PDA

View Full Version : изкуствени мигли



girl4eety
04-20-2008, 14:36
ИЗкуствени мигли кажете нещо за тях , вреди ли ако си ги сложа как се слага и така нататъккккк

soulja_girl4e
04-20-2008, 14:47
:shock: Opredeleno ne bih si slojila! :shock:

Shane
04-20-2008, 14:57
ИЗкуствени мигли кажете нещо за тях , вреди ли ако си ги сложа как се слага и така нататъккккк
Не ти ли омръзна да пускаш теми на поразия? :? :?
ЕДИТ: И то тъпи теми... :x

girl4eety
04-20-2008, 15:05
тук може да се пита всичко което не ти е ясно тъйй че не ми е омразнало и ще пускам колкото искам това теб не те засяга а :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

soulja_girl4e
04-20-2008, 15:05
ИЗкуствени мигли кажете нещо за тях , вреди ли ако си ги сложа как се слага и така нататъккккк
Не ти ли омръзна да пускаш теми на поразия? :? :?
ЕДИТ: И то тъпи теми... :x
qvno izkustven mozyk o6te ne sa pusnali na pazara... no i tova 6te stane spokoino ima vreme 8)

Pepincetyy
04-20-2008, 15:07
изкуствени мигли - да бе да :D нигога не бих си сложила

schhhhhhh
04-20-2008, 15:09
изкуствени мигли - да бе да :D нигога не бих си сложила

+1

xXxScreamxXx
04-20-2008, 15:14
изкуствени мигли - да бе да :D нигога не бих си сложила

+1

:-D аз пък бих :grin: :grin: 8) 8) 8)

krisi_bep
04-20-2008, 15:15
ИЗкуствени мигли кажете нещо за тях , вреди ли ако си ги сложа как се слага и така нататъккккк
Не ти ли омръзна да пускаш теми на поразия? :? :?
ЕДИТ: И то тъпи теми... :x
qvno izkustven mozyk o6te ne sa pusnali na pazara... no i tova 6te stane spokoino ima vreme 8)Защо и е на нея?Тя си го има :lol:

deville`f
04-20-2008, 16:56
ами може да си сложиш такива които са за по една вечер....в смисъл не са много издържливи но има много варианти...по-добре да ти ги сложи специалист....
ии можеш да си сложиш за 1-2 месеца,пак в студио се слагат....и не е скъпо.....15-20 лева ще ти излезе,понякога въобще не си личи..но все пак е изкуствено,лепило е....не е полезно :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-20-2008, 19:39
Ne samo che ne vredi, no i e mn polesno za miglite. V smisul, che ne gi iztochtava kakto spiralata ili izvivachkata (ako polzvash). I stiga da znaesh kak da gi postavish nqma da ti navredqt i shte stoqt mn efektno. :) Ami, kakvo da te posuvetvam, kupuvash si migli i lepilce. To si ima instrukcii na opakovkata, no vse pak: Otvarqsh lepilceto i vzimash ednata migla. Lepish mn tuunka lenta ot nego vurhu chernata chast (tva, det trq go zalepish) i posle oguvash miglata taka che da prieme formata na klepacha (ako me razbirash :-D , to si e pokazano na opakovkata ponqkoga). Izchakvash 2-3 sec da zasuhne leko, da ne se razmage i go lepvash otgore na klepacha, kato vnimavash da ne si zalepish nqkoq tvoq miglichka, no tova ne e mn strashno. :) Durgish miglata, nqkolko sec , dokato zalepne i chakash da izsuhne. Taka i s vtorata. I posle nanasqsh kakuvto grim iskash. Uspeh i se nadqvam da si razbrala oburkanite mi obqsnenia. :lol:

stolichankata
04-20-2008, 21:18
за сега не съм се замисляла по-този въпрос, но бих си сложила за някой по-специален случай, въпреки че имам хубави мигли

Mademoiselle
04-21-2008, 04:38
ima edni mnogo prili4ni na Fingers,postavqt se s lepilo,i stiga da umee6 da go napravi6 i za predpo4itane da postavi6 o4na liniq otgore za po-dobar efect vs 6te e tok ;)

krisetyYyYyY
05-21-2009, 13:23
za6to mislite vsi4ki tolkova otricatelno as iskam da si sloja i zatova tarsq info ... :grin: :grin: .. no neznam kak se slagat.. kazaha mi 4e trqbva da se slojat ot linqta na tvoite migli i da ne si nagrimirana za6toto pre4elo na zalepvaneto no za mahaneto ne sam sigorna :-o :-o :-o :? kazvat 4e ako darpa6 moje da ostane6 bez migli :D :D

anitram
05-21-2009, 13:33
za6to mislite vsi4ki tolkova otricatelno as iskam da si sloja i zatova tarsq info ... :grin: :grin: .. no neznam kak se slagat.. kazaha mi 4e trqbva da se slojat ot linqta na tvoite migli i da ne si nagrimirana za6toto pre4elo na zalepvaneto no za mahaneto ne sam sigorna :-o :-o :-o :? kazvat 4e ako darpa6 moje da ostane6 bez migli :D :D :shock:

krisetyYyYyY
01-15-2010, 12:00
slojih si izkystveni migli syper sedqt be6e mi za purvi pyt taka4e ne stanaha idealno no.... sedqha mnogo gotino!! :-) ne se pla6ete ot 1 put ni6ty nqma da vi stane a i naskoro pro4etoh edna stitaq 4e jivota na edna migla
e 90 dni taka4e .... :grin: :grin: :grin: ..

sunshine955
01-15-2010, 12:59
изкуствени мигли - да бе да :D нигога не бих си сложила

+1

GerYy
01-15-2010, 13:20
ами може да си сложиш такива които са за по една вечер....в смисъл не са много издържливи но има много варианти...по-добре да ти ги сложи специалист....
ии можеш да си сложиш за 1-2 месеца,пак в студио се слагат....и не е скъпо.....15-20 лева ще ти излезе,понякога въобще не си личи..но все пак е изкуствено,лепило е....не е полезно :)

+1

denety
01-20-2010, 20:18
мноооогооо хора си слагат такива мигли!никой не е пукясал или..останал без мигли не с1м пробвала,но утре ще си купя :P ще пиша за ресултатите :-P

2be
01-21-2010, 11:20
звучи мн готинко снятан да си купя :grin: :grin: :grin: когато имам време

POLLINA
01-21-2010, 11:37
ами може да си сложиш такива които са за по една вечер....в смисъл не са много издържливи но има много варианти...по-добре да ти ги сложи специалист....
ии можеш да си сложиш за 1-2 месеца,пак в студио се слагат....и не е скъпо.....15-20 лева ще ти излезе,понякога въобще не си личи..но все пак е изкуствено,лепило е....не е полезно :)

+1
Моите ги сложих за 25 лв и издържаха около 25 дни
ина4е изобщо не си личеше,че са изкуствени и стоеше мн хубаво
махането е кошмарно и на едното око ми се проскубаха миглите , но ще се възтановят до месец :)

Neopitom3na
01-21-2010, 12:45
Слагането ми е ясно, но как се махат.. просто дърпаш или трябва някакъв разтвор :-o

POLLINA
01-21-2010, 14:14
отиваш задължително дати ги махнат в салона с разтвор
ако дърпаш сама най-много да останеш без мигли

teenems
01-21-2010, 15:25
винаги ми се е струвало противно .
пък и после не се знае какви ще са последиците :shock:

brokeninside13
01-21-2010, 16:38
изкуствени мигли - да бе да :D нигога не бих си сложила

+1

:-D аз пък бих :grin: :grin: 8) 8) 8)

и аз бих :-D

POLLINA
01-21-2010, 17:12
винаги ми се е струвало противно .
пък и после не се знае какви ще са последиците :shock:
и кое му е противното ?! :lol: :lol: :lol:

sladinkaaaa
01-21-2010, 20:32
Аз бях си взела и продавачката ми каза,че е по-добре някоя моя приятелка да ми ги сложи,защото сама няма да мога да си уцеля линията над миглите ии като се прибрах пробвах сама = не стана .. после повиках една моя приятелка да пробва ии тя не се справи и се отказах :D

П.С. продавачката ми каза,че се махат като ги намокриш малко с топла вода,измиваш ги и така може да си ги ползваш около месец :)

danyela
01-22-2010, 17:56
pepi_090 написа:
изкуствени мигли - да бе да нигога не бих си сложила

Какво им е на изкуствените мигли ? Ммм хора не се задълбочавайте в толкова елементарни неща :wink: Изкуствените мигли са доста добре изработени просто трябва да не му мислиш. На скоро гледах такива в една парфюмерия и за миг не ми е минавало през акъла, че може да е вредно пък и има най - различни видове :wink: