PDA

View Full Version : Kak da mi prosti ;(



_MalKo_dQvOL4e_
04-20-2008, 11:01
Zdraveite ! Kazvam se Vili na 16 godini sym ! Moqta istoriq zapo4va taka...Predi moje bi 3 sedmici az mn mn mn zapo4nah da haresvam edno mom4e ... pisahme si v skype... vijdahme se kogato izlizah... trqbvashe mu vreme da reshi dali da e s men... edna vecher kogato toi me isprashtashe mi kaza kakvo e reshil i tova beshe da e s men, no oshte dokato se pribrah me naviha da otida na disko... ii taka tam se vidqh s momche koeto me haresva.. ii se celuvah s nego.. kogato tova momche koeto az si haresvam.. za koeto razkazvah predi malko... kogato mu kazah toi trqbvashe otnovo da reshi kakvo da pravi... ii taka beshe reshil da e s men.. otnovo.. Toi mi prosti, no ne mi go beshe kazal,a nai-dobrata mi priqtelka kaza che e govorila s nego i tq prosto mi kaza chee dokolkoto sa govorili prosto iska da ne se dadqvam...Na dr den az se vidqh s edno drugo momche koeto me haresva i se celuvahme... az g napravih zashtoto mi kazaha prosto da ne se nadqvam ... i sega toi mi kaza che e reshil da e s men zashototo beshe zabravil vsichko,no tova nemoje da mi go prosti... a sega si haresva druga...kaza mi che v momenta prosto nemoje da go zabravi... :( :( :( :( ;(;(;( molq vi kajete mi kakvo da pravq ;(;(;( ;( ;(;([/i]

VinDiesel
04-20-2008, 11:11
Ми пффф що не се целува с още 5 6 момчета. Като си започнала да се зарибяваш с едно момче карай само с него а не да се зарибяваш с един и после да се целуваш с други тва за мене са курвенски работи чесно казано ....

fuck_me_pls
04-20-2008, 11:14
еми...ти секи ден така си се целувала с различен доколкото аз разбрах..!Опитай се да му обясниш на момчето че не си разбрала правилното нещо..ако го обичаш просто му го кажи или му го покажи..докажи му че наистина няма да сбърка ако отново избере да бъде с теб..но ти трябва да знаеш че ако ти каже да вече трябва да си по-различна и да знаеш какво искаш..а не сяка вечер да се целуваш с различен и по тоя начин да му разбиваш сърцето.Дано да те разбере този път и да ти прости :) :) :) :) УсПеХхХХ

_MalKo_dQvOL4e_
04-20-2008, 11:15
emi kakvo trqbva6e da napravq 6tom mi kazvat si4ki 4e n6 nqma da stane...

xercu
04-20-2008, 11:16
molq vi kajete mi kakvo da pravq ;(;(;( ;( ;(;([/i] Искай да ти дават пари за целувките и ще забогатееш... Сама си се преебала и няма кво да направиш ... Страдай си сега :x

nikitas19991
04-20-2008, 11:17
ti si mn zleee be.. chesno.. :(

_MalKo_dQvOL4e_
04-20-2008, 11:17
razbira se 4e 6te b1da razli4na.. vaprosa e 4e toi neiska da mi dade 6ansa... tova e.. :smt022

BlindedAngel
04-20-2008, 11:19
В заради такива кат тебе излиза лошо име на момичетата и ги слагат под общ знаменател макар да има и много добри и свестни...Сама си се прецакала и се радвам че е станало защото момчето само щеше да страда с тебе...

F_CK_all_I_need_is_U
04-20-2008, 11:21
sTiGa DeE [!] momi4eto e napravilo gre6ka,toi e naranen,pisnalo my e ot durjanieto ti i e revnyval ot tova,4e vse ti4a6 pri drygi i tova go e tlasnalo kam drygoto momi4e.savetut mi e da izbere6 koi iska6 i da naso4i6 izcqlo vnimanieto si kam nego..ako e tfa mom4e,deto vseki pat ti e pro6tavalo,obqsni my 4e si vidqla gre6kata si,4e naistina mnogo darji6 na nego i my obe6tava6,4e onezi istorii nqma da se povtorqt..prosto go pomoli za vtori 6ans :)

xercu
04-20-2008, 11:22
sTiGa DeE [!] momi4eto e napravilo gre6ka,toi e naranen,pisnalo my e ot durjanieto ti i e revnyval ot tova,4e vse ti4a6 pri drygi i tova go e tlasnalo kam drygoto momi4e.savetut mi e da izbere6 koi iska6 i da naso4i6 izcqlo vnimanieto si kam nego..ako e tfa mom4e,deto vseki pat ti e pro6tavalo,obqsni my 4e si vidqla gre6kata si,4e naistina mnogo darji6 na nego i my obe6tava6,4e onezi istorii nqma da se povtorqt..prosto go pomoli za vtori 6ans :) Аз любов не прося ... По-добре е и тя да не го прави !

krisi_bep
04-20-2008, 11:27
А?Нищо не разбрах,ама нищо.Той ти прощава,сърди се,5-8 пъти решава да е с теб,ама после ти се мляскаш с друг ии.... :-s

LoLlIp0p
04-20-2008, 11:30
razbira se 4e 6te b1da razli4na.. vaprosa e 4e toi neiska da mi dade 6ansa... tova e.. :smt022
Аз доколкото разбрах той няколко пъти ти е давал шанс!Ти сама си си виновна! ;-)

fuck_me_pls
04-20-2008, 11:32
razbira se 4e 6te b1da razli4na.. vaprosa e 4e toi neiska da mi dade 6ansa... tova e.. :smt022

Птичката веднъж каца на рамото..просто не си я усетила и тя е отлетяла..може и да я накараш да се върне..нз
момчето според мен наистина те обича а ти не го заслужаваш..вярно наистина казали са ти друго..но докато не се увериш сама дали е вярно следващия път не бързай да направиш нещо за което после ще съжЕляваш!!по някога най-близките ти хора те предават и те лъжат..и един съвет от мен..ВЯРВАЙ САМО НА СЕБЕ СИ И НА ТОВА КОЕТО ВИЖДАШ ТИ..А НЕ НА ТОВА,КОЕТО ДРУГИТЕ ТИ КАЖАТ 4Е СА 4УЛИ ИЛИ ВИДЕЛИ!!!

fuck_me_pls
04-20-2008, 11:40
razbira se 4e 6te b1da razli4na.. vaprosa e 4e toi neiska da mi dade 6ansa... tova e.. :smt022
Аз доколкото разбрах той няколко пъти ти е давал шанс!Ти сама си си виновна! ;-)

+1

kocko
04-20-2008, 11:40
Ти си ебаси долнупрбната курва ве леле ебаси тъпата шавратия земи се гръмни ма курво правилно няма да ти прости пи4а мръсна ули4ница :-x :-x :-x

schhhhhhh
04-20-2008, 11:50
Друг път като си харесаш момче недей да се целуваш с други само за спорта. :) Мисли малко преди да направиш нещо. :?

evelinka1122
04-20-2008, 11:54
горкото момче... бива ли така да го разиграваш... ?!!? колко пъти ти даде шанс я преброй че на мен не ми достигат пръстите! :-x

xXxScreamxXx
04-20-2008, 12:07
molq vi kajete mi kakvo da pravq ;(;(;( ;( ;(;([/i] Искай да ти дават пари за целувките и ще забогатееш... Сама си се преебала и няма кво да направиш ... Страдай си сега :x


+1
абе моми4е тфа тфойто е кат на магистралаатаа само дет не зима6 пари и не праиш секс ами се целува6.... ама за си4ко има време ... сай боже скорошно забогатяване :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :shock: :P

DiabolicAngel
04-20-2008, 12:28
Друг път като си харесаш момче недей да се целуваш с други само за спорта. :) Мисли малко преди да направиш нещо. :?

8-)

xXxScreamxXx
04-20-2008, 12:31
горкото момче... бива ли така да го разиграваш... ?!!? колко пъти ти даде шанс я преброй че на мен не ми достигат пръстите! :-x

да дойда и аз заедно да ги броим .. ако рацете и крката не стигат .. 6те ни помагат и др хора :grin: :grin: :D :D :-D :-D

_MalKo_dQvOL4e_
04-20-2008, 12:40
sTiGa DeE [!] momi4eto e napravilo gre6ka,toi e naranen,pisnalo my e ot durjanieto ti i e revnyval ot tova,4e vse ti4a6 pri drygi i tova go e tlasnalo kam drygoto momi4e.savetut mi e da izbere6 koi iska6 i da naso4i6 izcqlo vnimanieto si kam nego..ako e tfa mom4e,deto vseki pat ti e pro6tavalo,obqsni my 4e si vidqla gre6kata si,4e naistina mnogo darji6 na nego i my obe6tava6,4e onezi istorii nqma da se povtorqt..prosto go pomoli za vtori 6ans :)
aMIii az naistina ve4e mu kazah 4e nqma da se povtori... pomolih go za 6ans.. no toi prosto nemoje da mi go dade...tova e ;(

Dilana
04-20-2008, 13:11
:x xmmm moqta istoriq e ne6to podobno :x :x :x iii mislq 4e nqma da moje6 da promeni6 ni6to... nqma kak prosto... post1pila si mn gadno ... :( :( :( :( [/b]

GabisiTa
04-20-2008, 13:34
Щом ти е казал, че това не може да ти го прости, просто го остави да си бъде щастлив с друга... Колко пъти ти е простил и ти правиш същото... По-добре, че не сте заедно, иначе щеше да го нараниш отново... :?

"Само глупакът прави една и съща грешка няколко пъти, като се надява на различен резултат.... " :?