PDA

View Full Version : Вече не се радвам



lilit_666
04-20-2008, 13:41
...на който и да е празник- ИД, РД, Велик ден, Коледа, Нова Година... все едно е един обикновен ден, като ве други.Странно ми е , защото преди чаках с такова нетърпение и вълнение да дойдат, а ся не ми дреме. Примерно др седмица имам РД, ще поканя мн хора, на които държа и обичам, ще сме в хубаво заведение...а хич не ми пука...
Вярно, 4е заради лошото си детство се наложи да порасна преждевременно, но все пак ИСКАМ ПАК ДА СЕ РАДВАМ НА ЖИВОТА И ПРАЗНИЦИТЕ-при вас как е, вълнувае ли се за поводи.... :cry:
Сега празника за мен е ден, в който ще се наям с нещо по-така...а не искам :booooomb:

Jeuelle
04-20-2008, 13:46
Aми да , разбирам те.
Няма я тръпката вече - порастваме :-D .
Но пък аз се радвам само на Именния си ден , защото обичам ходенето на църква , надпреварата с върбичките , после да се съберем с момичетата ....

RottenFlesh
04-20-2008, 13:50
И при мен е тъй.Примерно ся идва великден , като бях малка чаках с нетърпение да боядисам яйцата , я сега ми е като някакво задължение.Или пък като трябва да се събираме с роднини , абе тъпи празници

LipSoFAnAnGel
04-20-2008, 13:57
И аз мен е като обикновен ден наистина не е като преди да чакам с нетърпение празниците..ама ясвно, защото порастваме и вече не се радваме на малките неща :(

Exothermic
04-20-2008, 13:59
Тая па, аз дори не знам кога са празниците... 8-)

Felis_Dirus
04-20-2008, 14:00
Да ти имам проблемите и на тебе... :lol:

schhhhhhh
04-20-2008, 14:14
И аз като по-малка много се радвах на празниците.Аз все още се радвам,но само когато идва рожденият ми ден или Коледа.В момента хич не ми се иска да идва Великден ( само заради ваканцията му се радвам ).Вярно,хубав празник е,но пък цялата тая какафония с боядисването на яйцата,ходене до баби,дядовци и въобще цялата рода....ооооо направо всичко това започва да ми омръзва. :?

Magi4eska_Kiss
04-20-2008, 14:17
Аз се радвам само когато ми идва рожденния ден, иначе и на мене другите празници са ми като задължение... Велик ден- пфффф... :(

vikiiitooo
04-20-2008, 14:30
Спокс не си единствена :wink: :P

kefish_meee
04-20-2008, 14:32
Познато..... опитай се да отбележиш празника малко по- различно, а не баналното ходено в ресторант :o

ЕPu
04-20-2008, 14:35
Споко, нормално е. Не може вечно да си на 8 и да тръпнеш в очакване на Дядо Коледа.


П.П. А защо ти трябва слециален празник за да се почувстваш просто добре?

MakeMeLaugh
04-20-2008, 14:37
Квото беше, беше ;)

TheBeastInBlack
04-20-2008, 14:46
Единствените празници, които ме касаят, са моя рожден ден и тези на близките ми. Не ме интересуват светските празници, а още по-малко религиозните. ;)

xXxScreamxXx
04-20-2008, 14:54
и аз съм така .. поне нямам имен ден :D :D :D :D ...аа ина4е рд-то .. 4ествах го с мн нежелание :-D :-D :-D :D

kocko
04-20-2008, 15:11
никви празници неме греят неми трябва повод са се напия или квото да било отврат са си4ки празници барабар с рд но тои е ммалко по 4ове4ен :x

HAGVXSXVH
04-20-2008, 15:17
аз за нова година и коледа сякаш не се радвах,но за р-дото в началото пак ми беше тъпо ама като наближи имаше малка тръпка,а сега искам да дойде велик ден не само заради ваканцията.. :)

Seducti0n
04-20-2008, 15:26
Пффф, същата работа.Днес е именият ми ден, а никъде не ми се ходи, с никого не ми се празнува.
Другата неделя имам рожден ден-пак всичко ще се повтори 1:1.
И аз преди години с нетърпение, очаквах април месец-имам двоен повод да празнувам, ама ето на, настроение нулево! :?

stealthyGirl
04-20-2008, 15:53
И аз не се вълнувам вече. :)
Само когато ще видя някой, когото не съм от отдавна...

П.П.И да ви кажа-така е по-добре, защото иначе все някой ще ме разочарова. :/

Iria
04-20-2008, 16:36
И аз вече съм така. Абе радвам се, ама не чак толкова. Радвам се за рожденния ми ден и за рожденния ден на баща ми и майка ми.

s1NNer
04-20-2008, 16:46
И аз така ... като малка чаках със нетърпение рождения си ден и супер много се радвах ... А сега ... сега го празнувам колкото да се изръсят родата и да се наям хубаво :lol:

DaЯk_AнGэL
04-20-2008, 18:48
Аз пък винаги съм си мразела рожденните дни ... мразя да ми честитят, да се изреди цялата рода по телефона и на вратата. А и досега почти на всеки рожден ден пътувъм. :o
Великден също не го обичам. Верно си е разправия..
Само на Коледа се радвам, и на Нова Година, защото ще се напия... не че ми трябва повод де, ама тогава е по-готино.
В крайна сметка празниците са си задължения.. черпиш, каниш хора да празнувате.. направо се радвам, че рождения ми ден е през лятната ваканция. :lol:

IdiOtKa
04-20-2008, 21:44
pросто ден ...и аз не им обръщам особено значение ..дори понякога забравям за тях ..не сам им фебнка

Pedigree
04-21-2008, 07:35
Айде сега, не е толкова фатално.

sh3_1s_7h3_0n3
04-21-2008, 09:29
Никога не съм се радвала на имения ми ден и не съм го възприемала за особено 'специален', защото никога не съм го 'празнувала', а и никой не се е сещал за него освен родителите ми, чичо ми и баба ми, на която съм кръстена. :) А пък и на следващия ден имам РД, което допълнително омаловажава ИД-то.
Пък и са зимата... по време на ваканции или сесиии..и единствено могат да се сетят най-добрите ми приятели, но когато и те 'забравят' или се сетят в последния момент... се получава още по-'сдухарско'.. Особено тази година... :? Като бях по-малка, се вълнувах много повече за рождения си ден специално. :)

Коледа... нея си я празнувам с цяяялото семейство и затова толкова много я харесвам... особено настроението, което носи. :)
Макар че вече не умирам от чак такъв 'кеф' като трябва да украся елхата... а преди хленчех на майка ми да я правим 1-2седм по-рано 0.о

На НГ.. там е относително... зависи къде си, с кого си... последните години беше доста 'изнервящо' преди това... амааа иначе си го бива. :)

Но Великден...тръпката... в омацването с боя до ушите и денонощното ядене на яйца и козунаци... о0о още я има! :D

slun4ice_90
04-21-2008, 12:37
Спокс не си единствена :wink: :P+1 :-P