PDA

View Full Version : Как да го накарам да разговаря с мен?



Im2ortal
04-21-2008, 06:15
Аз съм момиче на 15 години и съм заедно с приятеля си от почти 3 месеца.Проблема е,че той не говори с мен за нищо и имам чувството,че не ме приема като своя приятелка,а просто като гадже.Когато излизаме,аз постоянно му говоря,а той не казва нищо,само от време на време се усмихва.Понякога дори се чудя дали ме слуша или пък сали не го отегчавам.Получава се много конфузна ситуация,понеже щом аз спра да говоря,просто вървим и мълчим.Единственото,за което говори е училището и общите ни приятели.Аз съм му казвала,че може да говори с мен за всичко,но той просто не го прави.Той е много ревнив,но никога не ми казва когато нещо в моето поведение го подразни....Не знам какво да правя и как да го накарам да открие мислите си пред мен.Моля ви помогнете ми......

ghostwisper
04-21-2008, 06:23
ами не може просто да му кажеш-Говори! и той да започне,без да млъква..Опитай се да го предразположиш,може да не е убеден,че си добър слушател или пък има съмнения,че ще кажеш на някоя от приятелките си за това(а той не би искал примерно) .. Може да спреш да му говориш известно време (нямам предвид да се сърдиш или тн,а просто да намалиш количеството информация,която му стоварваш) Задавай му повече въпроси на теми,които го вълнуват и постепенно ще си развърже езика ;)

Im2ortal
04-21-2008, 06:27
ами не може просто да му кажеш-Говори! и той да започне,без да млъква..Опитай се да го предразположиш,може да не е убеден,че си добър слушател или пък има съмнения,че ще кажеш на някоя от приятелките си за това(а той не би искал примерно) .. Може да спреш да му говориш известно време (нямам предвид да се сърдиш или тн,а просто да намалиш количеството информация,която му стоварваш) Задавай му повече въпроси на теми,които го вълнуват и постепенно ще си развърже езика ;)

Той ми е споделял до сега едно единствено нещо,което никой от приятелите му не знае,така че не мисля,че се притеснява от това да не кажа на някоя приятелка.Освен това знае,че не съм такъв човек.Въпреки това,мерси за съвета,ще се отитам да го последвам :)

ghostwisper
04-21-2008, 06:30
ами в такъв случай мацка отиваш и му казваш директно "Къв ти е проблема,защо не говориш с мен?! " .. Все пак понякога не става само с мили думи ;) ..

F_CK_all_I_need_is_U
04-21-2008, 06:31
:) ami popitai go otkrito kakuv e problema i za6to ne razgovarqte...ddz,moje bi prosto e po-stesnitelen,moje da se straxyva,4e ako zapo4ne da ti spodelq 6te promeni6 4yvstvata si kum nego ili puk si my purvata seriozna priqtelka i ne znae kakvo da pravi :) razpitfai go pove4e za nego i negovite priqteli i zanimanie,obarni my pove4e vnimanie

kocko
04-21-2008, 06:45
ами 1 задвратник и му искре6тява6 гоовори ве не6таснтикк ина4е 6те ти откъсна малката пи6ка 6те помогне :) ами са сериозно ами горори с него питаи го 6то не обелва дума и така др алтернатива невиждам аз ако някой има да казва :)

Im2ortal
04-21-2008, 06:48
Аз съм си го поставила за цел това да говоря с него,обаче всеки път като излезем аз не успявам да му кажа това което искам-все става нещо,което да ми попречи....

kocko
04-21-2008, 08:52
Аз съм си го поставила за цел това да говоря с него,обаче всеки път като излезем аз не успявам да му кажа това което искам-все става нещо,което да ми попречи....

е нз аз квото мисля тва казвам нямам такива проблеми успех др път да му кае6 по добре 6те е като му кае6 за да видите кво 6те правите как 6те продължи връскката :) успехии

zaetasum
04-21-2008, 09:46
lele nz mojebi toi e prosto takuf...qvno nemoje6 da go promeni6 i da iska6...suvetvam te da si my kaje6 kakvo ti e na surceto bez zaobikalki
ako az bqx az na tvoe mqsto 6tqx da kaja:
milo ot 3 meseca sme zaedno,az sum 6tastliva s teb i vseki put 6tom sme zaedno ne spiram da govorq za6toto iskam da znae6 vs za men!iskam da spodelq vsi4ko s teb lubov moq!no me mu4i ne6to dr...ti za6to ne go pravi6?otek4avam li te...?dobre li se 4yvstva6 s men?molqte spodeli :-) ..."

YSPEX4ETA!!!!

Dilana
04-21-2008, 09:57
miii pri men s biv6oto mi gadje be6e taka moje bi i po lo6o... az govorq ne6ty... a toi postoqnno mi kazva6e 4e tova koeto govorq e t1po... a ne be6e taka... za nego moje bi samata az bqh t1pa... iii taka... amiiii prosto go popitai kakvo mu ima i za6to neiska da razgovarq s teb ? pri men be6e taka za6toto sled nqkolko dena iska6e da sk1same... i se e 4udel kak da mi go kaje... mm nz...popitai go kakvo mu stava... :smt023 :smt023 :smt023

evelinka1122
04-21-2008, 11:09
и аз имах подобен проблем с бившото я ми, но аз така правех и така го предразполагах че той нямаше как да не си развърже езика 8-) опитай се и ти, и когато сте заедно гледай да не говориш много за твоите проблеми или просто за себе си... може да го отекчиш... ако това положение продължи просто поговори с него защо не ти споделя нищо... може би е срамежлив и от там идва проблема... :-o

xercu
04-21-2008, 11:14
Ех ... момичета ... Не ви се струва странно , че всички имате 1 и същи проблем ??? Говорите прекалено много , а слушате съвсем малко ... Затова и аз понякога мълча когато съм до момиче .... То тва нещо няма млъкване, бе !

xercu
04-21-2008, 11:15
ами 1 задвратник и му искре6тява6 гоовори ве не6таснтикк ина4е 6те ти откъсна малката пи6ка 6те помогне :) ами са сериозно ами горори с него питаи го 6то не обелва дума и така др алтернатива невиждам аз ако някой има да казва :) пич ... чудя се кое ме дразни повече... Коментарите ти ли или малоумния ти правопис ... Разбирам че да си на 10 не е лесна работа ама ...

fuck_me_pls
04-21-2008, 16:20
ами 1 задвратник и му искре6тява6 гоовори ве не6таснтикк ина4е 6те ти откъсна малката пи6ка 6те помогне :) ами са сериозно ами горори с него питаи го 6то не обелва дума и така др алтернатива невиждам аз ако някой има да казва :) пич ... чудя се кое ме дразни повече... Коментарите ти ли или малоумния ти правопис ... Разбирам че да си на 10 не е лесна работа ама ...

хахахах +1

а относно темата..най-добре го питай дали има проблем поради който не ти говори..имах същия пр с едно момче и тог след като го питах ми обясни каква е при1ината бях казала нещо което не трябва,,но сега вс е ок.. направи същото и ти питай го и ще се оправите :)

Im2ortal
04-21-2008, 19:03
Мерси много за хубавите съветчета на всички :-) Аз по принцип не обичам да говоря много,но когато съм с него ми се налага да избирам пред това да гоовря хипер много с риск да го отегча,или да вурвим под ръчичка и да мълчим като изтукани.Не знам вие какво мислите,но аз предпочитам първото

lookatme
04-21-2008, 20:07
иам подобен проблем,но си нямам гадже :/ ех... но пак е с момче ами гледай при мен е така... аз говоря говоря и понякога включа и някоя тема,по която трябва да се взима мнение и той каже некоя дума,ма мен лично това не ме устроива и за това взе че ми доскуча само да плямпам(,а попинцип обичам да слушам хората) и си замълчах.. след няма и 5 минути той си отвори устата :D и почнахме и двамата да говорим,ма не беше кой знае колко дълго :( нищо и се пак късмет ти желая защото според мен тоя твоя тип се опитва да бъде яко гадже.в смисъл че иска да бъде за теб всичко и може би е чел и някоя друга стаятия,в която пише че момичетата обичат да ги изслушват. но може и друго да е ,както при мен.. пробвай малко да помълчите,защото на мен май ми се стори че ти говориш за да я няма тази тишина... незнам,късмет от мен защото май само се обърках себе си и теб :D сори... и за енти път... Късмет!


*В целият пост май най-много ми се повтаря късмет 8-) еми... шанс

Im2ortal
04-22-2008, 04:09
иам подобен проблем,но си нямам гадже :/ ех... но пак е с момче ами гледай при мен е така... аз говоря говоря и понякога включа и някоя тема,по която трябва да се взима мнение и той каже некоя дума,ма мен лично това не ме устроива и за това взе че ми доскуча само да плямпам(,а попинцип обичам да слушам хората) и си замълчах.. след няма и 5 минути той си отвори устата :D и почнахме и двамата да говорим,ма не беше кой знае колко дълго :( нищо и се пак късмет ти желая защото според мен тоя твоя тип се опитва да бъде яко гадже.в смисъл че иска да бъде за теб всичко и може би е чел и някоя друга стаятия,в която пише че момичетата обичат да ги изслушват. но може и друго да е ,както при мен.. пробвай малко да помълчите,защото на мен май ми се стори че ти говориш за да я няма тази тишина... незнам,късмет от мен защото май само се обърках себе си и теб :D сори... и за енти път... Късмет!


*В целият пост май най-много ми се повтаря късмет 8-) еми... шанс

Мерси все пак за мнението :)

Im2ortal
04-22-2008, 04:10
Аз не искам да бъда изслушвана-аз ако искам да плямпам на някой-имам си приятелки,аз искам като съм с него да изслушвам него..... :(

ezi4e
04-22-2008, 06:18
:P

Im2ortal
04-23-2008, 05:14
Другият ми проблем с приятеля ми е неговата безмислена ревност:той ме ревнува от всички,дори и от един от най-добрите си приятели,при положение,че не му давам поводи......Въпреки че ме ревнува обаче,той никога не ми казва какво го дразни в поведението ми и така не мога да разбера какво мисли и чувства....Какво да направя,за да му докажа,че обичам само него,а не другите момчета? :(

sharmen
04-23-2008, 06:15
според мен трябва да поговорите и да му обясниш че може да ти каже всичко без да сe притеснява и че изкаш и ти да го изслушваш ... просто му обясни това което каза и на нас

xercu^es аз го нямам този проблем 8-) той не млъква

Im2ortal
04-23-2008, 06:19
Аз съм му казвам,че винаги съм готова да го изслушам и че може да говори с мен на всякакви теми.Той казва просто:"Ок,добре"обаче не го прави......Не знам какво му ставатой наистина е много срамежлив,ама чак пък от мен да се притеснява.....Не си спомням да съм изяла някого :D :-D

sharmen
04-23-2008, 06:27
еми незнам вече :shock: вземи научи малко футболистите и отборите и си говорете за футбол пъм може и да се отвори и на други теми 8)

Im2ortal
04-23-2008, 06:35
еми незнам вече :shock: вземи научи малко футболистите и отборите и си говорете за футбол пъм може и да се отвори и на други теми 8)

Мерси за съветчето :-)

Nassgerrack
04-23-2008, 07:08
Как да накарам някого да говори с мен?

Почваш със "здравей!" Тва е най-яката реплика дето съм чувал някога! И почти винаги помага. Пробвай и ти!

Im2ortal
04-25-2008, 04:41
Как да накарам някого да говори с мен?

Почваш със "здравей!" Тва е най-яката реплика дето съм чувал някога! И почти винаги помага. Пробвай и ти!

Не мисля,че това би помогнало....Аз постоянно му задавам въпроси,на които той отговаря с по няколко думи и отново замълчава.....

prettyIdeath
04-25-2008, 08:34
Е ти не го ли познаваш от преди.. Може да си е такова момчето, въпреки че не е нормално пък да се държи така.

yuyuto
04-25-2008, 10:08
Аз съм момиче на 15 години и съм заедно с приятеля си от почти 3 месеца.Проблема е,че той не говори с мен за нищо и имам чувството,че не ме приема като своя приятелка,а просто като гадже.Когато излизаме,аз постоянно му говоря,а той не казва нищо,само от време на време се усмихва.Понякога дори се чудя дали ме слуша или пък сали не го отегчавам.Получава се много конфузна ситуация,понеже щом аз спра да говоря,просто вървим и мълчим.Единственото,за което говори е училището и общите ни приятели.Аз съм му казвала,че може да говори с мен за всичко,но той просто не го прави.Той е много ревнив,но никога не ми казва когато нещо в моето поведение го подразни....Не знам какво да правя и как да го накарам да открие мислите си пред мен.Моля ви помогнете ми......
Ами може просто да е такъв тип... Да не обича да говори и толкоз... Пък ти да му вадиш думите с чингел не става... Или го приеми такъв, къвто е, или просто си намери твоя тип момче, щот явно той не е твоя... :smt026

Im2ortal
04-25-2008, 16:27
Е ти не го ли познаваш от преди.. Може да си е такова момчето, въпреки че не е нормално пък да се държи така.

Не го познавах от преди.Запознахме се около месец преди да тръгнем.Имаме много общи приятели,дори най-добрия му приятел е от моя клас и се разбираме много добре-точно той ни запозна,понеже смяташе,че ще го харесвам.....

Im2ortal
05-02-2008, 15:20
Еми най-после говорих с него и каза,че ще се опита да се промени,обаче незнайно защо му стана много гадно от това,което му казах... :( Дано да се оправят нещата и мерси на всички за добрите съвети :-)

Im2ortal
05-02-2008, 15:21
lele nz mojebi toi e prosto takuf...qvno nemoje6 da go promeni6 i da iska6...suvetvam te da si my kaje6 kakvo ti e na surceto bez zaobikalki
ako az bqx az na tvoe mqsto 6tqx da kaja:
milo ot 3 meseca sme zaedno,az sum 6tastliva s teb i vseki put 6tom sme zaedno ne spiram da govorq za6toto iskam da znae6 vs za men!iskam da spodelq vsi4ko s teb lubov moq!no me mu4i ne6to dr...ti za6to ne go pravi6?otek4avam li te...?dobre li se 4yvstva6 s men?molqte spodeli :-) ..."

YSPEX4ETA!!!!

Ти ми помогна най-много от всички!Специално tnx за тебе :-) :-) :-) :-)

gPa3HuTeJl
05-02-2008, 15:24
Може би има проблеми с1с семейството... аз когато имах такива проблеми ( при раздялата на родители ми ) не говорех много много с всички и това беше близо месец... айде не месец ама едно 2 седмици ги имаше с1с сигурност, та даже и повече..

Im2ortal
05-02-2008, 15:27
Ами да възможно е...Той изтъкна това като една от причините да се държи така...