PDA

View Full Version : културизам



kocko
04-21-2008, 09:08
здр как е :) искам да попитам кои се интересува от културизам сиг несъм само аз в тоя форум . съ6то така какво ви е мнението за културизма :)
замене тва е 1 най добрия спорт :)

TIMEX
04-21-2008, 09:14
Бе не е мн хубаво щот са гадни от релеф а и пият мн хапове

ZuCkI
04-21-2008, 10:32
да да то си личи че те кефи ама не мн здравословно и със плуване може да се развиеш (даже е до добре особенно ко ядеш "камъчки")
и зависи на колко си почнал де...

HAGVXSXVH
04-21-2008, 11:55
пф като ги гледам тия ии мн гадни..то добре да имаш релеф ама чак толкова :? а за жените да не говорим [-(

tqnko1
04-21-2008, 14:15
яко е но в умренери количества :)

kocko
04-21-2008, 14:53
да да то си личи че те кефи ама не мн здравословно и със плуване може да се развиеш (даже е до добре особенно ко ядеш "камъчки")
и зависи на колко си почнал де...

s плуване никво тяло немое6 да направи6 тва да си стегне6 тялото добре ама се тая оставиго тва то 4е не е мн добре да си супер голям 6тот за да стене6 мн химия трябва на някво умерено ниво без химия е супер добре :) аз съм такъф и си се харесвам то и другите ми се радват де :grin:

EarthShaker
04-21-2008, 16:24
дай снимка да те видим

maaster
04-21-2008, 18:43
Е човек, сори ама МНОГО грешиш, ако твърдиш, че с плуване не можеш да направиш мускули. Мога да ти кажа, че точно с плуване, можеш да направиш много изчистено и хармонично развито тяло ... друг е въпросът, че това е далеч от представата за "културистично" развит организъм. Мускулатурата която се прави с плуване е много качествена !!!

Alcohooligan
04-21-2008, 19:05
да да то си личи че те кефи ама не мн здравословно и със плуване може да се развиеш (даже е до добре особенно ко ядеш "камъчки")
и зависи на колко си почнал де...

s плуване никво тяло немое6 да направи6 тва да си стегне6 тялото добре ама се тая оставиго тва то 4е не е мн добре да си супер голям 6тот за да стене6 мн химия трябва на някво умерено ниво без химия е супер добре :) аз съм такъф и си се харесвам то и другите ми се радват де :grin:

плувай цяло лято, след тва си сравни гърба какъв е сега и какъв е бил преди и след тва говори, че плуването не развивало тялото.

psychopath
04-21-2008, 19:05
не ми е интересно...

kocko
04-22-2008, 11:34
да да то си личи че те кефи ама не мн здравословно и със плуване може да се развиеш (даже е до добре особенно ко ядеш "камъчки")
и зависи на колко си почнал де...

s плуване никво тяло немое6 да направи6 тва да си стегне6 тялото добре ама се тая оставиго тва то 4е не е мн добре да си супер голям 6тот за да стене6 мн химия трябва на някво умерено ниво без химия е супер добре :) аз съм такъф и си се харесвам то и другите ми се радват де :grin:

плувай цяло лято, след тва си сравни гърба какъв е сега и какъв е бил преди и след тва говори, че плуването не развивало тялото.

сравни 1 плувец на 100 метра и сравни 1 билдер да види6 ква е разликата ли4но на мене неми харесва и ако си мислите 4е плувците са направили тва дето иат от плуване а бе от тренировки в фитнеса мн се лъжете с плуването може6 само да си стегне6 тялото съ6тото става и със ти4ане

maaster
04-22-2008, 14:45
Хаха не приличали на хора плувците ... нима един "МОЩЕН" билдър прилича повече на човек отколкото един плувец ... не е така, това тяхното на културистите е прекалено, и на всичкото отгоре за къв чеп ти е да си 200 кила и да не можеш да си почешех гърба и да си кат флегма, откъде накъде един културист ще е по-добър от един плувец ...

kocko
04-22-2008, 19:56
Хаха не приличали на хора плувците ... нима един "МОЩЕН" билдър прилича повече на човек отколкото един плувец ... не е така, това тяхното на културистите е прекалено, и на всичкото отгоре за къв чеп ти е да си 200 кила и да не можеш да си почешех гърба и да си кат флегма, откъде накъде един културист ще е по-добър от един плувец ...

пи4 я ми кажи е билдер дето е 200 кила бе пън и задължително ли е да се сее6та6 за най голямия представи си някои на 75 кила ами глегма ли отиди при франко колумбо и си направете 1 спаринк да видиме дали е бавен направо 6те те уду6и с колана на кимоното ти :D

maaster
04-22-2008, 22:04
Ясно стана колко разбира нашият човек ... доста се посмях :D

kocko
04-23-2008, 10:49
ЦЕНЗУРА

2 точка от правилата
moderated by Coki

6DBK
04-23-2008, 13:28
Еми аз повече на фитнес ходя, но мисля че по-хубаво плуването отколкото културизма ;) Като станеш културист ще си натрупал много килограми и ще си ги направил в мускули и сега може да изглеждаш добре ама както казаха по горе няма да можеш си почешаш гърба например а и още много неща ... освен това и е грозно да си целия у мускули ... Па да не говорим като станеш на 40,45 или 50 няма да приличаш на нищо ... сичко ще увисне като гърдите на 200 килограмова жена ;) :D

kocko
04-23-2008, 14:59
Еми аз повече на фитнес ходя, но мисля че по-хубаво плуването отколкото културизма ;) Като станеш културист ще си натрупал много килограми и ще си ги направил в мускули и сега може да изглеждаш добре ама както казаха по горе няма да можеш си почешаш гърба например а и още много неща ... освен това и е грозно да си целия у мускули ... Па да не говорим като станеш на 40,45 или 50 няма да приличаш на нищо ... сичко ще увисне като гърдите на 200 килограмова жена ;) :D

мн сте цтцт 6то си представяте културиста винаги 200 кила огромен представи си го 70 кила можеш ли или е мн трудно :)

6DBK
04-23-2008, 16:20
еми така също мога да си представя ама няма да е културист ;) културист за мен е някъв 100 кила примерно само мускул което си е доста грозно ;) по-добре си се занимавай с фитнес само така колкото тялото да ти е хубаво и стегнато ;) квото и да си говорим и пкуването и ходенето на фитнес са много полезни ... па всеки сам избира а най-хубаво е да ги съчетаваш щото квото и да си говорим никои спорт не прави гръб толкова добре колкото плуването :)

kocko
04-23-2008, 16:43
еми така също мога да си представя ама няма да е културист ;) културист за мен е някъв 100 кила примерно само мускул което си е доста грозно ;) по-добре си се занимавай с фитнес само така колкото тялото да ти е хубаво и стегнато ;) квото и да си говорим и пкуването и ходенето на фитнес са много полезни ... па всеки сам избира а най-хубаво е да ги съчетаваш щото квото и да си говорим никои спорт не прави гръб толкова добре колкото плуването :)

Е НЕ ТУКА ГРЕ6И6 КАТО ХОДИ6 НА ФИТНЕС МН ПО ДОБРЕ СТАВА БРАТО ТО ВИДЯ ОНИЯ ГОРЕ КВИ БЯХА ПРОСТИ СА НЯМА СМИСЪЛ И СЪС ТЕВЕ ДА СПОРЯ ПРОСТО КАТО ВИДИ6 НЯКОИ БИЛДЕР И НЯКОИ ПЛУВЕЦ РАЗЛИКАТА Е ОТ ТУКА ДО НЕБЕТО НЯМА КВО ДА СРАВНЯВАМЕ НО ДР Е ВЪПРОСА КВО ТИ ХАРЕСВА ПОВЕ4Е ДАЛИ ДА СИ СУПЕР ОФЕРМЕН И ГОЛЯМ ИЛИ СЛАБИ4ЪК ТАМ С НЯКВО НОРМАЛНО ТЯЛО ГОРЕ ДОЛУ И КАДЕ МИ РАЗБРАВЯХА 4Е СЕ ТРУПАЛО МН МУСКОЛИ ПО ГЪРБА ОТ ПЛУВАНЕТО МОЖЕ И ТАКА ДА Е НО НЕ КОЛКОТО С ХОДЕНЕТО РЕДОВНО В ЗАЛАТА НО СЕКИ ИМА ПРАВО НА ИЗБОР :) А ДО КОЛКОТО ОВИСВАНЕТО ТО И ДАСИ СЛАБ ПАК КАТО ОСТАРЕЕ6 ОВИСВА6 КАТО СПРЕ6 ИЗЦЯЛО ТРЕНИРАНЕТО 6ТЕ ОВИСНЕ6 НО АКО ПОСЛЕПЕННО СПИРА6 И СИ ТРЕНИРА6 ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ НЯКА ТАКАВА ОПАСНОСТ

Scouse
04-23-2008, 18:20
аз са кефя на фитнеса и на яките билдери щото наистина добрите са като живонти и ако имат характер къртат !
от друга страна за нормален човек който е запален и иска да изглежда добре....
определено съм сагласен че плуването развива качествено мускулите.... особено едно рамо, ако тряя да го изчистиш е таман да плуваш...
напълно нормално е ако искаш да си по масивен да ходиш и на фитнес разбира се... да пиеш протеинчета, витами , режим на хранене , аминокисилини...тфа мн хубаво , ама ако не се занимаваш професионално да ми се зобаш с стероиди и тестостеронни анаболи тфа баси простотията :? ..

NH3
04-23-2008, 18:42
КАТО ВИДИ6 НЯКОИ БИЛДЕР И НЯКОИ ПЛУВЕЦ РАЗЛИКАТА Е ОТ ТУКА ДО НЕБЕТО НЯМА КВО ДА СРАВНЯВАМЕ


hahahahah ti si ne 4ovek :lol: :lol: na edin pluvec za kvo sa mu takiva ogromni muskuli be pi4 ?

kocko
04-24-2008, 06:27
аз са кефя на фитнеса и на яките билдери щото наистина добрите са като живонти и ако имат характер къртат !
от друга страна за нормален човек който е запален и иска да изглежда добре....
определено съм сагласен че плуването развива качествено мускулите.... особено едно рамо, ако тряя да го изчистиш е таман да плуваш...
напълно нормално е ако искаш да си по масивен да ходиш и на фитнес разбира се... да пиеш протеинчета, витами , режим на хранене , аминокисилини...тфа мн хубаво , ама ако не се занимаваш професионално да ми се зобаш с стероиди и тестостеронни анаболи тфа баси простотията :? ..

е евало 1 добро мнение браво :)

kocko
04-24-2008, 06:27
КАТО ВИДИ6 НЯКОИ БИЛДЕР И НЯКОИ ПЛУВЕЦ РАЗЛИКАТА Е ОТ ТУКА ДО НЕБЕТО НЯМА КВО ДА СРАВНЯВАМЕ


hahahahah ti si ne 4ovek :lol: :lol: na edin pluvec za kvo sa mu takiva ogromni muskuli be pi4 ?

оф пи4 забрави цтцт :D

hamilcar
04-24-2008, 07:51
Забавно ми беше да гледам как Рони Колман правеше упражненията си с големи килограми, но дотук приключва всичко. Мразя щангите като цяло, а това значи и културизма.

NH3
04-24-2008, 09:16
и на мен ми е забавно да гледам силови състезания или тренировките на утвърдени имена в култоризма но не искам да съм като тях

kocko
04-24-2008, 12:05
и на мен ми е забавно да гледам силови състезания или тренировките на утвърдени имена в култоризма но не искам да съм като тях

пи4ове нз 6то си4ки се представяте като рони колман представете се по малки например 70 кила а не 130 ;)

hamilcar
04-24-2008, 18:20
70 килограмов културист на мен не ми прави впечатление. А предполагам и на повечето хора. Не казвам, че да бъдеш 70 килограма мускули е лесно.

kocko
04-24-2008, 21:36
70 килограмов културист на мен не ми прави впечатление. А предполагам и на повечето хора. Не казвам, че да бъдеш 70 килограма мускули е лесно.

може да не прави впе4етление но 70 кила мусколи тва е огромно не6то ;)

LipSoFAnAnGel
04-25-2008, 11:30
Първо пише се културизЪм .Лично аз не харесвам културистите даже бих казала, че са ми отвратителни навсякъде са с мускули някакви огромни не ми харесва..Предпочитам добре оформени тела , но не като тези на културистите..

kocko
04-26-2008, 14:04
]Първо пише се културизЪм .Лично аз не харесвам културистите даже бих казала, че са ми отвратителни навсякъде са с мускули някакви огромни не ми харесва..Предпочитам добре оформени тела , но не като тези на културистите..

е ако не направи6 забеле6ка за писането не може да е

komara
05-15-2008, 12:58
Чакайте малко бе, културизмът е начин на живот! Хората които го практикуват са избрали така да живеят и се харесват повече по този начин. Да ако си решил да ставаш наистина "голям" трябват хапове, както на някои им трябват хапове в дискотеките за да се чувстват гъзари.
Относно плуването, да прави се хубаво и стегнато тяло, но нима с него можеш да качиш 10-20 килограма маса? Не забравяйте, че не всеки иска да слабее и да става релефен ;) А и това е въпрос на лични предпочетания, като кое да гледаш европейски или американски футбол.

ivan_gr
05-15-2008, 20:34
Брато аз съм 75 килограма и тренирам от година и половина. Щанги 5 дни в седмицата. Програмата ми е мн добра и приема ми на въглехидрати/ мазнини / протеини е изчислен мн добре. И смея да кажа , че не съм 75 чисти мускули и не изглеждам особенно огромен.
180 , 75 кг хич хич не е много. Е имам релеф ама въобще не съм огромен.... с ръка 39,5-40 как може да съм ОГРОМЕН ?

NaughtyWhisper
05-22-2008, 12:52
Културизмът е предимно за външност. Сериозните културисти са идиоти (като Рони)..не случайно на Арнолд Шварценегер му правиха 3 сърдечни операций.

kocko колкото до боя..ако приемем факта че maaster тренира от 10 години карате, и го изправем пред културист, който блъска само във фитнеса и се тъпче с добавки и химия..битката ще продължи по малко от 2 минути.
Колкото до плуването..един от най-добрите спортове за развиване на тялото като Качество. При културизмът се появява експлозивна сила, която нараства с времето и за сметка на издражливостта.

Преди да ме обвиниш че съм идиот, нищо не разбирам и т.н. (защото както виждам така си правил с другите), поне помисли.

пп: Занимавам се с бойни изкуства.

NH3
05-22-2008, 19:10
^ mnogo pravilno si go kazala i kultorizma e po skoro nqkva moda v momenta ot kolkoto sport

badju1
05-23-2008, 05:56
^ mnogo pravilno si go kazala i kultorizma e po skoro nqkva moda v momenta ot kolkoto sport

не мисля , мода беше в края на 90те когато хората се бяха ограмотили
малко или много с книгите на Енйо Рангелов сега ходят пишлемета
повечето за газария и да кажат като ги питат , каде утиваш?
на фитнес или дебели чичковци с готини колички да завързват бизнес контакти

NH3
05-23-2008, 11:57
vse edno malko sa horata koito otivat i trenirat seriozno tezi koito ne hodqt za gazariq

kocko
06-14-2008, 11:57
е по тъпо не6то от това 4е хората ходели за гъзария не съм 4увал то пове4ето ходят за себеси цтцт са да си гъзар трябва да съ гър4ав пе... фудболист :)

HaRMoNy
06-14-2008, 20:30
На мен не ми допада идеята целият ми живот да бъде свързан с мускулите по тялото ми. Добре е да се спортува, но за здраве.
Това да се тъпчеш с химия и да съсипваш организма си.. просто ще си като една "добре" изглеждаща, но изгнила ябълка.

badju1
06-15-2008, 10:19
На мен не ми допада идеята целият ми живот да бъде свързан с мускулите по тялото ми. Добре е да се спортува, но за здраве.
Това да се тъпчеш с химия и да съсипваш организма си.. просто ще си като една "добре" изглеждаща, но изгнила ябълка.
да но тъпото е че някои тъпанари дори и възрастни мъже приемат на сериозно и се мислят за професионалисти

Viche
07-11-2008, 12:30
как може да ти е любимия спорт а да не знаеш как се пише 8-) 8-) 8-)

xaxa
07-11-2008, 14:25
яко е но в умренери количества :)

machine
07-11-2008, 16:42
И смея да кажа , че не съм 75 чисти мускули и не изглеждам особенно огромен.
180 , 75 кг хич хич не е много. Е имам релеф ама въобще не съм огромен.... с ръка 39,5-40 как може да съм ОГРОМЕН ?

аз съм 74-5кг.на 168 см..Всичко ми върви,но ръцете ми изостават-37(въпреки че, за този ръст).Колко ти е гръдната на тебе?

KENZO
07-11-2008, 18:23
Abe i pri dvata slu4aia pravi6 dobro tialo :) .Nali se se6tate oba4e 4e ne seki moje da stane kultorist primerno ako niakoi e re6il prosto seki moje da napravi muskuli no na si4ki sedi po razli4en na4in ako si kriv i 50 santi biceps da napravi6 pak si ostane kriv kofti ama e taka. :)

KENZO
07-11-2008, 18:30
machine ne ti trea da ka4va6 pove4e dobre si az na 180 sum 72 kila i trea da ka4a mene grudnata mi e 124.

drun-drun!
07-12-2008, 07:00
^ mnogo pravilno si go kazala i kultorizma e po skoro nqkva moda v momenta ot kolkoto sportАбе някой от вас не прават разлика между ходенето на фитнес и културизма ?!?!?! Културизма е вид спорт и трудно може да се нарече газария..Ама и вие ги пелтечите едни...

Orono
07-13-2008, 16:01
Почти всеки професионален спорт е нездравословен, ама културизма е един от най-нездравословните.
Не съм голям фен, но ми е интересно да ги гледам като freakshow.

DJACK
07-19-2008, 10:52
За мен това е спорта който ти влиза в душата и никога не излиза от там.
Започнеш ли да се занимаваш един път с това не се отказваш, отначалото е трудно докато добиеш хубаво тяло после като отидеш на плажа и се саблечеш и всички те зяпат и си казваш "заслужаваше си труда " :grin:

kocko
08-21-2008, 14:33
а вие не знаете ли 4е има и натурален културизъм в които не е позволена химията и там мом4етата са мн добре излглеждащи и здравето им е на 100% и да ви светна тренировките с тежести уросяват мозъка и като толкова знаете и разбирате ми кажете културист които е умрял по 40 ? и съшто така си4ки спортисти ги блъскат с химия така4е неми говорете за здраве няма културист които е умрял на сцената а има фудболисти които умират на терена кво 6те кажете за тях ве спецовете ? 4е пият химия съм съгласен но бегачите пият колкото културистите :)

6emet4e
08-21-2008, 15:16
ох незнам колко тенировките "уросяват мозъка" и кво и що,но като ти гледам правописа и лошо ми става.... :(
хубаво е да имаш мусколи,релеф,но чак пък толкова по мое мнение е грозноо... да не говорим за жените... :?

Alco
08-21-2008, 16:19
а вие не знаете ли 4е има и натурален културизъм в които не е позволена химията и там мом4етата са мн добре излглеждащи и здравето им е на 100% и да ви светна тренировките с тежести уросяват мозъка и като толкова знаете и разбирате ми кажете културист които е умрял по 40 ? и съшто така си4ки спортисти ги блъскат с химия така4е неми говорете за здраве няма културист които е умрял на сцената а има фудболисти които умират на терена кво 6те кажете за тях ве спецовете ? 4е пият химия съм съгласен но бегачите пият колкото културистите :)

е да ама има културсити с по 2-3 байпаса, което не е особено приятно.

твърдо "за" натуралния културизъм!

kocko
08-21-2008, 20:43
ох незнам колко тенировките "уросяват мозъка" и кво и що,но като ти гледам правописа и лошо ми става.... :(
хубаво е да имаш мусколи,релеф,но чак пък толкова по мое мнение е грозноо... да не говорим за жените... :?

неми гожори за правописа за6тото 1 в седмицата седам на пц-то да пи6а на бг и негледам мн мн така4е неми гожови комплексиран урод кои глупак воп6те пи6е в тоя форум ку.... :-x

6emet4e
08-21-2008, 23:51
ох незнам колко тенировките "уросяват мозъка" и кво и що,но като ти гледам правописа и лошо ми става.... :(
хубаво е да имаш мусколи,релеф,но чак пък толкова по мое мнение е грозноо... да не говорим за жените... :?

неми гожори за правописа за6тото 1 в седмицата седам на пц-то да пи6а на бг и негледам мн мн така4е неми гожови комплексиран урод кои глупак воп6те пи6е в тоя форум ку.... :-x
просто не ми говори колко пъти сядаш на"пц-то"-въобще не ме интересува,но това не ти е оправдание да не можеш да пишеш на собствения си език... :?
и недей да ме наричаш"комплексиран урод"защото въобще не ме познаваш...
ае със здраве...