PDA

View Full Version : Сайт за игри..?



SwEeT_PriNceSsS
04-20-2008, 15:06
Здравейте 8) трябва ми играта СУПЕР МАРИО :D :grin: обаче никаде не мога да е намеря в датата е няма.. в арена има нова версия но не мога да я инсталирам нещо ;( а в замунда нещо са бъгнати 8-) .. тааа някои знае ли от къде мога да я сваля.. ще съм му мн благодарна :P

Xanibal
04-20-2008, 15:10
Резултат от търсенето за програми «super mario»
81 намерени файла
Оооо да в дата нема ама грам :)

SwEeT_PriNceSsS
04-20-2008, 15:14
Резултат от търсенето за програми «super mario»
81 намерени файла
Оооо да в дата нема ама грам :)

хахаххха даа бе верно че имало. мн съм зле.. аз като съм търсила и съм дала на "audio" защото по принцип от там свалям песните само ... мерси многоо :D :D :D :-) :-)

иии все пак кое от всичките да сваля :-o :-o

Xanibal
04-20-2008, 15:35
:D:D:D:D:D:D:D еми сваляш версията която ти трябва ако е по новичка го сортираш по дата и теглиш някой от 1те,препоръчвам ти да изтеглиш някое .exe ако има или .rar щото вече има такива шантави разширения чее :D .
Само един въпрос към теб.Абе тиии нещо да не си фенка на супер марйо егаси,то и пинбол е по добра от него :D :D неели си цс или кефче :D :D

SwEeT_PriNceSsS
04-20-2008, 15:41
ахахах не съм и фенка по принцип.. неска се сетих за тая игра сутринта като се събудих и ся като седнах на компа и ме подтиква такова.. да я сваля сесс :D :D :D :-P :-P :razz: :razz:

SwEeT_PriNceSsS
04-20-2008, 15:43
Snoop Doggy Dogg ако можеш да ми помогнеш да инсталирам супер мариото където го има в арената... напрао мн ще те обичам :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :oops:

xXxScreamxXx
04-20-2008, 15:51
Super Mario РуЛиРа 8) 8-)
Много е зарибяваща и я предпочитам пред ЦС :)

+1 :) 8) :-D :-D

Xanibal
04-20-2008, 15:59
Snoop Doggy Dogg ако можеш да ми помогнеш да инсталирам супер мариото където го има в арената... напрао мн ще те обичам :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :oops:
Да ти дам линк за супер марйо от арена или да ти помогна да го инсталираш ?

Xanibal
04-20-2008, 16:00
Super Mario РуЛиРа 8) 8-)
Много е зарибяваща и я предпочитам пред ЦС :)

+1 :) 8) :-D :-D
Да направо има супер добрата графика :D :D :D играйте фифа 08 и не се излагайте :D :D

rammstein
04-20-2008, 16:14
Super Mario РуЛиРа 8) 8-)
Много е зарибяваща и я предпочитам пред ЦС :)

+1 :) 8) :-D :-D
Да направо има супер добрата графика :D :D :D играйте фифа 08 и не се излагайте :D :D
Добре хора щом говорим за хубава графика ето ви нещо яко Counter-Strike Source е тва е играта 8)

Xanibal
04-20-2008, 16:19
Super Mario РуЛиРа 8) 8-)
Много е зарибяваща и я предпочитам пред ЦС :)

+1 :) 8) :-D :-D
Да направо има супер добрата графика :D :D :D играйте фифа 08 и не се излагайте :D :D
Добре хора щом говорим за хубава графика ето ви нещо яко Counter-Strike Source е тва е играта 8)
Ама е шит щото няма много бг сървъри,и като говорим за още по добра графика Rakion е играта стил MMORPG

rammstein
04-20-2008, 16:31
Super Mario РуЛиРа 8) 8-)
Много е зарибяваща и я предпочитам пред ЦС :)

+1 :) 8) :-D :-D
Да направо има супер добрата графика :D :D :D играйте фифа 08 и не се излагайте :D :D
Добре хора щом говорим за хубава графика ето ви нещо яко Counter-Strike Source е тва е играта 8)
Ама е шит щото няма много бг сървъри,и като говорим за още по добра графика Rakion е играта стил MMORPG
Ще продалжа Devil May Cry 3,4,Crysis i sq септември месец GTA4 тва e
а пак на CSS ima 6 сървара или си тиглиш стеам айде няма да цапаме темата 8)

Xanibal
04-20-2008, 17:10
Snoop Doggy Dogg ако можеш да ми помогнеш да инсталирам супер мариото където го има в арената... напрао мн ще те обичам :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :oops:
Да ти дам линк за супер марйо от арена или да ти помогна да го инсталираш ?
Еееми аз чакам отговор :D