PDA

View Full Version : Вина ...



sladurankata_meri
04-19-2008, 17:53
оф не знам от къде да започна имам ли приятел много си го обичам ноо днес т.е. 19.04 имаше събор в моя град и както си разглеждах аз сергийките и зърнах един мн готин пич известно време се гледахме след няколко часа пак слязох на събора и тоя път реших малко да пофлиртувам-не повече отидох да си купя нещо и първата му дума беше :момичето с очилата. и така така заминах аз после но се върнах пак нз защо нещо ме караше върнах се за огънче запознахме се говорехме си и по едно време той взе че ме целуна :oops: направо си взех акъла но не можах да му откажа и така няколко пътии оффф нз мн ми е гузно защото наистина приятеля ми ме обича аз също ноо вече почнах да се съмнявам нещо в мн гадна ситуация сам не искам приятеля ми да научава не искам да му причинявам това защото вчера аз бях човека който му казваше да не припарва до други при условие че той само се базикаше а на мене мн ми допадна този пич а той не е от моя град :( :( :( :( та просто исках да споделя с някой защото ми е мн гадно :( и си разменихме скайповете ии офф не съжелавам но се чувствам някак ... сиии като кучка или че сам постъпила мн несправедливо кам него :(

xXxScreamxXx
04-19-2008, 18:33
емм... кфо да ти кажа кофти ситуация за самата теб.... можеш ка кажеш на прияеля ти ако мислиш 4е 6те се по4увства6 по добре .. но нз как би реагирал .... а може прсото това твое 4увство да отмине с времето ... уСпЕХхХхх :)

Obsession
04-19-2008, 18:35
Е, да, гадно си постъпила. Аз не бих казала на приятеля си за нищо на света, честно казано... Няма да те обвинявам - съвестта ти ще си свърши работата.

MiMcHeToOo
04-19-2008, 18:48
Всеки прави грешки. Стисни зъби и не повтаряй това повече!

UnaBletoLoVeU
04-19-2008, 18:49
Не казвай на приятеля си.
Ако моят приятел ми каже нещо като твоето, колкото и да ми повтаря, че все пак ме обича, не бих повярвала, нямаше да мога да повярвам...
Ужасно си постъпила...
Според мен недей да общуваш повече с другото момче и нека това да си бъде "твоята малка, мръсна тайна". На никого нито дума...не знаеш кой може да те изпорти ;) Аз така бих направила.

xercu
04-19-2008, 18:56
... Сама го каза ... Кучка ... Хем искаш с единия , хем с другия ... Не си ли леко алчна ?! :x :-x

kocko
04-19-2008, 19:22
аве ти си е..си тъпата к..ва ве как мое дакива не6та да прави6 ама 4е си проста цтцт оби4а6 го таратанци :-x

xXxScreamxXx
04-19-2008, 20:02
аве ти си е..си тъпата к..ва ве как мое дакива не6та да прави6 ама 4е си проста цтцт оби4а6 го таратанци :-x

deeeeeeeeeeba bokluka .. cela ve4er li 6te se prai6 na interesen we ... are hodi se grazmi ako momi4eto iska6e da b1de kritikyvano 6te6e da kaje a tq iska savet osaznaava 4e e napravila gre6ka .....

KOPELE NE6TASTNOOOOO ......YMRIIIIIIIIIII

iiirish
04-19-2008, 20:05
не си постъпила гадно - постъпила си долно! ти иди се запознай с някой си там дето хабер нямаш от него и го остави да те целуне на първия разговор :shock: баси изтрещялите ... дето сте :o кой го знай тоя какъв женкар е - щом тебе е целунал, кой го знай още колко е целувал... пропаднла работа, ама и ти не падаш по-долу от него

xercu
04-19-2008, 20:06
аве ти си е..си тъпата к..ва ве как мое дакива не6та да прави6 ама 4е си проста цтцт оби4а6 го таратанци :-x

deeeeeeeeeeba bokluka .. cela ve4er li 6te se prai6 na interesen we ... are hodi se grazmi ako momi4eto iska6e da b1de kritikyvano 6te6e da kaje a tq iska savet osaznaava 4e e napravila gre6ka .....

KOPELE NE6TASTNOOOOO ......YMRIIIIIIIIIII Мацката избухна ... Нареждай го на ЛС-та следващия път... Човека просто изказа мнение ...

Sweet`dreams
04-19-2008, 20:07
Не му казвай...съгласна съм с UnaBle_to_LoVe_U
Понякога е добре да премълчиш, но ако не си сигурна в любовта си към него, направо му кажи истината и скъсайте. Какъв ще е смисъла да продължите ако не го обичаш?

krisi_bep
04-19-2008, 20:09
Еми гадничко си постъпила.По-добре наистина не му казвай.не знам колко оптимистично ще прозвучи,но не мисля,че го обичаш толкова много.На тази възраст е нормално да се увличаш по този и онзи.Помисли си пак към чувствата си към гаджето и реши дали ще трябва да мъчиш себе си,та и него.



П.П.От Провадия ли си?

AICHKA
04-19-2008, 20:14
S choveka s koito si, iavno ne ti dava tova ot koeto se nujdaesh za da iskash da flirtuvash!Ako namirash po-dobri ot nego znachi ne go obichash dostatychno!

GabisiTa
04-19-2008, 20:23
И като не му кажеш... ако някой друг те е видял и каже на приятеля ти, няма ли да е по-гадно? :?

Ou7taControL
04-19-2008, 20:25
всеки прави грешки, много момичета имат нещо, като това, като твоето, което им е малката тайна.. по добре не му казвай, защото всичко между вас ще се промени.. с времето ще забравиш за този, и вината, която е в теб ще изчезне, гарантирам ти.. или ако искаш да не се чувстваш толкова гузно, друг начин е да се замислиш той какви грешки е правил, и така ще знаеш че не си само ти.. но ако неискаш да разбере наистина, по добре не казвай това на никого, дори на приятелка, на никой не го казвай.. да си остане твоята малка тайна, и ще бъдеш сигурна, че отй няма да разбере... особенно, когато въпросното момче дори не е от твоя град :)

abble
04-19-2008, 20:56
Всеки прави грешки. Стисни зъби и не повтаряй това повече!

mese4ka
04-20-2008, 01:29
Всеки прави грешки. Стисни зъби и не повтаряй това повече! и няма какво да му мислиш тоя бил моментно превличане нищо повече :)

LoVeIsGoNe
04-20-2008, 06:41
Ako izneveri6 na nqkoi nezna4i 4e ne go obi4a6 ama ti i ne s1jelqva6 kato gledam a tova e lo6o... no se pak si premisli ne6tata sama za sebe si i pomisli 4esno li e za priqtelq ti.....

CfEtii
04-20-2008, 07:13
Кофти тръпка...аз на твое място бих му казала.По-добре да разбере от мен самата,отколкото от някой друг след месец-два.Пък и може би ще оцени това,че си имала смелоста да му кажеш.

MoHuTo
04-20-2008, 08:33
Според мен си постъпила импулсивно и не си се замисляла за последствията, а това е лошо. Имаш два вариянта: да кажеш на приятеля си и да си понесеш последствията от глупостта си или да си замълчиш и да се измъчваш, от това което си направила. Ти прецени как да постъпиш. Ще бъдеш ли искрена с приятеля си или не :?

Wrathchild
04-20-2008, 08:43
аве ти си е..си тъпата к..ва ве как мое дакива не6та да прави6 ама 4е си проста цтцт оби4а6 го таратанци :-x

deeeeeeeeeeba bokluka .. cela ve4er li 6te se prai6 na interesen we ... are hodi se grazmi ako momi4eto iska6e da b1de kritikyvano 6te6e da kaje a tq iska savet osaznaava 4e e napravila gre6ka .....

KOPELE NE6TASTNOOOOO ......YMRIIIIIIIIIII Копелето нещастно обаче е право!

fuck_me_pls
04-20-2008, 09:15
гадно си постъпила :? ..ти му казваш той да не флиртува а самата ти го правиш..нз според мен е най-добре да му кажеш какво си направила за да може поне да не се чустваш толкова гадно :) а вече той как ще реагира никой не знае.. уСпЕхХх :)

sladurankata_meri
04-20-2008, 14:40
ms mnn za s1vetite :)