PDA

View Full Version : най-добрата ми приятелка...



xxxSnowflakexxx
04-20-2008, 18:03
Re6ih i az da spodelq moq problem.Imam priqtelka i uj sme "nai-dobri fr",no na tova ve4e ne vqrvam.Nali sme momi4eta i ne krieme fakta,4e se obi4ame no samo kato FR.I vsi4ko se zapo4na bqhme blizki ne mojehme edna bez druga do edin moment.Az davah vsi4ko za neq i bqh gotova naistina na vsi4ko za neq i tq mi kazva6e taka.Noooo (kakto vinagi ima edno golqmo NO) v edin prekrasen moment razbrah kolko uj me "obi4ala" no vse pak az mn darja na neq i ni6to ne promenih v durjanieto si i taka si4ko si produljava tq me izbqgva s nqkakvi glupavi izvineniq a predi bqhme nerazdelni,a az mislq i za moeto darjanie da ne bi az da sam vinovna,no ne smqtam,4e e taka poradi prostata pri4ina 4e az vinagi otstupvam i gledam da nqma za kakvo da se karame.Az mn q obi4am vupreki vsi4ko i davam vsi4ko za neq,no tq...... Mn me boli ot tova (ne iskam da zvu4a kato nqkoq ligla),no az mn darja na priqtelstvoto....Ne mislq 4e sam vinovnata az za6toto ako be6e taka az 6tqh da go razbera,za6toto postoqnno mislq za tova.Ne iskam da povdigam vaprosa i da pogovorq s neq za6toto sam opitvala no ne direktno s razni vapros4eta i 4rez tqh si proli4ava 4e ne6to ima,no kakvo..... I don't now!!! Naistina stradam mn PLEASE HELP ME 8-[ :cry: :cry: :cry: :cry: 8-[

H8_mE
04-20-2008, 18:28
Значи аз съм изпадала в такава ситуация,която е доста гадничка и сложна.Все пак вече от година се опитвам да бъда това,което бях за моята "фр" ама не става и честно да ти кажа доста съм уморена и нямам сили да опитвам повече!Та моя съвет е да я оставиш и да не си хабиш силите за нещо,което явно е загубено каквото и да правиш.Но все пак аз не ви знам точно взаимоотношенията и не мога да кажа какъв човек е тя и какъв е бил,за това все пак опитай да говориш с нея за случилото се!
Все пак не допускай да тя обвини за всичко каквото и да е то!Когато едни взаимоотношения се разпадат и двете страни са виновни в повечето случаи!
Успех момиче и не сдухвай ,ако не се оправят нещата ще намериш друга приятелка,за която не само ти ще даваш всичко ,но и тя за теб! :-)

xxxSnowflakexxx
04-20-2008, 18:53
Mersi vse pak,no ne moga az ne sam takuv 4ovek da otbqgvam problemite,no na posleduk te sa mn i ne znam za koe po napred da se hvana.Kogato tq ima nujda ot men az vinagi sam tam nezavisimo dali moga ili ne za kakvoto me pomoli ok.Predi be6e edno ne se razdelqhme kakto kazah po gore,no sega tq se 4udi kak da me otbqgva samo az q tursq a tq men ne............Obe6tava mi razni ne6ta i nakraq pak ne gi pravi a predi ne be6e taka........ :cry: :cry: :cry: 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ :cry: :cry: mersi :-)

xxxSnowflakexxx
04-20-2008, 19:26
Molq vi daite mi saveti :cry: :cry: Naistina kajete mi ne6to.Nqma koi drug da mi kaje kakvoto i da bilo. :cry: MOLQ VI POMOGNETE MI!!!

tqnko1
04-20-2008, 19:28
поговори с нея ..

IdiOtKa
04-20-2008, 21:13
когтао загубиш нещо разбираш колко скъпо ти е било ...
не е честно спряно теб ...тя да постъпва така ... 1 месец не я търси .... ако държи на теб ще ти се обади ..ако не ..здраве да е .... тва е положението .... просто няма нужда да се самоузмъчваш ..

xxxSnowflakexxx
04-21-2008, 11:53
Mersi za otgovorite vi :-) ,no ne moga bez neq i mi e trudno da q ostavq ne e tolkova lesno,a i ako tq me potursi to 6te e za6toto ima nujda ne6to da i pomogna ili da ne e sama ne znam to4no i az samata.Ne mi e tolkova lesno da q ostavq bez da mi migne okoto,a na momenti si kazvam,4e ako mojeh taka da napravq 6te6e da mi e po-leno no uvi ne moga :cry: :cry: :cry: 8-[ 8-[ 8-[

Bubbly
04-21-2008, 19:44
Извинявай, нещо не схванах защо реши, че те отбягва, би ли споделила конкретна случка? Може би наистина няма възможност да се видите. Ти колко често я търсиш ? Може би ще е най-добре да престанеш за известно време, както някой вече каза. И каква е причината, да не би да има проблеми в семейството или да иска да прекарва повече време с гаджето си примерно ? Много въпроси станаха май и все пак успех :)

ezi4e
04-21-2008, 20:11
O_o :razz:

xxxSnowflakexxx
04-22-2008, 17:39
Predi sme bili vinagi postoqnno i darjanieto i e bilo po milo mn mn mn po milo dokato sega e po razli4no nqkaksi......postoqnno se karame ili sporime za sekvi gluposti......i ne iskam da e taka a i da govorq s neq tq promenq temata ili zapo4va na novo spora,a nqma s koi drug da si prekara vremeto ako ima rabota s tehnite az q razbiram kazvam OK vse pak e normalno.No vijdam i 4e me luje koeto o6te pove4e ne mi haresva predi ne be6e taka vsi4ko stana izvednaj i to tq hem me izluje hem posle si kaje istinata,no az si premul4avam!!!!No tova e kolkoto i da go mislq vsi4ko se promeni predi be6e hubavo sega ve4e ne........... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ :cry: :cry: PLEASE HELP MEEEEEEEEEEEE!!!!

bibiqna_fut
04-23-2008, 14:38
моя случей е подобен :( от извесно време насам бфр ми се държи адски гадно .. отбягва ме и ходи с едно друго момиче ,а когато аз ида някъде САМА и ме гледа накриво .. миналата седмица говорих с нея и уж се оправихме.. до днес когато веднъж не дойде при мен .... търся причината в мен но не откривам мисля си ,че не само аз съм виновна .. опитах всеки ден се държа по един и същ начин ,но тя един ден " ей мн те обичам " и такива а друг ден след всяка дума злобни коментари и заяждане .. на мен ми е суп гадно ,защото наистина ми е най-ценния човек и я обичам адски и не мога без нея .. ОБОЖАВАМ Я .. но не разбирам какво става.. говорих с две др мн добри фр .. но и те самите не знаеха какво да ми кажат .. наистина полудявам .. не разбирааам какво става.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: хора моля ви кажете какво да правя .. :cry: :cry: :cry:

xxxSnowflakexxx
04-23-2008, 18:26
Mnogo e gadno tova ne6to.I az postoqnno tursq pri4inata v men,no ne ne q vijdam i spored drugi hora ne e v men.Spored men 6tom uj nai dobriqt ti "fr" se durji s teb i men taka ima ne6to i to e ili zavist za ne6to koeto imame a te ne ili prosto ne sa ni bili nikoga istinski "fr" za6toto ako e taka nqma6e da imame takiva problemi sega.Na men mi pisva sas vseki izminal den za6toto postoqnno sporime za ne6to ili tq me prenebregva a az zabelqzvam seki nein jest nezavisimo bil toi polojitelen ili ne!!!Stradam,za6toto naistina vqrvah v na6eto priqtelstvo i moga da kaja 4e vsi4ko koeto mi e bilo po silite sam davala za neq (moje da zvu4i presileno no ne e taka),za6toto za men priqtelstvoto e nai nai vajno ot vsi4ko!!! Taka,4e razbiram vsi4ki koito imat tozi problem.Imam go za poreden put i to za6toto pravq vsi4ko za tozi "fr" a nakraq vsi4ko se vijda kolko te obi4a kolko te ceni i t.n. za tova hora vnimavaite kakvi FR si izbirate i dali naistina vsi4ko e tolkova istinsko i krasivo kakto vie si mislite i nadqvate.PONQKOGA TVOQT NAI-DOBUR PRIQTEL MOJE DA NE E TOVA,KOETO TI SI SI MISLIL.No vse pak kajete mi savet kakvo da napravq.Ne mi kazvaite da pogovorq s neq(opitah,no neuspe6no),ne mi kazvaite da q razkaram za6toto ne moga cenq q izklu4itelno mnogo taka 4e kajete ne6to........NE MOGA POVE4E DA SE SAMOOBVINQVAM I IZMU4VAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: 8-[

kuklichka_bg
04-23-2008, 19:23
i moita uj best fr e sashtata bahti tapata ve4e me drazni super e egoistka dober 4e razbrah kfa e idiotka :-x

elf4o
04-23-2008, 20:09
Re6ih i az da spodelq moq problem.Imam priqtelka i uj sme "nai-dobri fr",no na tova ve4e ne vqrvam.Nali sme momi4eta i ne krieme fakta,4e se obi4ame no samo kato FR.I vsi4ko se zapo4na bqhme blizki ne mojehme edna bez druga do edin moment.Az davah vsi4ko za neq i bqh gotova naistina na vsi4ko za neq i tq mi kazva6e taka.Noooo (kakto vinagi ima edno golqmo NO) v edin prekrasen moment razbrah kolko uj me "obi4ala" no vse pak az mn darja na neq i ni6to ne promenih v durjanieto si i taka si4ko si produljava tq me izbqgva s nqkakvi glupavi izvineniq a predi bqhme nerazdelni,a az mislq i za moeto darjanie da ne bi az da sam vinovna,no ne smqtam,4e e taka poradi prostata pri4ina 4e az vinagi otstupvam i gledam da nqma za kakvo da se karame.Az mn q obi4am vupreki vsi4ko i davam vsi4ko za neq,no tq...... Mn me boli ot tova (ne iskam da zvu4a kato nqkoq ligla),no az mn darja na priqtelstvoto....Ne mislq 4e sam vinovnata az za6toto ako be6e taka az 6tqh da go razbera,za6toto postoqnno mislq za tova.Ne iskam da povdigam vaprosa i da pogovorq s neq za6toto sam opitvala no ne direktno s razni vapros4eta i 4rez tqh si proli4ava 4e ne6to ima,no kakvo..... I don't now!!! Naistina stradam mn PLEASE HELP ME 8-[ :cry: :cry: :cry: :cry: 8-[
Всичко в нашия живот си има добри и лоши дни и моменти..... опитаи да оправите отношенията си някакси излизаите по често говорете пишете си нямам идея ти знаеш наи добре какво обича тя и ти :)

IdiOtKa
04-24-2008, 07:52
Mersi za otgovorite vi :-) ,no ne moga bez neq i mi e trudno da q ostavq ne e tolkova lesno,a i ako tq me potursi to 6te e za6toto ima nujda ne6to da i pomogna ili da ne e sama ne znam to4no i az samata.Ne mi e tolkova lesno da q ostavq bez da mi migne okoto,a na momenti si kazvam,4e ako mojeh taka da napravq 6te6e da mi e po-leno no uvi ne moga :cry: :cry: :cry: 8-[ 8-[ 8-[
да знам ....а моита фр ме избягва .... :) ...супер яко ....ама я пуснах по шейната надоло ..си гледа раута ...

xxxSnowflakexxx
04-24-2008, 11:06
E nqma na4in da opravq ne6tata.Prosto ne vijdam kak to kato samo ediniq dava a drugiq samo vzima i ne pomaga vruzkata da varvi nqma na4in az taka mislq.Obedena sam 4e mn hora imat toq problem,6toto nqma mn istinski priqteli,a po lo6oto e 4e seki go razbira v nai lo6iq moment ot jivota si i ot tova boli o6te pove4e.Ponqkoga ne6tata se opravqt s prikazki drug put ne i taka nqma istinski fr hora razberete go moje da ima no vinagi te predava v nai lo6iq moment ili ako ima to mn rqdko moje da go nameri6 ili kato go nameri6 ti ve4e si stradal mn puti ot izmisleni priqtelstva i mn trudno moje6 naistina da se doveri6 na ve4e istinskiqt ti priqtel i mn kusno razbira6 4e tova koeto si tursil ve4e ti e pod nosa i moje6 da si 6tastliv s nego i da raz4itatte na vzaimna pomo6t i priqtelska lubov!!!Az pone taka si mislq pravilno ili gre6no e ne znam no........ Vse pak vseki 4ovek si ima vijdaniq nezavisimo kakvi sa :):):) I vse pak mi e gadno za fr-to mi normalno e pone taka si mislq.Jivql si edva li ne za tozi 4ovek,a kato razbere6 istinata stava gadno!!! SRY za vsi4ki koito nqmat istinski fr.Trqbva da napravime klub na vsi4ki tezi hora,a sam obedena 4e 6te sa naistina mnogo!!! :-) :-) :-) :-)