PDA

View Full Version : Има ли такава програма



Otka4eniq
04-19-2008, 17:31
Значи искам да знам дали има програма която сега нз как да я обясня :D ми значи като теглиш торенти например свалям със 60 а с тая програма сваляш със 600. Аз знам че има защото един фр я има ама не иска да я прати :-x

xXxScreamxXx
04-19-2008, 17:57
BitComet ?!?! 8) 8)

Котарана
04-19-2008, 18:00
Значи искам да знам дали има програма която сега нз как да я обясня :D ми значи като теглиш торенти например свалям със 60 а с тая програма сваляш със 600. Аз знам че има защото един фр я има ама не иска да я прати :-x
Като ти четох мнението ме напуши на смях честно :D Такова чудо няма за което питаш. Неможе аз да си плащам за дадена скорост, а да свалям с 10 пъти по-висока, от тази на която съм ограничена. :-D
П.С BitComet е торент програма, за сваляне на торенти от интернет ! Неможе да ти вдигне скоростта на нета.

Otka4eniq
04-19-2008, 18:17
Значи искам да знам дали има програма която сега нз как да я обясня :D ми значи като теглиш торенти например свалям със 60 а с тая програма сваляш със 600. Аз знам че има защото един фр я има ама не иска да я прати :-x
Като ти четох мнението ме напуши на смях честно :D Такова чудо няма за което питаш. Неможе аз да си плащам за дадена скорост, а да свалям с 10 пъти по-висока, от тази на която съм ограничена. :-DНапълно съм съгласен.То....направо на дали е възможно :)
еми възможно е да ме ебава нещо :? няма да ми е за пръв път :? :(
Но знам че сваля със 600,но нз как :-D и ми каза със програма :-o

tqnko1
04-19-2008, 18:45
няма такава програма! виждал съм уш такива около 10 програми и 10те не преминаваха максимума от дадената скорост..

kocko
04-19-2008, 19:19
ами има дам ама не е порграма а номер зна4и сваля6 си га6тите отваря6 сд-то или двд-то най добре действа ако ти е двуслоино двд-то и си ръга6 пи6ката там тва е номера сваля6 с 20 пъти по бурзо :-x :-x

plmn
04-19-2008, 19:21
Най-вероятно си имаш ограничение от доставчика си.Няма как да направиш подобно нещо.То ако можеше, щяхме ли да ли минаваме на нови тарифи? :D

comics
04-19-2008, 19:26
1вото нещо, от което ти зависи скоростта, това е какъв ти е абонаментния план към доставчика ти и от там вече торента в какво състояние е и има ли сиидъри ;)

tqnko1
04-19-2008, 19:26
Най-вероятно си имаш ограничение от доставчика си.Няма как да направиш подобно нещо.То ако можеше, щяхме ли да ли минаваме на нови тарифи? :D
то така ама кой да помисли 8-)

Otka4eniq
04-19-2008, 19:31
Най-вероятно си имаш ограничение от доставчика си.Няма как да направиш подобно нещо.То ако можеше, щяхме ли да ли минаваме на нови тарифи? :D
то така ама кой да помисли 8-)
Мога да мисля ама знам че плаща колкото и аз но не сваля колкото свалям и аз ти ме изкара супер малоумен :?

LipSoFAnAnGel
04-19-2008, 19:46
ами има дам ама не е порграма а номер зна4и сваля6 си га6тите отваря6 сд-то или двд-то най добре действа ако ти е двуслоино двд-то и си ръга6 пи6ката там тва е номера сваля6 с 20 пъти по бурзо :-x :-x kolko si interesen samo :x

elf4o
04-19-2008, 20:02
Значи искам да знам дали има програма която сега нз как да я обясня :D ми значи като теглиш торенти например свалям със 60 а с тая програма сваляш със 600. Аз знам че има защото един фр я има ама не иска да я прати :-x няма такава програма може да се тегли с такава скорост ако има много пиари само или ако някои от твоя доставчик тегли същото и ти сваляш от него и така това е сичко.

tqnko1
04-19-2008, 20:13
Най-вероятно си имаш ограничение от доставчика си.Няма как да направиш подобно нещо.То ако можеше, щяхме ли да ли минаваме на нови тарифи? :D
то така ама кой да помисли 8-)
Мога да мисля ама знам че плаща колкото и аз но не сваля колкото свалям и аз ти ме изкара супер малоумен :?
zavisi ot tova kade ste razpolojeni/predi 1 fr tegle6e s 10kb pove4e :D bqxme na 1 tarifa

Blink182 the real
04-20-2008, 07:38
Значи искам да знам дали има програма която сега нз как да я обясня :D ми значи като теглиш торенти например свалям със 60 а с тая програма сваляш със 600. Аз знам че има защото един фр я има ама не иска да я прати :-x
FlashGet

LipSoFAnAnGel
04-20-2008, 10:53
Значи искам да знам дали има програма която сега нз как да я обясня :D ми значи като теглиш торенти например свалям със 60 а с тая програма сваляш със 600. Аз знам че има защото един фр я има ама не иска да я прати :-x
FlashGet оооо да точно флаш гет е :lol: :razz:

tqnko1
04-20-2008, 11:33
]

Значи искам да знам дали има програма която сега нз как да я обясня :D ми значи като теглиш торенти например свалям със 60 а с тая програма сваляш със 600. Аз знам че има защото един фр я има ама не иска да я прати :-x
FlashGet оооо да точно флаш гет е :lol: :razz:МАни, мани!А пък един друг казваше BitComet 8-) :razz:
не е ли Skype :razz: