PDA

View Full Version : Сънища



za6to_vse_na_men;((
04-19-2008, 20:34
Хорааааа извинете ако има друга такава тема но напоследък много смешни сънища сънувам и ми е много интересно как и при ваааас :grin: разкажете най-смешния си сън който сте сънували и който ви кара да му се радватее :-D

st1ka
04-19-2008, 20:59
Аз се радвам на сънищата, в които ми се случва нещо, което много искам да стане наистина...

plmn
04-19-2008, 21:00
Аз сънувам, но се случва изключително рядко.Така че нямам спомени... :D

balistic_007
04-19-2008, 21:35
и аз сънувам некви забвни сънища ... даже се усещам понякога вечер как се усмихвам идиотски,а веднъж като бях малък майка ми ме събудила щото си помислила,че се задавям,а аз съм се хилил :D

tainstvenata
04-19-2008, 21:39
Аз се радвам на сънищата, в които ми се случва нещо, което много искам да стане наистина...
аз също :)

sword
04-19-2008, 21:40
Аз сънувам, но се случва изключително рядко.Така че нямам спомени... :D

Каква глупост само ..
Съжалявам,че реагирам така обаче всеки човек сънува.
Няма неща като " аз не сънувам ". Това че не помниш нищо .. не значи, че не си сънувал. :o
Вземи чети малко повече книги по въпроса. XD

kocko
04-19-2008, 22:03
аве мн са инт съни6та са неми се пи6е ина4е некои път 6те драсна некои ред :)

miloto_girl_4e
04-19-2008, 22:17
Сънища много...
Но любимият ми е, когато сънувах, че участвам в Saw ...
Уникалното чувство, че оня смахнатия ще си играе с мен...

alizi
04-19-2008, 23:03
mene me e strah da sunuvam za6toto po-nqkoi put suni6tata mi sa se sbudvali :booooomb:

kykyto
04-20-2008, 05:50
Аз сънувам, но се случва изключително рядко.Така че нямам спомени... :D

Каква глупост само ..
Съжалявам,че реагирам така обаче всеки човек сънува.
Няма неща като " аз не сънувам ". Това че не помниш нищо .. не значи, че не си сънувал. :o
Вземи чети малко повече книги по въпроса. XD
мда има така наречен от мен " сляп сън" от който нищо не можеш да си спомниш . Той е доказан след изследвания на които личи специфичното движение на мозъчните клетки .

RaI4etO
04-20-2008, 07:13
скоро сънувах че съм клоун в цирк...а иначе си сънувам предимно хубави неща които искама да се сбъднат....
лошото е че след като се събудя веднага си забравям сънищата.....

DaЯk_AнGэL
04-20-2008, 07:20
Сънувам почти всяка вечер... обикновенно сънищата ми не са хубави, но се радвам, защото има какво да разказвам в училище. :)

zvezdichkaaa
04-20-2008, 08:07
Сънувам и то доста.Като малка сънувах все кошмари,сега сънувам някакви откачени сънища...Сънищата си помна на сутринта,но след това понякога ги забравям.Ето какво сънувах днес- че обличам Аки /котарака ми/ с розови гащички(от дея дето се продават за животни ест) :lol: .

MoHuTo
04-20-2008, 10:19
Не си спомням да съм сънувала смешни сънища. Може да са били тъпи, но смешни... :?

plamsityy
04-20-2008, 10:56
Всяка вечер сънувам нещо. Преди няколко дни сънувах, че съм във Франция :lol: И годината беше между 1800-1900 ... :razz: Уникален сън.. 8-)

sharmen
04-20-2008, 11:50
аз сънувам рядко и то предимно кошмари :shock: често се сабуждам разревана .... лошото е че понякога се збъдват
един или два пъти съм сънувала нещо смешно,спомням си че тичахме с едн от моя клас в някфа стая като мухи без глави и някаф великан ни ловеше и някфи такива 8-)

Pedigree
04-20-2008, 13:03
Все сънувам, че се хвърлям от тераса, а долу ме чака един малък розов заек, аз му падам на врата, а той ме разнася из целия град, и после се събуждам.
Някакво... :-D

mizantrope
04-20-2008, 14:34
V pove4eto slu4ai sanishtata mi sa alogi4ni i vse neshto i neqsni. Dosega, dokolkoto si spomnqm, ne sam imal smeshen (ako moga taka da se izrazq) san.

nicolepcd
04-20-2008, 15:23
Аз пък сега ставам, и на контролното, дето мисля, че ще имам 2, сънувах, че имам 6.90 :D И й викам: Госпожо, не е ли 5.90, и тя вика: Не, прекалено съм доволна, затова нека е 6.90 :lol: :lol: :lol:

y0uRfav0ritedRuG
04-20-2008, 15:40
Аз пък много обичам да санувам, ама каквото аз искам :D Тъпите сънища са ми в излишък. Иначе от одавна не съм санувала :(

zvezdichkaaa
04-20-2008, 15:40
Аз пък сега ставам, и на контролното, дето мисля, че ще имам 2, сънувах, че имам 6.90 :D И й викам: Госпожо, не е ли 5.90, и тя вика: Не, прекалено съм доволна, затова нека е 6.90 :lol: :lol: :lol:


Хаха това е много откачено :lol: .Аз пък в кошмарите ми все накой ме гони аз бягам,но супер бавно все едно имам тежести на краката,падам и немога да стана изпадам в ужас бе... :(

nicolepcd
04-20-2008, 16:49
Аз пък сега ставам, и на контролното, дето мисля, че ще имам 2, сънувах, че имам 6.90 :D И й викам: Госпожо, не е ли 5.90, и тя вика: Не, прекалено съм доволна, затова нека е 6.90 :lol: :lol: :lol:


Хаха това е много откачено :lol: .Аз пък в кошмарите ми все накой ме гони аз бягам,но супер бавно все едно имам тежести на краката,падам и немога да стана изпадам в ужас бе... :(
Еми при мен се случва подобно... по стълбите тичам, обаче не мога баш да тичам... и си преплитам краката, падам после... и попринцип се стряскам и се събуждам... :-o

Yancheto
04-21-2008, 10:32
Ммм,само да знаете какви неща сънувам... :grin: Всичките ми сънища са много смешни,най-големия ми кошмар беше,че съм прислужничка в една къща,която много прилича на къщата на дядо ми и баба ми и ни нападат пчели. :D Иначе наскоро сънувах как аз,Джак Спароу и др. хора от "Карибски пирати" сме на един кораб,където намерихме части от някакви същества и отидохме на пазара да ги продаваме . :D Сънувала съм Херкулес,Джордж Клуни,Нарния, Луи (май така се казваше единия вампир отт книгата "Интервю с вампир) :-D С две думи-много обичам да сънувам,пада голям купон :D

п.п.Явно е истина това,което чух,че в съня си никой не може да тича като хората.(и аз не мога !) Също така, забелязала съм,че не мога да летя бързо :-D

amarok
04-21-2008, 16:39
Еми наи често санувам че сам горе на блока и се мятам и преди да се размажа доло се сабуждам :D :D

borovinkaa
04-21-2008, 21:32
И аз сънувам супер шантави сънища :-D .Напоследък постоянно сънувам че учатвам в Music Idol :razz: (като се има впредвид, че съм музикален инвалид) и винаги незнам какво да изпея, и точно преди да изляза на сцената се събуждам :( .Иначе веднъж сънувах че една приятелка ражда делфини :D и беше адски нещастна, защото искаше котенца :lol:.Имала съм и ужасни кошмари - например как е есен,аз се прибирам от училище и някакъв мъж ме хваща, и ме заколва мега брутално с нож, и падам цялата обляна в кръв върху нападалите листа :( Май прекалявам с хорърите :-D

ezi4e
04-22-2008, 05:36
az nqmam sani6ta :-x

tItEufFf
04-22-2008, 07:33
Сънувах, че с най-добрата ми фр сме в мола. И аз един ден срещам едно малко момиченце и му обещавам на другия ден към 1 да дойда пак. Обаче понеже имах урок отидохме (пак с най-добрата ми фр) в 1,30 .. Това момиченце ми се разбуча, че съм закъсняла и страшно много се ядоса. Баба му също. Изведнъж всички хора изчезнаха. Ние с мойта фр тръгваме нанякъде и изведнъж виждаме, че манекените по магазините оживяват. Аз взимам една пръчка и го удрям, ама те само падат .. после пак се изправят .. След това като се обръщаме виждаме предишната ни даскалка по английски .. тя хвана приятелката ми и я затвори в някаква кутия за очила, това беше някакъв малък свят. Аз побягнах нанякъде и се събудих :lol:

ThunderGoddess
04-22-2008, 10:51
Събувам само кошмари в рядките случаи, когато сънувам и определено няма да се смееш, ако ти ги разкажа. Стивън Кинг пасти да яде пред моите сънища :D

OnlyJahLove
04-22-2008, 19:33
аз пък 2 дена сънувам един пич, който не съм го виждала през целият си жовот и държи една торба с пилешко месо :( някакво реално е всичко, обаче еднакво и почвам да се притеснявам какво значи.. +това не ям месо :shock:

icheto
04-22-2008, 20:47
Сънувам наи вече това което през деня ми е направило наи голямо впечатление.

HePeAJIeH
04-23-2008, 10:01
Аз пък тая нош сънувах че гаджето ми е от Сливен но като се събудих се успокоих защото и тя си е от Шумен като мен :) Иначе сънувам как скачам он някакъв блок и пред да падна се събуждам.Много обичам да летя в съня си :lol:

DisciplineAndOrder
04-23-2008, 19:25
хахах,сега като се замисля....

никога не си помня сънищата. 8-)

спомням си за 2-3 кошмара и един...ъмм...приятен сън,но за повече-не... :lol:

skatemore
04-23-2008, 20:04
снощи пак сънувах бившата :? писна ми чесно , всяка вечер откакто се разделихме я сънувам

hgfh
04-25-2008, 11:47
ami az sunuvah 4e az i moita nai doba priqtelka sme lizbiiki (lisbiiki) nzz kak se pishe i az kato i razkazah mn se smqhme :lol: 8-)

gabi_94
04-26-2008, 18:15
всяка вечер сънувам някакъв идиотски сън, понякога и повече от 1. Направо се усещам как се смея на сън, понякога и плача, ако сънят ми е гаден(това е рядко де)

mulgore
04-27-2008, 00:05
Сънувам най-вече кошмари и само тях помня,смешни съм нямала.

Duvessa
04-27-2008, 08:21
Изобщо не мога да се сетя за смешен сън, напоследък и аз сънувам само кошмари.