PDA

View Full Version : брекети...скоби... и тем подобни !



jujoni
04-20-2008, 16:02
значи азот някъде от около 2 години ползвам едни "скоби" които са някакъв нов вид..американски са и се носят вечер докато спиш.Направени са от нещо като силикон само че по здравои то не е точно скоби...смисал пак е за тая цел..... И въпросът ми е: Някой ползва ли такова подобно щото съм се отчаяла че няма никакъв ефект и поради тази причина не го нося ппостоянно... :oops:

Magi4eska_Kiss
04-20-2008, 16:36
Не спирай да ги носиш!!! Майка ми е носила като ученичка -10 -11 клас и ми разказа, че като не ги е носила постоянно зъбите й са криви и до сега и няма оправяне- :? Недей да се "погубваш" и ти така. Аз не съм носила, а и нямам нужда. Имай търпение-ще ти помогнат.
P.S Сестра ми в момента носи и много й помагат!!! :)

jujoni
04-21-2008, 11:07
мерси много :)

angel_girll
04-23-2008, 03:59
jujoni не спирай да ги носиш по приницп ефекта от скобите не се появява веднага. Аз носих от 1 до 10 клас скоби(и ги носих постоянно не само вечер). Сега съм 11 и ми сложиха брекети. Просто трябва да имаш огромно търпение и въпреки че ти не виждаш резултатите не означава, че няма.. по добре сега да потърпиш малко повече и да ги носиш редовно отколкото после да ходиш с криви зъби. Или като леля ми .. стана голяма жена на 30 и кусур години и сега се чуди, дали да не сложи брекети..

LP_GirL
04-25-2008, 15:40
сега нося брекети, не са скоби, но носи си ги, най-добре е, за това са ти дадени, а и без да ги носиш няма да има ефект, носи и ще видиш, че ще стане .... аз съм мн доволна от брекетите си .... страшно ми помогнаха ...