PDA

View Full Version : Луда ли съм или силна,наивна или искрено влюбена...



hera
04-20-2008, 22:01
На 19 години съм,той на 24.Запознахме се преди почти 2 години,заедно сме от 1,3 месеца.Писахме си дълго по нета и накрая се видяхме.Тогава той работеше в София,но някъде към третия месец се върна в родния си град,защото меко казано мрази Софията и си има причини,но това е друг въпрос.Сега работи там и си има и други проблеми ,които усложняват съвсем положението.А положението е познато...връзка от разстояние.В началото докато беше тук се виждахме поне веднъж в седмицата.След като отиде там значи вече година се виждаме веднъж в месеца.Пишем в скайп и телефона,майли и смси,но е трудно.Той не иска да идва тук или като дойде нямя търпение да си тръгне,защото не се чувства на място тук.Само ме кани при него,но на мен не ми е възможно да ходя там,ходила съм 2 пъти за по 2 дни.И той беше на върха на щастието да съм в негото креватче,да ме гушне вечер и да заспи,да играя с кучето му и да ме развежда из града.Майка му също ми се радва и ме кани,но това е моя град и смятам че поне трябда се постарае да превъзмогне тази своя гордост и ненавист в името на нас . Просто е много трудно да караме така.Той ми има пълно доверие аз на него също,но кажете има ли бъдеще връзка в която никой не отстъпва,ем твърди ,че иска да сме заедно,ем гордостта му го задържа там.А времето си минава и изпускаме ценни моменти и време,най-хубавите.Любовта ни е от най-трудните и вече губя надежда.Понякога си мисля,че не съм достатъчно добра за него,че не съм това ,което му трябва,защото аз вярвам в любовта и се боря за нея,попивам всяка капка от неякато бездомно сираче,на което някой се е усмихнал или е казал добра дума.Любовта е изкуство,тя е жертви и компромиси.Искам да ме обичат,а аз ще обичам още повече въпреки всички и въпреки всичко.Просто не знам луда ли съм или силна,наивна или искрено влюбена... :neutral: :( Как бихте постъпили на мое място?

eLeinS
04-21-2008, 05:28
Струва ми се,че си последното :) Бившият ми приятел беше от друг град..и ни беше супер трудно..така,че до някаква степен малко те разбирам...Може би щом не иска да идва във твоя град,така трябва и да бъде..направи му този компромис..и измислете някакво решение на проблема..Разбирам,че се обичате..така,че този проблем не трябва да бъде пречка за любовта ви..Успех мила :-)

MiMcHeToOo
04-21-2008, 07:30
Ъм.. Тва не би трябвало да е проблем, вие сте големи хора, можете да се виждате. След като не иска София го преживей и ходи и ти при него...

zaetasum
04-21-2008, 08:03
az su6to imax takava vruzka!mn sum stradala i plakala za moq lubim! :-# o6te go obi4am makar 4e predi mesec go skusax za6toto 4yvstvax 4e se samopogybvame i dvmata!no yvi o6te mislq za nego i lubovta za men e ad...imam gaje v momenta ot tyk..ot sf no ne sum sigyrna i ne znam dali naistina iskam da sum s nego!o6te mislq za moqta purva lubov koqto ne moga da zabravq!ax kolko e tejko kogato lubimiq ne e do teb :cry:
no i az samata kakvo da te posuvetvam...opredeleno si mn silna jena! =D> :mrgreen:

fuck_me_pls
04-21-2008, 18:39
Тъпа.. :D

evelinka1122
04-21-2008, 18:46
мисля че не трябва да продължавате така... нз наистина трябва да се направи нещо по въпроса... вярвам че ще успеете да надмогнете това разстояние... УСПЕХ !!!

fuck_me_pls
04-21-2008, 18:50
ааааа evelinka1122 все не моа да те хвана..я ми кажи колко гаджета си имала??

mese4ka
04-22-2008, 19:22
Ъм.. Тва не би трябвало да е проблем, вие сте големи хора, можете да се виждате. След като не иска София го преживей и ходи и ти при него... +1 ... vse ediniq trqbva da otstypi :)