PDA

View Full Version : Защо така бе!?



BlueFace
04-21-2008, 05:07
Аз съм момче на 15 години(правя ги на 16.06.08 ) и досега съм нямал гадже.Но това не е истинският проблем.Защо когато си харесам някое момиче винаги отговорът е :
-Искам да бъдем само приятели.
Вчера излизахме с класа на 2мата ми мн добри приятели от бившия клас и там беше момичето в което бях адси вюбен преди.Но естествено чувствата ми не бяха споделени.И гадното беше,че като я видях да се прегръща с едно момче(той и е само френд ) и ми стана адски гадно ,защото още изпитвам чувства към нея.
И не мога да разбера мамка му какво ми има.Имам чувство за хумор,не съм някой фешън или чалгар ,не пуша,не съм правеж.Или може би трябва да стана?? :? Или пък толкова ли съм грозен бе??? :o :(
П.П. Мерси на тези които прочетоха темата.Просто трябваше да споделя.И ето ме и мене http://www.impulse.bg/No_Limit/3342248

eLeinS
04-21-2008, 05:18
Не си грозен - напротив!Голям сладур си :-) А това за момичетата,че искат да сте само приятели..аз винаги го отдавам на възрастта..поне при мен беше така,когато някой на моята възраст ми предложеше 8-)
Или пък може би твърде много се привързваш?Не се притеснявай,че нямаш приятелка все още..има толкова много време.. :-D

partychild
04-21-2008, 05:20
zdravei :} ne mislq 4e si grozen i ne trqbva da se promenqsh zaredi nqkoe momiche.... 6te doide momenta v koito 6te namerish momiche da te haresva takav kakavto si i 6te ti e mnogo po dobre da si samiq sebe si :) uspeh :}

BlueFace
04-21-2008, 05:24
]Не си грозен - напротив!Голям сладур си :-) А това за момичетата,че искат да сте само приятели..аз винаги го отдавам на възрастта..поне при мен беше така,когато някой на моята възраст ми предложеше 8-)
Или пък може би твърде много се привързваш?Не се притеснявай,че нямаш приятелка все още..има толкова много време.. :-D
Да може би е така...Нещо модата сега е сички да се хващат с батковци от3 до 5години по големи от тях... :? :? Което според мен е адски тъпо....

BlueFace
04-21-2008, 05:28
zdravei :} ne mislq 4e si grozen i ne trqbva da se promenqsh zaredi nqkoe momiche.... 6te doide momenta v koito 6te namerish momiche da te haresva takav kakavto si i 6te ti e mnogo po dobre da si samiq sebe si :) uspeh :}
Мерси.Аз не съм тръгнал да се променям .Просто си мисля че ако бях нямаше да съм в такова положение,но не искам да ставам защото за мене тия хора са пълни смотаняци .... :)

eLeinS
04-21-2008, 05:31
Ем да..модерно е да си на 13-14 и да ходиш с някой 20 годишен..Ако може и да е готин..футболист (изобщо някакъв спортист) да е турил цаките и ванските..той е номер едно..Просто си е от възрастта.. :-D

kuklichka_bg
04-21-2008, 05:35
ne si fesshan tui pak za ko go kaza shte kajesh 4e akto si feshan ne si 4ovek ve4e

EarthShaker
04-21-2008, 05:36
а може би толкова се сприятеляваш с момичетата, че те имат за много добър приятел, знам ли 8-) не се притеснявай, мой, ще ти дойде времето :)

BlueFace
04-21-2008, 05:40
ne si fesshan tui pak za ko go kaza shte kajesh 4e akto si feshan ne si 4ovek ve4e
Mи казах го защото фешъните имат ебахти самочувстието без покритие и се мислят за нещо мн голямо.

ghostwisper
04-21-2008, 06:03
hah simpatqga si .. oba4e hva6tam bas,4e vinagi si spr mil,otziv4iv i dubyr slu6atel (v koeto nqma ni6to lo6o) i taka stava6 za momi4etata po-skoro mn dobyr priqtel .. Ponqkoga e nujno da se d1rji6 malko po-nahakano(ne kazvam grubo ili da se dyrji6 kato super ma4oo!!),prosto im pokaji,4e osven dobyr fr si i strahotno mom4e(kato gadje imam predvid,ama mn mrazq taq duma:))

kocko
04-21-2008, 06:16
пи4 4есно казано ако съм мацка небих ти ско4ил да сме 4естни но гледаи са сиг се дъ46и6 мн нежно с мацките и мн приятелски даваи я по груби4ко покажи 4е няма6 само приятелски 4уства :) успех с похотливите курвета :-P

Im2ortal
04-21-2008, 06:24
Много пъти съм ти казвала и ще продължа да ти го казвам:проблема не е в теб.Нищо ти няма-нито си грозен,адски забавен си,а понеже сме приятели,мога да кажа,че си много приятна компания за разговори и имаш много по-зрял характер дори от някои 20 годишни батковци,по които повечето момичета на нашата вузраст се заплесват.Така че не се притеснявай,ще дойде и твоя ред.Аз ти казах,че ще срещнеш момичето за теб,когато най-малко очакваш. :)

ghostwisper
04-21-2008, 06:28
оффф ма сички кат почнете с това "спкс ще срещнеш някой .. има време любовта сама ще те намери .. " иии напраооо :booooomb: Ае стига глупости,момчето доста е чакало ми се струва и колкото повече го карате да чака,толкова повече ще се сдухва .. И BlueFace приятелите ти как успяват да си намерят ?? Що не питаш тях ?? Даже мисля,че ще е по-добре .. иначе аз казах,каквото имах да казвам по-горе ..

xXxScreamxXx
04-21-2008, 06:55
ne si fesshan tui pak za ko go kaza shte kajesh 4e akto si feshan ne si 4ovek ve4e
Mи казах го защото фешъните имат ебахти самочувстието без покритие и се мислят за нещо мн голямо.


пове4ето ДА , НО НЕ вси4ки ;)

SexY_tAnI
04-21-2008, 06:56
Ne mi haresa tfa koeto kazahte 4e bilo moderno da hodi6 s 3-5 po golqm partnior ot teb...tfa e mn tapo....razbira se 4e ne e moderno a e po dobre za dr 4ovek da yseti 4e ima nqkoi po golqm do nego i da 4uvstva liubov i podkrepa....aaa za temata..az sa6to bqh kato teb no ne se pritesnqvai 6te doide i tfoeto freme i 4estno kazano sam se zamisli...na tezi godini imaiki gadje kfo?????? 6e q 4uka6 seki den....emi ne staaa brato taka 4e ne gubi6 mnoo..spox :)

mumiikataa
04-21-2008, 07:12
голям сладур си ;) живота е пред теб.да не ти пука.просто сега сме в такава възраст и е нормално... :)

Im2ortal
04-21-2008, 07:17
Ne mi haresa tfa koeto kazahte 4e bilo moderno da hodi6 s 3-5 po golqm partnior ot teb...tfa e mn tapo....razbira se 4e ne e moderno a e po dobre za dr 4ovek da yseti 4e ima nqkoi po golqm do nego i da 4uvstva liubov i podkrepa....aaa za temata..az sa6to bqh kato teb no ne se pritesnqvai 6te doide i tfoeto freme i 4estno kazano sam se zamisli...na tezi godini imaiki gadje kfo?????? 6e q 4uka6 seki den....emi ne staaa brato taka 4e ne gubi6 mnoo..spox :)
+1

Sladinka_f
04-21-2008, 07:22
Всяко нещо с времето си!

zaetasum
04-21-2008, 07:54
Това с възраста и 4е в момента е на мода да излизаш с по-голям е тъпа заблуда!А може би просто в пове4ето слу4аи мом4етата на на6ата възраст са о6те "недорасли".Не искам да обиждам никого но в пове4ето слу4аи наистина е така!Мом4енцата от на6ия клас например о6те си играйкат на ке4 :razz: :razz: :razz: не могат да предложат и минималното от това което кара едно моми4е,една жена да потрепне,да се 4увства желана!Истината 4е по-големите мом4енца (ако се замисли6) можеби знаят как да привлекат вниманието на една жена!Предполагам 4е то4но затова завиждате на "гомете батковци"-Те просто знаят как да постигнат целта си!деистват,внимателно-не грубо,правят комплименти(това на урок по свалки заприли4а)карат моми4ето да смее (доста важно!) с мето гадже се смея като луда :lol: :razz:
Ако иска6 просто да си хване6 гадже ей така...просто да го има6 по-добре недеи-няма смисъл...освен това ти си хубаво мом4е!не се притесняжаи да изразява6 открито 4увставата си!сигурна сум 4е ако се огледа6 по-добре 6те намери6 своята половинка :)

BlueCat
04-21-2008, 08:11
След 2 години всяко 13-14 годишно момиче ще ти се натиска! Ще видиш, че съм права. Сладък си, проблема не е в теб.

Мисля, че си наясно, че момичетата узряват 2 години по-рано от момчетата. Затова е нормално вие момчетата да си хващате по-малки с 1-2-3 години, не повече. Съответно ти трябва да си хванеш някоя 12-13 годишна. Но аз тях (12-13 годишните момичета) ги разделям на две групи. Първата е на тези, които не се интересуват от гаджета, а втората на курвите, които ходят с някой доста по-голям батко, да речем поне на 17-18. И за теб какво остана? Аз като бях на 13-14 не си и помислях да тръгна с някой на моята възраст, та те бяха такива идиоти (разбира се има изключения).

Като заключение казвам да поизчакаш малко. Но това не значи като си харесаш някое момиче да не му обръщаш внимение. Означава да не се отчайваш :) Айде успех!

BlueFace
04-21-2008, 10:28
Аз не искам някоя 12-13 годишна.По простата причина че повечето са вдетенени все още.Момичетата на 14-15 години вече (само някой де) имат зряло мислене.Мойто учиище е пример за тъпи,надути момичета. Аз не си търся гадже просто за да го имам.Търся си сериозна връзка.Явно наистина трябва да почакам :) :)
П.П. Аз пък знам че точно в пубертета момчетата се развиват по-бързо.Но зависи и от личността.

BlueFace
04-21-2008, 10:29
Мерси на всички за мненията!! :)

xercu
04-21-2008, 11:10
Аз не искам някоя 12-13 годишна.По простата причина че повечето са вдетенени все още.Момичетата на 14-15 години вече (само някой де) имат зряло мислене.Мойто учиище е пример за тъпи,надути момичета. Аз не си търся гадже просто за да го имам.Търся си сериозна връзка.Явно наистина трябва да почакам :) :)
П.П. Аз пък знам че точно в пубертета момчетата се развиват по-бързо.Но зависи и от личността. Ще ти кажа само че ако търсиш сериозна връзка ... си ЯКО заблуден !!! Повярвай ми , не търсиш това... Живей си живота сега - когато му е времето ... От 12 до 14 годишен бях с 1 и също момиче... Пропилях си младостта !!! 8-) (сега съм на 15)

evelinka1122
04-21-2008, 11:12
Аз не искам някоя 12-13 годишна.По простата причина че повечето са вдетенени все още.Момичетата на 14-15 години вече (само някой де) имат зряло мислене.Мойто учиище е пример за тъпи,надути момичета. Аз не си търся гадже просто за да го имам.Търся си сериозна връзка.Явно наистина трябва да почакам :) :)
П.П. Аз пък знам че точно в пубертета момчетата се развиват по-бързо.Но зависи и от личността. Ще ти кажа само че ако търсиш сериозна връзка ... си ЯКО заблуден !!! Повярвай ми , не търсиш това... Живей си живота сега - когато му е времето ... От 12 до 14 годишен бях с 1 и също момиче... Пропилях си младостта !!! 8-) (сега съм на 15)
да бее и аз си пропилях детството с един тюфлек... :D :D :D живей си като пораснеш тогава си търси сериозни връзки :)

Alabalaportokala
04-21-2008, 11:35
Проблема не е във физическата ти красота или характера, а в подхода ти. За да те отрязват момичетата някъде грешиш. Това трябва ти да разбереш. Не бъди постоянно себе си. Вижда се че трябва да промениш нещо и ако не го направиш може да се наложи да почакаш доста време. Момичетата на твоята възраст (а и не само на твоята) умират за лоши момчета. Ако се държиш прекалено мило и угаждаш на капризите им ( не ми казвай че не е така, просто съм 101% сигурен) ще се задоволяваш с приятелство. Бъди загадачен, леко нелогичен, груб и ще видиш обрата. При момичетата е така - колкото повече ги мачкаш толкова повече те харесват и желаят. И винаги вземай решенията. Не оставяй това в ръцете на момичето. Пример : на разходка сте и тя те пита "къде ще отидем", не казвай "ами където ти пожелаеш" както повечето момчета правят защото си мислят че това е голямото кавалерство. Бъди мъж и си дръж стабилно на мястото иначе ще чуваш тези думи с приятелството доста за напред. Мадамите искат стабилни и груби мъжаги, а не чувствителни и "мили" лекета. Не забравяй 1 : мъжете (момчетата) сме първични и спонтанни създания и трябва да се държим като такива, защото момичетата харесват това. Затова забрави за малко кавалерското и джентълменско отношение, поне до такава степен че да не падаш в краката на момичето, иначе ще и станеш безинтересен. Успех !

CfEtii
04-21-2008, 11:41
Не си струва да се променяш заради някой.Просто може би не си попаднал на подходящата.

BlueFace
04-21-2008, 12:59
Проблема не е във физическата ти красота или характера, а в подхода ти. За да те отрязват момичетата някъде грешиш. Това трябва ти да разбереш. Не бъди постоянно себе си. Вижда се че трябва да промениш нещо и ако не го направиш може да се наложи да почакаш доста време. Момичетата на твоята възраст (а и не само на твоята) умират за лоши момчета. Ако се държиш прекалено мило и угаждаш на капризите им ( не ми казвай че не е така, просто съм 101% сигурен) ще се задоволяваш с приятелство. Бъди загадачен, леко нелогичен, груб и ще видиш обрата. При момичетата е така - колкото повече ги мачкаш толкова повече те харесват и желаят. И винаги вземай решенията. Не оставяй това в ръцете на момичето. Пример : на разходка сте и тя те пита "къде ще отидем", не казвай "ами където ти пожелаеш" както повечето момчета правят защото си мислят че това е голямото кавалерство. Бъди мъж и си дръж стабилно на мястото иначе ще чуваш тези думи с приятелството доста за напред. Мадамите искат стабилни и груби мъжаги, а не чувствителни и "мили" лекета. Не забравяй 1 : мъжете (момчетата) сме първични и спонтанни създания и трябва да се държим като такива, защото момичетата харесват това. Затова забрави за малко кавалерското и джентълменско отношение, поне до такава степен че да не падаш в краката на момичето, иначе ще и станеш безинтересен. Успех !
Mерси за съвета :)
Само да кажа не угаждам на ничии капризи,но наистина се държа мн мило с момичетата и там може да е грешката.Не мисля че тряя да се държа чак грубо но определено ще намаля милото отношение. :)

az17
04-21-2008, 13:15
hahaha emi 6ans vseki se razvia po razli4en na4in.. az o6te na 14 bqh prail sex s 2 momi4eta hahaha beha i po golemi ot mene :grin: :grin: :grin: ama sega sum na 17 po4ti 18 ii da hoda s 15-16 godi6ni momi4eta daje i 14 slu4valo se e shoTO na teh im e merak da hodat s po golemi na nas ni e merak da ebeme destveni haha :razz: :D Shans..a pyk tva koi bil fashion koi ne nqma nikakvo zna4enie vseki si izbira kak da se obli4a .. mn e tupo da gi obijdate teq za6toto tfa sa prosto drehi i nekfi pri4eski ni6to pove4e amaa.... shanS vseki go priema po razli4en na4in za tebe te sa zle 6oto ti kradat momi4etata :grin:

BlueFace
04-21-2008, 13:29
hahaha emi 6ans vseki se razvia po razli4en na4in.. az o6te na 14 bqh prail sex s 2 momi4eta hahaha beha i po golemi ot mene :grin: :grin: :grin: ama sega sum na 17 po4ti 18 ii da hoda s 15-16 godi6ni momi4eta daje i 14 slu4valo se e shoTO na teh im e merak da hodat s po golemi na nas ni e merak da ebeme destveni haha :razz: :D Shans..a pyk tva koi bil fashion koi ne nqma nikakvo zna4enie vseki si izbira kak da se obli4a .. mn e tupo da gi obijdate teq za6toto tfa sa prosto drehi i nekfi pri4eski ni6to pove4e amaa.... shanS vseki go priema po razli4en na4in za tebe te sa zle 6oto ti kradat momi4etata :grin:
Не ми е до обличането.А до характера.Да наистина се нервя че ги харесват ама поне да бяха свестни хора...Щото като видиш някой нормално момче с прическа направена от 200г. гел ,с 100 герданчета и гривни,панталони до оная работа ми кажи! ОК ? :wink: И аз мога да ходя така ама не ме кефи.Що тряя да съм някой пълен идиот дето не знае граници и благиприличие за да бъда харесван.Това ме дразни не др.....

Alabalaportokala
04-21-2008, 13:33
Не говори така. Колкото и да се точиш с гел гердани и т.н. не показваш ли мъжкото в себе си 1 слива няма да те хареса. Това са помощни аксесоари, които помагат за визията, но ако човек се осланя само на това няма да има успех. Прави това което ти казах и ще видиш че без да си фешън и футболист ще имаш успехи с момичетата. Говоря ти от собствения си опит.

BlueFace
04-21-2008, 13:41
Не говори така. Колкото и да се точиш с гел гердани и т.н. не показваш ли мъжкото в себе си 1 слива няма да те хареса. Това са помощни аксесоари, които помагат за визията, но ако човек се осланя само на това няма да има успех. Прави това което ти казах и ще видиш че без да си фешън и футболист ще имаш успехи с момичетата. Говоря ти от собствения си опит.
Ок! :)

SaYoNaRa
04-21-2008, 14:43
Проблема не е във физическата ти красота или характера, а в подхода ти. За да те отрязват момичетата някъде грешиш. Това трябва ти да разбереш. Не бъди постоянно себе си. Вижда се че трябва да промениш нещо и ако не го направиш може да се наложи да почакаш доста време. Момичетата на твоята възраст (а и не само на твоята) умират за лоши момчета. Ако се държиш прекалено мило и угаждаш на капризите им ( не ми казвай че не е така, просто съм 101% сигурен) ще се задоволяваш с приятелство. Бъди загадачен, леко нелогичен, груб и ще видиш обрата. При момичетата е така - колкото повече ги мачкаш толкова повече те харесват и желаят. И винаги вземай решенията. Не оставяй това в ръцете на момичето. Пример : на разходка сте и тя те пита "къде ще отидем", не казвай "ами където ти пожелаеш" както повечето момчета правят защото си мислят че това е голямото кавалерство. Бъди мъж и си дръж стабилно на мястото иначе ще чуваш тези думи с приятелството доста за напред. Мадамите искат стабилни и груби мъжаги, а не чувствителни и "мили" лекета. Не забравяй 1 : мъжете (момчетата) сме първични и спонтанни създания и трябва да се държим като такива, защото момичетата харесват това. Затова забрави за малко кавалерското и джентълменско отношение, поне до такава степен че да не падаш в краката на момичето, иначе ще и станеш безинтересен. Успех !

+1

Hilary_
04-21-2008, 15:46
изобщо не бих казала че си грозен...просто не си попаднал на правилното момиче... :wink: предполагам че всички около теб са кифли и те ест си падат по големите "гъзари"... :lol: тва е мноооого тъпо...ама мое мнение...та бих ти казала в никакъв случай да не се отчайваш а да си гледаш кефа и да не ти пука и не търси грешката в себе си защото не е в теб... :) давай го на relax и ще видиш че се ще се намери едно сладко момиче което да харесаш и то да ти отвърне... :wink: айде Успех и го давай spox! :wink:

BlueCat
04-21-2008, 15:52
Както казаха по-горе, не се дръж толкова мило. Сега като се замисля и аз бих предпочела някой не толкова кавалер, пред някъв дето само гледа да ми угоди...

BWald0rf
04-21-2008, 16:08
Малее кфо си се затормозил не си на 20 ! .. Не е задължително до 15 да си имал сто гаджета ;) ..
Относно момичето - щом се е натискала с друг,значи или има нещо между тях или просто си прави кефа за една вечер .. и в двата случая не се занимавай

BlueFace
04-21-2008, 18:00
Малее кфо си се затормозил не си на 20 ! .. Не е задължително до 15 да си имал сто гаджета ;) ..
Относно момичето - щом се е натискала с друг,значи или има нещо между тях или просто си прави кефа за една вечер .. и в двата случая не се занимавай
1во аз не съм имал нито едно гаже.
2ро само се прегръщаха.

xercu
04-21-2008, 18:01
Малее кфо си се затормозил не си на 20 ! .. Не е задължително до 15 да си имал сто гаджета ;) ..
Относно момичето - щом се е натискала с друг,значи или има нещо между тях или просто си прави кефа за една вечер .. и в двата случая не се занимавай
1во аз не съм имал нито едно гаже.
2ро само се прегръщаха. Може би призванието ти не е да бъдеш с момиче ами ... :-P

BlueFace
04-21-2008, 18:01
изобщо не бих казала че си грозен...просто не си попаднал на правилното момиче... :wink: предполагам че всички около теб са кифли и те ест си падат по големите "гъзари"... :lol: тва е мноооого тъпо...ама мое мнение...та бих ти казала в никакъв случай да не се отчайваш а да си гледаш кефа и да не ти пука и не търси грешката в себе си защото не е в теб... :) давай го на relax и ще видиш че се ще се намери едно сладко момиче което да харесаш и то да ти отвърне... :wink: айде Успех и го давай spox! :wink:
Мерси за мнението :) :-) Наистина е така 70 % от класа ми са такива хора...

BlueFace
04-21-2008, 18:02
Малее кфо си се затормозил не си на 20 ! .. Не е задължително до 15 да си имал сто гаджета ;) ..
Относно момичето - щом се е натискала с друг,значи или има нещо между тях или просто си прави кефа за една вечер .. и в двата случая не се занимавай
1во аз не съм имал нито едно гаже.
2ро само се прегръщаха. Може би призванието ти не е да бъдеш с момиче ами ... :-P
Споко може да се отчайвам на моменти ама НИКОГА няма да обърна резбата!!!

xercu
04-21-2008, 18:06
Малее кфо си се затормозил не си на 20 ! .. Не е задължително до 15 да си имал сто гаджета ;) ..
Относно момичето - щом се е натискала с друг,значи или има нещо между тях или просто си прави кефа за една вечер .. и в двата случая не се занимавай
1во аз не съм имал нито едно гаже.
2ро само се прегръщаха. Може би призванието ти не е да бъдеш с момиче ами ... :-P
Споко може да се отчайвам на моменти ама НИКОГА няма да обърна резбата!!! Аз съм спокоен баце... Ни най малко не се тревожа общо взето 8-) Повярвай ми - да си свободен е НАЙ-ЯКОТО нещо на света... Макар че има някой неща които са по готини :-P

adizitk1
04-21-2008, 18:10
Не успях да видя снимката ти и не моа да кажа дали си грозен,но със сигурност не треа да се променяш,щот има мн малко свестни момчета и ако вс решат да станат гъзари би било мн гадно за свестните момичета =>не се променяй,за всяка хубост си има някой,който да я хареса и не се бой,ще дойде време,в което всички ще почнат да си търсят сериозно гадже и тогава ти ще си търсеният !!! Успехчета :)

Nutty_
04-21-2008, 20:25
Охх,голям сладур си :) Абе няма се отчайваш :wink:

SaYoNaRa
04-21-2008, 21:48
Малее кфо си се затормозил не си на 20 ! .. Не е задължително до 15 да си имал сто гаджета ;) ..
Относно момичето - щом се е натискала с друг,значи или има нещо между тях или просто си прави кефа за една вечер .. и в двата случая не се занимавай
1во аз не съм имал нито едно гаже.
2ро само се прегръщаха. Може би призванието ти не е да бъдеш с момиче ами ... :-P
Споко може да се отчайвам на моменти ама НИКОГА няма да обърна резбата!!! Аз съм спокоен баце... Ни най малко не се тревожа общо взето 8-) Повярвай ми - да си свободен е НАЙ-ЯКОТО нещо на света... Макар че има някой неща които са по готини :-P

За теб да, ама той като не е бил с момиче и за него тва е 10 пъти по добро 8)

HePeAJIeH
04-21-2008, 21:54
Цаката не е толкова във външния вид а във общуването.Ако помагаш на някое момиче и й споделяш и я утешаваш когато е натъжена или не е на кеф имаш голям шанс да успееш.Естествено ако е малко податлива де.И не забравяй-когато помагаш на някое момиче не се задълбочавай чак толкова в проблемите й защото ще те хване веднага за приятел.Успех човече и само напред...ще дойде ои твоето време сам няма да останеш :)

=)
04-21-2008, 22:22
Абе пич я се стегни :smt023
Всеки човек намира своята половинка рано или късно :)

ezi4e
04-22-2008, 05:31
az sam imal gaje ama neseriozni :oops:

AceXe
04-22-2008, 05:47
Не се променяй... Четейки постовете ти считам, че си пич и не е нужно да се сдухваш. Това, че другите са некви гъзари, ходят с панталони все едно не знаят кво е кенеф, това че пушат, че пият и т.н. не ги прави по-готини, защото по тях се лепят същите мърли. А момиче, което не харесва такива хора... ти имаш шанс за нея. ;)

Im2ortal
04-22-2008, 06:06
Не се променяй... Четейки постовете ти считам, че си пич и не е нужно да се сдухваш. Това, че другите са некви гъзари, ходят с панталони все едно не знаят кво е кенеф, това че пушат, че пият и т.н. не ги прави по-готини, защото по тях се лепят същите мърли. А момиче, което не харесва такива хора... ти имаш шанс за нея. ;)

+100000 Ето,Павка,и аз за тва ти говоря :wink:

BlueFace
04-22-2008, 09:45
Не се променяй... Четейки постовете ти считам, че си пич и не е нужно да се сдухваш. Това, че другите са некви гъзари, ходят с панталони все едно не знаят кво е кенеф, това че пушат, че пият и т.н. не ги прави по-готини, защото по тях се лепят същите мърли. А момиче, което не харесва такива хора... ти имаш шанс за нея. ;)

+100000 Ето,Павка,и аз за тва ти говоря :wink:
Мерси и на двамата :)

Wrathchild
04-22-2008, 10:45
Като за начало преди да се снимаш в огледалото, започни да общуваш с нея... Това му е майката - ОБЩУВАНЕ!!!!

BlueFace
04-22-2008, 10:55
Като за начало преди да се снимаш в огледалото, започни да общуваш с нея... Това му е майката - ОБЩУВАНЕ!!!!
И КАК РАЗБРА ЧЕ НЕ ОБЩУВАМ??Аз съм толкова общителен...Ама просто винаги има някой по-добър от мен и не съм харесван това е проблема.С толкова мн момичета общувам ама нали казах кфо стаа накрая....

Wrathchild
04-22-2008, 11:13
Е значи нещо не правиш както трябва.

BlueFace
04-22-2008, 13:32
Моля модераторите да закючат темата,защото някой хора тълкуват нещата по много отдалечен от реалността начин.
Благодаря предварително!! :)

GabisiTa
04-22-2008, 15:00
Мисля, че проблема не е в теб или във възрастта ти ;) Аз ходя с едно момче почти на моята възраст ( на 15 съм :P ) вече повече от година и всичко е супер ;) Може би просто не си срещнал свясно момиче. Има време за всичко, спокойно :)

oziato
04-23-2008, 14:05
pi4 samo spoko nema za ko da se trevozish.na4i az sam po4ti na 18 i do taq godina nikoq madama ne mi obrastashe vnimanie.ot minaloto lqto priqte li mi kazvat 4e nqkoq si e pitala za men,za belqzvam kak me oglezdat i ako iskam vednaga ste si namerq nqkq,No spored men ne e vapro sa da e nqkoq a da e TQ,smisal 4e 4uvstvoto e vaznoto ne broikata 8-)

PINK_FLoyD
04-24-2008, 09:42
Ако не е сериозно не ти трябва гадже поне според мен.А и иначе само ще ти досажда :D

ra4ence
04-24-2008, 09:50
До към 16/17год е по-добре момичето да излиза с момче близка до нейната възраст. После определено е много по-добре за самата нея да е с по-възрастен човек. Мисля, че всички знаем,че момичетата се развиват по-бързо от момчетата :)

BlueFace
04-24-2008, 12:00
До към 16/17год е по-добре момичето да излиза с момче близка до нейната възраст. После определено е много по-добре за самата нея да е с по-възрастен човек. Мисля, че всички знаем,че момичетата се развиват по-бързо от момчетата :)
В пубертета не е така :wink: Там се развивате по-бавно :)

Obsession
04-25-2008, 15:19
Не си грозен, спокс ;) Търси нови хоризонти и не прави грешката да се сприятеляваш с момиче, което харсваш, че оправия няма :-D

xhuxhu
04-25-2008, 15:23
ole kak sha si grozen be super sladyk si (inlove) :-) i az ne mislq 4e zaradi drygite trqabva da se promenqsh bydi sebesi prosto.,... se nqkoga shte se poqvi idelnoto momi4e

terror_drone
10-19-2008, 20:33
Брат чесно казано като момче не си от тия грозните мършляци така че спокс... само ти трябва малко време да намериш някой толко луд колкото тебе и си готов... 8) Само мога да кажа да не пресилваш нещата и да не обръщаш внимание на тия пръчки дето не разбират за какво иде реч :o

Sisito941
10-20-2008, 06:29
Много си сладичък :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) .
Сега по темата:общувай малко повече с момичета,сближавай се с тях. :)

verdjitO
10-20-2008, 07:55
Ами не си грозен, изобщо даже! :) Помоли някои фр да те запознае с момичето (ако не го познаваш) или ако го познаваш може да кажеш на някои общи приятели ама на които имаш доверие и те да и кажат че я хар ! И може да се получи нещо да почнете да излизате и т.н. :) ии изобщо не е нужно да почваш да пушиш и разни такива!!!!

slunchiceto0
10-20-2008, 14:21
Просто не си попадал на подходящото момиче,ами на някви пикли и недорясли които не знаят какво искат:) спокойно не се отчайва,рано или късно ще се появи момичето,което наистина ще те оцени и ще те заслужава :)

mickelangelo
10-20-2008, 14:51
Ми човек не знам какво да ти кажа освен ... "welcome to the jungle " просто ... чакаш и 1 ден ще се появи някое момиченце когато най малко очакваш ... и ще бъдеш на 7 мото небе ...

machineheadfan
10-20-2008, 19:33
мен па ме кефиш 8-)
и аз съм г/д така всички ме отбягваt,но общо взето това не ме е*е.Просто чакаш и т'ва е все някога от някъдe ще изникне някой :-D Тъпо е да се променяш! :]