PDA

View Full Version : искам помощ!!!!



PrionBreak
04-20-2008, 21:10
Знам, че има много такива теми, ама сори!!1 :( Кажете ми всичко което Ви помага за акнето и черните точки!!! Ще съм ви много благодарна! Ама имам в предвид това дето най- ви е повагало!трябва да се махнат моите пъпки поне до 1 месец!!! спешно е!!! БЛАОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!! :)

stolichankata
04-20-2008, 21:13
Знам, че има много такива теми, ама сори!!1 :( Кажете ми всичко което Ви помага за акнето и черните точки!!! Ще съм ви много благодарна! Ама имам в предвид това дето най- ви е повагало!трябва да се махнат моите пъпки поне до 1 месец!!! спешно е!!! БЛАОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!! :)
Миии отиди при дерматолог който ще ти препоръча подходящо лечение. А ако не е толкова сериозно (смисъл не приличаш на торта с фъстъци в лицето) отиди в някоя аптека и попитай някой по компетентен
аз съм се доверила изцяло на козметичката ми и съм адски доволна :P

BAD_KID
04-20-2008, 21:47
Аз съм пробвала много неща от мазила и кремове до антибиотици понеже аз бях някяква пълна трагедия както казаха в горния пост торта с фъстъци та почети нищо не ми помогна имаше например моменти като сменя мазилото или там с квото се плескам има ефект един два дни и после пак става трагично и стигнах до извода че докато не попреминеш пубертета почети нищо не помага така че да се изчисти всико напълно е то пак зависи и до колко са много де защото ако са пет пъпки на кръс естествено че нещо се ще помогне та сега ползвам един накакъв екстракт от алое и каточе ли има малко подобрение но аз вече и не съм толкова зле колкото преди в смисъл вече лицето ми се поизчисти. Както ти казаха и по горе мисля че ако се посаветваш с фармацефт или дерматолог най добре ще ти препоръчат нещо защото ще могат да ти кажат например какво за какъв тип кожа да ползваш според тва каква ти е кожата дали е суха или мазна или пък колко е чувствителна.

alizi
04-20-2008, 23:39
vzemi si acne out taka se kazva mnogo e dobro.na mene za nqma i 1 sedmica mi se mahnaha ne 4e imah mnogo de ama edna priqtelka ima6e mnogo i na neq i iz4eznaha i pi6i za rezultata posle :grin: struva okolo 7 ili 8 lv

nikinkaa
04-21-2008, 04:18
козметик !
Но гледай да отидеш при някой много добър,защото при някои козметици след процедурата остават ранички и белези.Попитай за някой специалист ;)

m0nchityyy
04-21-2008, 10:27
еми аз съм използвала какво ли не.. кремове, тоници спиртове и сякви други ама не усетих от кое точно започваха да се махат.. нз да ти кажа постепенно ми се махнаха сякаш нз дали беше от някои продукт или от самосебеси ама доста приятели използват тва acne out и казват че били доволни нз :) а ако наистина е толкова спешно отиди при кожен лекар или козметик нз не ги разбирам мн :D сп0ред мен те ще ти кажат какво да използваш :)

donkihot
04-21-2008, 10:45
от ли4ен опит ти препоръ4вам гарниер 3 в 1. много е добро+маски с хума+силицилов спирт или лавандулов

PrionBreak
04-21-2008, 12:37
nersi na vsichki .. :-) ! a tova acne out .. po aptekite moga li da go namerq ?!?!!?!