PDA

View Full Version : как да разкарам непоносима приятелка?



Misty_88
04-21-2008, 07:41
Та аз съм момиче на 19 год.съм и имам голям проблем спрямо една"приятелка",тя е от нашата компания,но адски мн се налага за всичко и на всичкото отгоре брат ми и варви по акъла и също така и гаджето ми :x винаги излизам виновна аз за това като им кажа на пр.да се поразходим някаде и тази"приятелка като каже НЕ ми се ходи никаде те се чувстват длажни по някакъв начин и те да останат.Много се дразня че я взимат на всякъде като при условието че говори зад на вси4ки гърбовете,а и тя е с много гаден характер,та мисълта ми е как да я разкарм за винаги и повече да не се занимава никои с нея.
Благодаря ви предварително 8)

7 точка от правилата
moderated by Coki

kocko
04-21-2008, 08:55
ами нз каи на др ти френдове да не и се водят по ъкула даже подобре да го кае6 пред нея за да не стане 4е си лицемер и говори6 зад гърба :)

Seducti0n
04-21-2008, 09:15
Аммм, виж сега, така както описваш ситуациято оставам с впечатлението, че ти и това момиче сте твъредни различни във всяко едно възможно отношение.
Според мен е най-добре да обясниш на приятелите си, че не си съгласна по този начин да се съобразяваш постоянно с нея и с желанията и.Разбира се трябва да се правят компромиси, но всичко си има някакви граници.Както вие се съобразявате с нея, така и тя трябва да може да уважава желанията ви, без да натрапва мнението си.И в случая за какво приятелство може да става въпрос при положение, че нямате никакви допирни точки?! :-o

mizantrope
04-21-2008, 10:14
Mdam, nepriqtno, az sashto ne ponasqm nqkoi da vliza v rolqta na samoprovazglasil se tartor na kompaniqta. Kakto veche spomenaha v po-gornite postove, saberi kompaniqta i si kaji vsi4ko lice v lice. Taka shte se izbegnat vsi4ki spletni i intrigi ako tragnesh da govorish s vseki po otdelno.