PDA

View Full Version : истинско ли е 4увството ?!



xXxScreamxXx
04-20-2008, 17:16
такам .. кат за на4ало : хора помагайте ........

на4и исторя е следната харесала съм си един пи4 от окло 3 седмици .. така хуу запознахме се .. няколко п1ти сме си писали в скаипа и т.н. НО от няколко дни се ''заси4аме'' в една заклусвалня през голямото (от разли4ни у4илища сме) ( аз наро4но ходя там с мои фр) ... ии там сме само за здр и здр .. та .. нз за6то но имам 4увството 4е съм влюбена ... в смисал никога до сега не съм се 4увствала така .. харесвам някой най мн 1 седмица а сега ...... 3 :?
кфо да правя за да се развият не6тата ... в смисал .. писна ми само на по 1 здр и тфа да е .. мн фр ми казват 4е може би има сипатии към мен .. ама знае ли 4овек ......
айде вие сте .. 4акам съвети :P :P :P

fuck_me_pls
04-20-2008, 17:39
ми сядаш при него и почвате да си говорите..да се упознаете..разпитай го дали си има приятелка и така.. 8)

Miss_Perfekt
04-20-2008, 17:40
ми сядаш при него и почвате да си говорите..да се упознаете..разпитай го дали си има приятелка и така.. 8)

kefish_meee
04-20-2008, 17:40
Постепенно се сближавайте... така и ти ще видиш дали ще продължиш да го харесваш, и ако е така се взимайте :)

xXxScreamxXx
04-20-2008, 17:41
ми сядаш при него и почвате да си говорите..да се упознаете..разпитай го дали си има приятелка и така.. 8)

еее тфа да го напраа хуу ама как кат той движи с цяла компания някъде 10 / 11 мом4ета .... и аз само с 2/3 фр ходя ... и кфо 6те ида при него ии .......?!

а и знам от сигурни изто4ници 4е си няма приятелка :)

Magi4eska_Kiss
04-20-2008, 18:00
ми сядаш при него и почвате да си говорите..да се упознаете..разпитай го дали си има приятелка и така.. 8)

еее тфа да го напраа хуу ама как кат той движи с цяла компания някъде 10 / 11 мом4ета .... и аз само с 2/3 фр ходя ... и кфо 6те ида при него ии .......?!

а и знам от сигурни изто4ници 4е си няма приятелка :)
Ами щом си няма приятелка и се виждаш с него и компанията му е супер! Някой път му кажи, дори и пред компанията да дойде за малко при теб, че имаш да му предадеш нещо(или нещо такова нз. какво точно). Като дойде при теб му кажи, че искаш да се запознаете, попитай го за интересите му и т.н каквото се сетиш. После почни да го зарибяваш, флиртувай с него и накрая го свали... :smt001 Айде-успехчета! :)

kocko
04-20-2008, 18:04
покажи 4е има6 интерес към него заговори го не6то ала бала предлови му не6то кафенце нз др :)

VinDiesel
04-20-2008, 18:07
Почати си още малко в скайпа и го опознай това е моя съвет :)

xXxScreamxXx
04-20-2008, 18:10
ми сядаш при него и почвате да си говорите..да се упознаете..разпитай го дали си има приятелка и така.. 8)

еее тфа да го напраа хуу ама как кат той движи с цяла компания някъде 10 / 11 мом4ета .... и аз само с 2/3 фр ходя ... и кфо 6те ида при него ии .......?!

а и знам от сигурни изто4ници 4е си няма приятелка :)
Ами щом си няма приятелка и се виждаш с него и компанията му е супер! Някой път му кажи, дори и пред компанията да дойде за малко при теб, че имаш да му предадеш нещо(или нещо такова нз. какво точно). Като дойде при теб му кажи, че искаш да се запознаете, попитай го за интересите му и т.н каквото се сетиш. После почни да го зарибяваш, флиртувай с него и накрая го свали... :smt001 Айде-успехчета! :)

мерси но ние ве4е се познаваме .. утре ако се срещнем по някоя ''слу4айност'' 6те виим кфо 6те стане :D :D

xXxScreamxXx
04-20-2008, 18:12
Почати си още малко в скайпа и го опознай това е моя съвет :)

еееееее как да си 4атя с него ... на4и има около 400 абоната и ... кат му пи6а демек да си 4атим тои само 2 не6та си знае или ''хахаха '''' или '' :Д:Д:Д:Д:д '' тфа е ...... а пък не6то кат го питам максималко кратък отговор ....... :? :? :( :(

fuck_me_pls
04-20-2008, 18:21
ми сядаш при него и почвате да си говорите..да се упознаете..разпитай го дали си има приятелка и така.. 8)

еее тфа да го напраа хуу ама как кат той движи с цяла компания някъде 10 / 11 мом4ета .... и аз само с 2/3 фр ходя ... и кфо 6те ида при него ии .......?!

а и знам от сигурни изто4ници 4е си няма приятелка :)

togava 6tom znae6 deistfai ili po skype ili go vikni za malko samo dvamata i mu kaji kfo izpitfa6 8) yspex

Dekameron
04-20-2008, 18:22
Ако те притеснява това, че се движи с компания няма страшно! Ето виж как можеш да го накараш да се откъсне от тях и да дойде при теб, абе изобщо да "задвижиш" нещата. Най-важното е да разбере, че го харесваш, макар и да ти е малко неприятно да откриеш чувствата си толкова. Ако се виждате в голямото пред някоя закусвалня просто застани отстрани и когато дойде с компанията си не сваляй очи от него, дори и за миг! Няма начин да не дойде при теб. Така ще го откъснеш само за себе си за малко. Пък когато дойде пак си му кажи здрасти. но този път го питай дали има планове за след даскало...
Повярвай ми щом усетиш, че те харесва веднага ще разбереш и тогава... еххх, тогава вече вие си знаете :)

xXxScreamxXx
04-20-2008, 18:34
мерси на вси4ки ...... утре ще видим кфо 6те стане ;) :grin: айде стискайте палци :-)

mhmhmhmhm
04-20-2008, 18:39
ми викни го да излезнете,ве
и кво като има 400 абоната..
той ако иска си пише с тебе и 1000 да има тва не е пречка

xXxScreamxXx
04-20-2008, 18:41
ми викни го да излезнете,ве
и кво като има 400 абоната..
той ако иска си пише с тебе и 1000 да има тва не е пречка


ама въпроса е 4е не иска :? :?

mhmhmhmhm
04-20-2008, 18:43
Кво не иска?

xXxScreamxXx
04-20-2008, 18:52
Кво не иска?

ем.. мисля ... ( даже не мисля а съм сигурна ) 4е не иска да си пишем :( :?

ice_cream_f
04-20-2008, 18:59
Кво не иска?

ем.. мисля ... ( даже не мисля а съм сигурна ) 4е не иска да си пишем :( :? Moje da iska ,no da go e sram ili da ne zane kvo da ti kaje .... :-o

xXxScreamxXx
04-20-2008, 19:03
Кво не иска?

ем.. мисля ... ( даже не мисля а съм сигурна ) 4е не иска да си пишем :( :? Moje da iska ,no da go e sram ili da ne zane kvo da ti kaje .... :-o


мммне , не ми се вярва ... все пак ако иска не6то да стане м/у нас е имал и ще има пре мн 6ансове но за сега с ни6то не ми е показал интереса си :(((((((

mhmhmhmhm
04-20-2008, 19:05
еми питай го дали иска да излезнете някой ден
друг начин да разбереш няма

xXxScreamxXx
04-20-2008, 19:14
еми питай го дали иска да излезнете някой ден
друг начин да разбереш няма

абе аз да го питам ..хуу .. ама не е ли мн рано в смисал ... 1 ден си говорим после 5 не ... е така е ... и за тфа ... :? .. мсиля по нататък да го предприема туй

TIMEX
04-20-2008, 19:21
ми сядаш при него и почвате да си говорите..да се упознаете..разпитай го дали си има приятелка и така.. 8)
Ако каже имам начи не те харесва, ако каже нямам начи горе доло , а ако каже още нямам начи е хлътнал по теб!
А иначе седни при него там бъри бъри :-D

fuck_me_pls
04-20-2008, 19:36
ми викни го да излезнете,ве
и кво като има 400 абоната..
той ако иска си пише с тебе и 1000 да има тва не е пречка


ама въпроса е 4е не иска :? :?

kak taka ne iska da izlezete???

xXxScreamxXx
04-20-2008, 20:01
ми викни го да излезнете,ве
и кво като има 400 абоната..
той ако иска си пише с тебе и 1000 да има тва не е пречка


ама въпроса е 4е не иска :? :?

kak taka ne iska da izlezete???

не с1м казала 4е не иска да излеземе а 4е не иска да си пишем ;)

iiirish
04-20-2008, 20:05
малийййй цели 3 седмици :shock: баси рекорда дето си поставила, честно :shock: чака аз ти завиждам :razz:
леле, зле сте, вярвайте ми! :razz:
имала чувството, че е влюбена... абе, момиче, то ако ставаше така всеки на тоя свят щеше като тебе да твърди, че е :D

Dilana
04-20-2008, 20:12
amiii Toi znae li 4e go haresva6 ? ako neznae prosto mu kaji i go popitai dali ima6 6ans s nego za da znae6 dali ima smsi1l da si vlubena v nego ili prosto da go zabravi6 ;) ii dano ne6ty da se polu4i m/u vas ;) \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

xXxScreamxXx
04-20-2008, 20:14
малийййй цели 3 седмици :shock: баси рекорда дето си поставила, честно :shock: чака аз ти завиждам :razz:
леле, зле сте, вярвайте ми! :razz:
имала чувството, че е влюбена... абе, момиче, то ако ставаше така всеки на тоя свят щеше като тебе да твърди, че е :D

абе 3 седмици за мен е мноу ... по принцип хората ми писват след първите 4/5 дни .......
и кфо ло6о има да мисля 4е най после и аз кат нормалните хора съм влюбена ?!!?!?

iiirish
04-20-2008, 20:22
малийййй цели 3 седмици :shock: баси рекорда дето си поставила, честно :shock: чака аз ти завиждам :razz:
леле, зле сте, вярвайте ми! :razz:
имала чувството, че е влюбена... абе, момиче, то ако ставаше така всеки на тоя свят щеше като тебе да твърди, че е :D

абе 3 седмици за мен е мноу ... по принцип хората ми писват след първите 4/5 дни .......
и кфо ло6о има да мисля 4е най после и аз кат нормалните хора съм влюбена ?!!?!?

нормалните хора не се влюбват нито на третия ден, нито на третата седмица. норманите хора знаят, че за да се влюбиш е нужно време. ако не ти е ясно какво значи думата специално за тебе ще потърся в нета тълковен речник обещавам ;)

sh3_1s_7h3_0n3
04-20-2008, 20:23
Напиши на една салфетка телефонния си номер и му я бутни в ръката/джоба... после чакай развитие. Ако и ти си му толкова симпатична, колкото той на теб, ще ти се обади. ;) ^^

TheNewReligion
04-20-2008, 20:57
Pfff , samo ti mojesh da kajesh dali se chuvstvash istinski ! A otnosno tova kak neshtata mogat da se razviqt : za tova nqmai grija . Vischko shte stane ot samo sebe si , ako e pisano i , ako i dvamata imate pone simpatii edin kum drug !

ElisaDay
04-20-2008, 21:18
Tova sys salfetkata e mn originalno .. probvai go :)

xXxScreamxXx
04-21-2008, 06:42
хахх ... мс мсс :grin: :grin: :-D ... айде успех на мене ... 8) 8) :-D :-D

zaetasum
04-21-2008, 09:34
moje6 v skype da zapo4ne6 da si go svalq6 da my namekva6 za 4yvstvata si ,da my predloji6 da izlete nqkade nqkoi put ;) ako te e sram pred cqlata kompaniq...prosto kazva6:"sladyr si golqm mislq 4e s teb bixme mogli mn da si dopadnem...iska6 li nqkoi put da izlezem :) ?" primeno
yspex(ama tva v skype)
6te se radvam ako ni pi6e6 za da ni osvedomi6 dali e stanalo!obi4am da sly6am takiva istoriiki! :-)

Miss_Beauty_16
04-21-2008, 11:16
1vo da ti kaja 4e ne si vliubena liubovta e privurzanost kompromisi i doverie a vie daje ne se poznavate ako iska6 ne6to da se polu4i tova e 1ta kra4ka - opoznai go predpolagam znae6 kak :wink:

Miss_Beauty_16
04-21-2008, 11:20
Pfff , samo ti mojesh da kajesh dali se chuvstvash istinski ! A otnosno tova kak neshtata mogat da se razviqt : za tova nqmai grija . Vischko shte stane ot samo sebe si , ako e pisano i , ako i dvamata imate pone simpatii edin kum drug !

ama eeei 6to si mi otkradnala kartikata ma q burzo q smenqi !!!! :o

xercu
04-21-2008, 11:23
Напиши на една салфетка телефонния си номер и му я бутни в ръката/джоба... после чакай развитие. Ако и ти си му толкова симпатична, колкото той на теб, ще ти се обади. ;) ^^
+1 ... даже може и на използвана носна кърпичка да му го напишеш :?

xXxScreamxXx
04-22-2008, 06:25
moje6 v skype da zapo4ne6 da si go svalq6 da my namekva6 za 4yvstvata si ,da my predloji6 da izlete nqkade nqkoi put ;) ako te e sram pred cqlata kompaniq...prosto kazva6:"sladyr si golqm mislq 4e s teb bixme mogli mn da si dopadnem...iska6 li nqkoi put da izlezem :) ?" primeno
yspex(ama tva v skype)
6te se radvam ako ni pi6e6 za da ni osvedomi6 dali e stanalo!obi4am da sly6am takiva istoriiki! :-)


Еееееееее и аз оби4ам ама да са такива с хубаф край :D .. ааа ина4е в4ера си писахме в скайпа ( ве4ерта) .. отново се видяхме през деня ... аа странното е 4е преди това (сутринта) ми бе6е писал в импулс ... ама .... мн страанно се полу4и :D :D :D ... ай днеска ако стане не6то ще докладвам :D :D :D