PDA

View Full Version : Моля за малко помощ!



eTheReaL
04-19-2008, 19:45
Здравейте на всички форумци!
В училище пристигна оферта за летен лагер в Китен. Хотелът в които ще бъдем се казва "Камбала". Много искам да видя снимки, за да знам дали си заслужава, но в нета няма почти никакви. Много моля ако случайно някои е бил там да качи снимчици или ако няма поне малко инфо да даде относно хотела и впечатленията си от него! Благодаря предварително!!!

Exothermic
04-20-2008, 13:05
Много е гадно не ходи ... докато спиш и хлебарките
се разхождат по лицето ти ... снимки не са нужни ...

kefish_meee
04-20-2008, 13:34
Все си мисля, че по-важна е компанията с която отиваш. Ако са готини хората какво ти пука какъв е хотела? :P

Seducti0n
04-20-2008, 14:39
Все си мисля, че по-важна е компанията с която отиваш. Ако са готини хората какво ти пука какъв е хотела? :P

Принципно е така, но все пак от всяко правило си има изключение-
Я си представи, че хотелът отговаря на горе описаният, мислиш ли, че ще се чувстваш добре в подобна атмосфера, мммм едва ли...
Ако ще с папата да си, като си поставен в мизерни условия, то и настроението ти, ще се скапе. :?

eTheReaL
05-18-2008, 14:21
Много е гадно не ходи ... докато спиш и хлебарките
се разхождат по лицето ти ... снимки не са нужни ...

Пич, ти ме уби направо! Толкова ли е гадно? Аз тъкмо се бях навила да ходя... :shock:

Pepincetyy
05-18-2008, 17:10
ужас :lol:

eTheReaL
05-24-2008, 13:19
Чесно казано не че ще вляза вътре освен да се изкъпя и преоблека след плажа. Нощем ще съм по дискотеките с компанията 100%... Така че не ми е нужен 5 звезден хотел. 8) BallFace, благодаря много за снимчиците и линка! :wink:

o0ps
05-24-2008, 15:44
НЕ ХОДИ! Отвратително ееее. Обстановката е отврат, персонала е ужасен иии е пълно с кръвожадни комари. 8-)

sladka_macka123
05-25-2008, 14:33
Все си мисля, че по-важна е компанията с която отиваш. Ако са готини хората какво ти пука какъв е хотела? :P


+1

ThunderGoddess
05-25-2008, 14:37
Значи това е летен лагер, които е организиран от даскалото - т.е едва ли е нещо луксозно, даже вероятно самото място ще е гадно ... имам предвид хотела. Но пък ти няма прекарваш там деня си, а на плажа, така, че подкрепям всички, които ти казаха, че е важно с кого отиваш там. Ако харесваш хорицата, които са се записали, не се колебай, тръгвай - редполагам е нещо на символична цена, така че нищо не губиш. Какъвто и да е хотела, все е плаж, моренце и т.н :)

summergir1
05-25-2008, 14:43
голямо проучване, голямо нещо ...
в крайна сметка е много по-важно с кой си, а не къде си ...

monchetooo
06-03-2008, 18:28
iskam samo da popitam dali ima ogledalo i toplaa voda samo tfaa mi trqbva za6toto i az 6e hodqq na lager i ve4e se ot4aqh ot komentaritee plss :(

s1NNer
06-03-2008, 18:48
Апф ... аз ако отида там едва ли ще гледам къв е хотела ... ще гледам да се напия яко ,да съм с качествени хора и попринцип да си се накефиме както си трябва ... едва ли ще ми остане двеме да спя ,че да ме лазят хлебарките 8-)