PDA

View Full Version : Срам го е пред другите



donikaaa
04-20-2008, 19:19
Регистрирах се защото имам нужда от помощ :( !!!Моля ви помогнете ми!!А сега ще ви разкажа....Eдна от най-добрите ми приятелки има брат който е с една година по-малък от мене(аз съм на 15 а той е на 14)...Първо изпитвах малки симпатии към него,но той почна да ме сваля и аз започнах да го харесвам все повече и повече....На 15 Март приятелите ни му казваха да ме прегърне но той не...но тогава един от приятелите ни го бутна към мен(а аз стоях точно до него)и го прегърнах...и той остана в прегръдките ми.После станахме и той дойде да ме изпрати,той поиска целувка и аз му я дадох(и се целунахме с език)На другия ден той не излезе...до 19 Април той се държеше с мен все едно нищо не се беше случило...но мен ужасно много ме болеше!!!!!И така до вчера...той беше ходел в една негова съученичка правила беше купон,щот тяхните бяха в София (той беше казал че ще си намери някоя готина мацка)И след като се върна го питах намери ли си някое момиче,а той ми каза че не иска друга(точно тогава баща ми се обади да се пребирам)И аз го дръпнах за ръката и му казах идвай да ме изпращаш,и той разбира се дойде...накарах го да седнем на една пейка под блока ни...седнахме и го питах ИЗПИТВАШ ЛИ НЕЩО КЪМ МЕН тогава той каза ДА И НЕ и аз му казах ИЛИ ДА ИЛИ НЕ той каза ДА и аз му казах добре....Тогава той ми каза че харесва още едно момиче освен мен..аз разбира се помислих че ме лъже и го попитах сериозно ли я харесваш и той каза да...тогава аз го питах онази вечер на 15 Март нищо ли не означаваше за теб и той каза ОЗНАЧАВАШЕ и аз се усмихнах...тогава той ми каза аз направих първата крачка ( бил ме целунал вечерта на 15 Март)сега очаквам ти да направиш втората и аз го питах какво да направя кажи и веднага ще я направя тази крачка...и той аз мога да кажа много неща измисли ти каква да е....и аз казах добре!!!Тогава той трябваше да тръгва и ми каза:аз трябва да тръгвам а ти си помисли каква да ти е крачката....и аз добре..и му казах:ДОКАТО НЕ МЕ ЦЕЛУНЕШ НЯМА ДА СИ ТРЪГНЕШ,ЗАЩОТО АЗ НЯМА ДА ТЕ ПУСНА и аз отивам към него да го целуна той си стисна устните и не даваше да го целуна и аз айди де отвори я и той не...тръгна да бяга аз го догонех и му казах същото нещо (ДОКАТО НЕ МЕ ЦЕЛУНЕШ НЯМА ДА СИ ТРЪГНЕШ РАЗБЕРИ ГО) и той каза:НЕ МОГА ПОВЕЧЕ тогава ме прегърна и целуна с език...и така аз после го целунах по врата и той тръгна и ми каза чао и аз чао...но се разбрахме днес да се видим(нали то туй става вчера)и днес ми се обади и ми каза че като излиза ще ми звънне но не ми звънна...и така аз чаках докато не дойдоха приятелите ми да ме извикат да излезем и аз разбира се излязох оглеждах се,оглеждах се за него и по едно време щях да му звъня да го питам къде е,но тогава той дойде аз му се усмихнах той също,пита ме ко праиш и аз нищо после отиди при едни от нашите приятели и почнаха да си говорят за нещо после аз отидох и го питах защо не излезе по рано и той каза че е имал много работа(нали щот те правят ремонт)...и аз добре седнах до него той се беше обърнал на другата страна и нищо не ми каза повече после тръгна а дори не ми каза чао.... :smt022 И СЕГА ВЕЧЕ НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ КАК ДА ПРОДЪЛЖА С ТОВА!!!ИСТИНАТА Е ЧЕ ТОЙ Е СРАМЕЖЛИВ НО ГО ПРИКРИВА С НАДМЕННОСТ ПРЕД ДРУГИТЕ НО КОГАТО Е С МЕН Е ТОЛКОВА ДОБЪР И НЕЖЕН ДАЖЕ ПРИЯТЕЛИТЕ НИ МИ КАЗАХА ЧЕ ТОЙ Е СРАМЕЖЛИВ НО АЗ НЕ ИМ ПОВЯРВАХ СЕГА ВЕЧЕ СЪМ СИГУРНА НО ВЪПРОСА Е ДРУГ АЗ ВИЖДАМ ЧЕ МЕ ОБИЧА НО МНОГО ГО Е СРАМ ПРЕД ДРУГИТЕ КАК ДА ГО НАКАРАМ ДА СЕ ДЪРЖИ НЕЖЕН И ДОБЪР КЪМ МЕН ПРЕД ПРИЯТЕЛИТЕ НИ.....(А И НА 15 МАРТ СЛЕД ЦЕЛУВКАТА КОЯТО МИ ДАДЕ МИ КАЗА ЧЕ МЕ ОБИЧА И АЗ СЪЩО МУ ГО КАЗАХ) СЕГА МОЛЯ ВИИИИ ПОМОГНЕТЕ МИ КАЖЕТЕ МИ КАК ДА ИЗЧЕЗНЕ СРАМЕЖЛИВОСТА ОТ НЕГО????????? :smt022

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

MiMcHeToOo
04-20-2008, 19:25
Не показвай, че толкова държи на него, ти едва ли не си му паднала в краката...

eLeinS
04-20-2008, 19:26
Егати сълзливия детски роман..съжалявам,че го казвам,но си е така..Какво очакваш от момче на 14 години..то и ти не си много по-голяма де..И не смятам,че го е срам?Бих казала,че просто не иска да е с теб..няколко целувки не значат обвързване за момчетата(също и за някои момичета де)лично аз сама се убедих в това..Иначе незнам какво да ти кажа..не му се натягай..колкото по-лесна,толкова по-безинтересна..Като видиш,че не се получава - остави го,знаеш ли още колкооо такива кретенчета ще минат :-D Не се впрягай,наистина..рано ти е.Успех мила :-)

fuck_me_pls
04-20-2008, 19:29
maiko mila... :D :D :D :D :D :D :D :D

GerSity
04-20-2008, 19:31
]Егати сълзливия детски роман..съжалявам,че го казвам,но си е така..Какво очакваш от момче на 14 години..то и ти не си много по-голяма де..И не смятам,че го е срам?Бих казала,че просто не иска да е с теб..няколко целувки не значат обвързване за момчетата(също и за някои момичета де)лично аз сама се убедих в това..Иначе незнам какво да ти кажа..не му се натягай..колкото по-лесна,толкова по-безинтересна..Като видиш,че не се получава - остави го,знаеш ли още колкооо такива кретенчета ще минат :-D Не се впрягай,наистина..рано ти е.Успех мила :-)
(agree) 8)

TIMEX
04-20-2008, 19:33
Ебати романа заспах докат го чета :grin: събудих се с 1 кола :D
ПП.За темата
Ем ходете на срещи само 2-мата :oops: не се сещам др мозъка ми си почива вече

Victorya
04-20-2008, 19:37
Тази история я виждам като сценарий на новия латино-сериал по bTV от 11 часа преди обяд.Ммммммм на 14,15 акълите,постъпките,мислите и чувствата ви са много детски.Я го остави да си поиграе още малко с количките,а когато порасне...когато порасне теб няма да те интересува вече...Любов,като вълна!Аха да я хванеш,а тя...вече се е разбила :)

comics
04-20-2008, 19:40
Натисни го бе !

damaga
04-20-2008, 20:10
Дръж се с него както и той с теб-със сигурност ще го заболи!!! :-s

donikaaa
04-20-2008, 20:31
TIMEX Добре можем да излизаме само двамата по срещи но проблема е че сме в различни смени и през седмицата изобщо не го виждам особено сега когато аз съм 2-ра смяна :(

kocko
04-20-2008, 20:52
вмесно ни пи6е6 разни не6та тука по ху погорови с него за тези не6та :)

Mementomori
04-20-2008, 21:08
Много странно се държи.Харесвал две момичета,но иначе обича само теб,нещо не ми прилича на такова нещо,извинявай,но ако те обичаше,едва ли щеше да те подминава,това не е заради срамежливостта.Остави го за малко,не го обгръщай с вниманието си и виж как ще реагира,защото той само те манипулира,като за начало поговори с него относно взаимоотношенията ви,и все пак двойка ли сте официално?Много неясноти има,изясни си ги!

donikaaa
04-20-2008, 21:25
едно момче от нашта компания ми каза че нарочно го е казал това че харесва друга щот е нямало какво да каже но незнам....еми преди на 15 март тръгнахме но скъсах с него щот се прави че нищо не се е случило...ама дори когато не му обръщам внимание той почва да ме сваля...и аз не мога не наистина мисля че е сламежлив защото не би бил толкова нежен към мен когато сме сами

donikaaa
04-20-2008, 21:29
другите го мислят за надменен груб с момичетата дори сестра му ми каза че той си играе с мен но не може да си играе той е така нежен към мен а пък и имай на предвид че преди са го карали толкова време да целуне едно момиче камо ли да му каже че го обича а той това направи каза ми пръв че ме обича и приятелката ми каза че ме обича

donikaaa
04-20-2008, 21:32
и той не че ме подминава,говорим си ама той се държи все едно нищо не е станало

xkk
04-20-2008, 21:41
той това направи каза ми пръв че ме обича и приятелката ми каза че ме обича'обича'.. той не знае къде го сърби като гледам, пък те заобичал и се пра'и на интересен и един вид недостъпен, детска му работа.
btw ползвай бутончето "edit/редактирай"

alex_devv
04-20-2008, 22:35
]Егати сълзливия детски роман..

FairYoFdaRknEsS
04-20-2008, 22:39
Отцепи го малко да осъзнае какво значих за него и дали изобщо значиш нещо! Не му се натискай постоянно и недей тича след него, ако той иска ще дойде при теб и без да го викаш! Успех! ;)

Sweet`dreams
04-20-2008, 22:42
maiko mila... :D :D :D :D :D :D :D :D
+++++++++++++++++++++++++++1
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Олееееее :D успя да ме развеселиш доста :D Стига бе! На 15 си...какво толкова се впрягаш. Животът е пред теб, а ти си седнала да се тръшкаш за някво друго лапе...колко още ще те разочароват в живота, мила... Нямаш си и малка представа. Той да не е последния на тоя свят? Колко мъжки ще ти минат през ръцетеее.... ае и дай малко по-весело :D

50cent
04-21-2008, 01:02
але момиче вземи се малко в раце аз съм колкото теб и ако не беше написала там на колко си щях да си помисля че си на 12 тва са пълно просташтини някви целувки някви глупости виж ся ако тва момче е сериозно стегнато а не някои лиглю да ти прави изпълнения взимаите се какво толкова има сложно

MaLKa`PLeZLa
04-21-2008, 06:50
ama sestra mu kvo kazala, ama priqtelite mu kvo kazali ... nai-dobre govori direkno s nego a ne 4rez horata ... i ne 4e iskam da te ot4aivam, ama spored men kazvash na nqkogo "OBICHAM TE" sled kato go poznavash dobre i go priemash s dobrite i lo6ite mu ka4estva , a ne sled 2-3 celuvki ... (az li4no taka go razbiram) ... oste si dosta malka ( ne 4e az sam mn golqma de ) i nqma smisal da si trovish jivota s takiva lubovni terzaniq ... izjivei si detskite godini i im se naslajdavai , ... nito e parviq nito posledniq .... prosto edna poredna detska,u4eni4eska avantiura ... :)

zaetasum
04-21-2008, 09:23
leleeeeeee :grin:
sramejlivkovci!!!aman ot takiva mom4enca!!!dori nz kakvo da pravi kogato te vidi!kak da reagira sigyrno mom4enceto o6te ne e na vulna-vruzki s jeni!
opredeleno nqma opit v tezi ne6ta i dosta detinsko ot negova strana da se pravi na nedostupno mom4ence!
no vse pak tova 4e te e celynal e dobur znak!opredeleno!ne bi mogul da te celyne bez da ipitva ne6to kum teb...pone taka mislq az!opredeleno tr da se izqsnite!v momenta xodite li?e na-vajniqt vupros
no dori otgovorut da e polojitelen ne mislq 4e toi moje da ti dade tova koeto ti o4akva6!

04-23-2008, 11:40
ХАХАХАХАХАХАХА!

Е...аз съм сигурна, че той те "обича" :lol:

s1NNer
04-23-2008, 11:47
... и той ме целуна ... и аз го целунах ... и си казахме ,че се обичаме ... ооооо колко романтичнооо :razz:

VerryBerry
04-23-2008, 12:03
Абе малък е бе..какво си се хванала за него..14 годишен.. ](*,) :-D

scorpion4ituo
04-23-2008, 12:31
i az sam na 14... I az sam imal takfiz ne6ta i sam vidql...4e mn barzo edin 4oek omrazva na drg... smisal kolkoto mu povtarq6 4e go obi4a6 tolkoz 6te mu pisva6 i na kraq 6e bqga ot teb ne mu lazi v krakata prosto nqma smisal... taka prosto mu vdiga6 samo4ustvieto do nebeto.. se pak koe mom4e moje da sa pofali 4e ne moje da sa ottarve ot dadeno momi4e...4e nqkoe momi4e ne go ostaq na mira, edi si ko... nz kfa trqq da e tazi 2ra kra4ka za koqto toi govori? Moje bi da kaje6 na si4ki za vas da gi nakara6 d vi priemat :? nz no prosto ne mu padai v krakata opitai se da go zabravi6 zn kolko e lesno da se kaje i kolko e trudno noo... Az sam ot novo daskalo i edno momi4e me svalq6e i az zeh da q svalqm... no ne q haresvah..stanahme gajeta.... Edna no6t izbqgahme ot 4asa po fizi4esko (be6e 1noiari bqhme 2ra smqna) be6e palnolunie i otidahme pravo na brega na moreto (na plaja) basi romanti4nnoto a...i togas nz bez dqa si kazvame n6 tq me kiss i mi pusna ezik napraoo nz ko da praq mn se stresnah :D... no ne q haresvah i ne izkah da sam s neq se sa opitvah da i kaja nqkak 4e ne sme edin za drug za da ne q naranq no tq be6e mn naivna.... i nakraq i go kazah i tq sled dve sedmici se iz4uka s nqkaf 10-toklasnik a (tq e na 14). PAk da ne vi govora kak pie6e |-(.... A sq i az sam hareesvam edno momi4e no... zn 4e ne moga da sam s neq za6toto sam i "prosto simpati4en"... kak da i kaja 4e na 14 e nevazmojno da ima lubovv.... omfg nz.... I tei ne se prai na tolkoz lesna 6ot 6e mu pisne6....

CfEtii
04-23-2008, 12:49
Обичал тебе,харесвал оная....тцтцт.Не му се моли.Ако той иска да стане нещо,ще направи нещо по въпроса.Ако не-има и други.

fuck_me_pls
04-23-2008, 17:22
]Егати сълзливия детски роман..съжалявам,че го казвам,но си е така..Какво очакваш от момче на 14 години..то и ти не си много по-голяма де..И не смятам,че го е срам?Бих казала,че просто не иска да е с теб..няколко целувки не значат обвързване за момчетата(също и за някои момичета де)лично аз сама се убедих в това..Иначе незнам какво да ти кажа..не му се натягай..колкото по-лесна,толкова по-безинтересна..Като видиш,че не се получава - остави го,знаеш ли още колкооо такива кретенчета ще минат :-D Не се впрягай,наистина..рано ти е.Успех мила :-)

+1 ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) 8)

Obsession
04-23-2008, 17:47
другите го мислят за надменен груб с момичетата дори сестра му ми каза че той си играе с мен но не може да си играе той е така нежен към мен а пък и имай на предвид че преди са го карали толкова време да целуне едно момиче камо ли да му каже че го обича а той това направи каза ми пръв че ме обича и приятелката ми каза че ме обича
Миличка, съжалявам, че трябва да ти го кажа, но той е само на 14 и има голяма вероятност да не знае изобщо какво значи да обичаш истински. Това е първото. Освен това той толкова те обърква с действията си, че не можеш изобщо да си сигурна какво чувства, за да кажеш, че не може да е такъв или онакъв. С годините ще се убеждаваш, че става така - ще се опитват да те лъжат за чувствата си и от много мъже сигурно ще го чуеш това "Обичам те!", но само с действия можеш да си сигурна, че е истинско. А той точно това не е показал. Просто се отдръпни от него. Истинската любов е стремеж към другия. Ако има чувства към теб няма да те остави така лесно.