PDA

View Full Version : Полощ - цветна бременност



kripsi
04-19-2008, 21:15
zdr.ot nqkolko dni sam mn raztrevojena situaciqta e slednata pravih sex bez prezervativ,tozi meeci mi doide cikylyt to4no na vreme,no mi napravi vpe4etlenie 4e mi vyrvq po malko,no prez tova vreme pih hap4eta zashtoto bqh nastinala dali tova mi e povliqlo,ta se 4udq dali tova moje da e cvetna bremenost,pls daite mi pove4e info za cvetnata bremenost i kakvo da napravq,kolko struva test za bremenost,predvaritelno vi blagodarq!

hahavteen
04-19-2008, 21:56
До колкото знам теста струва 2-3лв но може и да се бъркам. За цветната бременност какво да кажа...Тече ти по-малко и за по-кратко и цвета е по-светъл. По-добре си вземи 5лв(в случай че е по-скъп теста) и иди до аптеката а недей да се чудиш.Успех.

evilkaAaAa
04-19-2008, 22:15
До колкото знам теста струва 2-3лв но може и да се бъркам. За цветната бременност какво да кажа...Тече ти по-малко и за по-кратко и цвета е по-светъл. По-добре си вземи 5лв(в случай че е по-скъп теста) и иди до аптеката а недей да се чудиш.Успех.

+1 и + презерватив следващия път!

CfEtii
04-20-2008, 06:54
Възможно е и хапчетата да са ти повлияли.Но за всеки случай си вземи хубав тест,не от долнопробните и провери.Успех!

krisi_bep
04-20-2008, 07:33
Какво представлява "цветната бременност"
| 2004-11-27

Първият признак на бременността е липсата на менструално кървене. Всяка жена, която предполага, че може да забременее, изпитва напрежение, докато разбере причината за закъснението.
Липса на кървене след изтичане на редовния период е възможна и по други причини: нервно-психично и емоционално напрежение, смяна на климата, заболяване.

Понякога, въпреки че е настъпила бременност, се появява кървене в определения срок. Това състояние е известно под името "цветна бременност". Това е краткотрайно и оскъдно менструалноподобно кръвотечение, появяващо се понякога през първите 2-3 месеца на бременността в дните, когато нормално би трябвало да идва мензисът.
Трябва веднага да се каже, че една добре осведомена жена може да отличи това кървене от истинската менструация по това, че е много по-оскъдно, по-краткотрайно и ако има съмнение за бременност, не бива да се отлага консултация с лекар.

hottie
04-20-2008, 08:37
Съвсем възможно е и да е от лекарствата.Но си направи тест, за да се успокоиш :)