PDA

View Full Version : Когато ви се случи нещо,което...???



mechtaq_za_teb
04-20-2008, 10:03
Въпроса ми е как успявате да продължите напред,когато ви се случи нещо,което много ви е наранило?Например обичали сте много един човек,споделили сте му толкова много,направили сте неща за него,които сте си мислили,че никога няма да направите...но сте поставили него пред себе си.Какво става,когато този човек един ден ви обръща гръб и промени коренно отношението си към вас и само ви наранява?
Досещате се,че питам за себе си.Защото минаха месеци,но всяка сутрин,когато се събудя ми става супер гадно :( Не искам да бъда никога повече с този човек.Дори мога да кажа,че благодарение на всичките глупости,които той ми каза и всички неща,които ми направи,не го обичам.Обаче чувството,че съм била предадена си остана и не мога да го махна от себе си.Отвратително е :( Дори забравих хубавите моменти с този човек...След тях имаше толкова много гадни случки.Как да ги помня?! :?
Толкова много нови хора срещнах,но в нито един от тях не видях,това което бях видяла в него!А не е единствен!Знам го.. :(
Какво правите вие в такива случаи,когато сте били наистина много наранени?Не говоря просто за раздяла,а за нещо много повече...
Как продължавате напред?

xercu
04-20-2008, 10:16
Какво правите вие в такива случаи,когато сте били наистина много наранени?Не говоря просто за раздяла,а за нещо много повече...
Как продължавате напред? Казах го 1 път , ще го кажа и 2ри ... Играя футбол :oops:

fuck_me_pls
04-20-2008, 10:17
Еми ще се опитам да го забравя да забравя че ме е предал,че ме е наранил.Никак не е лесно..но няма друг начин..намери си друг,който ще те обича истински и ще ти помогне да забравиш бившия 8) а той рано или късно ще съжелява..тогава ти ще си го забравила и няма да ти пука вече..използваи приятелите сии..средоточи се върху нещо ( но това нещо не трябва да вклучва него).за тебе той вече не трябва да съществува..направи се че този човек вече го няма..приятелките ти ще ти помогнат..но трябва и ти сама да си помогнеш..не мисли за нищо свързано с него..нито за хубавите моменти нито за лошите..и постепенно ще го забравиш!! УспЕХх 8) надявам се да съм ти помогнала дори мъничко :)

maybelline
04-20-2008, 10:50
След като скъсах с бившето си гадже, и той започна да ме наранява и да прави гадни номера. Не мога да ти опиша колко наранена бях, но мога да ти кажа, че това отминава най-лесно като забравиш за него и започнеш да излизаш с други момчета. Бившият ти приятел не е кретен (въпреки че съм сигурна че си го мислиш). Той също е бил наранен и за да не го покаже, се е наложило някак да спаси гордостта си. В тази "детска възраст" (преди да навърши поне 20) е нормално да спасява гордостта си като потъпква твоята. Не му позволявай да разбере че се чувстваш толкова зле от глупостите, които той говори откакто сте се разделили. Излизай с други момчета (ако искаш, постарай се той да те види да се гушкаш с друго момче) и не обръщай никакво внимание на това, което приказва. Замисляла ли си се защо ти не говориш глупости за него? Защото нямаш мания да доказваш, че имаш самочувствие и гордост (а доста момчета я имат и тя се проявява когато им се случи нещо такова). Бившият ти (и всичките му приятели от мъжки пол) са го приели все едно ти си го зарязала. Приятелите му биха го спукали от бъзици, само да разберат че му пука дори малко. Затова му се налага да говори глупости - така никой няма да разбере, че и той е бил наранен и че му пука. Не го оправдавам, между другото, а обяснявам защо се държи така, надявайки се като разбереш, да осъзнаеш какво дете е щом го прави.
Намери си ново гадже ;)

kocko
04-20-2008, 10:57
квото и да стане ми минава за 2-3 дена :)

LeVski_fen
04-20-2008, 11:00
квото и да стане ми минава за 2-3 дена :)
Явно до сега не си се влюбвал :? :? :?

VinDiesel
04-20-2008, 11:07
Единственото нещо което се сещам 1-во е да се напия после минават 2 3 седмици и всичко е отминало :) Най-лесно е да забравиш човек когато не му говориш и го подминаваш като пътен знак :)

fuck_me_pls
04-20-2008, 11:36
квото и да стане ми минава за 2-3 дена :)
Явно до сега не си се влюбвал :? :? :?

+1

eLeinS
04-20-2008, 11:40
Ммм..аз лично мисля,че никога не се преодоляват тея работи..било то раздяла или нещо много лошо,което ти се е случило..От това което прочетох ти влизам в положението,щото моето момче е пълен кретен по отношение на държание..в смисъл не си прави сметка какво върши и супер много наранява..Амаааааа..такъв си го обичам :-k
Съмнява ме да не помниш нищо хубаво което ви се е случило?В крайна сметка..след всичката болка,накрая остават само хубавите спомени..
Иначе с две думи..трябва много време..и не съм съгласна,че някой може да ти помогне да забравиш..Не си ли помогнеш сама,никой неможе..Успех мила :smt023

П.С. А за поста на "kocko" явно както казаха просто не си бил влюбен.. :?

evelinka1122
04-20-2008, 12:01
оф много трудно ги минавам тия периоди, но се държа някак си... гледам да не мисля за проблема, излизам- винаги 8-) и когато се налага да се срещна с този човек и дори да се размина с него се правя че нищо не е станало, че нищо не е имало между нас и си лепвам едно усмивка въпреки че отвътре ми кипи..., но какво да се прави... :) Надявам се че след този гаден период идва нещо по-добро, което ще го посрещна с усмивка :smt003

Angel_of^love
04-20-2008, 12:18
Да, ужасно се чувствам след такова нещо.... Просто като гръмната... но някак всичко преглъщам...казвам си, че не е дошъл края на света...и този, който ме е разплакал не заслужава вниманието ми... И край.След някъде 2 месеца се възтановявам...и усмивката пак е на лицето ми, дори и да ме боли още някъде вътре в мен сред морето от чувства...но щом решиш да го забравиш... можеш да опожариш и последния мост към него...ТОЙ не те заслужава.

hanovete
04-20-2008, 13:31
наистина е така ,в момента точно това правя само се зъбча на любимото ми момиче понеже ме одряза(а доста се забавлявахме заедно и тя ме обича като приятел) и се чудя кво да правя-аз не искам така да се държа ама ми кипва.Ако може някакви съвети :?

iiirish
04-20-2008, 13:53
времето му е майката ;-)

soulja_girl4e
04-20-2008, 14:07
Режем си вените... в Пирогов бързо се забравя всичко 8-)

sharmen
04-20-2008, 14:45
Еми гадно ми е,обаче звъня на бест фр,отиваме на шопинг терапия,вечерта излизам с новия тоалет,опитвам се да се забавлявам,запознавам се с нови хора и така.Въпросният господин го третирам като приятел.Дори да ме е наранил много се държа нормално с него.
Горе главата,една чаровна усмивка и времето ще се погрижи за останалото.

mechtaq_za_teb
04-21-2008, 04:18
Благодаря за всички съвети!Много ми помогнахте :)