PDA

View Full Version : Имам ситни пъпчици и обилно бяло течение по срамните устни



love_sp
04-19-2008, 21:23
Днес като се къпах забелязах че имам малки ситни пъпчици по малките срамни устни само в края , които ме сърбят малко.Мислите ли че може да са от ароматизираните ежедневни превръзки които ползвам ? Намазах се с един крем и ако не ми се оправят ще говоря с майка ми и ще отида на лекар.От 2 седмици някаде имам много силно течение и дори ежедневните не ме оправят това дали е свързано с тези пъпчици?
Хора моля ви кажете си мнението много съм притеснена :cry: :cry:



Moderated by miloto_girl-4e
т.7 от Правилника :!:

st1ka
04-19-2008, 22:45
Може и да не е нещо сериозно...Ако използваш сапун вместо интимен гел могат да се появят и от разни такива неща...Ако пък наистина толкова се притесняваш отиди на лекар!

deville`f
04-19-2008, 23:11
може да е от абсолютно всичко..може да си си простряла гащичките на балкона,да ги е лъхнал вятър и от това да имаш течение...значи..според мен отиди на лекар заради него,не защото задължително трябва да е сериозно..но все пак е течение...
а и от памучните превръзки също се получават такива неща,така че аз лично предпочитам копринени,неароматизирани защото....както сама каза...и да са ароматизирани е опасно..
много е тежко да си жена...

hottie
04-20-2008, 00:39
според мен имаш гъбички, които може да се докарат и от самите ежедневни превръзки.Но са си гъбички които трябва да се излекуват.

tqnko1
04-20-2008, 00:44
Ако използваш сапун вместо интимен гел могат да се появят и от разни такива неща...
това може ли да стане при мъжа?

hottie
04-20-2008, 09:35
Ако използваш сапун вместо интимен гел могат да се появят и от разни такива неща...
това може ли да стане при мъжа?

Аз мисля, че може. Просто това е много чувствително място.

MoHuTo
04-20-2008, 10:19
Според мен трябва да отидеш на лекар и да почнеш да използваш неароматизирани превръзки и Лактацид :)

love_sp
04-20-2008, 11:04
аз използвам интимен гел на avon и определено имам добра лична хигиена но сигурно ще отида ще говоря с майка ми

MiSs_DioR_CheRiE
04-20-2008, 21:02
според мен имаш гъбички, които може да се докарат и от самите ежедневни превръзки.Но са си гъбички които трябва да се излекуват. +1