PDA

View Full Version : Бясна съм , а не би трябвало ...



TheNewReligion
04-20-2008, 22:46
Леле , хора искам да споделя .Направо съм бясна от вчера . Имам си една приятелка с , която уж сме най-добри . Когато се скарам с нея ми е тъпо , защото няма с кой да си лафя ,ама когато сме заедно ми скъсва нервите. От 10 години се познаваме и още малки сме си неразделн и , но напоследък започна да ме дразни супер много , дори когато диша. Сигурно проблема е в мен , но те ме дразни много , защото :
1.Когато излезем навън тя започва да ми разказва какво си носи в скъсаната чанта , като изброява всичко от парфюм до конец за чистене на зъби.
2.Без никой да я е питал тя започва да ти разказва кое колко и струва и от къде си го е купила. Не пропуска и подробностите като например как е била облечена продавачката и колко пъти е премерила блузата , преди да я купи .
3.Когато някой не е на нейното мнение , тя го гледа ужасно злобно .А ако някой има неблагоразумието да и противоречи за нещо , стой та гледай.
4.Когато сгреши и някой се опита деликатно да и посочи грешката тя не стига , че не си я признава , пък и я умаловажава. Караме се за едно и също нещо по хиляда пъти , без да си вземе поука.
5.Когато някой каже , че не е права следва 30 минутна лекция за това как може да и се говори по такъв начин .
6.Изразява си негативното мнение без никой да я е питал.
7.Присмива се на всеки , който е зле облечен (макар ,че не съм я видяла да се облече с вкус).
8.Говори зад гърба на хората , след което не си го признава . Но когато аз без да искам се изпусна и кажа нещо зад гърба на някого , тя веднага отива и му казва като е преувеличила казаното най-малко 10 пъти .
9.Не смея да и споделям нищо , защото когато това стане тя умаловажава казаното и го разпространява на всички.
Казвам ви не се търпи това момиче ! Да не говорим , че не спазва каквато и да била лична хигиена , а упреква другите за това ! Мисля , че приятелството ни се изчерпва , защото не намираме теми на , които да разговаряме . Освен това отдавна планирам да я разкарам окончателно , но иначе ще ми е супер скучно и ще ми липсват малкото и положителни качества ! Вчера започна да ме дразни много ( те това ,не го осъзнава ) и аз започнах да и говоря (по скайп) много студено и гадно . Тя ми каза да престана , защото ми била най-добра приятелка, а аз не я чувствам като такава . За по съществените неща сме говорили 1000 пъти , но за малките като това за чантата и дрехите избягвам да отварям тема , защото принципно не би трябвало да ме дразнят . Исках просто да споделя , защото това момиче ми лази по нервите и скоро ще и бия окончателно шута , но незнам кога ще е .
Благодаря на хората , които са го прочели . Ще ви помоля да ми помогнете да открия грешката в себе си ,която със сигурност съществува , но съм до такава степен бясна , че не мога да я открия . Благодаря още един път !

nikinkaa
04-21-2008, 04:02
Може би те дразнят такива неща,защото сте от много време заедно.Не излизайте само двете,разнообразете си компанията.Но ако "и биеш шута окончателно",мисля,че и на теб,и на нея ще ви е гадно :)
П.П Искам да отбележа,че днес станах в 06:00 :grin: :smt001 :-({|= [-(

kocko
04-21-2008, 05:59
тва са моментни дразги и караници 6те се оправите :)

hanovete
04-21-2008, 10:24
като малки няма разлика с кой си но с времето всички се променя тъй че не ви знам ама аз така след 7ми клас скъсах някои приятелства просто защото хората се променят до степен на неузнаваемост

metaxa
04-21-2008, 12:39
Донякъде ми е познато това,но все пак аз мисля че ти не си виновна.Просто при повечето приятелства се достига един момент, в който този човек те дразни с всичко.Явно тя не подходящата за теб приятелка и е крайно време да й биеш шута.
П.С.:Ако искаш да го направиш 1.я блокирай навсякъде;2.като я видиш не говори с нея;3.ако някой отвори тема за нея кажи че не искаш да я коментираш и ще се оттървеш от нея 8) успех

kefish_meee
04-21-2008, 15:19
Таз приятелка с много голямо самочувствие май? :?

lovetanya
04-21-2008, 17:47
Ами имам същия проблем, но ние се познаваме от по-малко време- 5 години. Всеки път когато и кажа нещо и тя ми вика "Знам че си по-умна от мен, знам че съм тъпа, не е нужно да ми го казваш" :? Аз мога да и бия шута...Аз имам и други приятелки, но като се замисля тя няма нито една освен мен...Става ми много гадно и всеки път когато се скараме, а това е много често, аз и се извинявам първа въпреки че почти винаги тя е виновна :? Ох незнам какво да правя?! :?

IdiOtKa
04-22-2008, 05:39
оо и аз имах един такъв момент ...но 100% си беше от мен щото тва ме дразнише адски много ...смисал почти всичко което направеше или кажеше ме дразнеше адски много ...но в момента тя ме отбнягва и ме дразни още повече ...но така или иначе не я виждам често ..!

ezi4e
04-22-2008, 05:44
:-)

TheNewReligion
04-22-2008, 07:24
Леле , тва момиче ми скъса нервите ! Вчера я видях беше с едно момиче зад чийто гръб не спираше да говори . Поздравих момичето , ама оная патка си помисли , че нея поздравявам и ме изгледа злобно , след което последва същото и от моя страна ! ;-) Кво да ви кажа , освен , че ме нервира супер много ! В събота лака и се беше излющил . Тя си го смени точно 2 пъти и накрая го изтри .Чакала съм я 1 час да се наклепа и закъсняхме за литургията .Казвам ви , просто ще и бия шута и няма да ми дреме ! Благодаря за вниманието ! ;-)

xxxSnowflakexxx
04-22-2008, 18:44
Gorkata ti :( :( :( :(

TheNewReligion
04-22-2008, 18:55
Здравейте ! Вече съм убедена , че трябва да и бия шута !
Наското докато си бяхме приятелки бяхме скарани с едно друго момиче . И тази пикла говореше зад гърба на момичето , че си дигала панталоните до учите и , че се обличала отвратително . Аз бях съгласна и казяах ,ч е има нещо такова . Наскоро преди да се скарам с принцеската , се сдобрихме с другото момиче . И хубаво ... Като се скарахме тя веднага започна да ходи с това момиче и с една друга пача казали на момичето , че аз съм говорила , че нси дигала панталоните до ушите ! Момичето ме попита дали е така и аз си признах , че съм го казала , но преди това оная патка го беше казала . Признах и го и и казах , че не само аз съм казала отва за облеклото и ! Казах и ако , иска да им казва на онея патки , само да не ми преиначава думите , за да не изляза пак аз виновната и да ме нападат по скайп . Казвам ви сега съм бясна ! Ей , сега ще и пиша на оная пурка по скйпа да разбера какво е говорила ! Най-вероятно това ще е окочателно . Благодаря за вниманието ! Съжалявам , че пиша нон стоп какво се е случило , но трябва да споделя с някого иначе ще се разплача ! Благодаря ви ! :)

lovetanya
04-22-2008, 20:06
Споделяй си...Знам какво е да няма с кой да споделиш! :)

chocoleptic
04-22-2008, 20:30
аа 'тая много тъпа ..

TheNewReligion
04-22-2008, 21:37
Писахме си по скайп и накрая аз и казах абсолютно всичко , а тя като разбра , че не се шегувам ми каза , че съм кучка , интригантка и двуличница ! Нямате си на престава какъв смях падна ! :lol: :lol: :lol: Тя преписва грешките си на мен ! :-D :-D :-D Казах и го , доказах и го и тя млъкна за малко ! Каза , че затъвам и аз и обясних , че не е незаменима и , че без нея ще ми е по-добре . Каза, че ще остана без приятели , ако така се държа с всеки , но 100 пъти и обясних , че ми е омръзнала и за това се държа толкова лошо ! Но... не ме разбра ! :)

lovetanya
04-23-2008, 13:31
Писахме си по скайп и накрая аз и казах абсолютно всичко , а тя като разбра , че не се шегувам ми каза , че съм кучка , интригантка и двуличница ! Нямате си на престава какъв смях падна ! :lol: :lol: :lol: Тя преписва грешките си на мен ! :-D :-D :-D Казах и го , доказах и го и тя млъкна за малко ! Каза , че затъвам и аз и обясних , че не е незаменима и , че без нея ще ми е по-добре . Каза, че ще остана без приятели , ако така се държа с всеки , но 100 пъти и обясних , че ми е омръзнала и за това се държа толкова лошо ! Но... не ме разбра ! :)

=D>

N0_feAR
04-24-2008, 09:33
аз те поздравявам,ч е сте скъсали отношенията си. Така ще ти е много по-леко и по-добре. След време ще почустваш разликата от облекчението, а и съм сигурна че май няма да ти липсва кой знае колко (този извод си го вадя от думите ти) Айде горе главата и на пред, сама каза , че тя " не е незаменима"

bibiqna_fut
04-25-2008, 18:30
мила евалата ти правя :grin: тая е толко тъпааа.. и на кой ще вика кучка и вуличница бе оооу ..я да се види сама себе си :shock: е такива най ги мразя .. да имт кото искат и да се бъркат на другите бее ейй слез на земята пач гнусна..бааххму хората чесно :-x

TheNewReligion
04-25-2008, 18:46
Az mnogo hubavo napravih , 4e i bih 6uta , ma sega nqma mnogo mnogo s koi da izlizam ! Vsi4ki me suvetvat da i se izvinq i pak da sme priqtelki ! Kato go kajat tva se poburkvam ot tupotiq .... za kakvo da i se izvinqvam be ? 6to tq ne mi se izvini + tva ne iskam da sum s neq samo za da imam s kogo da izlizam i bez tova ne si prekarvam koi znae kolko dobre s neq ! :? :? :?

bibiqna_fut
04-25-2008, 22:29
тфа е сп тъпо .. сори ама ти ли тря се извиниш или тя .. ама да ти каж то и на простите н им лесно :D според мен не трябва да и се връзваш пак .. намери друи приятели светът е пълен с нормални хора :wink:

TheNewReligion
04-25-2008, 23:47
тфа е сп тъпо .. сори ама ти ли тря се извиниш или тя .. ама да ти каж то и на простите н им лесно :D според мен не трябва да и се връзваш пак .. намери друи приятели светът е пълен с нормални хора :wink:
Tova sum go re6ila ot dosta otdavna i smqtam , 4e ako sum dopusnala gre6ka e redno da i se izvinq , no zasega ne sum q osuznala tazi gre6ka , za tui ne q iskam ! Imam mnogo poznati s , koito moga da se opoznaq pove4e i moje da si stanem dobri priqteli ! Blagodarq na vsi4ki za podkrepata ! :) :) :)