PDA

View Full Version : Как да се отпусна при среща с момче?



sweety_but_lonely
04-20-2008, 19:56
zdraweite, az sam edno simpati4no momi4e na 16, no imam edin maluk problem..koito izob6to ne e maluk.. :( hareswano momi4e sam, s viziq, umna(purva v klasa) pe4elila mn konkursi, kazvali sa mi 4e imam nqkakuv 4ar, s koito privli4am mujkata polovina...no s tova i si ostavam-s privli4aneto! problema mi e tam, 4e se paniram vseki put kogato ostavam nasame s mom4e i ne moga da pokaja vsi4ko ot sebesi, a az moga mnogo.. ne 4e mi lipsva samo4uvstvie, no ne znam kak to4no da go obqsnq, prosto ako mojete da mi dadete suvet kak da gledam v o4ite bez da se pritesnqvami da se otpusna na max..6te vi buda blagodarna! :) 8-[

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

skatemore
04-20-2008, 19:58
АЛКОХОЛ

м/у другото от къде си :)

iiirish
04-20-2008, 19:59
за това няма изпитана рецепта. всеки човек е различен и каквито и методики да следва, щом отвътре е срамежлив или необщителен няма как да постигне успехи. и защо изобщо трябва да се правиш на такава каквато не си? защо всички момичета следвате един пример: този на "отворената". ще дойде момент когато определено момче ще те хареса такава каквато си, независимо дали си красива или грозна, умна или глупава, отворена или срамежлива

MiMcHeToOo
04-20-2008, 20:00
Ти продължавай да говориш така за себе си и никога няма да имаш никой до себе си... Тия хубави думи другите трябва да ги казват, ти като ги казваш е МЕГА смешно...

Vandeta
04-20-2008, 20:02
тряя се отпуснеш, да се водиш по чувствата си кажи му каквото чувстваш... ако го обичаш кажи му... обясни му... пък ако ти каже не... :S а ако наистина си толкова хубава и си от по-умничките и ти каже не... тогава пича е сбаркан определено...

stealthyGirl
04-20-2008, 20:03
Накарай момчето да ти направи масаж.. :D
А сега сериозно.. ами няма рецепта и аз съм се срамувала, но ми мина просто. Мислила съм над тези неща и просто отговор мисля, че няма.. или си такъв, или не си такъв, а си онакъв...

Но ти не се безпокой-няма да си умреш стара мома чак... 8-)

bishop
04-20-2008, 20:17
АЛКОХОЛ



-1000!!!

да не си посмяла. просто го гледай в очите и си говорете. не е чак такава философия.

П.П. верно откъде си?

sweety_but_lonely
04-20-2008, 20:17
Ти продължавай да говориш така за себе си и никога няма да имаш никой до себе си... Тия хубави думи другите трябва да ги казват, ти като ги казваш е МЕГА смешно...

:D ami az naistina malko se izsilih da kazvam hubavi raboti za sebe si ama...sq samo tuka si go kazvam, pred nepoznati nikoga ne se iztukvam s dumi... a ina4e mersi na vsi4ki za suvet4etata

unauthorized
04-20-2008, 20:20
Ти продължавай да говориш така за себе си и никога няма да имаш никой до себе си... Тия хубави думи другите трябва да ги казват, ти като ги казваш е МЕГА смешно...

:D ami az naistina malko se izsilih da kazvam hubavi raboti za sebe si ama...sq samo tuka si go kazvam, pred nepoznati nikoga ne se iztukvam s dumi... a ina4e mersi na vsi4ki za suvet4etata

Гледай само да не го казеш пред познатото момче, с което си излязла....Представи си или направо знай, че ти се притесняваш точно толкова, колкото и момчето и всичко ще тръгне надобре...

sh3_1s_7h3_0n3
04-20-2008, 20:36
Абе, човек се отпуска най-вече, когато 'не му пука'. :) Не ти пука какво ще си помисли той, какво ще си каже, дали ще те разбере или не... дали ще се видите отново... и разни такива. Но в момента, в който осъзнаеш, че неговото мнение за теб е важно... ии когато искаш да го впечатлиш, тогава се панираш. :)
Та решението е да не се вглъбяваш толкова кой какво щял да каже за теб, как ще те възприеме и какво ще си помисли... ;) Даваш на автопилот ии т'ва е. :)

Mementomori
04-20-2008, 20:46
Спокойно,от поста ти личи,че не си без самочувствие,това е сигурно!Просто като излезеш,не му мисли толкова.В смисъл не се вманиачавай,ама сега какво ли ще си каже,ако мн си играя с косата или като си кръстосам краката-с две думи-глупаво е!Отиваш на среща,все едно си излязла с някоя приятелка и се държиш както обикновено!Никога не можеш да дадеш макс,защото ако беше така,едва ли щяхме да ходим на 2-ри и 3-ти срещи.Няма как за един път да те опознае,пак и нямаше да е интересно така!Старай се да бъдеш естествена и да не показваш притеснение,като погледаш събеседника около 5 мин,после дори няма да ти прави впечатление къде го гледаш.Заложи на завидното си самочувствие,което определено мн ще ти помогне!Успех!

kocko
04-20-2008, 20:54
ами нз тва си си ти и е неибежно само трябва го преодулее6

TheNewReligion
04-20-2008, 21:10
Emi , neznam . S vremeto shte se otpusnesh , ne stava izvednuj. Ti ne gledai oneq momicheta deto kato sa nasame s nqkoe momche zaposhvat vednaga da govorqt za gluposti . Na purvo mqsto budi sebe si !

xkk
04-20-2008, 21:12
АЛКОХОЛ



-1000!!!
Множко ще й дойде 1000 мл., нека не прекалява.

Колкото повече мислиш какво ще кажеш, как ще се нагласят нещата, какво би си помислил, толкова повече ще спечеш. Тъй че не мислиш за това и ще си по-спокойна. В крайна сметка няма нищо страшно да стане (в повечето случай :)).

NightGuardian
04-20-2008, 22:28
zdraweite, az sam edno simpati4no momi4e na 16, no imam edin maluk problem..koito izob6to ne e maluk.. :( hareswano momi4e sam, s viziq, umna(purva v klasa) pe4elila mn konkursi, kazvali sa mi 4e imam nqkakuv 4ar, s koito privli4am mujkata polovina...no s tova i si ostavam-s privli4aneto! problema mi e tam, 4e se paniram vseki put kogato ostavam nasame s mom4e i ne moga da pokaja vsi4ko ot sebesi, a az moga mnogo.. ne 4e mi lipsva samo4uvstvie, no ne znam kak to4no da go obqsnq, prosto ako mojete da mi dadete suvet kak da gledam v o4ite bez da se pritesnqvami da se otpusna na max..6te vi buda blagodarna! :) 8-[

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Да ти имам и проблема...Те момчетата си знаят работата на теб отава само да слушаш и като те попита как е минало еди кое си да му разправяш...и да му отговаряш на въпросите.....

А след време , като походите 2 седмици примерно и ще видиш , как ще почнеш да споделяш всичко(почти) и ще се отпуснеш!

eLeinS
04-21-2008, 05:22
zdraweite, az sam edno simpati4no momi4e na 16, no imam edin maluk problem..koito izob6to ne e maluk.. :( hareswano momi4e sam, s viziq, umna(purva v klasa) pe4elila mn konkursi, kazvali sa mi 4e imam nqkakuv 4ar, s koito privli4am mujkata polovina...no s tova i si ostavam-s privli4aneto! problema mi e tam, 4e se paniram vseki put kogato ostavam nasame s mom4e i ne moga da pokaja vsi4ko ot sebesi, a az moga mnogo.. ne 4e mi lipsva samo4uvstvie, no ne znam kak to4no da go obqsnq, prosto ako mojete da mi dadete suvet kak da gledam v o4ite bez da se pritesnqvami da se otpusna na max..6te vi buda blagodarna! :) 8-[

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Да ти имам и проблема...Те момчетата си знаят работата на теб отава само да слушаш и като те попита как е минало еди кое си да му разправяш...и да му отговаряш на въпросите.....

А след време , като походите 2 седмици примерно и ще видиш , как ще почнеш да споделяш всичко(почти) и ще се отпуснеш!


Адски съгласна съм..напълллллллно вярно.. :-D

Im2ortal
04-21-2008, 06:34
Просто се опитай да бъдеш себе си.Не се притреснявай как той ще реагира на някое твое действие или реплика.Ако момчето,с което си на среща те харесва,няма да му направи впечатление някой малък гаф от твоя страна,но ще му се набие в очите,ако стоиш като дърво и мълчиш.Така че,забавлявай се и не се панирай-момчетата няма да те изядат :)

Miss_Beauty_16
04-21-2008, 11:45
zdraweite, az sam edno simpati4no momi4e na 16, no imam edin maluk problem..koito izob6to ne e maluk.. :( hareswano momi4e sam, s viziq, umna(purva v klasa) pe4elila mn konkursi, kazvali sa mi 4e imam nqkakuv 4ar, s koito privli4am mujkata polovina...no s tova i si ostavam-s privli4aneto! problema mi e tam, 4e se paniram vseki put kogato ostavam nasame s mom4e i ne moga da pokaja vsi4ko ot sebesi, a az moga mnogo.. ne 4e mi lipsva samo4uvstvie, no ne znam kak to4no da go obqsnq, prosto ako mojete da mi dadete suvet kak da gledam v o4ite bez da se pritesnqvami da se otpusna na max..6te vi buda blagodarna! :) 8-[

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Да ти имам и проблема...Те момчетата си знаят работата на теб отава само да слушаш и като те попита как е минало еди кое си да му разправяш...и да му отговаряш на въпросите.....

А след време , като походите 2 седмици примерно и ще видиш , как ще почнеш да споделяш всичко(почти) и ще се отпуснеш!

Po to4en otg ot tva nqma

Alabalaportokala
04-21-2008, 11:53
Ако момчето е майстор ще успее да те предразположи към дърдорене за 5 мин и ще забравиш за срама. Гаранция !

slun4ice_90
04-21-2008, 15:29
Ако момчето е майстор ще успее да те предразположи към дърдорене за 5 мин и ще забравиш за срама. Гаранция !+1000 :-P

ihopeulikepain
04-21-2008, 17:31
Ако момчето е майстор ще успее да те предразположи към дърдорене за 5 мин и ще забравиш за срама. Гаранция !
Tell me how ? При мене се праят на темерути .. :(

evelinka1122
04-21-2008, 17:46
общувай повече с мъжкия пол, с твой съученици през междучасията примерно, мисля че това ще ти помогне до някаква степен... ;-)

xercu
04-21-2008, 17:47
Ако момчето е майстор ще успее да те предразположи към дърдорене за 5 мин и ще забравиш за срама. Гаранция !
Tell me how ? При мене се праят на темерути .. :(Напоркваш ги ... Ама така по-стабилно , че даже и в любов ще ти се врече...

Alabalaportokala
04-21-2008, 18:17
Ако момчето е майстор ще успее да те предразположи към дърдорене за 5 мин и ще забравиш за срама. Гаранция !
Tell me how ? При мене се праят на темерути .. :(Напоркваш ги ... Ама така по-стабилно , че даже и в любов ще ти се врече...

И ако момичето не пие кво праийм ?

Иначе до човека с въпроса или ти идва от вътре или не. Това не мога да ти обясня как става защото всяко момиче е различно и има значение как ще подходиш в дадената ситуация...

evelinka1122
04-21-2008, 18:54
Ако момчето е майстор ще успее да те предразположи към дърдорене за 5 мин и ще забравиш за срама. Гаранция !
Tell me how ? При мене се праят на темерути .. :(Напоркваш ги ... Ама така по-стабилно , че даже и в любов ще ти се врече...

И ако момичето не пие кво праийм ?

Иначе до човека с въпроса или ти идва от вътре или не. Това не мога да ти обясня как става защото всяко момиче е различно и има значение как ще подходиш в дадената ситуация...
друсаме са 8-)

xercu
04-21-2008, 18:58
Ако момчето е майстор ще успее да те предразположи към дърдорене за 5 мин и ще забравиш за срама. Гаранция !
Tell me how ? При мене се праят на темерути .. :(Напоркваш ги ... Ама така по-стабилно , че даже и в любов ще ти се врече...

И ако момичето не пие кво праийм ?

Иначе до човека с въпроса или ти идва от вътре или не. Това не мога да ти обясня как става защото всяко момиче е различно и има значение как ще подходиш в дадената ситуация...Насило го напий... вкарай му алкохола венозно ...
Иска се огромна смелост да си говорят момиче и момче ... Така е !!! Време е да разберете , че комплексите са излишна работа и че никой друг няма да направи първата крачка вместо вас...

Miss_Beauty_16
04-22-2008, 17:33
общувай повече с мъжкия пол, с твой съученици през междучасията примерно, мисля че това ще ти помогне до някаква степен... ;-)




nz ama momi4eto mai e sramejlivo i pri tva polojenie nqma kak da stane

anchity
04-22-2008, 18:10
Спокойно и аз съм била като теб...срамежлива,свита и т.н особено с момчета обаче просто спря да ми пука и започнах да се отпускам.Тва стана след като за пръв път се свалих с момче...казах си абе какво има да му мисля толко и така.Просто се отпусни и всичко ще си стане от самосебе си :)

miss_ludataa
04-22-2008, 18:25
qvno si nekfa nuduta deto nz kude i e mqstoto ne ti trqbva da kazv6a ,4e si edun vid qka ami trqq go dokazva6 8) mi qvno ne si popadnala na podhodq6tiq i da si izlee6 du6ata :D :-) 8) uspeh :-) :-P

babity
04-22-2008, 19:32
Ако си чоплиш ноктите и се втренчиш в бутилката на пода си загубена!!! 8-)

bishop
04-22-2008, 20:17
АЛКОХОЛ



-1000!!!
Множко ще й дойде 1000 мл., нека не прекалява.

Колкото повече мислиш какво ще кажеш, как ще се нагласят нещата, какво би си помислил, толкова повече ще спечеш. Тъй че не мислиш за това и ще си по-спокойна. В крайна сметка няма нищо страшно да стане (в повечето случай :)).

имах предвид да пропусне момента с алкохола.

moon_flower
04-22-2008, 20:33
Понякога самата срамежливост крие чар. :) Някои момчета не обичат "отворения" тип момичета.А питаш как да го гледаш в очите
?Просто си налагаш.Аз уж съм много притеснителна,но като съм на среща много се отраквам и започвам да го гледам само в очите . :D Май ги притеснявам малко,ама карай... :D

bibo
04-22-2008, 20:36
Мисли си за Том и Джери..

pasii_sladuranata
04-22-2008, 20:42
towa e prosto neizlechimo "" moje da se pravish che ne te e sram ama .. :? :?

xkk
04-22-2008, 21:11
имах предвид да пропусне момента с алкохола.ясно ми беше, бъзиках се

alex_devv
04-22-2008, 22:13
излизай и оставаи по-често в компанията на момче и ще свикнеш :-o

Mademoiselle
04-23-2008, 04:41
vinagi mi e bilo stranno tova sas srama ot sre6tite..kakvo tolkova ima-izliza6 s nqkoi da se zabavlqva6,da se opoznaete,prosto da ste zaedno,v slu4ai,4e darji6 na nego.Otpuska6 se,vse edno si s priqtelka i tolkova

Nassgerrack
04-23-2008, 07:13
vinagi mi e bilo stranno tova sas srama ot sre6tite..kakvo tolkova ima-izliza6 s nqkoi da se zabavlqva6,da se opoznaete,prosto da ste zaedno,v slu4ai,4e darji6 na nego.Otpuska6 se,vse edno si s priqtelka i tolkova

И това ще го разбереш чак след като се провалиш в първите 3-4 излизания :D


Иначе е вярно :)

BlueCat
04-23-2008, 08:36
Спокойно и аз съм била като теб...срамежлива,свита и т.н особено с момчета обаче просто спря да ми пука и започнах да се отпускам.Тва стана след като за пръв път се свалих с момче...казах си абе какво има да му мисля толко и така.Просто се отпусни и всичко ще си стане от самосебе си :)
+1 :)
Трябва да свикнеш, след 3-4 срещи няма да ти пука. Пий една бира преди това или по-добре една водка :-D Бъзикам се, разбира се.
Като те пита нещо не му отговарай с 1 дума, разказвай...И аз бях така, обаче с възрастта и опита това изчезва. Не си мисли постоянно как стоиш, как се държиш, дали това, което говориш и правиш се харесва на момчето...Или накратко - дръж се естествено.

Айде успех и да знаеш, че от първата среща не можеш да се отпуснеш, трябва повече опит!

oziato
04-23-2008, 14:02
da znaesh 4e nie mom4etata se pritesnqvame mnogo ako ne dori i pove4e ot vas

5StaR
04-23-2008, 19:51
az sam edno simpati4no momi4e na 16, :( hareswano momi4e sam, s viziq, umna(purva v klasa) pe4elila mn konkursi, kazvali sa mi 4e imam nqkakuv 4ar, s koito privli4am mujkata polovina...

Mисля че забрави "Скромна"

IdiOtKa
04-24-2008, 07:38
не колкото и глупаво да звучи ...малко алкохол ...колкото да ти замая главата винаги помага .... ама малко ..не да прикалиш и после още по зле ....

freezingskull
04-24-2008, 08:22
то си зависи най-вече от човек, но като начало може да изгледа на компютъра си някой сериал от тима : Кварталът на Богатите, One Three Hill, и т.н. и ние момчетата сме срамежливи по някога, трябва да ни чувстваш като приятели