PDA

View Full Version : Тряба да направя сайт.



alek200
04-21-2008, 03:45
Здравейте всички.
Имам за задача да направя сайт в който може да се качват клипчета за гледане.Трябва ти предложения какъв платен хост да избера.Ще ми се да се плаща на година не много пари... Също така ако може да ми предложите добра програма за сайт в която има екрстри свързани с качване на клипчета който да могат да се гледат от самия сайт.
Много ми е важно да направя сайт колкото може по - бързо!
Затова ако може в тази тема ще пиша до къде съм стигнал с качаването и ако срещна някъкъви въпроси ще се съветвам с вас!

tqnko1
04-21-2008, 11:55
Трябва ти предложения какъв платен хост да избера.
1въпрос да питам 1во правил ли си избщо някакав сайт с .php или изобщо тоя ще ти е 1вия :)

Blink182 the real
04-21-2008, 13:35
Здравейте всички.
Имам за задача да направя сайт в който може да се качват клипчета за гледане.Трябва ти предложения какъв платен хост да избера.Ще ми се да се плаща на година не много пари... Също така ако може да ми предложите добра програма за сайт в която има екрстри свързани с качване на клипчета който да могат да се гледат от самия сайт.
Много ми е важно да направя сайт колкото може по - бързо!
Затова ако може в тази тема ще пиша до къде съм стигнал с качаването и ако срещна някъкъви въпроси ще се съветвам с вас!
Щом си решил да почваш подобно нещо най-добре да си запознат със програмните езици от сорта на php,JavaScript или поне HTML.Ина предплатени хостове от сорта на www.piczo.com , www.hit.bg и много подобни,които ти предлагат плеяри и подобни,но ако си решил да плащаш ти препоръчвам разклонението .com .Плаща се веднъж в годината мисля,че около 30 лева,докато нашето .bg струва около 100.
Намери си добър ftp клиент и виж какви инструменти ще си намериш.

tqnko1
04-21-2008, 13:59
Здравейте всички.
Имам за задача да направя сайт в който може да се качват клипчета за гледане.Трябва ти предложения какъв платен хост да избера.Ще ми се да се плаща на година не много пари... Също така ако може да ми предложите добра програма за сайт в която има екрстри свързани с качване на клипчета който да могат да се гледат от самия сайт.
Много ми е важно да направя сайт колкото може по - бързо!
Затова ако може в тази тема ще пиша до къде съм стигнал с качаването и ако срещна някъкъви въпроси ще се съветвам с вас!
Щом си решил да почваш подобно нещо най-добре да си запознат със програмните езици от сорта на php,JavaScript или поне HTML.Ина предплатени хостове от сорта на www.piczo.com , www.hit.bg и много подобни,които ти предлагат плеяри и подобни,но ако си решил да плащаш ти препоръчвам разклонението .com .Плаща се веднъж в годината мисля,че около 30 лева,докато нашето .bg струва около 100.
Намери си добър ftp клиент и виж какви инструменти ще си намериш.
.com = 15
.bg = 199 xD ako nese lyja www.register.bg ...
sega 6tete nahrani deto si go zakopal s tiq hostove tai si mislq az

ti nali si professionalist :-P (avtora)

alek200
04-21-2008, 19:13
Трябва ти предложения какъв платен хост да избера.
1въпрос да питам 1во правил ли си избщо някакав сайт с .php или изобщо тоя ще ти е 1вия :)

не ми е за първи път! Работил съм и преди ;)

tqnko1
04-21-2008, 20:25
Трябва ти предложения какъв платен хост да избера.
1въпрос да питам 1во правил ли си избщо някакав сайт с .php или изобщо тоя ще ти е 1вия :)

не ми е за първи път! Работил съм и преди ;)
според мен се разрови из web-turist нещо от този род беше сайта там ще имаш десет пъти по голям шанс от колкото тук повярвай
(аз лично си нямам и на хабер от .php)