PDA

View Full Version : Наистина се чувствам ужасно



Pliok0019
04-21-2008, 08:44
Преди 2 седмици се разделихме с гаджето ми. Той го поиска, поради доста смешни причини. От няколко дни излизам с един негов познат... наистина ми е приятно с него, чувстам се сигурна, забавно ми е...но не е същото. Все още обичам бившия ми. Нямам сили и достойноството ми не ми позволя да се боря за една видимо изгубена любов. Щом той не ме иска достатъчно, всичко е предварително изгубено. Да бъда с другия...страх ме е, че мога да му причиня болка, да не го направя достатъчно щастлив...

Дайте ми съвет... кой от двамата да избера. Какво да направя... Толкова съм объркана ;(

А и... как мога да го забравя, ако се откажа от най-силното чувство, което съм изпитвала някога. Да не говоря с него, да го блокирам от скайп или да се опитам да имаме поне приятелски взаимоотношения. Как да не ме боли...Съсипана съм. Никога не съм се чувствала по-ужасно.

bungle
04-21-2008, 08:53
Не се връщай при стария приятел.
Няма смисъл.
Човек трябва да гледа напред.

TIMEX
04-21-2008, 08:54
Не се връщай при стария приятел.
Няма смисъл.
Човек трябва да гледа напред.
+1

kocko
04-21-2008, 09:01
ами бъди с мом4ето ако тои го иска ако излезне не6то излезне ако не мое да си останете само приятели после което е малко вероятно според мен успех :)

eLeinS
04-21-2008, 10:13
Не се връщай при стария приятел.
Няма смисъл.
Човек трябва да гледа напред.
+1
+1

mizantrope
04-21-2008, 10:19
Gledai v cqlata tazi situaciq da ne naranish momcheto, s koeto v momenta se sreshtash. Ako se varnesh pri staroto si gadje, shte se pochuvstva ujasno - izpolzvan i izlagan. Stariqt go zabravi, sam e slojil kraq, zapazi dostoinstvo i gledai napred. Po-kasno ako se useti, sam shte sajalqva, 4e e postapil nerazumno. Opitai se da opoznaesh novoto momche, moje da otkriesh v nego po-podhodqsht chovek za vrazka.

evelinka1122
04-21-2008, 11:01
Времето лекува и живота продължава... бъди силна и не мисли за него... :) Айде УСПЕХ С ТЕБ СМЕ :) :-)

Dekameron
04-21-2008, 11:29
Колкото по-бързо забравиш стария, толкова по-бързо ще мине чувството ти на привързаност към него. Тогава ще се почувстваш наистина добре и ще можеш вече да мислиш "трезво" за това какво изпитваш към когото и да било :)

alex_devv
04-21-2008, 11:35
нали се сещаш, че тва да отидеш при приятеля му е малко пумиярска работа ?
апа и приятеля му явно е пумияр щом се занимава с тебе .... ако му е толкова голям приятел няма да ти обръща внимание след като знае, че су му била гадже.
и при мен имаше една подобна случка преди 2 години някъде.
понеже зарезах гаджето ми много гадно и тя отиде при един от приятелите ми за да ми прави мръсно. само един единствен и се върза на акъла...
както и да е съсипах им живота и на двамата и съжаляват и до ден днешен, че са го направили.
освен, че си изгубиха 2/3 от приятелите им се случиха и още много неща...

така, че внимавай какви ги вършиш ;)

Pliok0019
04-21-2008, 11:45
нали се сещаш, че тва да отидеш при приятеля му е малко пумиярска работа ?
апа и приятеля му явно е пумияр щом се занимава с тебе .... ако му е толкова голям приятел няма да ти обръща внимание след като знае, че су му била гадже.
и при мен имаше една подобна случка преди 2 години някъде.
понеже зарезах гаджето ми много гадно и тя отиде при един от приятелите ми за да ми прави мръсно. само един единствен и се върза на акъла...
както и да е съсипах им живота и на двамата и съжаляват и до ден днешен, че са го направили.
освен, че си изгубиха 2/3 от приятелите им се случиха и още много неща...

така, че внимавай какви ги вършиш ;)
Не му е приятел. Просто познат. В крайна сметка той ме остави заради друга. Причината заради, която се колебая е, че ме е страх да не би всичко да е, за да му е по-гадно на бившия ми. Мисля си всъщност, че на него не му пука.

butty
04-21-2008, 11:58
Доста срещана ситуация.. скоро се случи и на една моя приятелка. За бившия щом те е зарязал по "смешни причини" , теглиш му една майна и изобщо не се занимавай с него, защото ако останете приятели, ще ти е още по-трудно... да знаеш, че можеж само да говориш с него, без нещо повече, доста ще боли :? С времето ще го позабравиш. Няма да стане веднага, но ... новият .. еми опитай с него, излизайте, забавлявайте се, пък ако се получи-супер, ако не-не. Жиивотът продължава и всичко ще е наред! :-)

Alabalaportokala
04-21-2008, 11:58
Спазвай приятелска динстанция с тоя докато не забравиш бившия и не се появят малки наченки на чувства. Успех !

DiabolicAngel
04-21-2008, 11:59
На първо място мисли за себе си и за това както ти искаш и желаеш!И чак след това за бивши и още по бивши!Ако искаш да си с това другото момче-бъди!Ако не...ще има и други момчета след това! 8-)
Успех!

xhuxhu
04-21-2008, 12:36
Когато вратата на щастието се затвори, то друга се отваря, но докато гледаш в затворената врата, няма да видиш отворената!

:) spored men e taka...

kaprizzna_
04-21-2008, 13:19
Преди 2 седмици се разделихме с гаджето ми. Той го поиска, поради доста смешни причини. От няколко дни излизам с един негов познат... наистина ми е приятно с него, чувстам се сигурна, забавно ми е...но не е същото. Все още обичам бившия ми. Нямам сили и достойноството ми не ми позволя да се боря за една видимо изгубена любов. Щом той не ме иска достатъчно, всичко е предварително изгубено. Да бъда с другия...страх ме е, че мога да му причиня болка, да не го направя достатъчно щастлив...

Дайте ми съвет... кой от двамата да избера. Какво да направя... Толкова съм объркана ;(

А и... как мога да го забравя, ако се откажа от най-силното чувство, което съм изпитвала някога. Да не говоря с него, да го блокирам от скайп или да се опитам да имаме поне приятелски взаимоотношения. Как да не ме боли...Съсипана съм. Никога не съм се чувствала по-ужасно.Еми мила какво да ти кажа..според мен мисля че е най-добре да гледаш напред и да не мислиш за бившия си...Бъди щастлива забрави го...щом той не те иска сигурно той губи...а щом ти е хубаво и забавно и се чустваш сигурна с този негов познат.... пробвай може да излезе нещо много хубаво отлколкото с бившия ти. ..просто няма да се предаваш...недей да страдаш заради някой си там,който не му дреме че теб те боли...ако не мислиш толкова за него и си кажеш че няма смисъл...повяррвай ми всичко ще се нареди стига ти да бъдеш силна и да намериш момче което те цени и което ще те обича..... :)

kefish_meee
04-21-2008, 14:35
]

Не се връщай при стария приятел.
Няма смисъл.
Човек трябва да гледа напред.
+1
+1
+1

MiMcHeToOo
04-21-2008, 16:20
Спазвай приятелска динстанция с тоя докато не забравиш бившия и не се появят малки наченки на чувства. Успех !

+1!

bibo
04-21-2008, 16:22
]

Не се връщай при стария приятел.
Няма смисъл.
Човек трябва да гледа напред.
+1
+1
+1

BWald0rf
04-21-2008, 16:23
Ми така ще е като тръгваш с друг без да си забравила бившия :? ... Така или иначе няма смисъл да се връщаш при предишното момче .. поне ако можеш остани си с сегашния и се постарай да забравиш другия