на земята поне 2 часа докато не ти мине малко ... Има и остатъчен ефект - дори и само от допир на боксерите до оназ ти работа , ти иде да умреш от болка ... Стана ли ти ясно ?!

da opredeleno :) sigyrno e yjasno..iii kfo ne traa li da ydrqm mom4e tam ?? Аз като гледам ... За разбито сърце да искаш да усмъртиш човека - не си струва ... Вкарай му 1 шамар най - добре ... Хем по-унизително , хем по-безопасно за живота/наследството му 8-)

fuck_me_pls
04-20-2008, 12:24
[quote=xercu^es]Метафора :P

пфф 4е то тва дет ще му стане..ще е малко в сравнение с тва дет ми стана на мен .. :cry:Сподели ако искаш ...[/quotе] ми трябваше с него да се разделим за 2 седмици..това беше мноо време поне за мен..а там където аз отивах с мен имаше още две момчета които ме сваляха...и така аз му обещах 4е няма да направя нищо с тях и да го зарежа заради тях..а тои идиота само из4ака да замина за да си хване първата курва...приятелките ми ми разказаха 4е се бил вла4ел с нея по цял ден и т.н..той самия ми казва да не правя нищо с тях казва ми 4е сам единствена за него 4е ме оби4а много а ето какво направи.Когато се върнах още незнаех за слу4илото се.Когато се видяхме и тръгнах да го прегръщам,той ме спря.Каза ми 4е късаме..Попитах го защо и тои ми каза 4е си има друга..Тогава ми стана ясно какво е станало..След това и фр ми ми казаха..Сега искам да му го върна..просто нз дали тои знае колко нощи не спах и ревах за него..как тези 7 месеца дет бяхме заедно колко ми беше яко и изведнаж така да ме зареже..4есно казано очаквах сичко друго от него но не и да ми причини такава болка и то по този на4ин..Сега вече нямам никакво доверие на момчетата..просто нз..нямам думи..така 4е ако го ритна дали ще се равнява на дори една 4етвърт от това което изпитвам аз..пък и това с ританете ще бъде наи-малкото не6то..6те има много по-лоши неща.. :cry: :cry: :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :cry::cry::cry::cry: kwo ще кажеш ??[b]

xercu
04-20-2008, 12:30
И затова ще го риташ ? Не си струва ... Казах ти ... 1 шамар и толкова ... Псувай ... Каквото решиш , ама с бой се оправят нещата само при момчетата... Гадно е постъпил - наистина. Случва се ... Приеми и продължи :o

fuck_me_pls
04-20-2008, 12:34
И затова ще го риташ ? Не си струва ... Казах ти ... 1 шамар и толкова ... Псувай ... Каквото решиш , ама с бой се оправят нещата само при момчетата... Гадно е постъпил - наистина. Случва се ... Приеми и продължи :o

[b]Е ДА НЯМА КАКВО ДРУГО ДА НАПРАВЯ..ТО И ДА НЕ МУ ГО ВЪРНА АЗ..СЕ ЩЕ СЕ НАМЕРИ НЯКОЯ..МА СЛЕД 7 МЕСЕЧНАТА НИ ВРЪЗКА ,КОЕТО Е МНОО В МОМЕНТА МИ Е АДСКИ ТРУДНО ДА ГО ЗАБРАВЯ И ДА ПРОДЪЛЖА

xercu
04-20-2008, 12:41
Не знам защо , но 7 месеца не ми се струват толкова много ... Ходех с момиче 3 години , а я забравих за 1 месец .... Не беше трудно , а даже в момента се и разбираме ... Лесно е ...

fuck_me_pls
04-20-2008, 12:44
Не знам защо , но 7 месеца не ми се струват толкова много ... Ходех с момиче 3 години , а я забравих за 1 месец .... Не беше трудно , а даже в момента се и разбираме ... Лесно е ...

[b]e kude sa 7 meseca kude 3 godini i kude sa 16-godi6na tapa4ka i 4oveka koito si ti (ne ti znam godinite) :D no vse pak trqbva mi o6te malko i sym go zabraila..no v seki slu4ai nqma da moga da zapazq dobri otno6eniq s nego..samo kat go vidq i go gleam na kryf..sega kat se setq kolko mnoo sam go obi4ala se 4ydq kude mi e bil akula togava...

btw ti na kolko si??

fuck_me_pls
04-20-2008, 12:49
e az ne 4e sam gi navyr6ila 16 ma se pak be se taq..izglejda6 mi mnoo po zrql ot men :D az sa staamm ot kompa ma posle 6e ti pi6a za skypa ti 6toto me radva6 :D

soulja_girl4e
04-20-2008, 15:36
ritni go v lqvoto u6o...

kato` limonche
04-20-2008, 15:47
Бой! Бой! Няма да им се даваме, я :-P. Ама недей м/у краката, щото по разкази знам, че много боли, като ти се свие на земята, най-много да хукнеш да му помагаш, пък и после знаеш ли като ти счупи зъбите, колко струва ченето 8-) . Ще питам баба и ще ти кажа с точност 8) .

fuck_me_pls
04-20-2008, 15:53
Бой! Бой! Няма да им се даваме, я :-P. Ама недей м/у краката, щото по разкази знам, че много боли, като ти се свие на земята, най-много да хукнеш да му помагаш, пък и после знаеш ли като ти счупи зъбите, колко струва ченето 8-) . Ще питам баба и ще ти кажа с точност 8) .

:D :D :D axxaxaxa kato se svie na zemqtaaa....to4no tfa 4akam......kak pa nqq da mu pomogna na toq kreten...... :D :D a za 4eneto moje da mi kaje6 za seki slu4ai da znam :D pyk i da iskam kak da mu pomogna..to bolkata nqq da mine!!

fuck_me_pls
04-20-2008, 17:20
btw ако искам да помогна на някои фр (примерно) който е бил сритан там как по-точно бих могла да му помогна..защото един път ритнаха бест фр ми и тои ми каза там нещо да напр да го натисна някъде за да го боли по-малко..ма нз дали успях мисля че донякъде да..но по принцип какво да правя в такъв случай някой има ли идея??

fuck_me_pls
04-20-2008, 18:14
?? :)

TheNewReligion
04-20-2008, 22:38
Всички твои теми , които съм имала неблагоразумието да прочета са били от тъпи по-тъпи .Разбирам , че си доста ограничена за да стигнеш до раздаване на правосъдие , но мила съобразявай се малко . Момчетата са най-наранени , ако им кажеш жестоката истина , а не като ги сриташ между краката . Ще ти се стъжни живота както някой беше казал ,като най-малко родителите му да си поговорят с теб ! :? :? :?

mizantrope
04-20-2008, 22:59
iskam da vi pitam kude e slaboto mqsto na mom4etata...primerno kogato ritam mom4e ako iskam da go zaboli kude 6te e nai-podxodq6toto mqsto da go ritna za da go zaboli nai-mnogo ???
Tova retorichno zapitvane li e? Kakvo tochno e sgafil vaprosniqt mladesh, ta se nalagat takiva alternativni nachini na komunikaciq. :D

reni7o0o
04-21-2008, 10:11
:-D mejdy krakata :-D

+1 =; :D

mulgore
04-21-2008, 10:31
Абе как в пишката бе?
Добре ли сте?
Е да слабото място е,ама може и да остане без деца.

Една приятелка на майка ми едно време била ритнала едно момче.
Ходил на лекари мекари и до ден днешен не знае,дали има деца. :|

Alabalaportokala
04-21-2008, 11:06
Човешкото тяло е пълно със слаби места. Защо си мислите че слабините са най - болезненото място след като не е така ? Ако имаше момчета които знаят че момичетата ги болят гърдите по време на цикъл, колко от тях нямаше да може да кърмят децата един ден ? :grin:

Иначе ако искаш да затрудниш вървенето му за ден два отиди в страни на него и с коляно го удари по бедрото. Ама колкото сила имаш. В слепоочието, в гръкляна, в слънчевия сплит не е приятно. За гръкляна вниманавай, защото ако го удариш прекалено силно ще го убиеш :-D :D (важи и за слепоочието). А ако съм на тебе (авторката) ще взема 1 бухалка където пише "Peacemaker". Тогава всички части на тялото ще му бъдат слабост :grin: :grin:

Jeuelle
04-21-2008, 11:36
Оооо , веднъж направих грешката да ударя момче в слабините - такъв шамар се беше приготвил да ми извърти , че... Въобще не се прегъваше и не стенеше от болка , ами напротив - така се разяри ,че...
Не го правете дами :lol: :lol: :lol:

bungle
04-21-2008, 11:40
Бъбреци.
Капачките на коленете.
Очите. ( ок, без очите. Хаха, усетих се, че съм прекалено брутална)
Слънчевият сплит.

:o = 8-)

Felis_Dirus
04-21-2008, 13:26
Оооо , веднъж направих грешката да ударя момче в слабините - такъв шамар се беше приготвил да ми извърти , че... Въобще не се прегъваше и не стенеше от болка , ами напротив - така се разяри ,че...
Не го правете дами :lol: :lol: :lol:


Там бих ударила мъж само и единствено при опит за изнасилване/отвличане/обир (ако се съвзема от евентуалната паника). Не разбирам жените, които раздават така смело ритници там, адски глупаво е (не визирам никого, просто констатация). Не знам, твърде сериозно ми се струва и не мога да го причиня на никого. :D

fuck_me_pls
04-21-2008, 14:11
Оооо , веднъж направих грешката да ударя момче в слабините - такъв шамар се беше приготвил да ми извърти , че... Въобще не се прегъваше и не стенеше от болка , ами напротив - така се разяри ,че...
Не го правете дами :lol: :lol: :lol:


Там бих ударила мъж само и единствено при опит за изнасилване/отвличане/обир (ако се съвзема от евентуалната паника). Не разбирам жените, които раздават така смело ритници там, адски глупаво е (не визирам никого, просто констатация). Не знам, твърде сериозно ми се струва и не мога да го причиня на никого. :D

e прекалено добра си към момчетата..аз там ги удрям..ма за ебавка..иии тоо много лекичко..един път одариш гаджето си неволно без да искам..и той много ми се разсърди.после ми обясни че много боляло..и са вече се чудя дали пак да ударя момче там..а за слабо място си питам да знам :)

Felis_Dirus
04-21-2008, 14:14
Оооо , веднъж направих грешката да ударя момче в слабините - такъв шамар се беше приготвил да ми извърти , че... Въобще не се прегъваше и не стенеше от болка , ами напротив - така се разяри ,че...
Не го правете дами :lol: :lol: :lol:


Там бих ударила мъж само и единствено при опит за изнасилване/отвличане/обир (ако се съвзема от евентуалната паника). Не разбирам жените, които раздават така смело ритници там, адски глупаво е (не визирам никого, просто констатация). Не знам, твърде сериозно ми се струва и не мога да го причиня на никого. :D

e прекалено добра си към момчетата..аз там ги удрям..ма за ебавка..иии тоо много лекичко..един път одариш гаджето си неволно без да искам..и той много ми се разсърди.после ми обясни че много боляло..и са вече се чудя дали пак да ударя момче там..а за слабо място си питам да знам :)


Ти имаш ли 13? :?

fuck_me_pls
04-21-2008, 14:17
да що минала съм ги :)

Felis_Dirus
04-21-2008, 14:31
Ами, просто не ми се струва особено зряла постъпка да риташ момче в хуя за "ебавка".. сещаш ли се? :? Нито е забавно, нито смешно. И какво значи "прекалено добра си към момчетата", ние във война ли трябва да сме, не разбирам? Whatever, не ми се занимава..

RaZcAkVa6tIq
04-22-2008, 06:25
e da ma sam 4yvala 4e kato nqkoi gi ritne po silno nz si kfo staalo i mojelo da stane ne6ty mnoo lo6o da se stigne do lekar i t.n
mi da moje da stane taka 4e da ne mogat da pravat deca ili ne6ty takoa :D ama puka li ti :D

m 4esno kazano ako 6e go ritam nqq mi puka 8) ma da ne moat da praat deca ve4e 6e im e mnoo :D
ritai tam da ne ti puka :D Mejfu drugoto ne e prepora4itelno da gi ritate mejdu krakata,za6toto prez penisa minava glavna arteriq kato sunnata i ako q prekasne6 moje6 da mu spre6 babrecite i 4erniq drob poradi vatre6en kravoizliv.Nai dobre e spored men,6tot sa mi go prilagali,da go ritne6 s kolqno otstrani v bedroto, nqkade se celi v sredata,ottam minava nerv ,koito kto go udari6 mn boli i celiq krak iztrupva i led 15 min se opravq.

Jeuelle
04-22-2008, 10:05
Оооо , веднъж направих грешката да ударя момче в слабините - такъв шамар се беше приготвил да ми извърти , че... Въобще не се прегъваше и не стенеше от болка , ами напротив - така се разяри ,че...
Не го правете дами :lol: :lol: :lol:


Там бих ударила мъж само и единствено при опит за изнасилване/отвличане/обир (ако се съвзема от евентуалната паника). Не разбирам жените, които раздават така смело ритници там, адски глупаво е (не визирам никого, просто констатация). Не знам, твърде сериозно ми се струва и не мога да го причиня на никого. :D

Да , моето беше при самозащита. Нямаше какво друго да направя. Нямаше как да се обърна и да приложа техниката с лакътя. Хрумна ми само това... - голяма грешка.
Наистина е глупаво , но ....

04-22-2008, 22:07
иккю тенкан ирими наге.
След това е аут :Р

fuck_me_pls
04-26-2008, 21:26
иккю тенкан ирими наге.
След това е аут :Р

A?

NH3
04-27-2008, 15:05
зле сте ............. после ми били зрели жени ебати пуберите кухи сте

RAWRRR
04-27-2008, 21:50
Еми,между краката сигурно боли,но пове4ето о4акват удар то4но там,особено ако са срещу моми4е,така 4е това отпада..пък и нещо не мога да си представя как някоя мацка ще е достатъ4но бърза и адекватна,за да се бие с мом4е.

Освен това,какъв е смисълът да удариш някой веднъж?Ако го удариш веднъж озна4ава,4е си готова да се биеш.Като го удариш и се зашемети леко (в най-добрия слу4ай) , после като се съвземе ,ще е още по-бесен и ще те сма4ка.Трябва да можеш или да го набиеш,или да бягаш много бързо,или въобще да не се захващаш.

Ина4е здрав ритник в корема мисля,4е би заболяло доста.

dark234
04-28-2008, 15:11
Много ясно ,че между краката ...
kato gi ritne6 6te sa v raq :razz:

ScionOfStorm
04-28-2008, 17:25
^ е са сме в рая с шут в оная област. Мен са ме ритали като бях по-малък, никак не беше приятно :Д
Даже не си го заслужавах, винаги съм било кротко дете бе :(

master_of_disaster
07-01-2008, 00:59
НИКОГА НЕ РИТАЙТЕ ТАМ!!!
Вероятно е да поюнем да пикаем кръв-проблеми с бъбреците.може да е фатално.

bboy_bunker
07-01-2008, 05:36
Мен ако някоя ме ритне там, ще я обеся на червата й после ;)