PDA

View Full Version : проблем с целувките



Malka_Taina
04-20-2008, 14:17
Zdraveite potrebitel4eta ..i taka nai setne se nakanih v slun4eviq sledobed da drasna dva reda i da vi iskam savet:) Imam prekrasen priqtel : krasiv e ,umen ,durji se dobre s men ...do tuk dobre ,vs 6te kajete kakvo oshte iska6!Ot mn mn skoro sme zaedno,ne sum ludnala do u6i kakto kazvat nqkoi,no mom4eto naistina e mn dobro,ima samo edin problem i toi za men ne e nikak malak! Vs e dobre izl i t.n i kogato trqbva da me celune prosto ne se polu4ava ,imal e tolkova dulgi vruzki a se celuva kato malko dete .Sig nemoga da go obqsnq kakto trqbva prosto nqma q trupkata ,ne se polu4ava himiqta nz..Pomognete mi ,nemoga da mu kaja ne se kiss kakto trqbva :) opitvam se da mu pokaja ama ctyk..help!

7 точка от правилата
moderated by Coki

soulja_girl4e
04-20-2008, 14:23
Mn me kefi temata! Peace man!
Az bih te posyvetvala - vzemi iniciqtivata v svoi ryce. Pokaji mu kak se pravi (taka da se kaje) i az li4no mislq 4e toi se sramuva i zatova ne pokazva "svoite umeniq" :D T.e. ti go celuni pyrva, ti vodi, ti go naso4vai. Moje prosto da ne znae to4no na teb kak ti haresva, vse pak nqkoi momi4eta ne obi4at mokri celuvki... ( ne poznavam takiva no sig ima i nqkoi po gnuslivi ddz!)
Uspeh4eta!

iiirish
04-20-2008, 14:24
Леле, и аз така имах едно гадже като бях 12 клас, дето го учех на дърти години да се целува с език :D Беше ми дошло до гуша от задръстеноста му 8-) Па накрая след 5 месеца го зарязах де 8-) Язък само дето не успях да го науча как се прави качествен секс 8-) Голямо дърво ей :shock:

xXxScreamxXx
04-20-2008, 14:27
Леле, и аз така имах едно гадже като бях 12 клас, дето го учех на дърти години да се целува с език :D Беше ми дошло до гуша от задръстеноста му 8-) Па накрая след 5 месеца го зарязах де 8-) Язък само дето не успях да го науча как се прави качествен секс 8-) Голямо дърво ей :shock:
:lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

Malka_Taina
04-20-2008, 14:31
xexe ne nz spored men tva si e problem :) kak da mu davam naputstviq neuk 4ovek vijdali li ste :)

soulja_girl4e
04-20-2008, 14:34
xexe ne nz spored men tva si e problem :) kak da mu davam naputstviq neuk 4ovek vijdali li ste :)
E ti go izkara invalid edva li ne! :razz: Moje da te lyje za drugite vryzki i ti da si mu pyrvata. Pita6 li go na nego kolko mu e gadno kato ne moje da se celuva? Ne bydi tolkova stroga... Pokaji mu... Nau4i go... ;-)

xXxScreamxXx
04-20-2008, 14:35
Леле, и аз така имах едно гадже като бях 12 клас, дето го учех на дърти години да се целува с език :D Беше ми дошло до гуша от задръстеноста му 8-) Па накрая след 5 месеца го зарязах де 8-) Язък само дето не успях да го науча как се прави качествен секс 8-) Голямо дърво ей :shock:
:lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

ба, сега и на мене ми е смешно, ма тогаз хич не ми беше 8-)


хаахахххаа знам какво е ... преди време ходех с един дет не може6е да се целува :lol: ии ... то УжаСсссс кат се сетя зле ми стаа :D :D :D адски бе6е тапо кат се саберем цяла компания 20 4овека и те половината с гаджетата си се целуват а той мене само по бузкаата :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kato` limonche
04-20-2008, 14:36
xexe ne nz spored men tva si e problem :) kak da mu davam naputstviq neuk 4ovek vijdali li ste :)

Една приятелка ми беше разказвала, че докато се целува с гаджето си, той я облизвал по цялото лице :lol: . Да - проблем си е, да не изпитваш възбуда от целувките му си е направо кофти, но се опитай да се целуваш по твоя си начин и дано той вземе, че те последва :) .

Malka_Taina
04-20-2008, 14:38
EE nemoje da me luje 6toto pz biv6ite mu:) s poslednata si pr be6e 1 godina :) spored teb dali sum mu purvata :D

soulja_girl4e
04-20-2008, 14:40
EE nemoje da me luje 6toto pz biv6ite mu:) s poslednata si pr be6e 1 godina :) spored teb dali sum mu purvata :D
predavam se! :D otivam si vky6ti s ute6ilna nagrada 8-)
amiii 6to ne pita6 biv6ite mu dali s tqh se e celuval dobre. Ako DA zna4i e konspiraciq! 8-)

xXxScreamxXx
04-20-2008, 14:41
EE nemoje da me luje 6toto pz biv6ite mu:) s poslednata si pr be6e 1 godina :) spored teb dali sum mu purvata :D

еееееееее на4и не си му... ми кат ги познаваш фани ги питай дали на времето е можел да се киссссссссс :D :D :D

Malka_Taina
04-20-2008, 14:48
smeem se nie :) ama ne mi e mn sme6no na mene:)

xXxScreamxXx
04-20-2008, 14:50
smeem se nie :) ama ne mi e mn sme6no na mene:)

офф абе и аз да съм ти на мястото и на мен нямаше да ми е :?

Magi4eska_Kiss
04-20-2008, 14:57
smeem se nie :) ama ne mi e mn sme6no na mene:)
Според мене му кажи напарво на момчета. Ако наистина те обича няма да се обиди или нещо подобно. Кажи му нещо от рода на " Мило, дай по-страстно, отпусни се " И ако това не стане-кажи му го в очите.
Успех с целувките! :grin:

Ivalinka
04-20-2008, 15:10
оф...гадно!!!и мен ме е страх да целуна едно момче,защото може да не ми хареса..тъпо,нали :-D

iiirish
04-20-2008, 15:11
Леле, и аз така имах едно гадже като бях 12 клас, дето го учех на дърти години да се целува с език :D Беше ми дошло до гуша от задръстеноста му 8-) Па накрая след 5 месеца го зарязах де 8-) Язък само дето не успях да го науча как се прави качествен секс 8-) Голямо дърво ей :shock:
:lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

ба, сега и на мене ми е смешно, ма тогаз хич не ми беше 8-)


хаахахххаа знам какво е ... преди време ходех с един дет не може6е да се целува :lol: ии ... то УжаСсссс кат се сетя зле ми стаа :D :D :D адски бе6е тапо кат се саберем цяла компания 20 4овека и те половината с гаджетата си се целуват а той мене само по бузкаата :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

е ся, тва че по купоните секи се натиска с гаджето е тъпичко ;) в ученическите години вярно, че беше гъзария, но като попораснеш малко ще видиш, че не тва е най-важното, демек хората да ви виждат. важното е когато сте насаме да се чувствате добре заедно, а не да се чудиш какво да измислиш само и само да не те целува, защото когато не ти харесват целувките му, идва и момента на отбягването, а после и на късането естествено

xXxScreamxXx
04-20-2008, 15:22
Леле, и аз така имах едно гадже като бях 12 клас, дето го учех на дърти години да се целува с език :D Беше ми дошло до гуша от задръстеноста му 8-) Па накрая след 5 месеца го зарязах де 8-) Язък само дето не успях да го науча как се прави качествен секс 8-) Голямо дърво ей :shock:
:lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

ба, сега и на мене ми е смешно, ма тогаз хич не ми беше 8-)


хаахахххаа знам какво е ... преди време ходех с един дет не може6е да се целува :lol: ии ... то УжаСсссс кат се сетя зле ми стаа :D :D :D адски бе6е тапо кат се саберем цяла компания 20 4овека и те половината с гаджетата си се целуват а той мене само по бузкаата :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

е ся, тва че по купоните секи се натиска с гаджето е тъпичко ;) в ученическите години вярно, че беше гъзария, но като попораснеш малко ще видиш, че не тва е най-важното, демек хората да ви виждат. важното е когато сте насаме да се чувствате добре заедно, а не да се чудиш какво да измислиш само и само да не те целува, защото когато не ти харесват целувките му, идва и момента на отбягването, а после и на късането естествено

не не неее ... ти явно не ме разбра .. не съм казала 4е искам най мн от си4ко хората да ни гледат или н6 такова просто с4итам за нормално кат ходи6 с някои 3 месеца та и пове4е да не те целува само по бузката....... абе ддз и аз .. отдавна бе6е тогава оше бях хлапе не знаех какво искам :D :D :D

GD
04-20-2008, 15:55
abe hora ili go mojesh ili ne tova :)

maaster
04-21-2008, 07:20
Леле, вече като прочетох това тотално се отчаях, май ще се откажа да си търся момиче, щото така като гледам не се възприема добре, а предпочитам да не се излагам :(

Pliok0019
04-21-2008, 08:52
Хората се целуват по различен начин. Няма някой, който да не се целува добре. Просто разни хора не с допадат чрез целувките.

zaetasum
04-21-2008, 08:59
az s moeto gaje se celyvam na volq i se 4yvstvam kato prerodena! celyva se na momenti strastno kogato iska e nejen!!!ax ymiram za negovite celyvki!i tova e taka za6toto s nego imame edna i su6ta texnika na celyvane i ni e mn priqtno!moje da karame mn vreme clyvaiki se :-) !!!
a kogato mn mi e lipsval prez vremeto kogato ne sme bili zaedno napravo polydqvam ot celyvkite my i dori se vuzbujdam...
no da ne se otklonqvame ot temata!tova koeto si napisala e ne6to li4no i 6tom iska6 suvet...bix mogla da ti dam ne6to takova...
naprimer az imax gaje takova no taka i ne razbra(toi) kakvo da pravi s ezika si :D :razz: kolkoto i da se opitvax da go y4a toi si znae6e svoeto( abe6e svestno dobro mom4e) nakraq se naloji da skusam s nego za6toto q nqma6e trupkata pri celyvkata!a celyvkata e mn vajna kakvoto i da si govorim!
ta zna4i exaa pak se otklonix!
dobre po su6testvo
vzemi ne6tata v svoi ruce 6te ti kaja dori kak ako jelae6 priemi tova koeto ti kazvam i go testvai v/y tvoq ;)
zna4i doblijava6 se leko do nego dokosva6 nejno ystnite my oblizva6 dolnata i my kazva6:"sega si moi 6te pravq s teb kakvoto iskam ot teb iskam samo da me yse6ta6"i produljava6 s tvoq na4in(da ne ti raspravqm kak se celyvam s gajeto 4e tova e ob6testvena taina ;)
yspex!!! mn celyvki ti jelaq :-) :-) :-)

Malka_Taina
04-21-2008, 19:29
xexe misi za mneniqta :) maaster
ne se otkazvai be

Miss_Perfekt
04-21-2008, 19:32
Вие сте добре по едно време мен ме целуваха само по бузката :razz:

sWeeTy_pLamI
04-21-2008, 22:37
първо ако искаш питай някоя от бифшите муу..

and1___
04-26-2008, 17:33
хаха една приятелка беше казала на гаджето си пред сички ,че не може да се целува а ония и се сърдеше саму час и се опраиха... ся казва ,че се целувал мн хубаво ама ддз пробвай :D се пак да не е саму той

gPa3HuTeJl
04-26-2008, 17:47
Леле, и аз така имах едно гадже като бях 12 клас, дето го учех на дърти години да се целува с език :D Беше ми дошло до гуша от задръстеноста му 8-) Па накрая след 5 месеца го зарязах де 8-) Язък само дето не успях да го науча как се прави качествен секс 8-) Голямо дърво ей :shock:


hxxaHHx :lol: xhAHXAHxh :lol: AHXaHxhaxh :lol: xaHxhAxha

:razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

MartyParty
04-26-2008, 19:40
На моя му трябваха месеци,за да се научи.Не се отчайвай-нужно е постоянство.

dark234
04-27-2008, 08:06
spored men trqbva da mu lepne6 edn strahotno hot kiss i moje i da se polu4i ot tam na tatak nz.Oba4e pozdravi za temata got e