PDA

View Full Version : вбох7



rammstein
04-20-2008, 20:48
неска влязох във вбох-а обаче ми иска above flash player аз си го истеглих от там ама пак не ми дава да гледам помогнете

slavito007
04-20-2008, 20:50
Деинсталираш го и после го инсталираш наново. При мене стана и без даже да го инсталирвам наново :D

Xanibal
04-20-2008, 21:17
неска влязох във вбох-а обаче ми иска above flash player аз си го истеглих от там ама пак не ми дава да гледам помогнете
Above май е adobe а ? :D Ами съгласен съм със slavito007 понякога найстина така става.Или си изтегли Netscape който е с вграден flash и аз съм ас него и не ми прави никакви проблеми,по тежък е от другите браузъри но и подържа много повече формати,има много повече функций и защити и т.н.

Blink182 the real
04-20-2008, 21:51
неска влязох във вбох-а обаче ми иска above flash player аз си го истеглих от там ама пак не ми дава да гледам помогнете
Предполагам си сменил браузара на Mozila или Opera? :) Понякога версиите са стари или бъгави.Наскоро Мозила се ъпдейтва наново така,че ако си с Операта смени го 8-)

tqnko1
04-20-2008, 22:16
неска влязох във вбох-а обаче ми иска above flash player аз си го истеглих от там ама пак не ми дава да гледам помогнете
Предполагам си сменил браузара на Mozila или Opera? :) Понякога версиите са стари или бъгави.Наскоро Мозила се ъпдейтва наново така,че ако си с Операта смени го 8-)
против бях с ИЕ около година и 2 месеца наскоро си истегли мозилата и ми искаше адобе плеара... бягайте с тия бъгави браунзери..

rammstein
04-21-2008, 07:09
ся сам с ИЕ и си го опраих мр :)