PDA

View Full Version : MoLq vI,kAjETe mI ;(



F_CK_all_I_need_is_U
04-20-2008, 07:30
Zdraveite,istoriqta mi e dosta dulga i za da ne vi oteg4avam 6te se opitam da q sakratq maksimalno...Toi jivee v Rim az v Sofia,vijdame se samo vakanciite,mnogo se obi4axme,no postepeno ne6to se sly4i...toi zapo4na mnogo da se kolebae dali me obi4a,za6toto si pada6e po edno drygo momi4e ot Italiq a i dokato be6e v BG az se durjax malko gadno s nego,vapreki 4e go obojavax..kaza mi,4e na6ata lubov ne moje da se spodeli,a po kasno i 4e ne me obi4a ve4e..sega toi xaresva drygoto momi4e az mnogo go obi4ax,bqx naranena i obarkana,a tazi sytrin prosto se sabydix i se po4yvstvax nqkak stranno,sqka6 lubovta mi e ymrqla,vsi4ki me karaxa da go zabravq i da si namerq dryg,az ne moga da obi4am dryg 4ovek,prosto e nevazmojno,no dnes se po4yvstvax izmorena ot vsi4kite my dymi,koito me naranixa,ot vsi4kite my obida i ot cqlata tazi istoriq..iskam pak da sum 6tastliva,no bez nego i bez lubovta my e nevazmojno.Lqtoto s nego 6te se vidim otnovo..molq vi,kajete mi,vazmojno li e pak mejdy nas da se poly4i ne6to...vazmojno li e pak da se obi4ame ;[ ?? :smt049

Miss_^Girlfriend
04-20-2008, 07:37
Възможно е да има още пламък, които да може да се разпали, но ти трябва да внимаваш много.Не се дръж отблъскващо с него или нещо подобно.Ако забележиш някакви намеци от негова страна - ти също можеш да му подскажеш с нещо чувствата си...но ако той просто се държи с теб като с минало или просто като с фр... това е.Така било писано и няма какво да му мислиш...

Не прави прибързани действия или изводи, защото всичко с времето си.И бъди готова за изненади.От миналото лято е минало много време.

iiirish
04-20-2008, 07:48
никога нищо не е напълно изгубено в този живот. стига да знаеш как да си върнеш нещо скъпо, то отново може да бъде твое. щом ще се видите лятото това е шанс за теб да се съберете отново или поне да направиш каквото е по силите ти това да стане. и все пак помисли - заслужава ли си?! - огромно растояние, дни през които си в неведение той къде е и с кого е, ще започне отново да се поражда недоверие, ревност... общо взето отново ще се тровите... има ли смисъл - какво печелиш и какво губиш?!

fuck_me_pls
04-20-2008, 08:11
За да оцелееш в този свят трябва да си играч..да прецакваш..да лъжеш..и най-важното-не трябва да имаш сърце..то пречи при взимането на правилните решения!Помисли си пак дали тои те заслужава..както тои е намерил друго момиче така и ти можеш!!Покажи му че е сгрешил!!

Mc_to
04-20-2008, 08:54
slu4aino da si ot stara zagora :-D

F_CK_all_I_need_is_U
04-20-2008, 08:57
nem :) za6to? i drygo momi4e li ima sa6tiq sly4ai??

MiMcHeToOo
04-20-2008, 10:31
Абе след като има друга малко се съмнявам, но ням невъзможни неща.

GabisiTa
04-20-2008, 13:45
Ако бях на твое място не бих издържала... Толкова страдание, съмнения и какво ли не... :?

piff4ence
04-20-2008, 14:06
razbiram te.tova dali 6te se slu4i ne6to mejdu vas zavisi ot teb,ako go obi4a6 mn,4akai go i kogato toi se zavarne,ne go ostavqi prosto pak da si otide,zadraj go do sebe si!

soulja_girl4e
04-20-2008, 14:11
slu4aino da si ot stara zagora :-D

Toi jivee v Rim az v Sofia
Daaam, opredeleno e ot Stara Zagora... :razz: