PDA

View Full Version : защо харесвате само " отворени" момчета?



Страници : [1] 2

Vandeta
04-21-2008, 11:45
Nqkoe momi4e moje li mi obqsni 6to si4kite si padate po nqkfi palni oligofreni deto ne sa otvarqli u4ebnik prez jivota si 4 4oveka pu6at 4 kutii na den i tolkova se napivat 4e ne se pribirat u tqh ve4er... (a sa 7-mi klas) 6to se si padate po takiva idioti?? daje poe4eto ot tqh sa grozni... se se praat na golemi... s kfo sa po-huavi ot 1 mom4e deto u4i dostata4no imam predvid ne zubar mi prosto da izkarva 5-6-5-6 i deto izglejda gotino?? taka i ne mojah da razbera s kfo sa po-gotini ot men ili nqkoi ot fr-tata mi...?

Alabalaportokala
04-21-2008, 11:47
Това е България! Деградацията вилнее и този който учи е автоматично задръстеняк, а тези които описа са богове. Да не забравяме и тенденцията "лошо момче". Не са виновни тези "гъзета", а момичетата. Не забравяй : човек преследва това което не може да има. Има и доста момичета които се чудят какво момчетата намират в наточените кифли с шалвари и бръмбърски очила. Еми шанс...

Phenomenon
04-21-2008, 11:47
Щото всички почти без изключения са вдетинени до неузнаваемост :)
просто тея пичове не им пука за тях и затова искат невъзможното...

PepiDesigns
04-21-2008, 11:58
Дейм .. добре , че не съм Гъзар ..
За малко да влезна и аз в тази категория .. липсваше ми да не отварям учебник , да почна да пуша .. като цяло , после по 4 кутий на ден :razz: ... за напиването няма да говоря .. принципно не съм такъв човек , но имам спомен от 2-3 Ноември 2007-ма :shock: :lol:
Са .. сигурно съм грозен , не знам ... оценките ми не са 5-6-5-6 или 2-3-2-3 ... средно съм , което .. може да се иска повече ...

Таа ... по темата ...

По-готин в какво се изразява - в поведението , или във външния вид.
Покажи снимки на теб и приятелите ти , и покажи снимка на един такъв Гъзар ...
ако приложиш и видео материал кой как се държи и какво прави , ще си много точен , и тогава ще може да се прецени за какво говориш ...

Vandeta
04-21-2008, 12:04
oki 6e namera sq nqqm na kompa maa 6e namera imam snimki na takia gazari ... 6e ti pokaja do den dva :P a gazar staa vapros takaf det se nai-golemiq ma nito izglejda nqkaf super gotin nito da kai6 ima huav harakter (osven ako ne smqtate pu6eneto i pieneto za huavo ne6to 6oto te samo tfa praat...)

eLeinS
04-21-2008, 12:08
Ми ето ти едно момичешко мнение-Мен не ми харесват такива момчета..И сега ще ми се нахвърлите,че лъжа-напротив..няма нищо привлекателно в тези момчета.
Гъзара не ебава момичетата за живи,а те дебре ли му тичат по задника(съжалявам за селското изразяване).Това наистина е от възрастта..колкото е по-малко едно момиче и се иска някъф супер готин пич,ако може футболист ще е чудесно,но всичко си е до годините..Когато поотраснат някои от момичетата им идва акъла,но виж други са неспасяем случай..
Ето ти нещо което ние обикновенните момичета харесваме:нормално,земно момче..не красавеца и най-големия фешън в училище..просто чаровен сам по себе си,по възможност романтичен и забавен..мил и да можеш да говориш с него.(ох..дайте ми един такъв.. :oops: ) Не че ти отговорих кой знае колко на въпроса..но все пак.. :)

Alabalaportokala
04-21-2008, 12:15
Е чак пък да няма нищо привлекателно. Както и да е. Всеки човек си има чар и харизма които привличат хората

scorpion4ituo
04-21-2008, 12:22
]Ми ето ти едно момичешко мнение-Мен не ми харесват такива момчета..И сега ще ми се нахвърлите,че лъжа-напротив..няма нищо привлекателно в тези момчета.
Гъзара не ебава момичетата за живи,а те дебре ли му тичат по задника(съжалявам за селското изразяване).Това наистина е от възрастта..колкото е по-малко едно момиче и се иска някъф супер готин пич,ако може футболист ще е чудесно,но всичко си е до годините..Когато поотраснат някои от момичетата им идва акъла,но виж други са неспасяем случай..
Ето ти нещо което ние обикновенните момичета харесваме:нормално,земно момче..не красавеца и най-големия фешън в училище..просто чаровен сам по себе си,по възможност романтичен и забавен..мил и да можеш да говориш с него.(ох..дайте ми един такъв.. :oops: ) Не че ти отговорих кой знае колко на въпроса..но все пак.. :)

az sam absolutno sa6tiq deto opisa samo deto pu6a...mak3r4o mi e skaipa

VinDiesel
04-21-2008, 12:24
Аз мразя тия момчета дето се мислят за фешъни газари и т.н или аз понеже съм тих някой да дой да ми са прай на играч тва го най обичам и после да иска да сме приятели :-D Също така не харесвам момичетата лиглите които слагат по 2 кофи фон дю тен и като слизат по стъпалата да пада от фон дю тена и да се мислят за нещо повече от другите момичета. Харесвам момичетата които са естествено хубави не слагат грим .Моята приятелка слага само спирала :)

SuNsEt
04-21-2008, 12:26
А ти защо говориш за момичетата под общ знаменател???Все едно някое момиче да пита"Ама защо харесвате само кифлииииииииииииииииии(уа а ;( ) "...И вие момчетата какво ще отговорите?-"Напротив ние обичаме умните момичета,които слушат музиката,която и ние" и тем подобни.Ама толкова ти е тъпа темата,че простооооо... ](*,)

Имам предвид освен,че има стотици теми като твоята ами и нямаш право да поставяш всички под общ знаменател.Ти какво?Данеби да познаваш цялата планета,а?...Като ти трябва свястно момиче си го потърси,а недей да чакаш!Я да те питам...в кои сайтове ги търсиш,а? :lol:

Да ти имам проблема...

Obsession
04-21-2008, 12:56
Аз не харесвма такива момчета. Това за мен са хора без перспективи и без цел в живота, за която да се борят. Аз не се занимавам с такива => не харесвам такива инфантилни тъпаци.

BlueFace
04-21-2008, 13:12
]Ми ето ти едно момичешко мнение-Мен не ми харесват такива момчета..И сега ще ми се нахвърлите,че лъжа-напротив..няма нищо привлекателно в тези момчета.
Гъзара не ебава момичетата за живи,а те дебре ли му тичат по задника(съжалявам за селското изразяване).Това наистина е от възрастта..колкото е по-малко едно момиче и се иска някъф супер готин пич,ако може футболист ще е чудесно,но всичко си е до годините..Когато поотраснат някои от момичетата им идва акъла,но виж други са неспасяем случай..
Ето ти нещо което ние обикновенните момичета харесваме:нормално,земно момче..не красавеца и най-големия фешън в училище..просто чаровен сам по себе си,по възможност романтичен и забавен..мил и да можеш да говориш с него.(ох..дайте ми един такъв.. :oops: ) Не че ти отговорих кой знае колко на въпроса..но все пак.. :)

az sam absolutno sa6tiq deto opisa samo deto pu6a...mak3r4o mi e skaipa
Аз пък не пуша :-P :D :D

sexy_bebz
04-21-2008, 13:15
еми щото са по - готини :-D ти докато си учиш те ни свалят :D :D :D пък и с тях може да си излизаме да си правим квото искаме и те не са комплексарчета какъвто си ТИ не се убиждай ама...

BlueFace
04-21-2008, 13:17
Мии такива са ...днешните момичета.Не всички,но по-голямата част.Почти цялото ми даскало е пълно с такива кифли (с бръмбарски очила) дето не ги ебе за нищо,пък уж строителен техникум.
И аз съм в същото положение...ама кфо да се прай...само дето оценките ми са 5-6-6-5-4-6-6 -5-4 и тнт. :D Явно ще тряя да ги изчакаме да пораснат....

BlueFace
04-21-2008, 13:22
еми щото са по - готини :-D ти докато си учиш те ни свалят :D :D :D пък и с тях може да си излизаме да си правим квото искаме и те не са комплексарчета какъвто си ТИ не се убиждай ама...
Аз съм в същата ситуация и не съм комплексар...КФо има толкова много свестни момчета дето изкарват хубави оценки и не са задръстени.И кфо ще кажеш че не можеш да излизаш с обикновенно момче.Да се си някфа богиня???? Но си права тия момчета дето бяха описани могат да те изчукат и да те зарежат на другия ден :) :) . Не се правя на някъф мого голям ученик щото учебник почти не отварям ама аз иам 5-6 и тук таме 4 а тия момчета имат едва едва 4....Обаче кифлите днешно време са ми много смешни.МИслят се за нещо голямо ама после ще работят в ефтини магазини за дамско бельо или сувенири... :) :)

ihopeulikepain
04-21-2008, 14:18
еми щото са по - готини :-D ти докато си учиш те ни свалят :D :D :D пък и с тях може да си излизаме да си правим квото искаме и те не са комплексарчета какъвто си ТИ не се убиждай ама...
напълно вярно .. :)
btw искаш ли да напраиме едно диско в Трафик или в Амор .. кадето ти е по удобно .. 8) Пък през тва време пича може да реши 20-30 стериометрични задачки .. :-o

sexy_bebz
04-21-2008, 14:47
еми щото са по - готини :-D ти докато си учиш те ни свалят :D :D :D пък и с тях може да си излизаме да си правим квото искаме и те не са комплексарчета какъвто си ТИ не се убиждай ама...
напълно вярно .. :)
btw искаш ли да напраиме едно диско в Трафик или в Амор .. кадето ти е по удобно .. 8) Пък през тва време пича може да реши 20-30 стериометрични задачки .. :-o
Трафик

sexy_bebz
04-21-2008, 14:48
еми щото са по - готини :-D ти докато си учиш те ни свалят :D :D :D пък и с тях може да си излизаме да си правим квото искаме и те не са комплексарчета какъвто си ТИ не се убиждай ама...
Аз съм в същата ситуация и не съм комплексар...КФо има толкова много свестни момчета дето изкарват хубави оценки и не са задръстени.И кфо ще кажеш че не можеш да излизаш с обикновенно момче.Да се си някфа богиня???? Но си права тия момчета дето бяха описани могат да те изчукат и да те зарежат на другия ден :) :) . Не се правя на някъф мого голям ученик щото учебник почти не отварям ама аз иам 5-6 и тук таме 4 а тия момчета имат едва едва 4....Обаче кифлите днешно време са ми много смешни.МИслят се за нещо голямо ама после ще работят в ефтини магазини за дамско бельо или сувенири... :) :)

Аз не се мисля за нещо голямо - АЗ СЪМ нещо голямо (убиите ме с камъни) :D :D

xercu
04-21-2008, 14:55
Nqkoe momi4e moje li mi obqsni 6to si4kite si padate po nqkfi palni oligofreni deto ne sa otvarqli u4ebnik prez jivota si 4 4oveka pu6at 4 kutii na den i tolkova se napivat 4e ne se pribirat u tqh ve4er... (a sa 7-mi klas) 6to se si padate po takiva idioti?? daje poe4eto ot tqh sa grozni... se se praat na golemi... s kfo sa po-huavi ot 1 mom4e deto u4i dostata4no imam predvid ne zubar mi prosto da izkarva 5-6-5-6 i deto izglejda gotino?? taka i ne mojah da razbera s kfo sa po-gotini ot men ili nqkoi ot fr-tata mi...? Не съм момиче , но все пак мога да ти обясня - щото не са видяли мен ... затова си падат по такива кретенофрени :-P 8-)

vamp
04-21-2008, 15:00
Това е България! Деградацията вилнее и този който учи е автоматично задръстеняк, а тези които описа са богове. Да не забравяме и тенденцията "лошо момче". Не са виновни тези "гъзета", а момичетата. Не забравяй : човек преследва това което не може да има. Има и доста момичета които се чудят какво момчетата намират в наточените кифли с шалвари и бръмбърски очила. Еми шанс...

Какъвто си в даскало после такъв си и в живота...Навремето в даскало бях отличник,нямах яките момичета,нямах чар,защото нямах власт.Не е в природата на мъж да бъде толерантен и свестен,истинския мъж е животно,точно такива животни харесват жените.За съжаление това е истината.Жените търсят в един мъж вибратор и банкомат или и двете.Уверих се,бил съм свестен,бил съм вибратор и банкомат съм бил,в ролята на вибратор е най-яко,взимаш и нищо не даваш...

BlueFace
04-21-2008, 15:22
Това е България! Деградацията вилнее и този който учи е автоматично задръстеняк, а тези които описа са богове. Да не забравяме и тенденцията "лошо момче". Не са виновни тези "гъзета", а момичетата. Не забравяй : човек преследва това което не може да има. Има и доста момичета които се чудят какво момчетата намират в наточените кифли с шалвари и бръмбърски очила. Еми шанс...

Какъвто си в даскало после такъв си и в живота...Навремето в даскало бях отличник,нямах яките момичета,нямах чар,защото нямах власт.Не е в природата на мъж да бъде толерантен и свестен,истинския мъж е животно,точно такива животни харесват жените.За съжаление това е истината.Жените търсят в един мъж вибратор и банкомат или и двете.Уверих се,бил съм свестен,бил съм вибратор и банкомат съм бил,в ролята на вибратор е най-яко,взимаш и нищо не даваш...
Не е така аз в даскалу се държа по един начин (не съм много общителен там щото ме нервят повечето) ,но като изляза с приятели съм си себе си .Тва че имам добри оценки 6-5 тук там 4 означава че после няя да ме харесват жените ли???? :? :D :D :D

mega_shano
04-21-2008, 15:23
Всички момичета се кефят на биячи, футболяги, пичове с цайси тип електроженна маска, шалвари, маркови дрехи, много пари, скъпи коли и мотори 8-) ... Земните пичове са задръстени копелета които не разбират от "любов" 8-) Незнам, момичета, как ги харесвате такива... Аз си признавам, че и пия, и пуша - но с мярка А не да почна да се правя на пиян от 3-4 бира, да пуша по кутия-две на ден.. Взимам си цигари когато се излиза с приятели на кръчма... Няма да говоря сега за мен, просто исках да изкажа мнение за момичетата които се кефят на такива малоумници.. Това за мен е деградация.. 8-)


Приятен ден :)

edit: колкото до даскалото, вадя и 2ки и 3ки и 4ки и 5ци

bibo
04-21-2008, 15:31
1.Момичетата не харесват свестните момчета
2.Момчетата не харесват свестните момичета

Причини:
1.Свестните момета/момичвета са срамежливи
2.Най-често имат доста комплекси
3.Винаги изтърват момента когато харесват някой,поради т.1
4.Нямате общи теми за разговор
5.Някои не поддържат приличен външен вид
6.Наивни са
7.Лесно се впечтляват поради т.6
8.Много често са прекалено ревниви

Hilary_
04-21-2008, 15:31
ми мойто мнение е че....кифличките са с тия олигофрени....а останалите които не гледат само визията си се намират с такива като теб...просто изчакай е ще срещнеш твоето момиче...такива като тебе са на изчезване както и готините момичета.... за съжаление...!!! :?

BlueFace
04-21-2008, 15:39
1.Момичетата не харесват свестните момчета
2.Момчетата не харесват свестните момичета

Причини:
1.Свестните момета/момичвета са срамежливи
2.Най-често имат доста комплекси
3.Винаги изтърват момента когато харесват някой,поради т.1
4.Нямате общи теми за разговор
5.Някои не поддържат приличен външен вид
6.Наивни са
7.Лесно се впечтляват поради т.6
8.Много често са прекалено ревниви
Много грешно изказано.Ти не включваш свестните момичета към всички момичета и свестните момчета към всички момчета.Тва за комплексите е много грешно...Общите теми ги имат хората с еднакви интереси.Мого общо си го казал...Не мисля че хората от т.5 са свестни. т8 също е много спорна и зависи от самата личност...
Ти явно имаш различно виждане за свестните хора което се доближава до описанието за задръстеняк.....Но както и да е... :)

bibo
04-21-2008, 15:57
1.Момичетата не харесват свестните момчета
2.Момчетата не харесват свестните момичета

Причини:
1.Свестните момета/момичвета са срамежливи
2.Най-често имат доста комплекси
3.Винаги изтърват момента когато харесват някой,поради т.1
4.Нямате общи теми за разговор
5.Някои не поддържат приличен външен вид
6.Наивни са
7.Лесно се впечтляват поради т.6
8.Много често са прекалено ревниви
Много грешно изказано.Ти не включваш свестните момичета към всички момичета и свестните момчета към всички момчета.Тва за комплексите е много грешно...Общите теми ги имат хората с еднакви интереси.Мого общо си го казал...Не мисля че хората от т.5 са свестни. т8 също е много спорна и зависи от самата личност...
Ти явно имаш различно виждане за свестните хора което се доближава до описанието за задръстеняк.....Но както и да е... :)

Да,наистина много неща зависят от самия човек,но за свестните хора които познавам лично аз т.1 и т.3 важат с ОГРОМНА сила...

BWald0rf
04-21-2008, 16:05
Щот момиче което ходи с ''гъзарче'' и тя е от ''готините'' 8)

simonchety
04-21-2008, 16:05
..

alex_devv
04-21-2008, 16:07
а по кво да си падат по зубъри ли :lol: :lol:

simonchety
04-21-2008, 16:08
хаха :grin: и аз това се чудя и съм напълно съгласна с sexy_bebz и _WiTh`LoVe_ :-) :-)

xercu
04-21-2008, 16:20
Момчето ще стане гей в скоро време като ви гледам коментарите 8-)

MiMcHeToOo
04-21-2008, 16:28
Много мразя надувки и така наречените гъзари. Познавам няколко такива момчета - повярвай ми хич не са ми симпатични, както и аз на тях, явно заради поведението ми към тях - не ги харесвам и не съм от най-милите. Тези, които си харесват такива момчета, техен си проблем...

fuck_me_pls
04-21-2008, 16:38
еми отговора е много прост..просто има много малко момчета които хем са красиви хем ги бива в ученето..те това е 8)

bishop
04-21-2008, 16:56
еми отговора е много прост..просто има много малко момчета които хем са красиви хем ги бива в ученето..те това е 8)

да, кукло, ама тука става дума за тия 'мноу яките', които ни са хубави ни попипват да учат... те простос а си 'мноу яки' по аксиома(аз съм бил уимен бе). квод а праиш. въпрос на вкус казало зайчето и се облизало под опашката... щом госпожиците ги кефят пичове които са с тях само за секса (и то само докато се намери някоя по-убавъ) това изобщо не е проблем. в правото си да избират са.

bibo
04-21-2008, 16:58
еми отговора е много прост..просто има много малко момчета които хем са красиви хем ги бива в ученето..те това е 8)

да, кукло, ама тука става дума за тия 'мноу яките', които ни са хубави ни попипват да учат... те простос а си 'мноу яки' по аксиома(аз съм бил уимен бе). квод а праиш. въпрос на вкус казало зайчето и се облизало под опашката... щом госпожиците ги кефят пичове които са с тях само за секса (и то само докато се намери някоя по-убавъ) това изобщо не е проблем.

Сигурен съм,че даже и ти не разбра к'во искаше да кажеш :D :D

evelinka1122
04-21-2008, 17:01
я ми кажи къде са тия момчета дето учат и не са задръстени, че да ги награбя... :smt003 :smt003 :smt003 в моето даскало са на свършване... да не кажа че ги няма... :(

bishop
04-21-2008, 17:01
еми отговора е много прост..просто има много малко момчета които хем са красиви хем ги бива в ученето..те това е 8)

да, кукло, ама тука става дума за тия 'мноу яките', които ни са хубави ни попипват да учат... те простос а си 'мноу яки' по аксиома(аз съм бил уимен бе). квод а праиш. въпрос на вкус казало зайчето и се облизало под опашката... щом госпожиците ги кефят пичове които са с тях само за секса (и то само докато се намери някоя по-убавъ) това изобщо не е проблем.

Сигурен съм,че даже и ти не разбра к'во искаше да кажеш :D :D

няма да коментирам. пичът явно е от гореспоменатите 'гъзари'. 8)

LoVeIsGoNe
04-21-2008, 17:02
Az 4esno da vi kaja sam imala priqtel koito be6e nai- umniq v klasa i mi e bilo adski sku4no s nego prosto za6toto toi dori nemoje6e da me razsmei dori :-x be6e spr zabluden gorkiq pove4e s tak1f nqma sa zanimavam :?

Sweet`dreams
04-21-2008, 17:07
Ем, какво да ти кажа......за гъзария....
В смисъл, че 80% от момичетата са достаа....абе няма да употребя думичката с к, но ...разпасани айде 8-) Та си мислят, че и те ще са много готини ако си хванат някой 'пич' и се разкарват хванати за ръка с него. Има обаче и друг случай. Аз например сега като се замисля, винаги съм си падала по по-готините.. и никога не съм ги харесвала защото са такива, а защото са ми допадали като характер. Така че не всеки, който се прави на гъзар е толкова лош. Зависи от момичето. Ако е от 1вия тип, които държат на популярността и гъзарията, ще си падат по готините момчета, само защото са 'известни'. А ако момичето не е от по-леките, то ще си се кефи на характера на тоя пич :-|

w0sh
04-21-2008, 17:08
мале за момент си помислих,че никой не обръща внимание на оценките и никой не е бележкар.

ihopeulikepain
04-21-2008, 17:20
еми отговора е много прост..просто има много малко момчета които хем са красиви хем ги бива в ученето..те това е 8)

да, кукло, ама тука става дума за тия 'мноу яките', които ни са хубави ни попипват да учат... те простос а си 'мноу яки' по аксиома(аз съм бил уимен бе). квод а праиш. въпрос на вкус казало зайчето и се облизало под опашката... щом госпожиците ги кефят пичове които са с тях само за секса (и то само докато се намери някоя по-убавъ) това изобщо не е проблем.

Сигурен съм,че даже и ти не разбра к'во искаше да кажеш :D :D

няма да коментирам. пичът явно е от гореспоменатите 'гъзари'. 8)
нз дали е от тея гъзари ама пича мноо верни раути пише :!:

fuck_me_pls
04-21-2008, 17:24
я ми кажи къде са тия момчета дето учат и не са задръстени, че да ги награбя... :smt003 :smt003 :smt003 в моето даскало са на свършване... да не кажа че ги няма... :(

много са малко..както казваш на свършване са :D

kato` limonche
04-21-2008, 17:31
Оффф.. прекрасна тема, просто... :lol:. Ами аз харесвам момчетата тип "гъзарче", или там както ги нарекохте. Нямали перспективи- еми, то за това гледат да се забавляват на момента и за момента:P. Пиели, пушили - ами, нека си го правят, вредят на себе си по скоро 8). И били с момичетата, само за секс - ами, нека де... като им се връзват. А относно подателя на темата, малко на избиване на комплекси ми прилича изповедта ти :oops: .

ResPekT333
04-21-2008, 17:45
Това е България! Деградацията вилнее и този който учи е автоматично задръстеняк, а тези които описа са богове. Да не забравяме и тенденцията "лошо момче". Не са виновни тези "гъзета", а момичетата. Не забравяй : човек преследва това което не може да има. Има и доста момичета които се чудят какво момчетата намират в наточените кифли с шалвари и бръмбърски очила. Еми шанс...



+1 :)

eLeinS
04-21-2008, 17:47
Бе не че нещо..ама къде съм казала,че свестните момчета не пият и не пушат?(по повод отговора на 2 момчета на моя коментар)
И за да не споменавам именца..на няколко госпожици и господа..Каква е тая теория,че ВСИЧКИ момичета харесваме гъзета с мотори и незнам си кво?Спреееееете се,моля ви!!!!!!!Ходила съм с момче което изкарва само 6-ци и разбивайки вашите прости логики не беше нито комплексар,нито задръстеняк..нито не разбираше от любов и т.н.Съвсем нормално земно момче..И бтв..какво общо има успеха в училище с това какъв човек си..ти може да си най-свестния на света а да имаш и 3-ки и 2-ки(лично аз имам няколко издънки :P ) И не ми харесва,че слагате всички момичета под общ знаменател...тц тц ТЦ!
И за край..гъзарите са вървежни..няма спор,НО са като топъл хляб пред малките кифли(и аз не съм от най най-големите)които просто искат някой надут пуяк..Едно себеуважаващо се момиче,което иска любов,вярност и истинска връзка,никога не би обърнала внимание на "ГЪЗАР".Ай живи и здрави :-)

Crafter
04-21-2008, 17:47
bibo, честито! Ти току що описа 3/4 от населението на планетата.
Всеки е бил срамежлив в даден момент и всеки е изпускал възможности. Не можеш да съдиш за хората по десетина примера, че и по сто.

Факт е обаче, че срамежливите хора имат причина да са такива - липсва им увереност, а жените го усещат от далече. Така че дори и да си умен (шестици, седмици) пак не си и на половина по-близко до жените. Те търсят увереност и с право. За какво и е на една жена/момиче някой, който даже сам не си вярва.

Към пускателя на темата:
Приятел, и с партенки да се обуваш и парцали да нарамиш, ако се чувстваш уверен в себе си ще имаш успехи сред момичетата. Иначе няма значение какви марки носиш, дали караш кола и каква е.
И всичко това го говоря от опит. В училище бях много затворен и срамежлив. Направо а-социален. Но с времето разбрах, че така нищо няма да постигна и започнах да се насилвам да излизам и да говоря с хората. Сега вече съм с пъти по-добре от това, което бях преди, но още доста път имам да извървя. Тъй че не завиждай на другите, а гледай себе си, защото повредата е в твоя телевизор, а не в момичетата.

adizitk1
04-21-2008, 17:57
Аз не харесвма такива момчета. Това за мен са хора без перспективи и без цел в живота, за която да се борят. Аз не се занимавам с такива => не харесвам такива инфантилни тъпаци.
+1 Хубаво е едно момче да знае как да се забавлява,но все пак да е възпитан и да не се даржи като ''виж кои съм аз''.И аз не харесвам гъзарите.

Vandeta
04-21-2008, 18:11
mai mai nqkoi ma e razbral gre6no... nz kolko momi4eta poznavate oba4e poe4eto ot tqh si padat po takia mizernici... ima izkliu4eniq ... sqko prailo si ima izkliu4enie... samo 4e te sa takava rqdkost... i ako ne si pada6 po gazar4eta moje si grozen zubar... (koeto e po-golqmata 4ast ot tiq deto ne si padat po gazari) momi4etata koito ne sa zubari i izglejdat prili4no sa broqt na prasti...
Nqkoi tam pita kfo ob6to imat ocenkite s lubovta i tfa cqloto ne6to... pone kato izkarva6 huavi ocenki pone znae6 kak da se darji6 a ne da varvi6 po ulicata i da pliue6 nqkoi kat mine6 pokrai nego... iii pove4eto takiva si mislat 4e kat se napie6 i pu6i6 kat komin si nai-velikiq... ima hora det ne6tat do tqh da sedi nqkaf komin i postoqnno se prai na interesen... opredeleno ne sam "za" da haresva6 nqkaf zubar deto ne e izlizal ot tqh prez jivota si... samo 4e ima mom4eta (i momi4eta...) deto izkarvat 5-6-6-6-5-5 tuk-tame 4 daje i 3(vednaj-dvaj) deto sa gotini i im e do6lo tfa prosvetlenie 4e e palna tapotiq po cql den da sedi6 na kompa i da caka6 na mi6kata i posle se hvali6 4e natiska6 19 pati mi6kata za 3 sekundi...
... ne slagam nito momi4etata nito mom4etata pod ob6t znamenatel samo 4e masovo sa nqkfi gazar4eta i takiva tapi momi4eta koito sa zaebali si4ko i ne gi interesuva ni6to i izlizat s tiq muhliovci...

thx se pak 4e tolkova mn hora pisaha :)

BlueFace
04-21-2008, 18:12
Не е въпроса за оценките а за това че е модерно да пушиш ,да имаш слаб успех и директно тезе които имат хубави оценки са задръстени .... Щото като не пуша ,не ходя с газарчетата по кафета насам натам и съм някъф задръстеняк така ли.И наистина не поставяйте всички хора,било то момичета или момчета ,под общ знаменател... :?

Vandeta
04-21-2008, 18:14
koe mu e modernoto da pu6i6? basi gazariqta da pu6i6 se1 si nqkaf bog razbira6 li...

eLeinS
04-21-2008, 18:19
Vandeta съгласна съм с теб..макар,че всеки си има глава..и да си я троши кой как може :P А за темата..доста добър успех пожъна :grin: Браво :)

kuklichka_bg
04-21-2008, 18:20
az da ne mu gledam belejnika be

tCtCcc.....

Vandeta
04-21-2008, 18:23
ne mu glea6 belejnika ama se pak mn li ti e qko da izliza6 s nqkaf tapanar det nz kak se darji noj i vilica? postoqnno da sa prai na interesen nalqvo i nadqsno...?? nedei mu gleda belejnika ama 4esno kazano ako ima samo 2-3-2-2-2-2-3 e nqkaf det si nqq ponqtie ot tfa kak da se darji na "publi4no" mqsto...

['eL'] blagodarq :P (bow)

kefish_meee
04-21-2008, 18:24
А защо не? :-P

BlueFace
04-21-2008, 18:26
ne mu glea6 belejnika ama se pak mn li ti e qko da izliza6 s nqkaf tapanar det nz kak se darji noj i vilica? postoqnno da sa prai na interesen nalqvo i nadqsno...?? nedei mu gleda belejnika ama 4esno kazano ako ima samo 2-3-2-2-2-2-3 e nqkaf det si nqq ponqtie ot tfa kak da se darji na "publi4no" mqsto...

['eL'] blagodarq :P (bow)
То има и момичета дето по такива си падат.....

Vandeta
04-21-2008, 18:27
6toto ne znaqt kak da se darjat, postoqnno sa ligavat i praat sqkfite tapotii...

blueface mi to za tfa e cqlata tema be... zakfo tapite momi4eta si padat po takiva...??! 4e daje nqkoi pat i gotinite...

BlueFace
04-21-2008, 18:32
То тъпите момичета ги остъй те са загубена работа.Ама някой път и свестни момичета си падат по такива изтърсаци...Сякакви аномалии стават... :D

Vandeta
04-21-2008, 18:34
samo deto e pove4e ot nqkoi pat tfa svestni si padat po takia tapanari... ;(

BlueFace
04-21-2008, 18:37
То така става щото тия са по атрактивни.Не им пука изобщо и наивните момичета напрао припадат след тях..Ама тряя да чакаме да им влезе акъл в главата.... :)

Vandeta
04-21-2008, 18:40
nqma stane skoro... ;( ii s tfa 4akane kak to4no stane ne misli6 li 4e 6e e malko kasno da stane6 10-i klas da ne si imal gaje i da ne si se celuval...? nqkak si... ;( i kfa e taq atrakciq se prai6 na idiot?

BlueFace
04-21-2008, 18:45
nqma stane skoro... ;( ii s tfa 4akane kak to4no stane ne misli6 li 4e 6e e malko kasno da stane6 10-i klas da ne si imal gaje i da ne si se celuval...? nqkak si... ;( i kfa e taq atrakciq se prai6 na idiot?
Еми кфо да напрая .Не съм аз виновен 10ти клас 10..... :o :(

*dream_killer*
04-21-2008, 19:07
Абе мен ако питате проблема не е само от страна на момичетата(е аз съм малко пристрастна) момичетата харесвали гъзари (повечето,не всички) ама да ви каза момчетата и те не остават по назад (пак казвам не говоря за всички,а за мнозинството).Всичките са се нахварлили на тея "готините" момичета дето като приказват и не могат да се осъзнаят какво говорят и за заредилии 2-ка до 3-ка.Ама да прави сте ся да кажете-аз авиждам , от малка знаех че мечтата ми е да ходя като подвижна мостра на козметична компания. :D :D :D
Според мен оценките които изкарваш всъшност сса много важни.Аз от личен опит знам.Аз ся не мога да кажа че не ми пука какви оценки изкарвам (и не мисля че това е лишо де) ама понеже ся последната година нещо не се долюбваме мн с "главната кифла" и тя само приказва къв съм зубар и колко съм тъпа(!!!).И сега понеже тя нали разбирата е "най-голямата" и сички трябва да я слушат и цялото училище знае че аз съм страшен зубар (което според мен не е вярно защото да си го кажа честно може и да изкарвам 6-ци ама почти не уча)...
Та така аз много се отклоних от темата.Думата ми беше че дори и да не ти гледат бележника това дали имаш високи и ниски оценки има мн голямо значение.И колкото и да ми е странно колкото и да си по-тъп толкова си по-"готин" а ако нямащ само 4-ки автоматично ставаш загубеняк...Ама ко да се прави...Абсолютна деградация....

Vandeta
04-21-2008, 19:14
ei tfa e nai precakanoto 6toto ima gotini hora oba4e poneje masovo sa tapanari s 2-3-2-2 i ne gi vikat tiq det sa otfarqli u4. prez jivota si staat zadrastenqci deto dori da sa umni i gotini 4e i da imat harakter daje... kat sedat po cql den v tqh ne postigat osobeno golqm rezultat... i tiq det u4at kat ne izlizat... naistina staat zagubenqci... i sled tfa ve4e nikoi ne izliza s tqh ne sa zapoznaat s momi4eta/mom4eta... i... ot tfa staa si4ko... i malko sa umnite hora deto ne sa "ignorirani" v tiq grupi ot tapanari 6toto to mn drugi grupi nqq...

eLeinS
04-21-2008, 19:37
Намерете ми мил,добър..романтичен да обича животни и деца.. :grin: Да е забавен,симпатичен и с добър успех по възможност..Ммм..да мога да си говоря с него за всичко,да ме разбира,да е грижовен да не изневерява,да е искрен..да се радва на малки неща като изгревите и залезите.. :) Това си беше чиста обява :lol: Е ако има такова момче..евалата,това е моя идиал..или казано моя "Принц на бял кон".
Ако можеш да имаш момче като гореспоменатото..защо ти е гъзар който държи на външния си вид повече отколкото на теб?
Приключвам по темата..иииии лека,мека на всички да сънувате ангелчета.. :) :-)

Kasiera
04-21-2008, 19:40
ne mu glea6 belejnika ama se pak mn li ti e qko da izliza6 s nqkaf tapanar det nz kak se darji noj i vilica? postoqnno da sa prai na interesen nalqvo i nadqsno...?? nedei mu gleda belejnika ama 4esno kazano ako ima samo 2-3-2-2-2-2-3 e nqkaf det si nqq ponqtie ot tfa kak da se darji na "publi4no" mqsto...

['eL'] blagodarq :P (bow)

Не съдете по бележника, уе.На мен 2/3 от оценките са ми така, ама знам как да се държа на публични места.Просто ме мързи да си седна на гъза и да чета (да не говорим, че голяма част от нещата едва ли ще ми потрябват).

Vandeta
04-21-2008, 19:41
vij nikoga nqqm protiv mi kai6 ot de si i na kolko godini si nali zn :P ne 4e se vkl. to4no v onova 4islo na tiq taka dobre opisani ot tebe sa6testva no... prosto da pitam :D:D:D


kasiera to4no tfa e problema 4e va marzi za si4ko...

xercu
04-21-2008, 19:46
еми щото са по - готини :-D ти докато си учиш те ни свалят :D :D :D пък и с тях може да си излизаме да си правим квото искаме и те не са комплексарчета какъвто си ТИ не се убиждай ама...
Аз съм в същата ситуация и не съм комплексар...КФо има толкова много свестни момчета дето изкарват хубави оценки и не са задръстени.И кфо ще кажеш че не можеш да излизаш с обикновенно момче.Да се си някфа богиня???? Но си права тия момчета дето бяха описани могат да те изчукат и да те зарежат на другия ден :) :) . Не се правя на някъф мого голям ученик щото учебник почти не отварям ама аз иам 5-6 и тук таме 4 а тия момчета имат едва едва 4....Обаче кифлите днешно време са ми много смешни.МИслят се за нещо голямо ама после ще работят в ефтини магазини за дамско бельо или сувенири... :) :) Нека не пропускаме добрата стара... магистрала 8)

Vandeta
04-21-2008, 19:47
:D:D:D (rofl) prailno :P

simonchety
04-21-2008, 19:48
..

chocoleptic
04-21-2008, 19:50
Аз не знам защо , но си падам по точно обратния тип .. не всички са заблудени..

ezi4e
04-21-2008, 19:51
зашото имат пари за това :oops:

Vandeta
04-21-2008, 19:51
da qvno i ti si tapa kato priqtelq ti... za jalost poe4eto hora sa na toq akal... tfa 4e ne moje da darji no6 i vilica se ima predvid 4e nqq ob6ta kultura 4e e takaf idiot 4e ne znae kolko kontinenta ima na zemqta... kolkoto do onq debeliq kfo napraa za nego ako be6e gotin izliza6e i ne e tolkvoa debel kaf to4no mu e problema?? si4ki go izolirate 6oto u4i poe4e ot vas i taka kat ne izliza estestveno 4e nqma da znae kak da varje 2 izre4eniq s momi4e

halino0r az ti kaah 4e ima i izkliu4eniq...

chocoleptic
04-21-2008, 19:52
зашото имат пари за това :oops:
по-скоро баща му има ..

Kasiera
04-21-2008, 19:58
vij nikoga nqqm protiv mi kai6 ot de si i na kolko godini si nali zn :P ne 4e se vkl. to4no v onova 4islo na tiq taka dobre opisani ot tebe sa6testva no... prosto da pitam :D:D:D


kasiera to4no tfa e problema 4e va marzi za si4ko...

Не сички, просто на мен мързела ми е в природата.


PS. Бахти тъпия ник имам

Vandeta
04-21-2008, 19:59
da i se pak to4no za tfa staa vapros 4e 1 golqqqma 4ast ot horata gi marzi kato tebe... adski mn i staat ei takiva tapanari kato tiq za koito govorq...

simonchety
04-21-2008, 20:08
..

Vandeta
04-21-2008, 20:11
predpolagam 4e si nqkolko godini po-golqma ot mene i se pak nz integrali i takia raoti no tfa nqq zn... i nz ot de ti hrumna 4e zavijdam na mizernicite koito sa rqdko grozni izkarvat samo 2-3-2-3-2-2-2-2... i pri tfa sam si dostata4no dobre 4e da trqq si opravqm ne6to prosto komentiram tfa 4e momi4etata haresvat takia mizernici...

simonchety
04-21-2008, 20:16
..

Vandeta
04-21-2008, 20:17
interesuvat me 6toto nqkoi svesni momi4eta se zanasqt po tiq ne6tasnici...

assd
04-21-2008, 20:19
щото глей са шти го обясним марксически: противоположностите се привличат.

хубавите момичета ги привличат нехубавите момчета и обратно
е па по ясно от тва здраве му кажи!

Vandeta
04-21-2008, 20:27
dobre idqlno protivopolojnostite se privli4at togaa kak taka ima dvoiki deto i 2-ta sa hem umni hem zabavni i im e super qko zaedno? ina4e kato cqlo razbrah kfo ima6 predvid

Gothique♫
04-21-2008, 20:30
Така и не разбрахте значи,че всеки си има някви критерий да 12/13 годишните курвички с мозък на дете си ги хващат тея за да могат уж да се издигнатв обеществото и да са много важни но правят супер лошо впечатление кво да коментирам,че България вече може да я нарекат държава от 3-тия свят пълна деградация!

Vandeta
04-21-2008, 20:34
za degradaciqta ve4e razbrah... ii da praat lo6o vpe4atlenie opredeleno... ama tolkova im e akala ima takiva det sa mn mn krasivi samo 4e... kak da kaja... opredeleno se propilqvat kato si raznasqt zadnika s tiq maloumnici... za jalost ima mn takia momi4eta... koito qvno taka i nqq razberat kolko mn sa krivnali ot patq...

ae leka meka na si4ki utre pak 6a pi6a :P i uspeh tam sas sqkfite vi lubovni drami :)

lookatme
04-21-2008, 20:45
хм...ми аз лично не преценявам хората и по-точно момчетата по това какви са им оценките.а освен това (както обикновенно разбира се) ще кажа само,че интелектуалните възможности на даден човек нямат нищо общо с оценките в училище и въобще.виж,то интелекта си зависи от даденостите на човек и после те се усъвършенстват в учебното заведение.Опа..май се отклоних от темата,но няма знаечние :D
освен това красотата за всички се изразява по различни начини.за мен примерно ако някои е мил и добричък..това е човекът!аз не си падам по подобни типове,от никъде не ме привличат,освен че тук таме кажат някой лаф и аз се хиля с часове* и до там..
та мисълта ми е да оставиш тея мацки.. всеки с проблемите си (те с тоя че не го съзнават)
*но не се и очудвам.. и пръст да ми покажат,пак ще се смея :-D

BlueFace
04-21-2008, 21:01
Защото,ако не им завиждаше нямаше да пускаш тема за такива момчета,нямаше да се интересуваш защо момичетата ги харесваме,нямаше и да ги обиждаш!Защото,който обижда завижда!Ако наистина ги мислиш за мизерници и не им завиждаш както твърдиш щяха да са ти безразлични...
Малее ще се опитам да се въздържа...И така приятелят ти щом изкарва 3ки мога да ти кажа че общата му култура ще е направо цветуща.Ти явно се мислиш за нещо много голямо.Като те гледам виждам колко си заблудена...МОга да ти кажа че оценките са доста важни.Ти можеш ли да ми кажеш тоя твоя приятел кфо ще стане с диплома 3.Чистач....??В голяма грешка си...А пък тия идиотчета няма за какфо да им завиждам аз се дразня на момичетата че ги харесват..!!

BlueFace
04-21-2008, 21:04
Добре бе аз може да съм гении ама да имам 2ки в даскалу и да стана чистач или продавач в магазин...Кфа е била ползата.Той човека и да е умен ако не се реализира в живота каква е ползата...Затова оценките и знанията са важни.Не съм някой зубар обаче обичам да си обогатявам общата култура ,а да не съм някой идиот дето общата му култура стига до там да си обърше гъза... :x

bibo
04-21-2008, 21:07
Защото,ако не им завиждаше нямаше да пускаш тема за такива момчета,нямаше да се интересуваш защо момичетата ги харесваме,нямаше и да ги обиждаш!Защото,който обижда завижда!Ако наистина ги мислиш за мизерници и не им завиждаш както твърдиш щяха да са ти безразлични...

аз не мога да разбера що не пишете с нормалеш шрифт и цвят...ша ми изкарате очите бе хора..

HePeAJIeH
04-21-2008, 21:46
Уж не харесвате ама розовата блузка и изправеното бритонче и става много секси :lol:

Kasiera
04-21-2008, 22:25
прая ти евала за аватара :-D

50cent
04-21-2008, 23:31
еми пич много ясно че ще няма да те харесваш ако презираш хората така били гъзари и затва са тъпи гъзари са щото не са седнали пред компа да хленчат а деистват с квото им падне

Wrathchild
04-22-2008, 03:55
Абе какво се подигравате на момчето, че си учи уроците бе? Поне мисли за бъдещето си. Един ден тези оценки ще му трябват за да може да влезе в университет, а по-натам това да му помогне за една по-добра работа. Те там като му гледат дипломата няма да го питат 'Абе ти да не би да си умен всъщност, ама пък да си излизал с много момичета и така, просто да си нямал време, ама иначе да можеш...'. И няма да ви питат за общата ви култура, ей така, защото видиш ли, имате я, обаче еййй тоя материал в училище така и не го научих... Че оценките не са признак за интелект, не са. Но да се подигравате на някой, който мисли за бъдещето си... е, извинявайте. Не сте нещо повече от него за да се държите така. Защото познавам хора, които са ужасно общителни, умни, не могат да се оплачат от липса на компания и момичета около тях, а в същото време дипломите им са си много добри. Така, че ученето на уроците не е предпоставка за задръстен човек...

Но и мисленето на автора е грешно - това, че някой има ниски оценки не го прави по-нестойностен човек от теб. Защото познавам и много такива, които са страхотни хора, имат обноските, културата и държанието... но материала просто не могат да го усвоят така, както нещата, които са им интересни. И се получава така, че изкарва ниски оценки, а всъщност е умен и оставя едно добро впечатление на хората. Аз например като в този живот не съм имала по-висока оценка от 4 по химия, и то тази четворка изкарана с преписване ако трябва да сме честни, тъпа ли ме прати това автоматично? А когато са ме изпитвали по БЕЛ по-ниска от 6 не съм имала, автоматично ли съм страшно готин човек? При условие, че не знаеш дали довечера няма да ида да се насвяткам като свиня...

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-22-2008, 05:45
Ами и аз не харесвам тези, които се правят на големи, а са само келеши на по 12-13-14 години, ама какво да се направи... Не понасям, когато хората излизат навън вечер само за да се напият като прасета. Защото те са на принципа не да пийват по нещо, докато се забавляват, а да се насвяткат, за да се забавляват. Да се направят на големи. И най-вече - да се изфукат, че тати има пари (а дори и да няма, чудо голямо - стига да пръскат наляво и надясно каквото ти е паднало, пак си сред най-големите гъзари).
Но и аз не съм съгласна, че оценките в училище показват интелекта на отделния човек. Най-малкото, защото интелектът не е само знания от уроците, идва и от душата на отделния човек. Аз смея да кажа, че винаги съм била пълна отличничка (държа да отбележа, че никога не съм зубрила и не съм се четкала на учители!). Ако реша да се събирам само с такива като мен в училище, 1. ще имам ограничен избор, 2. има такива сухари, че чак ми призлява... В същото време хора, които го карат с 3, 4, 5, са десетки пъти по-отворени и по-приятелски настроени. Затова оценките не могат да определят по никакъв начин характера на човека и да се съди по тях е повърхностно.

unfaithful1234
04-22-2008, 07:31
Mи щото са готини,мен ме кефят мн даже... :)

BlueCat
04-22-2008, 08:24
Обръщам се специално към автора на темата и BlueFace. Вие твърдите, че трябва редовно да си учим уроците, за да преуспеем в живота? Ако мислите така много се лъжете. Да има някакво значение, но сигурно 80% от материала в у-ще няма да ни потрябва.

Друго (отнася се за всички) - не разделяйте хората само на две групи: едните гъзари с лоши оценки, а другите зубъри с отлични оценки. Защото много хора не попадат в нито една от двете групи. Познавам надути с отлични оценки, както и такива дето мислят само за учене, но не са толкова умни и изкарват лоши оценки (ето това са зубърите за мен, бележкарите, а не такива като мен половината ми клас да ме мисли за зубър просто защото имам само отлични оценки, въпреки че учебник не отварям).

Момичетата не харесват зубъри, не харесват момчета, чиито интереси са единствено учене, уроци, у-ще. Училищните плейбои си харесват някви кучки дето само могат да ги изчукат. Тук мисля, че не важи правилото, че противоположностите се привличат. Нормалните момичета като мен си харесват нормални. За нормални считам момчетата, с които ми е забавно да си прекарвам времето, които ме разсмиват, забавни са, не се отнасят с мен като с парцал. Сега ще кажете - ми ние сме такива, защо не ни харесвате? Ами явно някъде грешите, не се държите както трябва. Не трябва да се скучни...

И предполагам, че и вие с отличните оценки имате подобен проблем като моя - в класа ви мислят за зубъри. Ами това е България! Просто другите не могат да приемат, че може да съществуват хора, които учат малко, но достатъчно, интересни са, забавни...и затова им лепват етикета зубър.

Iv4eTy
04-22-2008, 08:35
Недей мисли че всички харесват тея псевдо газарчета, защото повечето са някакви измислени звезди...
И защо говориш само за момчетата, то си е така и при момичетата, забележи как повечето момиченца са почти еднакви... просто вървиш и гледаш еднообразни барбита, които нямат мозък....
А за момчетата, еми такава е модата и даваш всичките трябва да са такива... Тъпо, но факт...

Take1nlov3
04-22-2008, 08:57
Всеки си има вкус и начин на обличане но, ако тати има пари ставаш газар
.. просто такъв е начина на живот в Българските у-ща 1 са отракани други са не толкова добре облечени всичко зависи от външния вид в днешно време .. ако си момче имаш няква много голяма коса на кичури носиш бръмбарските очила блузки на армани и някви хубави дънки с яки бели кецове всеки ще ти е след газа...вижте реалноста :x

mickelangelo
04-22-2008, 09:06
Миии пич ... има 1 приказка която ми я казаха ... когато зададох този въпрос на приятели ... " Докато има глупаци .. ще има и газари ... ти сам избираш от кой ще си ... " но най важното е да си сам себе си .. и това да ти лепнат етикет " газар " не е кой знай кво ... и те са хора и те ходят до тоалетната 8)

BlueFace
04-22-2008, 10:04
Обръщам се специално към автора на темата и BlueFace. Вие твърдите, че трябва редовно да си учим уроците, за да преуспеем в живота? Ако мислите така много се лъжете. Да има някакво значение, но сигурно 80% от материала в у-ще няма да ни потрябва.

Друго (отнася се за всички) - не разделяйте хората само на две групи: едните гъзари с лоши оценки, а другите зубъри с отлични оценки. Защото много хора не попадат в нито една от двете групи. Познавам надути с отлични оценки, както и такива дето мислят само за учене, но не са толкова умни и изкарват лоши оценки (ето това са зубърите за мен, бележкарите, а не такива като мен половината ми клас да ме мисли за зубър просто защото имам само отлични оценки, въпреки че учебник не отварям).

Момичетата не харесват зубъри, не харесват момчета, чиито интереси са единствено учене, уроци, у-ще. Училищните плейбои си харесват някви кучки дето само могат да ги изчукат. Тук мисля, че не важи правилото, че противоположностите се привличат. Нормалните момичета като мен си харесват нормални. За нормални считам момчетата, с които ми е забавно да си прекарвам времето, които ме разсмиват, забавни са, не се отнасят с мен като с парцал. Сега ще кажете - ми ние сме такива, защо не ни харесвате? Ами явно някъде грешите, не се държите както трябва. Не трябва да се скучни...

И предполагам, че и вие с отличните оценки имате подобен проблем като моя - в класа ви мислят за зубъри. Ами това е България! Просто другите не могат да приемат, че може да съществуват хора, които учат малко, но достатъчно, интересни са, забавни...и затова им лепват етикета зубър.
Напълно грешно ме разбра...Аз 7ми клас и 8ми клас не съм си отварял учебниците повече от 5-6 пъти на срок в къщи.Но слушам в час мога да запомням.И си изкарвам добри оценки.Вярно е има и преписване.Аз се опитвах да изтъкна тези хора които на им пука за училище ,ходят п озадължение.Живеят за моментния кеф и не си мислят за бъдещето.Не казвам че хората които имат слаби оценки са винаги идиоти.Но голямата част са такива.Аз имам приятели дето са в ПМГ и имат 2ки-3ки по математика,но са страшно готини хора.Обаче едно е да имаш по 1 предмет слаби оценки защото не можеш да го разбереш ,а друго е да не полагаш никакфи усилия да изкарваш 2,3,4 и да не ти пука.
И да аз съм такъв какъвто описа по-горе.Ама не разполагам с мн як външен вид.Колкото и да отричате вички обръщаме внимание на външния вид.Аз си признавам за мен той играе голямо значение. :? Колкото и да се мъча да отричам е така...Не е въпроса да си учиш уроците а да се стремиш да си осиуриш стабилно бъдеще!
И другото което е можете да кажете то кфо толкова е пушенето,ама просто се заинтерисувайте какви болести причинява.Майка ми също пуши и аз много я критикувам.Ама тя е почнала от 20 а днешните деца почват от 13-14 ... :? Правете си изводите...

Neon Black
04-22-2008, 10:13
Оценки? ОЦЕНКИ?!?! Мухахаххахахахаха, гледай ги бе, тъпанарите - "аз изкарвам страхотни оценки и съм с хубав характер, защо не ме харесват жените?". Ми защото си гъз, затова.

Защото ти липсва онова, което ни прави Мъже, а това, повярвай, не е израстъка между краката. Я се погледнете двамата (BlueFace и оня Вендета ли беше, Ванета ли беше): малоумни мрънкачи, на които светът им е крив, момичета са им криви, момчетата са им криви. Седнали да се оплакват в интернет форум и после питат защо ги смятат за загубеняци.

Обща култура? Възпитание? Че вие двамата не можете да пишете грамотно на български, за каква култура ми говорите? Вандета, да не би от много акъл да забрави да настроиш кирилицата на компютъра? Или пък реши, че ти са неудобни кирилските настройки и реши да не си даваш зор да ги научиш, а? Ами ти, BlueFace, теб какво те оправдава, че пишеш като непомирисал учебник парцал? И ми говорят двамата глупаци за оценки, възпитание и обща култура. Лилипутчета, на обща култура ще ви тресна в земята и двамата, на каквато и да е тема. История, География, Езици, Математика, все тая.

Айде да не е само флейм мнението ми, ще ви дам нещо, над което да поразсъждавате. Смятам се за добре поддържан, интелигентен младеж, с добра работа и прекрасни комуникативни умения. Жените винаги са ме харесвали. Защо? Защото преди да ги целуна, никога не пускам теми във форума, които да ме упътят за 135458 начина да го направя. Защото когато реша да изляза с някоя, никога не питам къде да я отведа, че да й по-забавно. Защото когато реша да подаря нещо, никога не събирам мненията на половин България какво да взема. Просто го правя - не се питам "ама сега ако не й хареса", "ама дали не съм много нахален", "ама дали й допадам достатъчно". ДЕЙСТВИЕ. Това различава мъжа от жената! Мъжете трябва да действат, приказките са за нежния пол. Вместо да им говориш за луната и звездите, жените очакват да бъдеш груб завоевател, който ще ги разкърти в леглото и ще пита за още. А не путъо, който при всяко действие пита "ама ще може ли", "ама харесва ли ти така" и пр.

Някой повдигна темата за "кифлите" и защо си падаме по тях. Ами защото една тъмнокоса мадама с искрящозелени очи и секси излъчване ни харесва много повече от мърлявата състудентка, която може наизуст да възпроизведе Айнщайновата теория на относителността. Аз за разговори "на високо равнище" си имам приятели. Жената ми трябва за онова, което свързва мъжа и жената - страст, енергия, секс, животинско привличане. Когато реша да споря за вселената и смисъла на живота вдигам телефона и викам някое приятелче да си побъбрим на по бира, когато искам да усещам миризмата на женско тяло, се обръщам към текущата си приятелка. Това е - изключително просто.

BlueFace
04-22-2008, 11:07
Айде да не се прайш на много голям..Седнал да ме съди.Ще си пиша кадето си искам.Тука има толкова мн. хора дето се оплакват,а той седнал да се обяснява...Аз дори не се оплаквам,просто изразявам възмущение.И айде да не ми говориш за правопис.Защо не пишеш и в другите тема където пишат на латинеца или с шрифт: МаЛкА ГоЛяМа БуКвА" .Да съм направил една две грешки.Пък и понякога слагам "ф" вместо "в" и какво ,айде разстреляй ме.На колко години си ти.Аз пък мога да ти кажа че имам мн богата обща култура.Може да си по начетен и какво???Тръгнал да се обяснява без дори да ме познава...Някъде да съм казал че съм пълен отличник.Казах че мисля за бъдещето си и се опитвам да се реализирам.И изразявам възмущението си от факта ,че много момичета харесват описания тип момчета...Като не ти отърва не пиши коментар.Още повече че не си запознат напълно с нещата и дори не ме познаваш... :?

BlueFace
04-22-2008, 11:12
И още по малко можеш да ми викаш идиот...Такава тема бях пускал само 1 път.Правиш ми се на много надъхан.Ти откъде ме познаваш че да ми казваш че нямам обща култура.Ти явно си доста по голям от мене и какво от това.Знаеш повече ,голям праз...Не се нзае колко ще знам аз на твоите години...Така че без повече тъпи коментари ако обичаш.

*dream_killer*
04-22-2008, 11:15
Айде да не е само флейм мнението ми, ще ви дам нещо, над което да поразсъждавате. Смятам се за добре поддържан, интелигентен младеж, с добра работа и прекрасни комуникативни умения. Жените винаги са ме харесвали. Защо? Защото преди да ги целуна, никога не пускам теми във форума, които да ме упътят за 135458 начина да го направя. Защото когато реша да изляза с някоя, никога не питам къде да я отведа, че да й по-забавно. Защото когато реша да подаря нещо, никога не събирам мненията на половин България какво да взема. Просто го правя - не се питам "ама сега ако не й хареса", "ама дали не съм много нахален", "ама дали й допадам достатъчно". ДЕЙСТВИЕ. Това различава мъжа от жената! Мъжете трябва да действат, приказките са за нежния пол. Вместо да им говориш за луната и звездите, жените очакват да бъдеш груб завоевател, който ще ги разкърти в леглото и ще пита за още. А не путъо, който при всяко действие пита "ама ще може ли", "ама харесва ли ти така" и пр.

Някой повдигна темата за "кифлите" и защо си падаме по тях. Ами защото една тъмнокоса мадама с искрящозелени очи и секси излъчване ни харесва много повече от мърлявата състудентка, която може наизуст да възпроизведе Айнщайновата теория на относителността. Аз за разговори "на високо равнище" си имам приятели. Жената ми трябва за онова, което свързва мъжа и жената - страст, енергия, секс, животинско привличане. Когато реша да споря за вселената и смисъла на живота вдигам телефона и викам някое приятелче да си побъбрим на по бира, когато искам да усещам миризмата на женско тяло, се обръщам към текущата си приятелка. Това е - изключително просто.

Еми аз не съм съгласна(ама това се е мое мнение).Аз бих искала с приятеля ми не само да седнем на някоя пейка и да се мляскаме. Такива примери около мене имам много.Вярно,че с приятелките и приятелите ми мога да си говоря,ама аз по тая логика мога и с някой приятел да се мляскам.Лично мен това което Neon Black казва малко ме обижда. Ми ти общо взето от това, което написа излиза, че ние момичетата сме като животни и то за друго освен секс не ставаме. Аз предпочитам с гаджето ми да можем да си говорим и да се забавляваме и по други начини освен са се натискаме на някоя пейка. И за мен пък това ,че момчето се притеснява дали това,което ти е купил ще ти хареса или дали ще харесаш мястото ,на което иска да те заведе е хуваво до някъде.Все пак това показва, че му пука за мен и иска да ми е приятно.Всеки може да отиде до магазина и да купи, каквото му падне и после да каже "ми аз съм уверен в себе си и не ме бърка дали ще и хареса".
Това,което казвам си е мое мнение и разсъждавам от моята гледна точка.Сигорно има и момичета дето това им харесва.Лично за мен романтиката е много важна.

BlueFace
04-22-2008, 11:23
Neon Black ти така си ги нагласи работите че направо незнам.Ти каде си видял тема от мене пусната да пише :
"Каде да заведа момичето ,че да и е по забавно?"
Видял няколко такива теми и вече всички от форума са еднакви....От това което каза за "състуденктките и работата " си иличи че си голям.Ама коментара ти е точно като на някой 16-17 годишен недорасъл идиот...Правиш се на много зрял.Какво му е зрялото да обиждаш без факти и доказателства.Защото аз не съм нито едно от тези неща които изброи... :? :?

simonchety
04-22-2008, 11:28
..

BlueFace
04-22-2008, 11:41
BlueFace погледнах темата,която си пуснал и видях снимките и мога да ти кажа,че си сладур ама за да нямаш гадже на почти 15 години трябва сериозно да се замислиш къде грешиш,а не да стоиш пред компютъра и да се чудиш,защо момичетата харесвали само гъзари и не знам си какви...
а и мога да ти кажа,че аз също имам голяма обща култура и не трябва да ме наричаш заблудена още повече без да ме познаваш.
И до този,който беше питал защо съм писала с розово си е моя работа,аз поне за разлика от вас пиша грамотно! :smt098
Не съм казал че нямаш.Казвам че дори приятелят ти да е умен и да има големи възможностти в днешно време хората искат дипломи и не те питат колко си умен.
Честно да ти кажа нямам идея каде греша.Всичките ми приятели ми казват че съм забавен,умен,готин и тнт. ама явно не е достатъчно...Незнам за напред ще гледам да следвам съветите на Алабалапортокала.Те са най-разумни! :)
П.П. Седя пред компютъра само защото приятелите ми са различна смяна и нямам с кога да изляза.Събота и неделя съм почти целият ден навън.Просто в този момент това ми беше на сърце и реших да пусна тема айде обесете ма .....

Ivalinka
04-22-2008, 11:59
ами аз до сега съм харесвала всякакви момчета-отличници,двойкаджии и се оказа,че оценките нямат нищо общо с характера на човека...нито пък това дали пуши и се напива(не точно по 4 кутии на ден :-D )...за мен е важен характера и винаги търся момче,което е малко по-умно от мен... :-D примерно за сегашния момент харесвам един двойкаджия,ама човека е изключително интелигентен... :)

Neon Black
04-22-2008, 12:10
Сега, BlueFace, ще се опитам да бъда ясен. Представи си, че двамата сядаме и започваме да си говорим като мъже.

Първото нещо, на което веднага ще наблегна, е че да питаш ЖЕНИ (особено 14-15 годишни "тийнейджърки") за съвет относно ЖЕНИТЕ е напълно безсмислено начинание. Отговорът винаги ще те тласне в грешна посока. Жените НЕ харесват да си мил и нежен. Жените НЕ харесват да си неуверен и несигурен. Жените НЕ харесват те избират какво ще правите заедно. Жените НЕ са логични. Така, набий си тези неща в главата, остави малките момиченца да се превъзнасят по своите принцове на бели коне, изпълнени с романтика и рози вечери - същите тези момичета всъщност обожават огромните, груби мъжаги, яхнали мръсен мотор, които вършат всичко по един и същи начин - с главата напред.

Вероятно ако произнесеш тези думи в женска компания, всички дами ще почнат да ти обясняват как не, това не е вярно, те търсят любов, доверие, нежност, внимание и всички простотии, които си слушал през целия си живот. После ще отпрашат с поредния "гадняр", а на теб ще разправят как така все не попадат на подходящия и как никой не могъл да бъде добър като теб. Е да де, само че вероятно в един момент ще схванеш, че в крайна сметка ти си говориш с тях, а други ги чукат, с извинение.

Вземи за пример *dream_killer*, тя не иска с нейният приятел "само да седят на пейка и да се мляскат". Мисли си, че е прекрасно с нейния любим да обсъждат как пролетта е толкова красива, как живота тържествува, как смисъла на съществуването е в докосването на две влюбени души и пр. простотии. Всички сме ги слушали. В другия случай ще иска да си говорят как е минал деня, как иска да си купи еди-какъв-си сутиен, как еди-коя-си тъпа кучка от класа я издразнила, как имала проблеми вкъщи и подобни споделяници. Тя си мисли, че нейният приятел слуша и харесва разговора. Всъщност, ако въобще слуша, той го прави само от учтивост, докато в главата му се въртят 100 различни идеи как да й свали гащичките. Естествено, ако го попита, той веднага ще отвърне с "Разбира се, че обожавам да си говорим, аз се влюбих в теб именно защото освен красива си и много умна". А истината е, че в момента ужасно много иска да е с приятелите си в някоя кръчма, да изпиват заедно тонове бира и шумно да коментират мача от Висшата лига.

Ти ще си добър и ще й направиш романтична вечеря. Ще й направиш закуска. Ще я заведеш на кино. Ще я заведеш на пикник. И? Ето ти занимания за около седмица, след която доброто момче ще почне да се повтаря, да става все по-скучен и по-скучен, докато не дотегне и не отблъсне половинката си. Ето защо вашите съученички, съвипускнички и т.н. не ви харесват - усещат, че с вас ще им бъде скучно. Че като имате добри оценки какво - за химични съединения ли ще им говорите? Или за генотипи? Или за безброй много други факти, които може би знаете, но на никого не са интересни?

За да бъдеш успешен с жените ти трябва точно едно-единствено качество - мъжественост. Нито пари, нито визия, нито нищо. Единствено мъжественост. За съжаление, все по-малко сме мъже и все повече мижитурки, които обществото оформя като пластелин.

Какво е мъжественост? Ами, когато една жена те погледне и усети, че си направен от скали, а от погледа ти струят огнъове.. това е мъжественост..

soulja_girl4e
04-22-2008, 12:16
Ooooo, trqbva i az da se vkliu4a v tozi spor!


Stiga ste izdrebnqvali! Vseki 6te si pi6e, kakto si iska - az NE iskam da pi6a na kirilica! Ubiite me! Ne me interesuva, 4e mi e roden ezik... Mrazq Bylgariq i prosto 4akam da se mahna, za6toto mi pisna ot vsi4ko! Ubiite me vtori pyt! A za pravopisnite gre6ki i zapetraikite... ABSOLIUTNO NIKOI OT TOZI FORUM NE PI6E GRAMOTNO!!!!!!!!!!!!! Vsi4ki izpuskat zapetai! I az, i ti, i everybody! VSI4KI DO EDIN!!!!!!!!!!!!! Ako mislite, 4e ne sym prava, poso4ete mi edin, koito pi6e gramati4eski pravilno spored vas, i vednaga 6te vi pokaja kyde byrka! 100% sym sigurna!

Izvinete me za liri4eskoto otklonenie, no prosto ne se sdyrjah.
Po temata... Nqma da se opitvam da te razubejdavam, za6toto ne mi puka za teb (ni6to li4no), a i ne mi se pi6e, 6toto 6te izpi6a cql roman. Prosto se zamisli! Kakvo predpo4ita6 - da izkarva6 dobri ocenki, da se realizira6 v jivota i vs, koeto opisa, no nikoga da ne si imal gadje i da ne si se celuval i da ne si izpitval radostite ot jivota ili da izkarva6 kakvito ocenki moje6, dori tova da sa 2 i 3, da si pravi6 vinagi kefa i da ne ti puka za ni6to, no da ima6 gadje i vs da te haresvat? Mislq, 4e vtoroto. Vse pak 4ovek e mlad edin pyt prez jivota si! Ve4e si izgubil 2 godini, ne gubi i ostanaloto vreme! (brei kazah, 4e ne mi puka, ama ne6to se otplesnah)

Za6to gi haresvame pita6? 6te ti kaja... Predpo4itam da izlezna s mom4e, koeto ne znae kolko kontinenta ima na zemqta ili dori koq e stolicata na Bylgariq, koito ne se e realiziral v jivota (nqma da se jenq za nego vse pak!), no da se dyrji milo, da e dobyr s men i da e zabaven, vmesto da izlqza s nqkoi kato teb, koito si nqma nikakva ideq kakvo pravi, koito po cql den sedi vyv foruma i pita: "Za6to, adjeba, nqmam gadje!? Vie ste kifli vsi4kite!", koito izkarva dobri ocenki, i s koito nqmam kakvo da si kaja. Ne bih izlizala s takiva kato teb... Prez cqloto vreme samo 6te mi govori za CS, futbol, Naruto i tam nqkakvi drugi prostotii (sega 6te kaje6, 4e ti nikoga ne bi napravil takava glupost... dobre 6te vidim, ako si hvane6 gadje za kakvo 6te si govorite. Samo posle da nqma tema: "HELP pls! za6to vs sbyrkah?!")
I da, nie 6te izlizame i s fe6yn4eta, i s emota, i s lo6i mom4eta, NO NQMA SYS ZADRYSTENQCI KATO TEB! [-(

kroasandvi4
04-22-2008, 12:16
Има разлика между "отворен" , 'псевдо-отворен", "срамежлив" и "постигащ целите си".

Нормално е да се харесват първия и четвъртия тип.

Тъпото е (и на моменти , хубавото),че много момичета се връзват на втория.


I da, nie 6te izlizame i s fe6yn4eta, i s emota, i s lo6i mom4eta, NO NQMA SYS ZADRYSTENQCI KATO TEB!

Ще те чуя какво ще говориш след 3-4 години. По-жалко, типизиращо мнение не бях чел.

soulja_girl4e
04-22-2008, 12:22
P.S. Neon Black ti si brutalen i scepi mraka s tova izkazvane! 8-) Adski si prav za absoliutno vs! :shock: Evalata!... :shock: Jalkoto e, 4e pove4e nqma takiva mom4eta kato tezi, koito opisa. :-o Vsi4kite sa edni (6te izpolzvam kulturnata duma)... jen4ovci! ;)

xercu
04-22-2008, 12:31
Нека бъдем обективни ... ти кой би си харесал :
- чернокосата мадама с карираната поличка , шините , очилата , която не си бръсне краката и си бръсне мустаците по-често от теб
ИЛИ
- русокосата мацка с якото дупе , красивите очи , напращелите цици и т.н. ...
Сега всеки ще ревне , че взимам на предвид външността... Но няма как да харесаш някой , който примерно е с адски готин характер обаче всеки от зъбите му сочи в различна посока ...

soulja_girl4e
04-22-2008, 12:38
I da, nie 6te izlizame i s fe6yn4eta, i s emota, i s lo6i mom4eta, NO NQMA SYS ZADRYSTENQCI KATO TEB!

Ще те чуя какво ще говориш след 3-4 години. По-жалко, типизиращо мнение не бях чел.
Az za tva go napisah na latinica, za da ne go pro4ete6. 8-) i sled 100 godini pak 6te predpo4eta nai-jalkoto emo ili nai-selskiq fee6yn pred zagubeniq zadrystenqk... :grin:

Nassgerrack
04-22-2008, 12:44
Нека бъдем обективни ... ти кой би си харесал :
- чернокосата мадама с карираната поличка , шините , очилата , която не си бръсне краката и си бръсне мустаците по-често от теб


Моята мечта! Дай й телефона! Искам я!

kroasandvi4
04-22-2008, 13:14
Az za tva go napisah na latinica, za da ne go pro4ete6. 8-) i sled 100 godini pak 6te predpo4eta nai-jalkoto emo ili nai-selskiq fee6yn pred zagubeniq zadrystenqk... :grin:
По принцип си падам лингвист , тоест чета всичко , което има логическа връзка и разбираем език или поне остатъци от такива в себе си. А това как пиша си е точно толкова мой избор , колкото на теб това как ти пишеш.
След сто години може и да предпочетеш позите, не се и съмнявам. Ако намериш средства да доживееш дотогава. Друг е въпроса кой ще ти върже ...

BlueFace
04-22-2008, 13:17
Neon прав си за около 90% от нещата които каза...
И моля ви спрете да тълкувате думите ми грешно.Тва че имам добри оценки и държа на образованието не означава че съм някакъф забит олигофрен дето по цял ден дреме у тях забит в учебниците, не излиза изобщо....
soulja_girl4e ти щом подкрепяш мнението на Neon Black значи признаваш че твоето гаже постоянно си мисли как да те изчука,не го интересуваш ти ,а само личното му облагодетелстване???Може повечето мъже да са такива ама аз познавам хора които не са така.
И ся не мога вече да се сдържа.
soulja_girl4e Абе шматко.Аз не седя по цял ден в тоя форум влизам на час два да проверя кфо се пише.И от къде разбра че точно за това говоря.Такива неща обсъждам с приятели.Ама аз не съм някой селяк само тва да го вълнува.Мисли си какфото щеш.Ти си мого зле щом си правиш такива изводи.Не ме познаваш,не знаеш интересите ми, характера.Правиш изводи от възмущенията ми от деградацията на децата в дешно време...
И мога да ти кажа че еи тия дето не знаят столицата на България ще ти говорят само за CS,Naruto и тнт. Щото просто са толкова ограничени и точно те седят само пред компютъра...
Но всеки има право да си избира как живеее аз се бях отчаял от такива хора ама вече не ми пука щото аз ще си намеря свястно момиче ама като порастнат и като станат общи работници по стороежи и работят на 2 работи за да се издържат те ще са си го избрали :)
И много грешно ми разталкувахте думите за шибаните оценки.Не ги слагам на 1во мясно ама все пак е важно.Щото аз не искам да отида с някоя само да я помляскам 2 седмици да я изчукам и айде оп на следващата... Защото точно ако изляза с някоя кифла няма да имам кфо да си говоя.Познавам такива момичета с безгранична простотия,мн голямо самочувствие без покритие и без грам обща култура.
И аз подкрепям автора защото не мога да разбера с какво момчетата със почти същите характеристики (като тези които казах за момичетата по горе) са повече от едно свястно момче което е умно ,има добър външен вид ,забавно, не е забит идиот и интересите му не се простират от компютъра до тоалетната.... Ама вече няма значение,защото ако продължа да пиша пак ще ме разберете грешно!! :?

moon_flower
04-22-2008, 13:21
Не всички момичета харесват този тип момчета ;) Никога не поставяй под общ знаменател всички.

GameMaster
04-22-2008, 13:25
Az ne si padam po otvoreni momcheta...Kefqt si me skromnite i priqtni bez razni arogantnosti i takiva podobni.... ;-)

Neon Black
04-22-2008, 13:38
BlueFace, съвсем не разбираш идеята ми, твоя работа. Съвсем друго исках да разбереш. Продължавай да си бъдеш безнадежден случай и да пускаш теми "Защо така бе?!". Пък след някоя и друга годинка ще говорим кой е строителен работник и кой е нещо друго..

BlueFace
04-22-2008, 13:43
BlueFace, съвсем не разбираш идеята ми, твоя работа. Съвсем друго исках да разбереш. Продължавай да си бъдеш безнадежден случай и да пускаш теми "Защо така бе?!". Пък след някоя и друга годинка ще говорим кой е строителен работник и кой е нещо друго..
Aз си уча архитектура...Строителен работник нямам намерение и да ставам...Незнам просто реших да напиша тема 6тото ми беше някфо тъпо...ама ся съм тотално отказан да пиша теми тука....Ще съм си безнадежден случай кфо да се прай....

Mechtatel
04-22-2008, 13:49
Нека бъдем обективни ... ти кой би си харесал :
- чернокосата мадама с карираната поличка , шините , очилата , която не си бръсне краката и си бръсне мустаците по-често от теб
ИЛИ
- русокосата мацка с якото дупе , красивите очи , напращелите цици и т.н. ...
Сега всеки ще ревне , че взимам на предвид външността... Но няма как да харесаш някой , който примерно е с адски готин характер обаче всеки от зъбите му сочи в различна посока ...
Ами тази на ,който харесам характера и тази ,с която ще има какво да си кажа ако това е първия тип значи съм с ния. Аз няма да съм един ден или една година с нея(ако не се разделим де)така че..
Neon Black много точен коментар

Vandeta
04-22-2008, 14:08
mislq 4e vie izob6to si nqqte predstaa za kfo staa vapros


Vapros: 6to si mislite 4e horata deto prez jivota si sa otvarqli u4ebnik ne sa izlizali?? 6to 1 krasif idiot kato tiq koito opisvam da e po-gotin ot 1 krasif normalen izliza6t 4ovek?? 6to nepremenno trqq da si sedqt v tqh tiq deto imat 5-6-6-6-5-5??

Tfa e ot na4aloto vie o6te ot nai-malki te poneje si imat I druga rabota osven da se razkarvat nalqvo-nadqsno gi ignorirate i ne gi zimate kadeto i da bilo te kato iskat da idat nqkade s tqh vie gi lajete ne6to i za tfa staat zabutani... tiq mizernici izlizat po 1000 pati na den... 6to??? MI 6TOTO IMA S KOI!!! a tiq drugite ne izlizat tolkova... 6to??? mi 6toto NQMA S KOI!!! 6to nqkoi ne gi vikne q vij 4e mu haresalo i vidi6 4e i toi moje da izliza??


Sq sigurno 6e mi kajete 4e e po-dobre da ima6 do sebe si krasif idiot s huav harakter deto moje da izliza pred krasif normalen 4ovek s huav harakter deto moje da izliza taka li?? 6to momi4etata mislat 4e moje si govorat samo za CS za Naruto MI VIE DA NE STE GOVORILI S TQH BE??! vie takiva prosto ne gi s4itate samo 6toto imat malko mozak v glavite si...

P.S. tfa 4e pi6a na latinica nqq ni6to ob6to s tfa 4e nz kak da pi6a prosto taka sam sviknal ot malak i mi e po-lesno iii da imam fonetika tai 4e onq mizernik si zatfori ustata i zemete govorete malko po temata mesto da se otklonqvate v takia personalni napadki i tnt...

Wrathchild
04-22-2008, 14:14
Идиот с хубав характер? :-D

kykyto
04-22-2008, 14:17
[quote]Нека бъдем обективни ... ти кой би си харесал :
- чернокосата мадама с карираната поличка , шините , очилата , която не си бръсне краката и си бръсне мустаците по-често от теб
ИЛИ
- русокосата мацка с якото дупе , красивите очи , напращелите цици и т.н. ...
Сега всеки ще ревне , че взимам на предвид външността... Но няма как да харесаш някой , който примерно е с адски готин характер обаче всеки от зъбите му сочи в различна посока ...
Пич.... какво ще стане ако "чернокосата мадама" си махне шините очилата и карираната поличка а "русокосата мацка" си ги сложи ... Има някакъв процент нещата да се променят. :) Фактът че момчето - гъзарят види "шините" веднага ще я игнорира и ще премине към русокоската .
2. Възможно е "русокосата мацка" да има проблеми, но за да изпъкне с " якото дупе , красивите очи , напращелите цици " не предприема мерки . :neutral:

Vandeta
04-22-2008, 14:19
tfa za idiota s huav harakter go kaah samo 6toto vse vikat 4e ima takiva deto sa s mn huav harakter...

xercu
04-22-2008, 14:24
[quote]Нека бъдем обективни ... ти кой би си харесал :
- чернокосата мадама с карираната поличка , шините , очилата , която не си бръсне краката и си бръсне мустаците по-често от теб
ИЛИ
- русокосата мацка с якото дупе , красивите очи , напращелите цици и т.н. ...
Сега всеки ще ревне , че взимам на предвид външността... Но няма как да харесаш някой , който примерно е с адски готин характер обаче всеки от зъбите му сочи в различна посока ...
Пич.... какво ще стане ако "чернокосата мадама" си махне шините очилата и карираната поличка а "русокосата мацка" си ги сложи ... Има някакъв процент нещата да се променят. :) Фактът че момчето - гъзарят види "шините" веднага ще я игнорира и ще премине към русокоската .
2. Възможно е "русокосата мацка" да има проблеми, но за да изпъкне с " якото дупе , красивите очи , напращелите цици " не предприема мерки . :neutral:Винаги има едно ако...

kykyto
04-22-2008, 14:42
[quote]Нека бъдем обективни ... ти кой би си харесал :
- чернокосата мадама с карираната поличка , шините , очилата , която не си бръсне краката и си бръсне мустаците по-често от теб
ИЛИ
- русокосата мацка с якото дупе , красивите очи , напращелите цици и т.н. ...
Сега всеки ще ревне , че взимам на предвид външността... Но няма как да харесаш някой , който примерно е с адски готин характер обаче всеки от зъбите му сочи в различна посока ...
Пич.... какво ще стане ако "чернокосата мадама" си махне шините очилата и карираната поличка а "русокосата мацка" си ги сложи ... Има някакъв процент нещата да се променят. :) Фактът че момчето - гъзарят види "шините" веднага ще я игнорира и ще премине към русокоската .
2. Възможно е "русокосата мацка" да има проблеми, но за да изпъкне с " якото дупе , красивите очи , напращелите цици " не предприема мерки . :neutral:Винаги има едно ако...
не предаваи моите реплики на друг :razz: някакъв бъг и да има го съгласен :)

xercu
04-22-2008, 14:47
Мисля че всички сме бъгнали ...

kykyto
04-22-2008, 14:50
да не сме изтрили началния quote

Vandeta
04-22-2008, 17:04
ne6to tuka mai mai ne mojete da mi obqsnite... tai 4e takiva kato neon black da si mal4at...

eLeinS
04-22-2008, 17:23
Добре..да приемем,че всеки си има вкус..предпочитания и т.н.
ОБЯСНЯВАМ..моето мнение е че:По гъзари си падат малките(не всички) заблудени девойки дето им е яко да тичат по гъзовете на някфи мамини синчета дето повечето са хаус манячета,пафкащи тревичка по цял ден..с лепналите блузки..и панталон с по-ниска талия от моята.. :shock:
А примерно момичета като мен..искат едно нормално,обикновенно момче..без значение дали пуши и пие..просто да има достатъчно мозък в главата си за да поговориш с него,да ти е приятно..и да знаеш,че това момче ще те помни и утре..а не си оная с която просто неска е лафил..
Макар,че все още съм на мнение,че някой уби всички нормални и земни момчета.. :smt022 :smt022 :smt022

sharmen
04-22-2008, 17:31
С тези въпросни "лоши момчета" освен гаргара да си правя друго не виждам какво :lol:
Аз съм умна(6 или 5 рядко 4)и красива,нося скъпи дрехи-не залагам само на външен вид,обичам операта и театъра,обичам да чета,слушам качествена музика,може да не мога да се похваля със скромност,но поне не се държа като разгонена крава и не се хвърлям на връта на първия"турбо гъзар",имам нормално гадже-умен,забавен,красив,мил.... мога да изброявам до утре.не слагаите всичики момичета под общ знаменател,някои имаме нещо в главите си и те на служат само за запушалка на вратлетата.
Сега някои ще каже че се надувам или може би няма да е съгласен с мен,но щом сме тръгнали да си говорим честно-не ми пука.
Лека вечер

Vandeta
04-22-2008, 18:14
hah kak va udavih si4kite ;) 4ak mi e sme6no

Miss_Perfekt
04-22-2008, 18:18
Падам си по по отворени момчета защото става по голям купон с тях повече теми за разговор става весело с тях и вълнуващо
Но все пак всичко си има граници ако е прекалено наперен и отворен ще му бия шута :)

Vandeta
04-22-2008, 18:19
a 6to si misli6 4e tiq deto sa vijdali u4ebnik prez jivota si ne izlizat i ne e zabavno s tqh? predpolagam s takaf daje ne si si pomislqla da hoi6 nqkade

Anarion
04-22-2008, 18:19
Заради самочувствието, което излъчват.

Vandeta
04-22-2008, 18:23
o boje a pak tiq po-umni4kite se trqq sa nqkfi takia sramejlivi neizliza6ti bez samo4ustvie tai li??? dosta tapo bih kaal...

soulja_girl4e
04-22-2008, 18:31
ok, az predlagam da sprem da se karame, pls, 6toto mi pisna da se obijdame edin drug, bez dori da se poznavame! Mislq, 4e i BlueFace i Vendeta moje bi sa mn gotini i pe4eni v istinskiq jivot, nz ne moga da komentiram, no neka ne sporim kato malki deca. ;-)
Neka obob6tim vs dosega:
1. ne slagaite vs momi4eta i mom4eta pod ob6t znamenatel. :(
2. vseki si ima sob6tven vkus i nie ne mojem da kritikuvame 4ujdoto mnenie. :?
3. mislq, 4e nezavisimo ot ocenkite ili stila, vseki ima razli4en haraktar, a haraktera i sy6tnostta bqha nai-vajnoto nali?! 8)
4. syglasna sym, 4e ocenkite ne se opredelq6ti, za6toto i az kakto pove4eto ot vas izkarvam mn dobri ocenki, no kakto sami kazahte, umnite hora ne vinagi trqq samo da si sedqt vky6ti. :)

Nadqvam se da sme se razbrali i sledva6tiq pyt pusnete tema "Za6to mom4etata haresvat ligli i kifli?" ;)

xercu
04-22-2008, 18:34
Nadqvam se da sme se razbrali i sledva6tiq pyt pusnete tema "Za6to mom4etata haresvat ligli i kifli?" ;) шоту са сладкиИиИи ... 8-) :-P :smt003

w0sh
04-22-2008, 18:35
Nadqvam se da sme se razbrali i sledva6tiq pyt pusnete tema "Za6to mom4etata haresvat ligli i kifli?" ;) шоту са сладкиИиИи ... 8-) :-P :smt003
Особено препечени.

xercu
04-22-2008, 18:37
Nadqvam se da sme se razbrali i sledva6tiq pyt pusnete tema "Za6to mom4etata haresvat ligli i kifli?" ;) шоту са сладкиИиИи ... 8-) :-P :smt003
Особено препечени.
http://vbox7.com/play:19e1c783 ... поздрав 8)

w0sh
04-22-2008, 18:39
Nadqvam se da sme se razbrali i sledva6tiq pyt pusnete tema "Za6to mom4etata haresvat ligli i kifli?" ;) шоту са сладкиИиИи ... 8-) :-P :smt003
Особено препечени.
http://vbox7.com/play:19e1c783... поздрав 8)

Браво... давайки ми несъществуващо видео аз се почувствахй адски поздравен.
Между другото има ли някой в този форум,който все още си мисли, че съм романтик или пък влюбчив тип?

Crafter
04-22-2008, 18:40
Готино

Neon-е, прав си. Може би не трябваше да си толкова брутално откровен, но нещата, които каза са така повече или по-малко.
И все пак не изключвай варианта, че момичета, като "dream killer" наистина знаят какво искат дори и да е рядкост.

Естествено винаги го има и момента да си просто едно пъпчиво хлапе, което се мисли за мъж, и от време на време пуска по някоя "бомба", за да си получи петнадесетте минути слава.. И го казвам не, за да се заяждам, а просто да ти подскажа, че само магарето говори за себе си, а ти доста пъти каза "аз". Но нали пък си алфа... Знае ли човек.
Иначе колко хора тук се похвалиха с тяхната "обща култура". Ужас!

soulja_girl4e
04-22-2008, 18:41
Nadqvam se da sme se razbrali i sledva6tiq pyt pusnete tema "Za6to mom4etata haresvat ligli i kifli?" ;) шоту са сладкиИиИи ... 8-) :-P :smt003
:oops: :-) :oops: gu-gu! :D

xercu
04-22-2008, 18:43
Nadqvam se da sme se razbrali i sledva6tiq pyt pusnete tema "Za6to mom4etata haresvat ligli i kifli?" ;) шоту са сладкиИиИи ... 8-) :-P :smt003
:oops: :-) :oops: gu-gu! :D :oops:

Vandeta
04-22-2008, 19:05
da nadqqm se sa razbrahme po taq tema makar 4e nqkfi kalafi kato neon se o6te 6e mrankat ama...
taa kolkoto do soulja_girl4e az specialno ne si padam po takia 6oto sam ostanal s qvno gre6noto vpe4atlenie 4e da pu6i6 i da se napiva6 kat svinq sqka ve4er e unikalnata tapotiq kfoto i da mi obqsnqqte malkoto mom4eta deto ne haresvat nqkfi takia ligli i kifli sa se zakopali v tqh okolo kompa s kola v raka i igraqt nqkfi tapi igri... (sled vreme 6e proumeqt nadqqm se 4e sa si izgubili vremeto...) tfa 4e sa sladki e vqrno... pone nqkoi ot tqh samo 4e ima i sladki gotini momi4eta staa vapros det ne sa ligli i kifli ii da ti kaa kfoto s mom4etata takova i s momi4etata tai 4e... ;) misla 4e ima6 predostata4no informaciq po toq vapros :D

babity
04-22-2008, 19:08
Аз обичам смотаняци! :grin: Обаче последният път си изневерих, сегашният ми е ебати готиния!

soulja_girl4e
04-22-2008, 19:11
da nadqqm se sa razbrahme po taq tema makar 4e nqkfi kalafi kato neon se o6te 6e mrankat ama...
taa kolkoto do soulja_girl4e az specialno ne si padam po takia 6oto sam ostanal s qvno gre6noto vpe4atlenie 4e da pu6i6 i da se napiva6 kat svinq sqka ve4er e unikalnata tapotiq kfoto i da mi obqsnqqte malkoto mom4eta deto ne haresvat nqkfi takia ligli i kifli sa se zakopali v tqh okolo kompa s kola v raka i igraqt nqkfi tapi igri... (sled vreme 6e proumeqt nadqqm se 4e sa si izgubili vremeto...) tfa 4e sa sladki e vqrno... pone nqkoi ot tqh samo 4e ima i sladki gotini momi4eta staa vapros det ne sa ligli i kifli ii da ti kaa kfoto s mom4etata takova i s momi4etata tai 4e... ;) misla 4e ima6 predostata4no informaciq po toq vapros :D
mi az 4esno da si priznaq az haresvam takiva mom4eta kato teb (ako e istina tova koeto kazva6) taka 4e nqma za kakvo da sporim nali? ;)
moje da sloji6 pic, ako ne te myrzi... ne4e ne6to ama vse pak... 8)

Miss_Perfekt
04-22-2008, 19:42
a 6to si misli6 4e tiq deto sa vijdali u4ebnik prez jivota si ne izlizat i ne e zabavno s tqh? predpolagam s takaf daje ne si si pomislqla da hoi6 nqkade
Излизала съм и умрях от скука

Vandeta
04-22-2008, 19:45
s kolko takiva? 6oto ima zubari i prosto hora deto u4at... tiq zubarite zabrai ti taq raota...

Miss_Perfekt
04-22-2008, 19:49
Тези с който съм излизала не са зубари просто са задръстение неможеш да си намериш тема за разговор с тях просто е тъпо

xercu
04-22-2008, 19:52
Тези с който съм излизала не са зубари просто са задръстение неможеш да си намериш тема за разговор с тях просто е тъпо +1 (само дето аз съм излизал с такива женски индивиди)

BlueFace
04-22-2008, 19:52
ok, az predlagam da sprem da se karame, pls, 6toto mi pisna da se obijdame edin drug, bez dori da se poznavame! Mislq, 4e i BlueFace i Vendeta moje bi sa mn gotini i pe4eni v istinskiq jivot, nz ne moga da komentiram, no neka ne sporim kato malki deca. ;-)
Neka obob6tim vs dosega:
1. ne slagaite vs momi4eta i mom4eta pod ob6t znamenatel. :(
2. vseki si ima sob6tven vkus i nie ne mojem da kritikuvame 4ujdoto mnenie. :?
3. mislq, 4e nezavisimo ot ocenkite ili stila, vseki ima razli4en haraktar, a haraktera i sy6tnostta bqha nai-vajnoto nali?! 8)
4. syglasna sym, 4e ocenkite ne se opredelq6ti, za6toto i az kakto pove4eto ot vas izkarvam mn dobri ocenki, no kakto sami kazahte, umnite hora ne vinagi trqq samo da si sedqt vky6ti. :)

Nadqvam se da sme se razbrali iledva6tiq pyt pusnete tema "Za6to mom4etata haresvat ligli i kifli?" ;)
Е евала най накрая се разбрахме!Аз съжалявам че трябваше да се обиждаме и какво ли не за да се стигне до тука !! :)

i love you
04-22-2008, 19:58
Ми аз пък не харесвам такива кретени...някакси ме отблъскват...не мога да ги понасям :neutral:...

babity
04-22-2008, 20:00
Тези с който съм излизала не са зубари просто са задръстение неможеш да си намериш тема за разговор с тях просто е тъпо +1 (само дето аз съм излизал с такива женски индивиди)

Не е задължително да ти е на акъла и да си пада по простотии за да го обичаш. С гордост ще кажа, че с гаджето ми нямаме НИТО ЕДИН общ интерес, но сме от шест месеца заедно... :-P

gLoRiOuS_aNGeL
04-22-2008, 22:20
Nqkoe momi4e moje li mi obqsni 6to si4kite si padate po nqkfi palni oligofreni deto ne sa otvarqli u4ebnik prez jivota si 4 4oveka pu6at 4 kutii na den i tolkova se napivat 4e ne se pribirat u tqh ve4er... (a sa 7-mi klas) 6to se si padate po takiva idioti?? daje poe4eto ot tqh sa grozni... se se praat na golemi... s kfo sa po-huavi ot 1 mom4e deto u4i dostata4no imam predvid ne zubar mi prosto da izkarva 5-6-5-6 i deto izglejda gotino?? taka i ne mojah da razbera s kfo sa po-gotini ot men ili nqkoi ot fr-tata mi...?

Не,не мога да ти обясня...Щото не харесвам тъпи гъзарчета...И не момичетата,а к*рвите харесват отворени момчета...Аз лично харесвам такива,които не са срамежливи и имат смелостта да дойдат при мен и да те поканят да излеземе...Но не мога да бъда с някой с визия и без мозък... :?

alex_devv
04-22-2008, 22:38
щот си задръстена и те влече противоположната страна :D

Neon Black
04-23-2008, 06:46
Crafter, не претендирам за определението "алфа". Честно казано, за разлика от повечето ДЖ-та, ми остава много малко време за жени. Пък и за момента се водя "сериозно обвързан"..

Колкото до "бомбите"..хах.. пробвах да разбудя някакво чувство в онова хлапенце, което е "страшно печено, умно, забавно и заляга над учебниците, ама никой не го вика да излизат". Очевидно, безрезултатно.

Пита въпрос, аз му отговарям (наистина, грубо, но никоя статуя не се гради с перце) и той се ядосва. Ами нека, отрицанието е една от първичните човешки реакции. Нека си го съветват добродушните момиченца, които обичат преди всичко нормални, земни момчета с огромни сърца и това е. Може и да му се отвори парашута.. след 25-тата му годишнина..

Nassgerrack
04-23-2008, 07:03
Crafter, не претендирам за определението "алфа". Честно казано, за разлика от повечето ДЖ-та, ми остава много малко време за жени. Пък и за момента се водя "сериозно обвързан"..

Колкото до "бомбите"..хах.. пробвах да разбудя някакво чувство в онова хлапенце, което е "страшно печено, умно, забавно и заляга над учебниците, ама никой не го вика да излизат". Очевидно, безрезултатно.

Пита въпрос, аз му отговарям (наистина, грубо, но никоя статуя не се гради с перце) и той се ядосва. Ами нека, отрицанието е една от първичните човешки реакции. Нека си го съветват добродушните момиченца, които обичат преди всичко нормални, земни момчета с огромни сърца и това е. Може и да му се отвори парашута.. след 25-тата му годишнина..

А! Тука ималко здраво мислещи хора над 15 години! Поклон! 8)

BlueCat
04-23-2008, 08:13
Vandeta и аз се учудвам на някои мои приятелки. Седим си ние в кафето, а те и трите са отличнички и са супер умни, имат богата обща култура, красиви са, и едната показва няква снимка на момче дето го познава. Взимам аз телефона гледам на снимката некъв фешън, с доста тъмна кожа (може и ромче да е било :D ), с некви огромни цайси, две големи диамантчета на ушите, 1 тон гел излят на косата му...И гледаш как всички като го видяха викат: "О, супер сладък е! Кога ще ме запознаеш с него..." :shock: Докато на такива нормални момчета изобщо не обръщат внимание. Не знам, тоя свят нещо се е объркал. А тия момичета изобщо не са някви кифли или лигли...

П.С. И тези неща, които пише Neon Black са много верни. Наистина бих предпочела момче, което ме изненадва вместо да ме пита къде искам да ходя, момче, с което винаги ми е забавно и интересно, вместо да се чудим какво да си кажем и къде да отидем...

Vandeta
04-23-2008, 10:49
dobre to se e vidqlo 4e sa 2 grupi oligofreni i takia det u4at oligofrenite gi haresvate 6toto: sa zabavni; vinagi va iznenadvat; darjat se huu; imat gotin harakter...
a 6to tiq umnite umnite mislite 4e ne mogat da sa: zabavni; da va iznenadvat; da se darjat huu; i da imat gotin harakter?

Neon Black
04-23-2008, 10:58
dobre to se e vidqlo 4e sa 2 grupi oligofreni i takia det u4at oligofrenite gi haresvate 6toto: sa zabavni; vinagi va iznenadvat; darjat se huu; imat gotin harakter...
a 6to tiq umnite umnite mislite 4e ne mogat da sa: zabavni; da va iznenadvat; da se darjat huu; i da imat gotin harakter?
Не, всъщност групите са: забавни, интересни и жизнерадостни хора и загубеняци. Ти си от вторите, неграмотно мрънкало, което толкова се е озлобило, че плюе отровата си по всички, които по някакъв "свръхестествен, невъзможен" начин имат успех с жените. Че даже има наглостта да определя някого с думата "олигофрен", която съвсем ясно описва него самия. По-точно обяснение нужно ли е?

Vandeta
04-23-2008, 11:08
da

Obsession
04-23-2008, 12:31
Обръщам се специално към автора на темата и BlueFace. Вие твърдите, че трябва редовно да си учим уроците, за да преуспеем в живота? Ако мислите така много се лъжете. Да има някакво значение, но сигурно 80% от материала в у-ще няма да ни потрябва.

Друго (отнася се за всички) - не разделяйте хората само на две групи: едните гъзари с лоши оценки, а другите зубъри с отлични оценки. Защото много хора не попадат в нито една от двете групи. Познавам надути с отлични оценки, както и такива дето мислят само за учене, но не са толкова умни и изкарват лоши оценки (ето това са зубърите за мен, бележкарите, а не такива като мен половината ми клас да ме мисли за зубър просто защото имам само отлични оценки, въпреки че учебник не отварям).

Момичетата не харесват зубъри, не харесват момчета, чиито интереси са единствено учене, уроци, у-ще. Училищните плейбои си харесват някви кучки дето само могат да ги изчукат. Тук мисля, че не важи правилото, че противоположностите се привличат. Нормалните момичета като мен си харесват нормални. За нормални считам момчетата, с които ми е забавно да си прекарвам времето, които ме разсмиват, забавни са, не се отнасят с мен като с парцал. Сега ще кажете - ми ние сме такива, защо не ни харесвате? Ами явно някъде грешите, не се държите както трябва. Не трябва да се скучни...

Позната история. Какво значи "отворен"? Не виждам нужда някой да остава на изпит по половината предмети, за да е отворен. А тези които казват: "аа пък те ни свалят" - изказване на шестокласничка с остра нужда от внимание. Да не си помисли някой, че съществува момче, което да не я харесва. Ми може пък да има незаинтересовани... Стига характеризирахте хората по оценките. Има такива тъпоумници, които по цял ден не излизат от тях и учат, ама главите им не увират и пак 3-4. А има хора, които просто са си интелигентни и изкарват хубави оценки без да учат много-много.
Какво толкова някои момчета завиждат на други, че момичетата ги харесват? Всеки си има стил! Фешаните обикновено са с фешани. Ами металите? Мислите, че в даскало не им се кефят? Може, ама те си имат компании и там ги харесват. Не е трудно човек да се досети. Привличали се противоопложностите. Ама стига, де! Може понякога, ама вие обяснихте цялата съвременна цивилизация с това нещо и всичките взаимоотношения пак с него.

BlueFace
04-23-2008, 13:03
dobre to se e vidqlo 4e sa 2 grupi oligofreni i takia det u4at oligofrenite gi haresvate 6toto: sa zabavni; vinagi va iznenadvat; darjat se huu; imat gotin harakter...
a 6to tiq umnite umnite mislite 4e ne mogat da sa: zabavni; da va iznenadvat; da se darjat huu; i da imat gotin harakter?
Не, всъщност групите са: забавни, интересни и жизнерадостни хора и загубеняци. Ти си от вторите, неграмотно мрънкало, което толкова се е озлобило, че плюе отровата си по всички, които по някакъв "свръхестествен, невъзможен" начин имат успех с жените. Че даже има наглостта да определя някого с думата "олигофрен", която съвсем ясно описва него самия. По-точно обяснение нужно ли е?
Ей тука вече Neon Black е много прав.Ти явно определяш сички момчета които имат успех за олигофрени само защото ти нямаш.Вярно е има много идиотчета които се харесват на някой момичета ,но има и свястни момичета.Не всички момичета харесват такъв тип момчета.И не всичко момчета които имат гажета са идиоти... Не трябва постоянно да се озлобяваш от този факт.И аз нямам гаже ама не плюя по всички.
Тряя да се оспокоиш... и на нас ще ни дойде времето :wink: :)

Vandeta
04-23-2008, 13:30
pod oligofreni razbiram takia deto ne sa otvarqli u4. deto si nqqt dr raota osven da obikalqt i da se praat na interesni ina4e nqqm ni6to protiv 4ovek da si ima gaje...

xercu
04-23-2008, 13:34
Тъй като гледам и 3мата (Vandeta , Neon Black и BlueFace) си имате лични мнения , които отстоявате - хубу , ама не ви ли стана ясно , че явно не можете да се обедите взаимно кой крив , кой прав ?

oziato
04-23-2008, 13:56
pi4 da ti kaa 4estno i az se pitah sto mackite se sa s nqkvi oruflqci det se imat za golqmata rabota.sa 4e pove4eto ot tiq glupaci sa na 2 shamara dr vapros.na4i az li4no poznavam mom4eta det si imat priqtelki i bez da se pravqt na interesni.mnoo si zavisi ot momi4eto sa spored men mislq 4e e po -normalno da si s nqkoi stot go haresvash a ne stot se prai na interesen.zalko 4e pove4eto momi4eta mislqt 4e po krotkite za nekvo lameri,prosto si sdarzat nervite.istinata e 4e'ku4e koeto lae ne hape".na onq "zubar " primerno se nqkoi den ste mu pisne ,ste tegli 2 shamara na vuzduhara det se ima za golqmata rabota i ste mu svie sarmite.taka4e mom4eta ne se sduhvaite tva det momi4etata haresvat idiotite e vremenno stot ste vidqt 4e s idiot ne se izkarva dalgo :)

BlueFace
04-23-2008, 14:58
pod oligofreni razbiram takia deto ne sa otvarqli u4. deto si nqqt dr raota osven da obikalqt i da se praat na interesni ina4e nqqm ni6to protiv 4ovek da si ima gaje...
Аммм и аз не си отварям учебника(преговарям в междучасията).Ама си знам и изкарвам 5-6 и малко 4ки....Така че не е до учебника..А за тва излзане и аз събота и неделя не се спирам,но тва не означава че съм идиот.Зависи от личността...Защото наистина знам че има момичета които не харесват такива момчета.Познавам много. :)

BlueFace
04-23-2008, 15:00
И когато казах в коментарите че тези хора не учат имах предвид че не им пука какви оценки имат ,не че тряя да е забит 24/7 пред учебниците.Аз най-много да уча по 1 час на ден ако е наложително... :)

klamer4e
04-23-2008, 15:17
Аз пък не харесвам такива момчета.. Вярно е, че като видях гаджето ми си помислих, че е такъв и затова хлътнах.. но след като говорих с него разбрах, че не е важно едно момче да е"лошо", за да е привлекателно...
И колкото и тъпо да звучи, така няма да те харесат... Не може да казваш какъв си и какъв не си.. Защото другите може да те виждат по друг начин.. :) така че Chill out иии скоро ще ти дойде времето.. Спомни си , че си само на 7ми клас.. Другата година в новото училище не знаеш какво ще стане.. :)

Crafter
04-23-2008, 15:37
Абе, к'во направихте бе?!
К'ви шамари, к'ви пет лева? Едни с килограми се мерят, други с оценки. Сигурно десет човек вече написаха, че нито едното има значение, нито другото. Въпроса е да имате самоуважение и увереност. Имате хубави оценки, ок - гордейте се с този факт, но не го натяквайте.
Не можеш да отидеш при момиче и да и кажеш "Чшш, и'ам хубави оценки. Аре да скъсаме чаршафите."
Като пък сте културисти (дали от онези с общата култура или здравите телца е все едно) - ми браво. Но направете така, че това да работи за, а не против вас.

Просто (както казаха преди мене вече) самият факт, че пишете тук, за да се оплаквате от собственото си положение е показателен, че ви липсват основни характеристики на доминиращия пол. Съмнявате се във възможностите си, силно се съобразявате с модата, хулите по хората, които вече са превъзмогнали вашите проблеми, оплаквате се, като жени.
Абе разбирам да имате проблем с дадено момиче/момче или ситуация, но целият свят да ви е виновен за това, че ви е страх от жените... Е, батка...
И общо взето всеки сам си е виновен за положението. Като бях на вашите години не го вярвах, но сега си блъскам главата.

BlueFace
04-23-2008, 16:51
Ех да ва ева...Ама вии не можете да разберете кфо ви говоря...
1во. Нямам проблеми с общуването,не се страхувам от момичета.
2ро. Тука изразих менението си че не харесвам тоя споменатият тип хора и ми и чудно с какво той привлича?
3то. Не съм забит идиот дето е по цял ден пред учебниците.Уча по на 1час на ден ама ми е достатъчно за да имам 5-6 ...
4то. Излизал съм с момичета нямам проблеми да се чудя кфо да прая и каде да я заведа.Просто накрая не съм достатъчно "добър"
5то.Имам чувство за хумор и добра обща култура.Не съм нищо по-особенно на външен вид ама мисля че компенсирам.
6то. Тренирам Смърф и Паркур.И секи ден ходя да се опражнявам...
Казвам тва да ви е ясно ама който иска да си мисли кфото ще нито ме познавате ,нито нищо.... :)
И какво лошо има човек да сподели....За какво е този форум иначе... :? :?

zaetasum
04-23-2008, 17:03
tvurde otnositelna i tupa tema!!!ne mislq 4e vsi4ki sme takiva!vseki ima pravo da izbira s koi da e,vseki ima razli4en vkys!imala sum razli4ni gajeta(imam predvid na vun6en vid) ako trugna da gi sravnqvam vs te sa susfsem razli4ni xora po xarakter,po vun6nost,po intelekt!!!moje li da pita6:"za6to vsi4ki...?" ne sa vsi4ki!povqrvai!!!!

Skullbreaker
04-23-2008, 17:24
Отворени....
Това е дума създадена от комплекси.
Аз нито съм фешън , нито се разкарвам с тъмни очила , нито с 2 тона гел по косата , нито слушам фешънски глупости.

Слушам си рок енд рол , пея , свиря (на китара/пиано :Р ) ... Имам нормални оценки , не съм пълен отличник щот ме мързи и пак се разбирам с всички. И нямам проблеми с момичетата,даже ми идват в повече :D .Не е въпросАТ как се обличаш а какъв човек си.
Модните движения са вид криене. А принципно се знае ,че човек който не си мръдва пръста да се труди , мисли си ,че като е на 15 и пуши/пие е хванал дявола за опашката няма да стигне по-далеч от оператор на компютърен клуб примерно...

Факт е ,че ако не се къпеш , киснеш пред компа по цял ден , темите ти на разговор се простират от дота до cs до новия албум на Ивана , няма скоро да си намериш момиче.

А когато тръгнеш да се правиш на нещо което не си , положението е страшно.Оставяш да ти доминират над живота хора които потенциално са по-тъпи от теб. Откакто свят светува завистта дава сила на слабите да се правят на силни.И ако дадено момиче не те харесва какъвто си,ще спре да ти обръща внимание изобщо ако се правиш на друг човек..

Бъдете каквито сте и се кефете , има жена за всеки. (Както и Шкембе чорба :Р ) .

fuck_me_pls
04-23-2008, 17:27
Nqkoe momi4e moje li mi obqsni 6to si4kite si padate po nqkfi palni oligofreni deto ne sa otvarqli u4ebnik prez jivota si 4 4oveka pu6at 4 kutii na den i tolkova se napivat 4e ne se pribirat u tqh ve4er... (a sa 7-mi klas) 6to se si padate po takiva idioti?? daje poe4eto ot tqh sa grozni... se se praat na golemi... s kfo sa po-huavi ot 1 mom4e deto u4i dostata4no imam predvid ne zubar mi prosto da izkarva 5-6-5-6 i deto izglejda gotino?? taka i ne mojah da razbera s kfo sa po-gotini ot men ili nqkoi ot fr-tata mi...? Не съм момиче , но все пак мога да ти обясня - щото не са видяли мен ... затова си падат по такива кретенофрени :-P 8-)

дА тоЧнО :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

plmn
04-23-2008, 17:29
...

Vandeta
04-23-2008, 18:54
mejdu dr pod hora deto u4at razbiram da u4i6 ne poe4e ot 4as daje 4as e mn :) i v m/u 4asiqta po malko tam pregovarq6 i tfa da e... kolkoto do tfa tam s parite i kolite men me karat s Mercedes CL500 samo 4e tfa nqq absoliutno ni6to ob6to s cqloto tfa... kfo sq 6e kajete 4e kat hoi6 s skapi gotini dre6ki si mn huav... moga vi kaja 4e tfa e ABSOLIUTNO GRE6NO.
poneje vijdam 4e imate razni takia sporove i za men... nqqm nikaf problem s momi4etata imal sam dosta gajeta i kfo ot tfa??? Vaprosa v temata ne e "6to ne me haresvat momi4etata" ami vaprosa e "6to momi4etata si padat po gazar4eta koito hodat s ga6ti deto im padat do kolenata kato hodat..."

November
04-23-2008, 19:06
Не знам за другите момичета, но аз лично си падам само по по-затворени момчета.В смисъл не много надути, скромни, но все пак сладури, забавни и т.н.
Но по принцип, поне аз, не обръщам много, много внимание на външния вид.Винаги съм се влюбвала в душата на един човек, дори да е непривлекателен за другите.
Вътрешната красота е най-важната за мен. :)

Vandeta
04-23-2008, 19:28
BTW tfa "vsi4ki" zna4i masovo demek po-golqmata 4ast... pak i nali zn sqko pravilo si ima izkliu4eniq...

Red_Bull4o
04-23-2008, 19:46
zna4i i az v daskalo si y4a yrocite imam samo 5 666 i tyk tam 4 i samo taq godina edna 2 ama sam q pokril s 4etiri 6. ta da se varna kam temata dobre izglejdam na van6en vid zabaven sam izlizam po4ti vsqka ve4er i ne mi varvi s momi4etata i tova e. kato doide nqkoiq nova v daskalo i kato se zapoznaem tq mi se naxvarlq i xodim okolo sedmica i kato stane duma za daskalo i kato i kaja 4e obi4am da si y4a i prosto mi kazvai " ai fuck" e te tova e

Vandeta
04-23-2008, 19:48
tfa samo potvarjdava 4e QVNO na momi4etata ne im puka kaf si kfo si 6to si oba4e ako pokaje6 samo MANI4KO 4e ne te marzi da u4i6 i ti kaat e*i si pu*ka*a lelina

Vandeta
04-23-2008, 20:43
problema e 4e sme ostanali malko takiva gotini deto i da sa gotini i da pou4vat ot vr na vr... a ima nqkoi deto prosto... sami iskat da sa si zabutani... imam predvid nito izlizat nito ni6to... ii taka kat sme tolkova malko ne moje se saberem na grupi4ki i hoim nqkade 6oto primerno tiq "gazarite" izlizat seki den po 40 4oveka i si praat super kupon... samo 4e nie kat sme tolkova malko... ii na poe4eto deto otvarqt u4ebnik problema im e 4e ne go zatvarqt...

Neon Black
04-24-2008, 09:18
plmn``, личното ми мнение е, че си се насочил грешно.

Не става въпрос за пари, прически и фешън дрешки.

Да, ако имаш хубава кола, това е плюс. Факт.
Да, ако си издокаран и поддържан, това е плюс. Факт.

Но, повярвай, имаш безброй възможности и без да се возиш в баварец и гардероба ти да е от-до марков.

Произхождам от семейство типична средна класа. Баща ми не върти А8-ци, нито ми хвърля 50-тачка за кафе всеки ден. Работя през повечето време и нямам особено време за "свалки". Не е и като да съм страшния красавец, прическата с години не съм я сменял, а гардероба ми не е Armani (макар че обичам да се обличам добре). И все пак, рядко съм имал проблем с жена.

Всичко, което се случва навън, първо се заражда в главата ти..

П.П. В тази връзка, погледни си личната си поща..

Vandeta
04-24-2008, 10:39
emi i az tfa obqsnqqm de

BlueFace
04-24-2008, 11:52
problema e 4e sme ostanali malko takiva gotini deto i da sa gotini i da pou4vat ot vr na vr... a ima nqkoi deto prosto... sami iskat da sa si zabutani... imam predvid nito izlizat nito ni6to... ii taka kat sme tolkova malko ne moje se saberem na grupi4ki i hoim nqkade 6oto primerno tiq "gazarite" izlizat seki den po 40 4oveka i si praat super kupon... samo 4e nie kat sme tolkova malko... ii na poe4eto deto otvarqt u4ebnik problema im e 4e ne go zatvarqt...

Не са малко просто не се забелязват.И момичетата не обръщат внимание....

the_slayer93
04-24-2008, 12:06
По тая тема може да се спори 1 година и пак няма да се разбрем.Всеки си има вкус(или поне така си мисли).За жалост в днешно време момченцата с кривите бретони и розовите ризки и момиченцата с прашки подаващи се от дънките(нищо ,че цялата седмица прашките са едни и същи.....) са на мода.Ако си седиш вкъщи и езика ти не обиколил поне 20 усти (до 6-ти клас)си пълен задръстеняк.Какво да се прави това е жалката истина...

BlueFace
04-24-2008, 12:10
По тая тема може да се спори 1 година и пак няма да се разбрем.Всеки си има вкус(или поне така си мисли).За жалост в днешно време момченцата с кривите бретони и розовите ризки и момиченцата с прашки подаващи се от дънките(нищо ,че цялата седмица прашките са едни и същи.....) са на мода.Ако си седиш вкъщи и езика ти не обиколил поне 20 усти (до 6-ти клас)си пълен задръстеняк.Какво да се прави това е жалката истина...
Моето мнение е че просто момичетата възприемат като приятели по-обикновенните момчета.И всяка търси нещо по-атрактивно...

the_slayer93
04-24-2008, 12:15
Абе и аз съм момиче и не си падам по гъзари дразнят ме и по такива комплексари дето тичат след тебе и ти свалят звезди хе си падам....всичко трябва да е умерено.Все пак за какво ти гадже ,което не знае колко е 1+1?
Колкото и да е глупаво днешните момичета умират за турбо гъзари ,а момчетата за ку*ви ...

Vandeta
04-24-2008, 12:29
poe4eto momi4eta tuka vikat 4e ne haresvat takiva gazari ama spored men nqkoi ot tqh poslagvat :P ili prosto samo takiva 4etat forumite...

BlueFace ti kaa 4esno malko takia hora sa ostanali... pak i pove4eto ne obi4at da izlizat s priqteli... ama moga ti kaja 4e ako se saberete 1 golqma grupi4ka ot takia gotini pi4ove se 6e se namerat dvoiki toq s toq onq s onq...[/quote]

BlueFace
04-24-2008, 12:30
Абе и аз съм момиче и не си падам по гъзари дразнят ме и по такива комплексари дето тичат след тебе и ти свалят звезди хе си падам....всичко трябва да е умерено.Все пак за какво ти гадже ,което не знае колко е 1+1?
Колкото и да е глупаво днешните момичета умират за турбо гъзари ,а момчетата за ку*ви ...
Аз съм момче и не харесвам курвите.Те стават само да се нагледаш на готин гъз и цици.Аз искам умно,красиво (нямам предвид богиня ,нормално момиче) което да ме възприема и като приятел което да обичам и тя мене.Все още търся.До сега само са ме рязали ама няма да се предам! :o :D :D

babity
04-24-2008, 12:47
fuck_me_pls.... :shock: :shock: :shock:

BlueFace
04-24-2008, 12:49
fuck_me_pls.... :shock: :shock: :shock:
И това какво трябваше да значи ????? :-o

great_mari
04-24-2008, 13:07
off mom4etaa (vandeta i blueface) kolkoto i da sporite qsno se vijda 4e 95% ot mom4etata ne zabelqzvat normalnite momi4eta,a su6to taka i 95% ot momi4etata ne zabelqzvat normalnite mom4eta.pove4eto ot pi6e6tite v tazi tema kato gledam kazvat (stava vupros za mom4eta) az ne haresvam momi4e koeto se grimira kato magistralna feq i nosi brumbarski o4ila,az haresvam normalni momi4eta.Mi ne sum sigurna 4e tva e 100% istina za vsi4ki.Nqkoi moje da kazvat istinata,no drugi poslugvat.I su6to taka stana vupros 4e guzarite 6tot sa mnogo si pravqt qki kuponi i t.n. emi kvo ot tova - az sum 7 kl. imam samo 6 i tuktam 5 (momi4e sum) sqdam nad u4ebnicite naim-mnogo za 4as i polovina na den,mrazq grim(v smisul slagam si samo glanc,a kogato sum na nqkakuv praznik se grimiram umereno-spirala i leki senki)Vseki den izlizam i kakvo,pove4eto mom4eta ot klasa mi,koito se mislqt za golqmata rabota mi vikat zubarka - i kakvo ot tova?Tova 4e si normalen ne ozna4ava 4e ne moje6 da si prekarva6 dobre-subiram se to4no s 3 momi4eta i 2 mom4eta,no si prekarvam strahotno!Az su6to ne ponasqm nqkakvi det po cql den mislat kva vodka da si kupat za ve4erniq kupon i ot koi da vzemat treva i cigari,a i ne mogat da kajat2 svqsni izre4eniq,np kakvo da se pravi nqma na4in trqbva da gi turpim i tova e :? :? :? :?
Izvinqvam se,4e ne pi6a na kirilica,no dnes mi donesa komputara ot popravka i ne sum si nastroila ezicite :booooomb:
Tva be6e moeto dulgo mnenie,koito go e pro4el - blagodarq za uvajenieto :-)

November
04-24-2008, 14:11
Това пък кой го измисли, че момичетата не обичали умните момчета..?
Та аз не мога да погледна друго момче!
Ако не е интелигентно, ако се прави на много важно и т.н., то аз няма да му обърна внимание.
Мразя момчета, които само се "мазнят", свалят те, като че ли си първата проститутка и ако ти кажат нещо ще им скочиш в леглото...тъпо!
Предпочитам обикновено момче, като най-важното е:
1.Да е умен.
2.Да може да се споделя с него като с приятел, да те разбира и да ти помага.
3.Да е много нежен и чувствителен, което не значи, че е гей!
4.Да не е ревнив и да няма мания за притежание на момичето.
5.Да е забавен.
6.Да не е прекалено наперен.
7.Да знае какво чувствам, да прави всичко, за да ме задържи.
8.Най-важното - да може да обича истински!

П.П.Жалко, че такова момче няма...

BlueFace
04-24-2008, 14:24
Това пък кой го измисли, че момичетата не обичали умните момчета..?
Та аз не мога да погледна друго момче!
Ако не е интелигентно, ако се прави на много важно и т.н., то аз няма да му обърна внимание.
Мразя момчета, които само се "мазнят", свалят те, като че ли си първата проститутка и ако ти кажат нещо ще им скочиш в леглото...тъпо!
Предпочитам обикновено момче, като най-важното е:
1.Да е умен.
2.Да може да се споделя с него като с приятел, да те разбира и да ти помага.
3.Да е много нежен и чувствителен, което не значи, че е гей!
4.Да не е ревнив и да няма мания за притежание на момичето.
5.Да е забавен.
6.Да не е прекалено наперен.
7.Да знае какво чувствам, да прави всичко, за да ме задържи.
8.Най-важното - да може да обича истински!

П.П.Жалко, че такова момче няма...
Има и мога да кажа че съм едно такова момче.Може да свучи "скромно" ама е така. Познавам още около 5-6 такива момчета ама познайте дали си имат приятелки.....

BlueFace
04-24-2008, 14:25
off mom4etaa (vandeta i blueface) kolkoto i da sporite qsno se vijda 4e 95% ot mom4etata ne zabelqzvat normalnite momi4eta,a su6to taka i 95% ot momi4etata ne zabelqzvat normalnite mom4eta.pove4eto ot pi6e6tite v tazi tema kato gledam kazvat (stava vupros za mom4eta) az ne haresvam momi4e koeto se grimira kato magistralna feq i nosi brumbarski o4ila,az haresvam normalni momi4eta.Mi ne sum sigurna 4e tva e 100% istina za vsi4ki.Nqkoi moje da kazvat istinata,no drugi poslugvat.I su6to taka stana vupros 4e guzarite 6tot sa mnogo si pravqt qki kuponi i t.n. emi kvo ot tova - az sum 7 kl. imam samo 6 i tuktam 5 (momi4e sum) sqdam nad u4ebnicite naim-mnogo za 4as i polovina na den,mrazq grim(v smisul slagam si samo glanc,a kogato sum na nqkakuv praznik se grimiram umereno-spirala i leki senki)Vseki den izlizam i kakvo,pove4eto mom4eta ot klasa mi,koito se mislqt za golqmata rabota mi vikat zubarka - i kakvo ot tova?Tova 4e si normalen ne ozna4ava 4e ne moje6 da si prekarva6 dobre-subiram se to4no s 3 momi4eta i 2 mom4eta,no si prekarvam strahotno!Az su6to ne ponasqm nqkakvi det po cql den mislat kva vodka da si kupat za ve4erniq kupon i ot koi da vzemat treva i cigari,a i ne mogat da kajat2 svqsni izre4eniq,np kakvo da se pravi nqma na4in trqbva da gi turpim i tova e :? :? :? :?
Izvinqvam se,4e ne pi6a na kirilica,no dnes mi donesa komputara ot popravka i ne sum si nastroila ezicite :booooomb:
Tva be6e moeto dulgo mnenie,koito go e pro4el - blagodarq za uvajenieto :-)
Това мнение много ми хареса :) :)

November
04-24-2008, 14:53
Това пък кой го измисли, че момичетата не обичали умните момчета..?
Та аз не мога да погледна друго момче!
Ако не е интелигентно, ако се прави на много важно и т.н., то аз няма да му обърна внимание.
Мразя момчета, които само се "мазнят", свалят те, като че ли си първата проститутка и ако ти кажат нещо ще им скочиш в леглото...тъпо!
Предпочитам обикновено момче, като най-важното е:
1.Да е умен.
2.Да може да се споделя с него като с приятел, да те разбира и да ти помага.
3.Да е много нежен и чувствителен, което не значи, че е гей!
4.Да не е ревнив и да няма мания за притежание на момичето.
5.Да е забавен.
6.Да не е прекалено наперен.
7.Да знае какво чувствам, да прави всичко, за да ме задържи.
8.Най-важното - да може да обича истински!

П.П.Жалко, че такова момче няма...
Има и мога да кажа че съм едно такова момче.Може да свучи "скромно" ама е така. Познавам още около 5-6 такива момчета ама познайте дали си имат приятелки.....

Хах...това, че си нямат приятелка или приятел не значи, че това е края на света.
Има още толкова много да живеете, за да се притеснявате за такива неща, въпреки че в тая възраст малко ни тресат хормоните.
Въпроса е, че малко са свестните хора, та затова и аз още не съм си намерила, но и в момента си имам много по-важни проблеми. :)

find_m3
04-24-2008, 15:04
а защо вие харесвате само отворени момичета?

BlueFace
04-24-2008, 15:13
а защо вие харесвате само отворени момичета?
Koй го е казал???

November
04-24-2008, 15:23
^^Факт....но има и изключения, нали знаеш... :-o

xercu
04-24-2008, 15:29
Това пък кой го измисли, че момичетата не обичали умните момчета..?
Та аз не мога да погледна друго момче!
Ако не е интелигентно, ако се прави на много важно и т.н., то аз няма да му обърна внимание.
Мразя момчета, които само се "мазнят", свалят те, като че ли си първата проститутка и ако ти кажат нещо ще им скочиш в леглото...тъпо!
Предпочитам обикновено момче, като най-важното е:
1.Да е умен.
2.Да може да се споделя с него като с приятел, да те разбира и да ти помага.
3.Да е много нежен и чувствителен, което не значи, че е гей!
4.Да не е ревнив и да няма мания за притежание на момичето.
5.Да е забавен.
6.Да не е прекалено наперен.
7.Да знае какво чувствам, да прави всичко, за да ме задържи.
8.Най-важното - да може да обича истински!

П.П.Жалко, че такова момче няма...
Язък... Не отговарям на т.6 от наръчника на идеалното момче.

the_slayer93
04-24-2008, 15:30
Това пък кой го измисли, че момичетата не обичали умните момчета..?
Та аз не мога да погледна друго момче!
Ако не е интелигентно, ако се прави на много важно и т.н., то аз няма да му обърна внимание.
Мразя момчета, които само се "мазнят", свалят те, като че ли си първата проститутка и ако ти кажат нещо ще им скочиш в леглото...тъпо!
Предпочитам обикновено момче, като най-важното е:
1.Да е умен.
2.Да може да се споделя с него като с приятел, да те разбира и да ти помага.
3.Да е много нежен и чувствителен, което не значи, че е гей!
4.Да не е ревнив и да няма мания за притежание на момичето.
5.Да е забавен.
6.Да не е прекалено наперен.
7.Да знае какво чувствам, да прави всичко, за да ме задържи.
8.Най-важното - да може да обича истински!

П.П.Жалко, че такова момче няма...
Има и мога да кажа че съм едно такова момче.Може да свучи "скромно" ама е така. Познавам още около 5-6 такива момчета ама познайте дали си имат приятелки.....

:shock: Хммм...абе тя е описала перфектното момче няма такива!

BlueFace
04-24-2008, 15:40
Това пък кой го измисли, че момичетата не обичали умните момчета..?
Та аз не мога да погледна друго момче!
Ако не е интелигентно, ако се прави на много важно и т.н., то аз няма да му обърна внимание.
Мразя момчета, които само се "мазнят", свалят те, като че ли си първата проститутка и ако ти кажат нещо ще им скочиш в леглото...тъпо!
Предпочитам обикновено момче, като най-важното е:
1.Да е умен.
2.Да може да се споделя с него като с приятел, да те разбира и да ти помага.
3.Да е много нежен и чувствителен, което не значи, че е гей!
4.Да не е ревнив и да няма мания за притежание на момичето.
5.Да е забавен.
6.Да не е прекалено наперен.
7.Да знае какво чувствам, да прави всичко, за да ме задържи.
8.Най-важното - да може да обича истински!

П.П.Жалко, че такова момче няма...
Има и мога да кажа че съм едно такова момче.Може да свучи "скромно" ама е така. Познавам още около 5-6 такива момчета ама познайте дали си имат приятелки.....

:shock: Хммм...абе тя е описала перфектното момче няма такива!
Aйде бе.Ти ще кажеш.Точка 7 леко ми звучи като-Да ми върви след гъза и да ми огажда ,за да не го зарежа....
Само на тва не отговарям....

November
04-24-2008, 15:47
Това пък кой го измисли, че момичетата не обичали умните момчета..?
Та аз не мога да погледна друго момче!
Ако не е интелигентно, ако се прави на много важно и т.н., то аз няма да му обърна внимание.
Мразя момчета, които само се "мазнят", свалят те, като че ли си първата проститутка и ако ти кажат нещо ще им скочиш в леглото...тъпо!
Предпочитам обикновено момче, като най-важното е:
1.Да е умен.
2.Да може да се споделя с него като с приятел, да те разбира и да ти помага.
3.Да е много нежен и чувствителен, което не значи, че е гей!
4.Да не е ревнив и да няма мания за притежание на момичето.
5.Да е забавен.
6.Да не е прекалено наперен.
7.Да знае какво чувствам, да прави всичко, за да ме задържи.
8.Най-важното - да може да обича истински!

П.П.Жалко, че такова момче няма...
Има и мога да кажа че съм едно такова момче.Може да свучи "скромно" ама е така. Познавам още около 5-6 такива момчета ама познайте дали си имат приятелки.....

:shock: Хммм...абе тя е описала перфектното момче няма такива!
Aйде бе.Ти ще кажеш.Точка 7 леко ми звучи като-Да ми върви след гъза и да ми огажда ,за да не го зарежа....
Само на тва не отговарям....


Хах...да бе!!!
Ако имах това предвид това, щях да си го напиша!
Ако за теб любовта е задължение, то за мен е разбиране и доверие...пфф :lol:

Mademoiselle
04-25-2008, 04:02
qvno az ne6to sam sbarkana..da,predi haresvah lo6i mom4eta,no to4no sega sam na valna"djentalmen"-da e mil,inteligenten,galanten i vazpitan :smt029

Nassgerrack
04-25-2008, 05:27
qvno az ne6to sam sbarkana..da,predi haresvah lo6i mom4eta,no to4no sega sam na valna"djentalmen"-da e mil,inteligenten,galanten i vazpitan :smt029

Да носи кафе в леглото, да готви мусака, да чисти обувки, пере чорапи и глади дрехи. Мъж-мечта!

ANTIHUMAN
04-25-2008, 07:57
qvno az ne6to sam sbarkana..da,predi haresvah lo6i mom4eta,no to4no sega sam na valna"djentalmen"-da e mil,inteligenten,galanten i vazpitan :smt029

Да носи кафе в леглото, да готви мусака, да чисти обувки, пере чорапи и глади дрехи. Мъж-мечта!

Това не беше ли за момичето мечта?Хей ........ как бързо се обръщат нещата :razz: Оф аз не съм ,,гъзар'' защото тях ги гъзят :razz: :lol: Момичетата ме харесват.Пия твърд алкохол ,пуша рядко! Не ходя по дискотеки и пак ме харесват. (Ебахти рекламата където стана :lol: ) Еми питай некое момиче (твоя приятелка ) ,,Кво не харесва в теб?'' и се опитай да се промениш!

BlueFace
04-25-2008, 08:45
Това пък кой го измисли, че момичетата не обичали умните момчета..?
Та аз не мога да погледна друго момче!
Ако не е интелигентно, ако се прави на много важно и т.н., то аз няма да му обърна внимание.
Мразя момчета, които само се "мазнят", свалят те, като че ли си първата проститутка и ако ти кажат нещо ще им скочиш в леглото...тъпо!
Предпочитам обикновено момче, като най-важното е:
1.Да е умен.
2.Да може да се споделя с него като с приятел, да те разбира и да ти помага.
3.Да е много нежен и чувствителен, което не значи, че е гей!
4.Да не е ревнив и да няма мания за притежание на момичето.
5.Да е забавен.
6.Да не е прекалено наперен.
7.Да знае какво чувствам, да прави всичко, за да ме задържи.
8.Най-важното - да може да обича истински!

П.П.Жалко, че такова момче няма...
Има и мога да кажа че съм едно такова момче.Може да свучи "скромно" ама е така. Познавам още около 5-6 такива момчета ама познайте дали си имат приятелки.....

:shock: Хммм...абе тя е описала перфектното момче няма такива!
Aйде бе.Ти ще кажеш.Точка 7 леко ми звучи като-Да ми върви след гъза и да ми огажда ,за да не го зарежа....
Само на тва не отговарям....


Хах...да бе!!!
Ако имах това предвид това, щях да си го напиша!
Ако за теб любовта е задължение, то за мен е разбиране и доверие...пфф :lol:
Каде съм казал такова нещо :-o .Но не винаги любовта е споделена и тогава не е разбиране и доверие.Пък разбирането и доверието крепят връзката и любовта. :) :)

Denchoy
04-25-2008, 09:15
Нали знаеш "Човек търси и обича това, което няма, получи ли го, търси друго...", а тези момчета са точно такива, правят се на недостъпни и се държат ужасно.Лично аз не си падам по такива, но на повечето момичета това им харесва :)

Sex_master
04-25-2008, 11:19
Еми аз не съм някфо дупе Но не съм и някакъв зубрач ! Смисъл не се права на интересен пред приятели и приятелки НО не се оставям да ме унижават и да съм глупака на класа например! А относно въпроса когато момичетата станат на 17-18 ще осъзнаят че са ходили с някви издънки и ще търсат истинската любов 8)

*dream_killer*
04-25-2008, 13:41
off mom4etaa (vandeta i blueface) kolkoto i da sporite qsno se vijda 4e 95% ot mom4etata ne zabelqzvat normalnite momi4eta,a su6to taka i 95% ot momi4etata ne zabelqzvat normalnite mom4eta.pove4eto ot pi6e6tite v tazi tema kato gledam kazvat (stava vupros za mom4eta) az ne haresvam momi4e koeto se grimira kato magistralna feq i nosi brumbarski o4ila,az haresvam normalni momi4eta.Mi ne sum sigurna 4e tva e 100% istina za vsi4ki.Nqkoi moje da kazvat istinata,no drugi poslugvat.I su6to taka stana vupros 4e guzarite 6tot sa mnogo si pravqt qki kuponi i t.n. emi kvo ot tova - az sum 7 kl. imam samo 6 i tuktam 5 (momi4e sum) sqdam nad u4ebnicite naim-mnogo za 4as i polovina na den,mrazq grim(v smisul slagam si samo glanc,a kogato sum na nqkakuv praznik se grimiram umereno-spirala i leki senki)Vseki den izlizam i kakvo,pove4eto mom4eta ot klasa mi,koito se mislqt za golqmata rabota mi vikat zubarka - i kakvo ot tova?Tova 4e si normalen ne ozna4ava 4e ne moje6 da si prekarva6 dobre-subiram se to4no s 3 momi4eta i 2 mom4eta,no si prekarvam strahotno!Az su6to ne ponasqm nqkakvi det po cql den mislat kva vodka da si kupat za ve4erniq kupon i ot koi da vzemat treva i cigari,a i ne mogat da kajat2 svqsni izre4eniq,np kakvo da se pravi nqma na4in trqbva da gi turpim i tova e :? :? :? :?
Izvinqvam se,4e ne pi6a na kirilica,no dnes mi donesa komputara ot popravka i ne sum si nastroila ezicite :booooomb:
Tva be6e moeto dulgo mnenie,koito go e pro4el - blagodarq za uvajenieto :-)

При мене се получава точно по същия начин. :grin:

BlueCat
04-25-2008, 13:49
Някой беше споменал, че гаджето му го зарязало като чуло, че обича да учи. Ами да това е така, защото масово хората като чуят, че имаш висок успех и обичаш да учиш, веднага те определят като някъв зубър и скучен човек. И тва най-често го казват тия малоумните и наперените, дето не могат да приемат, че има и по-умни от тях, които с малко учене изкарват добри оценки.

Просто това е България! Със скъпи дрешки, аксесоари, арогантно държание автоматично ставаш пича/пичката. В другите държави нещата стоят по друг начин. Там има много повече мотивирани хора, интелигенти, а загубеняците са тези без цел в живота. За жалост в България не е така...Тук чалгата и простотията са целта на повечето хора...

Lady_Chocolight
04-25-2008, 14:07
Някои мъжки мнения тук много ми харесаха, особено на Neon Black, макар че има 1-2 пункта, по които не съм много съгласна или по-точно имат нужда от дискутиране.
Първо, мъжката половина на човечеството трябва да е наясно, че жените не сме стъклени статуетки, които духнеш ли ги - ще паднат.
Никак не ми е приятно, когато по средата на любовната игра съществото, от което трябва да струи самоувереност, топлота и мъжественост, се наведе майчински над мен и ме попита "Добре ли си, миличка? Всичко наред ли е? Успя ли да свършиш?" Всеки момент очаквам да запита "А чорапките смени ли си ги? А?"
Разбира се, че е необходимо да се интересуваш от мен и да ме питаш как съм. Но ме питай, когато видиш, че тъжа, когато плача, когато съм болна, когато съм обезсърчена от нещо. Тогава бъди нежен, бъди глезещ, бъди ми опора и покажи колко те е грижа за мен.
Но по време на секс аз не съм социално ангажираното и деликатно създание, което си свикнал да виждаш в обществото. В леглото съм изцяло и единствено за теб и искам да ми покажеш точно колко можеш да ме накараш да се почувствам безпомощна и твоя. Покажи ми, че ме желаеш и физически толкова, колкото ме цениш в социално положение, ако не и повече. Все пак аз съм женска от твоя вид, не безполово създание, което няма първични нужди.
Това, за което бих поспорила с Neon Black, е за необходимостта от по-философски и задълбочени разговори. Много обичам да говоря на такива теми и по принцип не ми пука с мъж или жена ще си общувам, но гледам с добро око на мъжа, с когото излизам, ако може да задоволи и тази моя потребност. Пък нищо не пречи, като му писне да бъбри, пак да ме награби. :D

kykyto
04-25-2008, 14:15
Някои мъжки мнения тук много ми харесаха, особено на Neon Black, макар че има 1-2 пункта, по които не съм много съгласна или по-точно имат нужда от дискутиране.
Първо, мъжката половина на човечеството трябва да е наясно, че жените не сме стъклени статуетки, които духнеш ли ги - ще паднат.
Никак не ми е приятно, когато по средата на любовната игра съществото, от което трябва да струи самоувереност, топлота и мъжественост, се наведе майчински над мен и ме попита "Добре ли си, миличка? Всичко наред ли е? Успя ли да свършиш?" Всеки момент очаквам да запита "А чорапките смени ли си ги? А?"
Разбира се, че е необходимо да се интересуваш от мен и да ме питаш как съм. Но ме питай, когато видиш, че тъжа, когато плача, когато съм болна, когато съм обезсърчена от нещо. Тогава бъди нежен, бъди глезещ, бъди ми опора и покажи колко те е грижа за мен.
Но по време на секс аз не съм социално ангажираното и деликатно създание, което си свикнал да виждаш в обществото. В леглото съм изцяло и единствено за теб и искам да ми покажеш точно колко можеш да ме накараш да се почувствам безпомощна и твоя. Покажи ми, че ме желаеш и физически толкова, колкото ме цениш в социално положение, ако не и повече. Все пак аз съм женска от твоя вид, не безполово създание, което няма първични нужди.
Това, за което бих поспорила с Neon Black, е за необходимостта от по-философски и задълбочени разговори. Много обичам да говоря на такива теми и по принцип не ми пука с мъж или жена ще си общувам, но гледам с добро око на мъжа, с когото излизам, ако може да задоволи и тази моя потребност. Пък нищо не пречи, като му писне да бъбри, пак да ме награби. :D
Егати философа евалата \:D/ :-D

November
04-25-2008, 15:10
Това тук ми заприлича на пазар за момчета...Пфф..
-Аз харесвам такива момчета...
-О, аз съм точно такова.Хайде да се запознаем....

Не усещате ли?! :razz:

BlueFace
04-25-2008, 17:01
Това тук ми заприлича на пазар за момчета...Пфф..
-Аз харесвам такива момчета...
-О, аз съм точно такова.Хайде да се запознаем....

Не усещате ли?! :razz:
Аз тва го почувствах като намек ..... :?

Gabroveca
04-25-2008, 17:16
purvo se izvinqvam za latinicata


neka sym si ubitak ne-gyzar, puk da si karam groznata kola i gyzarite da se obryshtat sled neq :D

Mademoiselle
04-26-2008, 04:19
qvno az ne6to sam sbarkana..da,predi haresvah lo6i mom4eta,no to4no sega sam na valna"djentalmen"-da e mil,inteligenten,galanten i vazpitan :smt029

Да носи кафе в леглото, да готви мусака, да чисти обувки, пере чорапи и глади дрехи. Мъж-мечта!
4ak tova vpredvid nqmam-prosto 4isti vzaimootno6eniq,izgradeni na doverie,da ti e priqtno s tozi 4ovek,da ne ti dava povodi da strada6,da spodelqte istinskoto 6tastie

freezingskull
04-26-2008, 04:31
zn

cinderella_gugutka
04-26-2008, 08:23
е,аз не си падам по такива мом4ета :-P

FiRe_LaDy
04-26-2008, 09:43
Еми не всички момичета търсят такива момчета.Аз примерно не ги търся зубари дето като му каза да излизаме да ми каже,че има да учи,ма не го търся и някой отворко,дето да са мисли за Бог.И това,че не отварят учебници да учат няма нищо общо.И моя приятле не отваря,ама да не е боклук я?Решил е,че не му се учи - негов проблем.Явно си попадал все на неподходящи момичета!

BlueFace
04-26-2008, 13:53
Еми не всички момичета търсят такива момчета.Аз примерно не ги търся зубари дето като му каза да излизаме да ми каже,че има да учи,ма не го търся и някой отворко,дето да са мисли за Бог.И това,че не отварят учебници да учат няма нищо общо.И моя приятле не отваря,ама да не е боклук я?Решил е,че не му се учи - негов проблем.Явно си попадал все на неподходящи момичета!
Mммм боклук??Мне ,не е точната дума...По скоро идиот...
А и ако на момчето наситина му се налага да си научи (примерно за класна ..) да не би да трябва да не учи заради тебе...
Аз не уча много ,но за такива поводи се налага... :?
П.П.Говоря че идиот е човек ако не сяда да учи и изкарва 3-4 ,но има и такива хора които изкарват 5-6 без да учат.Тези които изкарват 3-4 най-често са много ограничени и много големи правежи :)

TheMaggie
04-26-2008, 19:53
Това е България! Деградацията вилнее и този който учи е автоматично задръстеняк, а тези които описа са богове. Да не забравяме и тенденцията "лошо момче". Не са виновни тези "гъзета", а момичетата. Не забравяй : човек преследва това което не може да има. Има и доста момичета които се чудят какво момчетата намират в наточените кифли с шалвари и бръмбърски очила. Еми шанс...
Сега,до 12 клас и в университета може да се зубъри,обаче после какво може да стане...."Супер Отворените" каки и батковци ще метат улиците,ще са сервитьори в кварталната кръчма или ще са разхайтени домакини-пушачи пияндета;а не е изключено и кварталните уличници... Тъй че ,,лошите,, момичета/момчета ще си духат супата като се наложи сами да се грижат за себе си..!

miss_ludataa
04-26-2008, 19:57
mi az nz dali sa otvoreni ,no opredeleno si padam mega mn po rapur4eta..prosto mi se podkosqvat krakata kato vidq nnqkaf razdurpan pi4 8) 8)

TheNewReligion
04-26-2008, 20:10
Vuob6te ne sum suglasna s tova ,koeto tvurdi6 . Da haresa6 nqkoi vuob6te ne se svejda do tova dali pu6i , pie ili u4i . Ako ti haresva haraktera , vuob6te nqma da gleda6 vun6nostta i lo6ite mu navici ! Estesveno ima i momi4eta , koito se pravqt na interesni kato hodqt s mom4eta , koito gi tup4at , no tova e drug vupros .

loriot
04-26-2008, 20:26
не харесваме само "отворени" момчета

nicolepcd
04-26-2008, 20:33
Аз харесвам затворени :P :lol:

loriot
04-26-2008, 20:34
Аз харесвам затворени :P :lol:

има нещо такова и при мен :)

dark234
04-27-2008, 08:00
taq tema e got pone az taka mislq ama za6to si misli6 4e nie se si padame po takiva mom4eta.Az ne haresvam nqkvi palni idioti deto ne znaqt nai elementarni ne6ta ot ob6te kultura.Za men sa got tia deto pone znaqt ne6to ne se pravat na nqkvi majagi i nqkvi tem podobni(li4no mnenie)

rakiQ
04-27-2008, 08:03
azsi padam po takuv tip divaci!

za6to si padam po takiva?? za6toto znaqt kak da napraat kupona!

a ne sedqt po cql den na kompa i nad u4ebnika po matematika :razz: :razz: :razz:

November
04-28-2008, 17:22
Това тук ми заприлича на пазар за момчета...Пфф..
-Аз харесвам такива момчета...
-О, аз съм точно такова.Хайде да се запознаем....

Не усещате ли?! :razz:
Аз тва го почувствах като намек ..... :?


Намек за какво? :-o

BlueFace
04-28-2008, 19:32
azsi padam po takuv tip divaci!

za6to si padam po takiva?? za6toto znaqt kak da napraat kupona!

a ne sedqt po cql den na kompa i nad u4ebnika po matematika :razz: :razz: :razz:
А да разбирам ли ,че като не съм някой "дивак" не мога да "напрааа купона" .... Хах .А кой от тука седи цял ден на компа и над учебниците..... :x

loriot
04-28-2008, 19:57
А да разбирам ли ,че като не съм някой "дивак" не мога да "напрааа купона"

SUPPORT!

kroasandvi4
04-29-2008, 09:46
azsi padam po takuv tip divaci!

za6to si padam po takiva?? za6toto znaqt kak da napraat kupona!

a ne sedqt po cql den na kompa i nad u4ebnika po matematika :razz: :razz: :razz:
Тоест, ако не съм дивак, тоест "не правя купона" , аз седя по цял ден пред учебника по математика и пред компа? Изглежда съм с доста разделено внимание,щом ми се струва, че правя по цял ден какво ли не друго.

Яки стереотипи вадиш, при това индуктивни сигурно. Много ли ти стана, или вече съм математика нърд , защото ползвах ДВЕ думички, които не си чувала?

GLeZoRanA
04-29-2008, 13:54
Абе защо на т.н. отворени момчета викате олигофрени...Тва , че не са сдухлиовци дето не могат да вържат две свестни приказки на кръст пред момиче или където и да е било , не ги прави олигофрени... Въпреки , че повечето отворени момчета са комплексари и не могат да се владеят понякога ... Трябва да има някъв синхрон между двете... Че иначе вярно отива към идиотизъм и олигофрения или сдухава история

LovePoisoned
04-29-2008, 15:27
Това е България! Деградацията вилнее и този който учи е автоматично задръстеняк, а тези които описа са богове. Да не забравяме и тенденцията "лошо момче". Не са виновни тези "гъзета", а момичетата. Не забравяй : човек преследва това което не може да има. Има и доста момичета които се чудят какво момчетата намират в наточените кифли с шалвари и бръмбърски очила. Еми шанс...
Подкрепям те.

В моя клас има едно момче, което се носи с дрехи тип Солджа бой, обици и е брейкър... абе като го гледаш, е наистина добре, но иначе аз, която го познавам от много време, бих казала, че е пълен боклук по характер.
Такъв парадокс има - повечето момичета си падат по гаднярчета, от които страдат те самите.
Бог на квартала си, ако прилагаш насилие, носиш се с дрехи от хип-хоп магазин, пушиш, пиеш и не учиш.
Ама то всичкото неучене си дава резултата де... макар и по-късно. ;)
Аз имам една позната... на колко стана... на 14 е. Та тя "ревеше" в настроението си в Skype и там ми беше писала и аз я питах защо... Приятелят и (16-17) какво правил там, карал й се. :lol: Иначе тя е от момичетата тип "мухи", помня... даже я видях в облачното време с цайсите, че като се показа слънцето и аз се разсъбляках, тя ги махна. Питах я какво правят заедно - тя ми казва: "Miii samo (hug) i {P}." Много тъпо. А сега онзи й беше намери кусури и тя ревеше... или поне се правеше, че реве, знам ли. Ама факт - потънаха й гемиите. Та ето какво става, когато една "кФъРтАлНъ ЛиГлЪ" се хване с по-голям.. На момчетата им е лесно да ги прецакват такива.


Е чак пък да няма нищо привлекателно. Както и да е. Всеки човек си има чар и харизма които привличат хората
И да набляга на тези черти, да ги подчертае. Не да се прави на това, което не е (на Солджа бой :D ).

А какво намират момчетата в "мухите" ли - не знам. ;д

BlueFace
04-29-2008, 18:44
azsi padam po takuv tip divaci!

za6to si padam po takiva?? za6toto znaqt kak da napraat kupona!

a ne sedqt po cql den na kompa i nad u4ebnika po matematika :razz: :razz: :razz:
Тоест, ако не съм дивак, тоест "не правя купона" , аз седя по цял ден пред учебника по математика и пред компа? Изглежда съм с доста разделено внимание,щом ми се струва, че правя по цял ден какво ли не друго.

Яки стереотипи вадиш, при това индуктивни сигурно. Много ли ти стана, или вече съм математика нърд , защото ползвах ДВЕ думички, които не си чувала?
+1
Колко съм се заблуждавал и аз... :( Аз си мислех че ходя на тренировки,играя футбол и баскет ,скачам пък то само прек учебника по математика съм стоял... :? Съдба ,бате,съдба като не сме "диви" само пред учебниците стоиме.... :(

BlueFace
04-29-2008, 18:49
А и по въпроса за брейкарите наистина има такива правежи (не отричам че са добри) ,но има и много яки и готини хора .Аз тренирам брейк(по точно смърф).За щастие при нас няма надувки и става купона. :)

Nutty_
04-29-2008, 18:52
Аз харесвам затворени :P :lol:

има нещо такова и при мен :)

И аз така ама ако ми хареса някой на външен вид е пълен идиот и отворко :D , а сега познавам момчета,дето са супер и като характер и външен вид мразя такива,дето ми се правят на голямата работа :)

FucKiNg_sAd_GiRlS
04-30-2008, 13:42
еми щото са по - готини :-D ти докато си учиш те ни свалят :D :D :D пък и с тях може да си излизаме да си правим квото искаме и те не са комплексарчета какъвто си ТИ не се убиждай ама...


Ми извинявай и ти не се обиждай.Та ти не знаеш правописа бе..като "гъзарите"... :D .Личи си,че ти си същата-пушиш,пиеш и не учиш,личи си,че не ти пука за бъдещето ти.Този когото обиди си е много повече от тебе,щото му пука какво ще стане след като се завърши.Пък ти какво-ще седиш безработна или в най-добрия случай-чистачка по улиците.Ако бях на твое място тая перспектива нямаше да ме устройва и щях да се стегна.Пък и комплексари били..Малии ти не знаеш значението на думата,пък си тръгнала да обиждаш..

nejnaDROGA
04-30-2008, 14:01
Пффф "отворените" момчета били олигофрени :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Я слез на земята :razz: Това,че ти познаваш само такива не означава че всички са еднакви :) Имам 7-8 приятелчета - пеят рап,играят брейк,купона с тях не е на 6 а на 666666666 :) И все пак не са "олигофрени" В даскало си се справят добре :) Е не са зубари,които само учат и друго освен 6 не се вижда в бележниците им,но са с успех над 5-5.50!!!А си падам по такива момчета,защото са забавни,винаги ще намериш тема за разговор с тях,а и знам че винаги мога да разчитам на тях!!!Винаги мога да им се оплача,да споделя нещо,да ги помоля за помощ и знам,че никога няма да ми откажат....!!!!
А извода е,че не трябва да слагаш всички "отворени" момчета под общ знаменател... :)

Sawyer_94
04-30-2008, 14:10
Аз не харесвма такива момчета. Това за мен са хора без перспективи и без цел в живота, за която да се борят. Аз не се занимавам с такива => не харесвам такива инфантилни тъпаци.

+1 :)

NH3
04-30-2008, 14:22
начи красотата е относително понятие и няма точна дефиницея за нея. грозни хора няма ! има такива дето на нас не ни допадат и такива дето ни допадат . всеки къфто и да е си има своя чар и привлича околните с нещо .поради тези причини момичетата харесват различни типове момчета .едни се кефят на пичове на кафево , други се кефят на примерни момчета и т.н в крайна сметка жените незнаят кво искат с годините все менят желанията си а при някой индивиди от женски пол става все по малоумни с годините .

всеки си избира кво да прай и как да го прай за това има успели и неуспели хора на тая земя . пък и в крайна сметка като си харесаш някой не го гледаш дали е професор или някав голтак за тем е идеалния и незаменимия докато не срещнеш друг който да плени вниманието ти и те така до края на света

ае со кротце со благо и со малко кютек

thedutchess
04-30-2008, 17:28
Nqkoe momi4e moje li mi obqsni 6to si4kite si padate po nqkfi palni oligofreni deto ne sa otvarqli u4ebnik prez jivota si 4 4oveka pu6at 4 kutii na den i tolkova se napivat 4e ne se pribirat u tqh ve4er... (a sa 7-mi klas) 6to se si padate po takiva idioti?? daje poe4eto ot tqh sa grozni... se se praat na golemi... s kfo sa po-huavi ot 1 mom4e deto u4i dostata4no imam predvid ne zubar mi prosto da izkarva 5-6-5-6 i deto izglejda gotino?? taka i ne mojah da razbera s kfo sa po-gotini ot men ili nqkoi ot fr-tata mi...?

не сме всички такива... намират се и нормални... :D

Virtuallll
04-30-2008, 20:51
До авторката : Погрешна представа за реалността имаш ! :shock:
Няма умно момче, което да изглежда прилично и да няма гадже.
Момичетата дето ходят с разни тъпири дето пиянстват и само побой им е в главите и бягат от училище го правят, защото си мислят или че са много властни покрай тях или имат $ (представите на момичетата за момчетата в повечето случай) , но за сметка на това са бедни душевно ;)

Pebles
04-30-2008, 21:08
Vechno sum kazval che ne HARESVAM guzarski izpulnenie...no pochti vinagi PATEH to podobni momcheta...dori nz kak se sluchvashe i ... mi vlizaha pod kojata takiva GOVEDA ( s izvinenie )..no Ot kakto sreshtah segashniq si priqtel...OPREDELENO razbiram razlikata i go cenq pove4e ot MILIARDITE guzari okolo mene...BOL OT takiva tupiri deto da iskat samo da ti vidqtkareti4kata i da ti biqt 6uta... ISKAM DA PREBIQ EDNO MOM4E... napravo BQSNA SUM MU i vseki den pove4e i pove4e... :-x ebasi malkiq NESHTASTNIK ..zarinat e s pari i vnimanie ot nekvi PIKLI i se misli za Gospod - ... hodi s tqh sled kato ima "MU6" kakto toi go naricha.. im tegli po edna maina i te milite REVAT LI REVAT.... emi da sa si mislili i te ...NA TOQ MU LI4I sled 2rata sre6ta kakuv e !.. ( ot opit ) ... :)

Za tva ne se zaglejdaite samo po tezi, koito iskat da sa CENTUR na Vselenata..ogledaite se KOLKO periferiqta..ima mnogo po-cennostni MOM4ETA , s koito VSQKO momi4e bi se 4yvstvalo PREKRASNO.... :-) :oops: :-)

Vilsy
05-01-2008, 15:24
Не слагай всички момичета под общ знаменател!

DevilWish
05-01-2008, 15:29
ne sa po-gotini ,nito po-haresvani.Prosto si ima6 vkus i daden 4ovek ili ti haresva ili ne.Pone az ne gi izbiram dali e gazar ili nay-obiknoveno mom4e...daje po-dobre da ne e gazar4e,za6toto koy znae kolko vreme 6te e s men ;)

Carmen_Kass
05-01-2008, 15:41
Хаха,мене пък точно тези най-много ме дразнят.Просто не мога да ги дишам.Супер смотани са според мене и летят в облаците като се мислят за голяма работа.А още повече не са ми на нивото,за да имам някакви отношения с тях.Кфо?! Ще ми се хвали как с неговите авери се напили и правили мизерии,за да ме впечатли.Да-да...най-много да ми падне в очите и да му кажа да изчезва,че ще получа в скоро време някоя алергия от тъпите му историики.

mishok
05-02-2008, 13:27
4e te teq t.n gazari gi ima na vsqk1de-edi koi si idiot si slaga nekvi goteni caki i se misli za ne6to "po taka".Praqt se na interesni/a nai-lo6oto e ,4e si vqrvat , 4e sa takiva!!!/,neos1znavaiki kolko prosta6ki izglejdat v o4ite na drugite.Ne v1n6nosta e vajna,a s16tnosta..ama v1rvi go razpravqi na pove4eto pikli koito si mislqt 4e e golqma gazariq da izliza6 s nqkoi 4iito moz1k e kolkoto na koko6ka...