PDA

View Full Version : Погледите



Sweet`dreams
04-19-2008, 19:46
Може би ви се е случало да се срещате често с някого, да не се познавате, но погледите ви постоянно да се засичат. При мен е така. Има едно момче, разбира се от училището ми. Постоянно се срещаме. Имало е случаи в които нарочно идва към мен, доближава се, но никога не предприема нищо. Просто погледи... Разбира се с времето започна да ми харесва...как да го накарам да направи първата крачка?

xercu
04-19-2008, 19:48
Кажи му здрасти ... :o

danny_f4e
04-19-2008, 19:48
защо той да я прави :) направи я ти :)

donkihot
04-19-2008, 19:48
амми просто ти я направи!

Sweet`dreams
04-19-2008, 19:49
Кажи му здрасти ... :o
Просто ей така? :D
Ъъ аз съм от по-срамежливите :oops:

skatemore
04-19-2008, 19:50
кажи от къде си , може да сме в 1 град :)

Sweet`dreams
04-19-2008, 19:51
Амии от Бургас съм

iiirish
04-19-2008, 19:53
просто го поздрави. той ще ти отвърне със същото и от там насетне вече ще потръгнат нещата :)

xercu
04-19-2008, 19:56
Кажи му здрасти ... :o
Просто ей така? :D
Ъъ аз съм от по-срамежливите :oops: УАУ !!! Права си ... Не е нужно да му казваш здрасти ... Иди пред него и го погледни тъпо ! Гарантирам 0% успех :?
Не е сложно ... аз съм казвал на момичета , който виждам на улицата за пръв път, че са сладки. Отпусни се ! :)

Sweet`dreams
04-19-2008, 19:59
Кажи му здрасти ... :o
Просто ей така? :D
Ъъ аз съм от по-срамежливите :oops: УАУ !!! Права си ... Не е нужно да му казваш здрасти ... Иди пред него и го погледни тъпо ! Гарантирам 0% успех :?
Не е сложно ... аз съм казвал на момичета , който виждам на улицата за пръв път, че са сладки. Отпусни се ! :)
хах знам, прав си. Мерси
ако имам смелост непременно ще го направя.

Ou7taControL
04-19-2008, 20:00
Кажи му здрасти ... :o
Просто ей така? :D
Ъъ аз съм от по-срамежливите :oops: УАУ !!! Права си ... Не е нужно да му казваш здрасти ... Иди пред него и го погледни тъпо ! Гарантирам 0% успех :?
Не е сложно ... аз съм казвал на момичета , който виждам на улицата за пръв път, че са сладки. Отпусни се ! :) +1 всяко момиче иска момчето да направи първата крачка.. но не винаги се получава така, така че не го чакай, ами го заговориии, едва ли ще те изяде, този срам до никаде не води.. :? Хайде успех :-)

xXxScreamxXx
04-19-2008, 20:20
lelee xercu^es vseki p1t kato ti vidq avtara i mi se palni dy6ata :D :D :D

skatemore
04-19-2008, 20:23
аз одеве баце е такъв се прибирам и гледам няква пред мене и си викам как бих я сцепил тя си говореше по телефона и аз само си ходя по тротоара и тя се обръща и почва да се усмихва и ми подава рака и вика добар вечер и се усмихва 8-)

и мене ми стана супер смешно и викам добар вечер и на теб и си продължих :D

krisi_bep
04-19-2008, 20:24
Кажи му здрасти ... :o
Просто ей така? :D
Ъъ аз съм от по-срамежливите :oops:Е и?Не може желанието ти за запознанство да е по-слабо от срамежливостта.Няма от какво да се притесняваш.Просто отиваш и му казваш "Здравей :) ",допълнено с чаровна усмивка.От там ще завържете разговор.Не е нужно да имаш някаква причина ,за да се запознаеш с някого.Ако трябва го излъжи ,че с приятелките си сте се хванали на бас коя ще се запознае с повече хора ;)

kuklichka_bg
04-19-2008, 20:25
mn se kefq akto se zasekat pogledite mi s nqkoi qki4ak au xahxhaxhaxa :lol:

xXxScreamxXx
04-19-2008, 20:26
аз одеве баце е такъв се прибирам и гледам няква пред мене и си викам как бих я сцепил тя си говореше по телефона и аз само си ходя по тротоара и тя се обръща и почва да се усмихва и ми подава рака и вика добар вечер и се усмихва 8-)

и мене ми стана супер смешно и викам добар вечер и на теб и си продължих :D



samo tfa li be6e .... :D puu nadqvax se na ne6to ....po taka :D

xercu
04-19-2008, 20:28
lelee xercu^es vseki p1t kato ti vidq avtara i mi se palni dy6ata :D :D :D ... Значи заради мен си толкова щастлива в последно време ?! 8)
btw ... идеята на krisi_bep също е добра ... Озъби му се смело ! Нека види добре подредените ти зъби и умре от кеф :-P :D

skatemore
04-19-2008, 20:41
аз одеве баце е такъв се прибирам и гледам няква пред мене и си викам как бих я сцепил тя си говореше по телефона и аз само си ходя по тротоара и тя се обръща и почва да се усмихва и ми подава рака и вика добар вечер и се усмихва 8-)

и мене ми стана супер смешно и викам добар вечер и на теб и си продължих :D



samo tfa li be6e .... :D puu nadqvax se na ne6to ....po taka :D
да не си била ти , та така се надяваш 8-)

Sweet`dreams
04-19-2008, 20:50
хахахха skatemore ти голям късмет си извадил :-D Момичето явно не е било от срамежливите :D Браво ...

skatemore
04-19-2008, 20:59
хахахха skatemore ти голям късмет си извадил :-D Момичето явно не е било от срамежливите :D Браво ...


ама само тва си остана
щот ми се ходеше до тоалетна и бях гладен и имах 1 лев ... :razz:

Sweet`dreams
04-19-2008, 21:00
аахаххахаа :D :D :D нуждите преди всичко!

skatemore
04-19-2008, 21:12
е ебем ли ги кво искат от мене 8)

gLoRiOuS_aNGeL
04-19-2008, 21:25
Ходи при него,стистни го за врата и питай : Ти харесваш ли ме?...Ако отговора е отрицателен,стискай по-силно,докато не му остане въздух и ще те заобича набързо :D

Sweet`dreams
04-19-2008, 21:45
Ходи при него,стистни го за врата и питай : Ти харесваш ли ме?...Ако отговора е отрицателен,стискай по-силно,докато не му остане въздух и ще те заобича набързо :D
хахахахаа :smt002 :smt002 :smt002 честно казано иска ми се да го направя. Ако това продължи дълго, може и да те послушам.
Благодаря :-D

st1ka
04-19-2008, 22:07
защо той да я прави :) направи я ти :)

+1

danny_f4e
04-20-2008, 08:52
Амии от Бургас съм
еиии аз уча в Бургас

fuck_me_pls
04-20-2008, 09:03
за по-сигурно я направи ти..не я оставяй на него..може би тои се надява ти да я направиш..така че давай..бъди по-смелата 8) така и така нищо не губиш..само можеш да спечелиш! :) 8) успех :smt003

Miss_^Girlfriend
04-20-2008, 11:56
Няма какво да го чакаш.Направи ТИ първата крачка.

Аз така преди време с едно момче само се гледахме.Много исках той да направи нещо, а по-късно разбрах, че той е искал същото само, че от мен... И така все ще има да си чакате... Кажи му едно "Здр"... или си изпустни учебниците пред него...или се блъсни в него и кажи едно мило "упс...сори"....направи просто нещо... не стой така!

evelinka1122
04-20-2008, 12:05
смигни му :wink:

LoLlIp0p
04-20-2008, 12:38
:D Ама тука ви е некфо супер забавно :grin: Та по темата и аз ще те посъветвам като другите да направиш ти първата крачка!

xercu
04-20-2008, 12:42
:D Ама тука ви е некфо супер забавно :grin: Та по темата и аз ще те посъветвам като другите да направиш ти първата крачка! Избухваме си !!! :razz:

ElisaDay
04-20-2008, 12:50
Go go go мацко :)

Ivalinka
04-20-2008, 15:12
ами нямате ли някой общ приятел,който да ви запознае..?

LoLlIp0p
04-20-2008, 20:33
:grin: дам...избухвате си

Mementomori
04-20-2008, 20:38
Вариантите общо взето са три. 1.Гледаш го изключително настоятелно с цел да му е неудобно да не те заговори,така кокетническо,ако държиш той да предприеме първата стъпка. 2.Ако не ти се чака,просто ти го заговори,като поставиш самата себе си на изпитание и силно желаеш да превъзмогнеш срамежливостта. 3.Най-неприятният-да не се заговорите и накрая да престанете и да се гледате! Просто действай!Успех!Няма да те ухапе.......

TheNewReligion
04-20-2008, 21:03
Hah , moje prosto da ti se podigrava ... Kakva purva krachka moje da pravi v takuv sluchai ? Kato ti haresva , nabutai se da se zapoznaete , ako zabelejish , che ima simpatii kum teb moje i da stane neshto , no se sumnqvam ! :lol:

Sweet`dreams
04-20-2008, 22:07
Вариантите общо взето са три. 1.Гледаш го изключително настоятелно с цел да му е неудобно да не те заговори,така кокетническо,ако държиш той да предприеме първата стъпка. 2.Ако не ти се чака,просто ти го заговори,като поставиш самата себе си на изпитание и силно желаеш да превъзмогнеш срамежливостта. 3.Най-неприятният-да не се заговорите и накрая да престанете и да се гледате! Просто действай!Успех!Няма да те ухапе.......
хах мерси за мнението...за настоятелното гледане - мисля че вече погледите са достатъчно настоятелни.
(aaa....placebo...dobur vkus :smt002 8) :-D )
За подиграването за което писа dark_sw...ами малко вероятно е, но може и да е така. В такъв случай обаче както сама каза каква да е първата крачка? Ако бях убедена, че ме харесва нямаше и да се поколебая да го заговоря...

NightGuardian
04-20-2008, 22:17
Няма какво да го чакаш.Направи ТИ първата крачка.

Аз така преди време с едно момче само се гледахме.Много исках той да направи нещо, а по-късно разбрах, че той е искал същото само, че от мен... И така все ще има да си чакате... Кажи му едно "Здр"... или си изпустни учебниците пред него...или се блъсни в него и кажи едно мило "упс...сори"....направи просто нещо... не стой така!

Ууупс сори ли ? Мен некое момиче ме блъсне , ке и обърна главата! 8-) :razz:

nyx
04-20-2008, 22:23
погледът...Това е нещо велико,наистина...Малко хора умеят да говорят с очи,но тези които могат,знаят какво е чувството,да срещнеш човек, който да разбере какво му казваш само с очи...Много често ми се случва дори днеска...Усещам как докато примерно две момичета говорят аз просто съм се загледал в очите на едното(много обичам да гледам хората в очите и да се опитвам да вникна в тях) и за миг тя ми отвръща...Дори да не ми харесва,един поглед може да ме накара да настръхна...Наистина чувсвтото е просто неописуемо...Моменти в които съм много зле емоционално,това е едно от малките неща,способно да ми оправи настроението....(Или да го скапе още повече при мисълта,че очите,които обичам ги гледа друг...но това е друга тема)

Поздравявам авторката на тази тема...Регестрирала се е едва наскоро а е сложила много яка тема 8)

Sweet`dreams
04-20-2008, 22:28
погледът...Това е нещо велико,наистина...Малко хора умеят да говорят с очи,но тези които могат,знаят какво е чувството,да срещнеш човек, който да разбере какво му казваш само с очи...Много често ми се случва дори днеска...Усещам как докато примерно две момичета говорят аз просто съм се загледал в очите на едното(много обичам да гледам хората в очите и да се опитвам да вникна в тях) и за миг тя ми отвръща...Дори да не ми харесва,един поглед може да ме накара да настръхна...Наистина чувсвтото е просто неописуемо...Моменти в които съм много зле емоционално,това е едно от малките неща,способно да ми оправи настроението....(Или да го скапе още повече при мисълта,че очите,които обичам ги гледа друг...но това е друга тема)

Поздравявам авторката на тази тема...Регестрирала се е едва наскоро а е сложила много яка тема 8)

Благодаря :)

Аммм странно добре описваш чувството...много малко хора съм срещала, които са го изпитвали. И когато го видя наистина настръхвам и сърцето ми все едно ще се пръсне... и всичко това само от един поглед. Наистина е неописуемо....но с времето разбираш че не може само така. Иска ти се нещо повече. От там идва и проблема.

nyx
04-20-2008, 22:29
aaaa въщност ква била темата аз чак ся се сетих че имаш нужда от съвет...Виж...Понякога човекът отсреща може да ти даде само поглед... Нищо повече...Ако не разбираш ще го кажа така...Ако нямаш много успех с момчетата и с връзките или пък нямаш някакви сериозни намерения към него...Просто си останете непознати...Защото много пъти ми се е случвало да заговарям момичето,с което сме се сваляли в поглед и още първото изречение,което се опитва да ми състави ме разочарова и ме отблъсква....хаха после даже не се гледаме... Естествено,така се е получавало от страната на момичетата...Не им допадам като характер и дори якия поглед,който срещах на спирката преди сега го няма...Ама не знам за кво ти написах това...Може би защото тУка всеки те надъхва да направиш нещо...Нека има едно различно мнение...Може пък да помогне...Инъче в моето положение (отчайващо нещастно влюбен) бих се запознал с която и да е,без да ми пука ще остана ли разочарован или не,само и само да се разсеям малко...Така,че станаха няколко фактора(+ тея на многото потребители,които са ти писали) които да те накарат да вземеш правилното решение... :) ай бай и късмет :-D

alex_devv
04-20-2008, 22:31
Ми запознай се с него :)
Така може и 10 год. да си се гледате, положението няма да се промени ако не направиш нещо по въпроса 8)

Sweet`dreams
04-20-2008, 22:34
При мен има 2 фактора които ми пречат- това, че не зная дали той ме харесва и това, че веднъж аз направих първата крачка и останах много, ама много разочарована. А иначе човекът наистина много ми харесва. Не зная дали бих могла да кажа че съм влюбена, но наистина ме влудява. Мисля да опитам да осъществя контакт с него :D :D :D Мерси за мнението.