PDA

View Full Version : КАМИОНИ !!!



volvolin4o
04-21-2008, 09:54
hi, az sum normalno mom4e, koeto tazi godina navur6va 17 i se 4udeh dali mojete da mi dadete suvet :( ba6ta mi predi rabote6e kato gotva4 vav 6eraton, no ot ve4e 6 godini e 6ofior na kamion. hodil sam sas nego na put ne vednuj dva puti. toi si misle6e 4e na men nqma da mi haresa i 4e interesa e momenten. mislq si daje 4e sujalqva 4e mi e "pokazal kakvo e tova kamion" za6toto do takava stepen sum se zaribil ve4e 4e prosto ne mojete da si predstavite. vinagi kogato ne6to ima rabota po kamiona az sum sas nego, daje predi 1-2 sedmici, za purvi put mi dade da go parkiram :grin: radval sum se kato malko dete na bonbon4e. karali sa mi se mnogo (bliskite) i postoqnno mi vikata, 4e si imam otli4ni ocenki vav u4ili6te (i deistvitelno e taka) vzemi si zavur6i specialnostta (komputarna tehnika i tehnologii) i po dobre raboti na buro ot kolkoto da gine6 po puti6tata :( az oba4e ve4e nz ko da praq, ot edna strana iskam da poslu6am bliskite si, no puk ot druga kamionite sa mi tolkova interesni 4e prosto iskam da se zanimavam sas tqh :)
Vuprosat mi e: Kakuv suvet bihte mi dali i na vas haresvat li vi kamionite?
8-)

machoka
04-21-2008, 09:56
Прави това, което обичаш най-много.
Но първо си подсигури бъдещето.

hottie
04-21-2008, 10:15
Прави това, което обичаш най-много.
Но първо си подсигури бъдещето.

Именно :)