PDA

View Full Version : Проблем..



just_like_heaven
04-20-2008, 13:21
Така..убедена съм, че има още милион подобни теми, но все пак..
Нека започна..на 16 години съм и имам пъпки по лицето. Пробвала съм какво ли не (сигурно ще се уплашите от бройката им..) :
Хума, крем здраве с аспирин, коприва, лайка, маска с невен, Гарниер, серията на Ейвън против пъпки (абсолютно всеки продукт..) крем Бочко, всякакви домашни маски..(с всичко налично в хладилника..) и сумати кремове..Спрях сладкото, газираното и не ям много мазни храни.. Имаше период от време, когато лицето ми се беше поизчистило, но ето, че отново бумнаха гадните пъпки :x Вече наистина не знам какво да правя и ако някои от вас има съвети е добре дошъл да ги сподели...Сори ако съм отегчила някого

LipSoFAnAnGel
04-20-2008, 13:25
бирена мая

Magi4eska_Kiss
04-20-2008, 13:44
Мила, и аз имах същия проблем и тъй като не стана със специализирани кремове и т.н си казах, че ще опитам нещо просто. Купих си един крем, който дори в момента ползвам: Bio Trade ACNE OUT(той е в една червена кутийка) От личен опит знам, че много помага. И си купих най-обикновен спирт, но в него аптекарката ми каза да сложа някакви капсули(съжалявам, не се сещам какви точно). Ако искаш да пробваш като моя метод попитай какви точно капсули се слагат. Това е от мен, надявам се да съм помогнала. :)

schhhhhhh
04-20-2008, 14:10
Има едни лепенки на NIVEA VISAGE.Казват се SOFT CLEAR-UP STRIPS и помагат.Преди да ги сложиш трябва да намокриш с вода мястото където ще слагаш -> слагаш лепенката с лепливата част към лицето и намокряш и нея с вода така,че да прилепне към кожата.Изчакваш 10-15 минути докато изсъхне и след това я махаш.Премахва черни точки,а на пъпки,които не са набрали,им "изтегля" гнойта така,че да се изтиска.Ако и това не ти подейства най-добре отиди на козметик. Успех. :) :wink:

kocko
04-20-2008, 14:18
ами гръмнисе или несе показваи от вас да не пра6и6 хората уруд такъв :razz: забавен съм нали :grin: или си сложи маска :lol:

just_like_heaven
04-20-2008, 14:30
ами гръмнисе или несе показваи от вас да не пра6и6 хората уруд такъв :razz: забавен съм нали :grin: или си сложи маска :lol:

Изключително забавен си :lol: съветите, които предлагаш си ги приложи сам :P не се обиждам от хора, на ниско интелектуално ниво какъвто очевидно си ти, щом се подиграваш на чуждите проблеми (:
Със здраве и мерси на тези, които дадоха съвети

xXxScreamxXx
04-20-2008, 14:31
ами гръмнисе или несе показваи от вас да не пра6и6 хората уруд такъв :razz: забавен съм нали :grin: или си сложи маска :lol:

еллеел ве4е в нз колко теми те псувах и обиждах ... но продалжаваш да си същия '''отворко'' fuck you !!!!!!!!!!!


АА ПО ТЕМАТА : една фр пробва с 2 % салицилов спит и й помогна ;)

jujoni
04-20-2008, 15:43
според мен трябва да пробваш да идеш на козметик... начи процедурата не е много скъпа и ти премахват всички пъпки и черни точки и там ти слагат разни маски и с един пилинг също действат....ддз пробвай ! успех :)

LipSoFAnAnGel
04-20-2008, 18:34
ами гръмнисе или несе показваи от вас да не пра6и6 хората уруд такъв :razz: забавен съм нали :grin: или си сложи маска :lol:

еллеел ве4е в нз колко теми те псувах и обиждах ... но продалжаваш да си същия '''отворко'' fuck you !!!!!!!!!!!


;)+`1

MalthazaR
05-22-2008, 20:06
ами гръмнисе или несе показваи от вас да не пра6и6 хората уруд такъв :razz: забавен съм нали :grin: или си сложи маска :lol:

еллеел ве4е в нз колко теми те псувах и обиждах ... но продалжаваш да си същия '''отворко'' fuck you !!!!!!!!!!!


АА ПО ТЕМАТА : една фр пробва с 2 % салицилов спит и й помогна ;)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: