PDA

View Full Version : идей



girl4eety
04-20-2008, 09:35
с какво може да се подържам *дайте съвети* за чистота * отдолу* освен тези интимните кърпички и къпане

girl4eety
04-20-2008, 09:42
и какво използавте вие

Pepincetyy
04-20-2008, 09:45
В момента ползвам интимен сапун на Красная линия. На мен лично ми харесва, удобен е с дозаторчето, приятно и ненатрапчиво мирише и мие добре. Едно време пробвах Бионсен, който много го хвалеха, но така и не разбрах защо, иначе съм пробвала и още 1-2 марки, но явно не си струват вниманието, защото даже не ги помня вече
Иначе след епилация - бебешко олио.
За влагалищните промивки знам, че са крайно непрепоръчителни, защото нарушават естествения баланс (естествената среда - микрофлора, pH и т.н)...Както и се мия всеки ден.Използвам и интимни кърпички .... :)

Liar
04-20-2008, 12:53
За интимните сапуни не знам но доколкото съм чувала геловете на интимните гелове няма млечна к-на...
Между др пише се идеИ

iams
04-20-2008, 16:30
Между др пише се идеИ :D
Аз ползвам Lactacyd, много съм доволна. Към 6-7 лв е.

deville`f
04-20-2008, 16:59
ми на нивеа аз съм доволна..
а ако решиш да си вземеш от тези на ейвън,по добре не рискувай с прозрачния,защото неговия аромат може да ти докара инфекция...другия беличкия е мн по хубав :)

kefish_meee
04-20-2008, 18:01
Минеш- заминеш сложи по една шепа вода.... :D

miloto na miloto:P
04-20-2008, 21:28
В момента ползвам интимен сапун на Красная линия. На мен лично ми харесва, удобен е с дозаторчето, приятно и ненатрапчиво мирише и мие добре. Едно време пробвах Бионсен, който много го хвалеха, но така и не разбрах защо, иначе съм пробвала и още 1-2 марки, но явно не си струват вниманието, защото даже не ги помня вече
Иначе след епилация - бебешко олио.
За влагалищните промивки знам, че са крайно непрепоръчителни, защото нарушават естествения баланс (естествената среда - микрофлора, pH и т.н)...Както и се мия всеки ден.Използвам и интимни кърпички .... :) по-образно от това.. :-s

girl4eety
05-17-2008, 13:54
В момента ползвам интимен сапун на Красная линия. На мен лично ми харесва, удобен е с дозаторчето, приятно и ненатрапчиво мирише и мие добре. Едно време пробвах Бионсен, който много го хвалеха, но така и не разбрах защо, иначе съм пробвала и още 1-2 марки, но явно не си струват вниманието, защото даже не ги помня вече
Иначе след епилация - бебешко олио.
За влагалищните промивки знам, че са крайно непрепоръчителни, защото нарушават естествения баланс (естествената среда - микрофлора, pH и т.н)...Както и се мия всеки ден.Използвам и интимни кърпички .... :) по-образно от това.. :-s
kakvo imash pod predvid po obrazno ot tova

enola
05-17-2008, 13:56
Аз използвам интимен гел на Ейвън и съм доволна

VerryBerry
05-17-2008, 14:07
Аз използвам интимен гел на Ейвън и съм доволна

Да,и аз,онзи-неароматизирания :)

fiama
05-17-2008, 15:10
Досега съм ползвала интимен гел на Avon, Oriflame i Lactacyd femina. Май последния е най-удачен, защото се води че има киселинно pH. Мия се по един или 2 пъти на ден, чисто бельо, от време на време ползвам интимни кърпички- май в общи линии е това. Ако някой има наблюдения за интимния гел на Leocrema- моля да сподели! :)