PDA

View Full Version : Гадно :(



Fiki_
04-20-2008, 16:49
Та така,хода с едно момче колко мен на 14 години,супер пич,хубав,с мн добар характер,НО той си има един фр мисля че той му е бф...Въпросният му фр е мн смотан даржи се с повечето момичета като с кучета,като сме сами с моя фр той се даржи мн хубаво,но като е с неговия фр не ми обраща внимание ;(.... Това е 1ят проблем,втория е че го е срам да се целува :( :lol: :lol: Дайте някви съвети :)

skatemore
04-20-2008, 17:04
е като сте с приятели
тръгни да го целуваш

comics
04-20-2008, 17:05
Та така,хода с едно момче колко мен на 14 години,супер пич,хубав,с мн добар характер,НО той си има един фр мисля че той му е бф...Въпросният му фр е мн смотан даржи се с повечето момичета като с кучета,като сме сами с моя фр той се даржи мн хубаво,но като е с неговия фр не ми обраща внимание ;(.... Това е 1ят проблем,втория е че го е срам да се целува :( :lol: :lol: Дайте някви съвети :)
целувай го ти

Fiki_
04-20-2008, 17:06
е като сте с приятели
тръгни да го целуваш

Е не съм толкова тъпа да стоя и да го гледам като пукел,пробвала съм,той се дърпа и го целунах по бузата,един път му казах да ми каже дали го е срам и че ще го разбера ако го е,той ми каза че не го е срам :)

xXxScreamxXx
04-20-2008, 17:07
Та така,хода с едно момче колко мен на 14 години,супер пич,хубав,с мн добар характер,НО той си има един фр мисля че той му е бф...Въпросният му фр е мн смотан даржи се с повечето момичета като с кучета,като сме сами с моя фр той се даржи мн хубаво,но като е с неговия фр не ми обраща внимание ;(.... Това е 1ят проблем,втория е че го е срам да се целува :( :lol: :lol: Дайте някви съвети :)
целувай го ти

+1 .. може да го е драм 4овека ;)

kocko
04-20-2008, 17:16
ами нз как 6те го е срам :oops: луда рапота ами поговори с него и така 6те се иправят не6тата :)

Scouse
04-20-2008, 17:38
:lol: Срам го е да те целуне... ](*,)
кажи му да се осъзнае , ако е такав пич нема к'во да го е срам... иначе закво ти е приятел ! Pwned ! :P

kefish_meee
04-20-2008, 17:42
Кажи му, че е време да порасне :)

Cukata
04-20-2008, 18:08
Кажи му, че е време да порасне :)
+1

Magi4eska_Kiss
04-20-2008, 18:14
Та така,хода с едно момче колко мен на 14 години,супер пич,хубав,с мн добар характер,НО той си има един фр мисля че той му е бф...Въпросният му фр е мн смотан даржи се с повечето момичета като с кучета,като сме сами с моя фр той се даржи мн хубаво,но като е с неговия фр не ми обраща внимание ;(.... Това е 1ят проблем,втория е че го е срам да се целува :( :lol: :lol: Дайте някви съвети :)
целувай го ти

+1 .. може да го е драм 4овека ;)
+1

TIMEX
04-20-2008, 19:49
Та така,хода с едно момче колко мен на 14 години,супер пич,хубав,с мн добар характер,НО той си има един фр мисля че той му е бф...Въпросният му фр е мн смотан даржи се с повечето момичета като с кучета,като сме сами с моя фр той се даржи мн хубаво,но като е с неговия фр не ми обраща внимание ;(.... Това е 1ят проблем,втория е че го е срам да се целува :( :lol: :lol: Дайте някви съвети :)
целувай го ти
Това е единствания вариант :-D

Dilana
04-20-2008, 19:58
emi kaji mu da se pregleda p1rvo... i 6tom e taka nedeite da izlizate s priqteli ;) ili p1k kato izlezete s fr i ti ne mu obr16tai vnimanie ;) :-P :-P :-P :-P :-P :P :P :P

iiirish
04-20-2008, 20:03
Кажи му, че е време да порасне :)

вий пък вече: един като тръдне и всички се насирате след него :( незнам кой измисли тоя израз "да порасне", но той вече трябва да е горд, тъй като произведението му присъства във почти всяка тема :(

пфуууу прост народ, айде измислете най-сетне нещо ново, и по възможност по-интересно

TheNewReligion
04-20-2008, 21:05
Kakvi suveti ? Vse oshte ne ste dorasli za celuvki , shtom go e sram . A puk shtom ne ti obrushta vnimanie kato e s priqtelq si , znachi ne te priema koi znae kolko na seriozno ! :?

xkk
04-20-2008, 21:08
Дайте някви съвети :)"Не е лесно да си на 14."

Sweet`dreams
04-20-2008, 22:25
Хахахахаааа стига бе тва е смешно наистина :-D Вярно че като си на 14 не си кой знае какъв пич/ка и да се натискаш с гаджето (поне за мен е смешно :D ) , но пък е ненормално да не иска да те целува. Поговори сериозно с него :?

alex_devv
04-20-2008, 22:32
ми много ясно, че няма да ти се лигавчи така както когато когато сте сами

така и трябва!
излезнали сте с приятели, а не постоянно да се плюнчите двамцата

FairYoFdaRknEsS
04-20-2008, 22:36
В почти всеки пост присъства това, че "явно го е срам!", но никой не каза, че може би просто не иска да се целувате като сте с др хора, било то и приятели!

and1___
04-21-2008, 17:30
хаха целували ли сте се преди това ,когато сте само двамата ??
Ако не сте сичко е ясно човечеца не може да се целува :lol:

xercu
04-21-2008, 17:56
ами нз как 6те го е срам :oops: луда рапота ами поговори с него и така 6те се иправят не6тата :) O:)

fuck_me_pls
04-21-2008, 17:56
ами нз как 6те го е срам :oops: луда рапота ами поговори с него и така 6те се иправят не6тата :)

господи... ще ме извиняваш ама ти българските букви знаеш ли ги бе??

"луда рапота " след всички бисери написани от тебе честно казано това ме разби :lol: моля те контролирай се все пак трябва да разбираме какво пишеш.. :)