PDA

View Full Version : Той!



Ангел_на_смъртта
04-20-2008, 05:29
На тази дата е бил роден Адолф Хитлер!

Преди някой невероятно кадърен модератор,оператор,режисьо р или администратор,на който не съм любил майка му,да изтрие тази тема държа да подчертая,че никого не призовавам да става нацист,фашист и тн.Искам просто да чуя мнението на пишещите тук за този човек!
И още нещо - как приемате филмчетата отдолу?Според вас истина ли са?Пука ли ви?Пука ли ви за бъдещите ви деца и за тяхното бъдеще?

you tube. com / watch?v=jEyT1B7lXzM
you tube. com / watch?v=G2hz51WYvVQ
you tube. com / watch?v=TSm8cmM8_w0&feature=related
you tube. com / watch?v=AX-i-ZWLT7s
you tube. com / watch?v=5Nz90Xh3rT8
you tube. com / watch?v=WvliaH-VxEc

Ако не те интересува това,интересува ли те поне България?Интересуват ли те хората,които са дали живота си за да живееш ти,без дори да те познават?

you tube. com / watch?v=qAdsm_qqMy4&feature=related ?
you tube. com / watch?v=nxTZ3BIAGhQ ?

you tube. com / watch?v=xdS5odszNnM - НАЙ-ВЕЧЕ!
you tube. com / watch?v=0sgHWSWTBbw&NR=1
....това си го знаете,да не продължавам...
Аз лично отказвам да приема,че тия маймуни са българи и българки,България е загубена,не защото политиците са лоши,а защото народът е цигански!Аз лично не принадлежа към същата раса,към която принадлежат тия отгоре,аз съм Българин,не съм нито ариец,нито славянин,нито татарин,аз съм Българин!И като такъв България винаги ще живее в сърцето ми!А в твоето какво живее?
Споменах това за да чуя мнението ви относно национализма,нацизма,расиз ма,като цяло!

ПП:Има една мъдра мисъл:"цивилизация,достигнала до интелектуалното ниво нужно за откриване на радио вълни,със сигурност ще се самоунищожи!"

Бялата раса за мен е отделна цивилизация.Да,и небелите са правили открития,но ВИНАГИ в цивилизацията на БЕЛИТЕ!

Е,смятате ли,предвид филмчетата и тенденциите напоследък,че цитатът отгоре е верен?

ППП:Темата не е правена с цел да се насажда няква омраза,искам просто да чуя мнението на хората по тия въпроси!

vamp
04-20-2008, 08:00
На колко си години и къде живееш?
Добре мислиш ама или си хлапе или не си влизал в реалността,където когато кажеш нещо подобно на това което казваш тук и първо българите се отричат от теб,а после всички останали...

Canis_Dirus
04-20-2008, 08:15
Адолф Шиклгрубер е постигнал много повече от всички пишещи в този форум.

Аман от тия расистки прояви. Аз съм Българин, аз съм ариец, аз съм славянин. На балканите, толкова народ си е посял семето, че ...
Чиста раса... глупости.

Отричали се били българите от рода си. Ми и един апостол се отрекъл от Христос. И кво?

А за Хитлер - Честит му рожден ден. Да е жиффф и здрафффф!

xXxScreamxXx
04-20-2008, 08:27
божееее хитлер .. тоя колко го мразя .... :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@

_donna_
04-20-2008, 08:47
Аз от политика не разбирам.
Нито съм толкова запозната с историята.
Искам да кажа,че не се интересувам от друго освен от официалната версия,колкото и да е манипулативна тя.

Знам само,че никой не може да определя кой да живее и кой да умре.

А като заговорихме за черно и бяло се сетих за един виц.

Пингвин и зебра влизат във фото.
-Цветна снимка ли искате?
-Не и черно-бяла стига .. :grin:

Canis_Dirus
04-20-2008, 09:34
Поздравявам ви с
88- Осем, осем от Албума "Осем Осем"
Това са корави ладки :grin: :grin:

http://youtube.com/watch?v=AEyg4-iK69c

LeAv3 m3 Al0n3
04-20-2008, 11:07
Адолф Хитлер е Най-Големия!

А не някакви Иван Ангелов-ци,Азис-овци и Найден-овци,на които днешната младеж се радва 8)

ахамз

ЕPu
04-20-2008, 14:38
Да е жив и здрав :smt098

Canis_Dirus
04-20-2008, 15:31
По повод днешния светъл празник (132 години от...) се организират всенародни пехливански игри под патронажа на Ахмед Доган, Емел Етем и Касим Дал.

Голямата награда е посещение на чешмата-паметник на терористите от гара Буново с цел "пиене на една студена вода" осигурена лично от Ахмед Доган. За съжаление не може да се посети паметникът на Сюлейман паша, тъй като гяурското ни правителство не разреши построяването му. :-x

Турското мнозинство в Германия раздава курбан за всички. :D :D

HexGirl
04-20-2008, 15:40
:shock: maloumnici

hole
04-20-2008, 15:41
Rust In Peace

:smt026

Ангел_на_смъртта
04-20-2008, 18:36
Да поздравим всички истински българи, които като teh true националисти, споменават рождения ден на един чужд диктатор, а лекинко забравят, че на днешната дата избухва Априлското въстание. (стар стил, 2-и май по нов)

Да поздравим всички тру пухчета,веещи се след английската мода с определението за Юлиански и Григориански календари.
Ако карахме по стар стил днес щеше да е 7ми април,а априлското щеше да е след 13 дни...


Както и предполагах никой не отговори на филмчетата,щото то няма какво и да се каже...Дано поне после да имате доблестта,да се разстреляте,нещо в което се съмнявам..

Felis_Dirus
04-20-2008, 20:09
Да поздравим всички истински българи, които като teh true националисти, споменават рождения ден на един чужд диктатор, а лекинко забравят, че на днешната дата избухва Априлското въстание. (стар стил, 2-и май по нов)

Да поздравим всички тру пухчета,веещи се след английската мода с определението за Юлиански и Григориански календари.
Ако карахме по стар стил днес щеше да е 7ми април,а априлското щеше да е след 13 дни...


Както и предполагах никой не отговори на филмчетата,щото то няма какво и да се каже...Дано поне после да имате доблестта,да се разстреляте,нещо в което се съмнявам..


Ааа, кефи ме, че си вярваш! Тру си! Дерзай! :razz:

Sevt
04-20-2008, 20:17
Мъртъв е само този, който е забравен!

Абсолютно вярно. А Фюрера никога няма да бъде. Нито гениалността на тактиците му, нито мощта и морала на армиите му, нито блестящата му геополитика. Така или иначе все повече факти за Райха и неговата политика започват да пробиват през манипулативната тъма.
Но вярно е и че днес се навършват 132 години от Априлското въстание, довело година по - късно до освободителната Руско - турска война, и това би следвало да е по - светлата дата за нас - Българите - наследници на Левски и Ботев.
Така или иначе много дати за отбелязване през последните няколко дни ;)