PDA

View Full Version : Овулация и секс без презерватив?! ОХ!



Skatejii
04-21-2008, 13:05
Здравейте! Имам проблем и съм много притеснена... Преди една вечер бях на купон с приятеля ми и пийнахме и правихме секс,обаче спомените ми леко се губят.. помня,че презерватив имаше.. обаче днес той ми каза,че сме го направили и втори път без презерватив,но не е свършил в мен.. и каза,че бързо е станала работата.. и аз не се притесних толкова.. обаче когато помислих малко се замислих,че това стана в събота вечерта,днес е понеделник,а трябва да ми дойде сега в четвъртък.. и почнах да се оглеждам за теми с овулации и такива неща,как се смятат,ала-бала.. и има то схеми обаче за хора с нормален цикъл.. на 28 дена,а моят е на 21.../ако ми дойде на първия ден от месеца,държи ме 6 дена и после ми идва пак на 22/ и сега почнах да се притеснявам адски много какви са шансовете белата да е станала... :( и по принцип знам за хапчетата ескапел,ама не знам в какъв срок се вземат.. пък и искам да съм сигурна дали ми има нещо преди да взема хапче.. а и до колко часа може да се взема и да си направя тест за бременост... Моля,помогнете ми!

LipSoFAnAnGel
04-21-2008, 13:39
ескапел се взема до 72 часа след половия акт :) ..Лошо е дано да няма никакви последствия :(

Skatejii
04-21-2008, 13:50
А до колко часа мога да си направя тест за бременост? Просто моментът е такъв,че 30 кинта трудничко ще намеря.. и единствената възможност е майка ми,която ако разбере какво е станало ще ме убие.. Наистина е много кофти положението и много ме е страх :( а ако не взема ескапел,а се окаже,че съм бременна? Какви са ми възможностите?

schranz
04-21-2008, 13:56
тест за бременност най-рано можеш да направиш чак след седмица...по добре намери 28лв и си купи ескапеле ,въпреки,че това не е най-добрия варианат(сигурно си чела във форума последиците от това хапче)Но щом си била пияна и имаш съмнения , друг избор не ти остава освен ескапеле.. И го пий възможно най-бързо

LipSoFAnAnGel
04-21-2008, 18:55
А до колко часа мога да си направя тест за бременост? Просто моментът е такъв,че 30 кинта трудничко ще намеря.. и единствената възможност е майка ми,която ако разбере какво е станало ще ме убие.. Наистина е много кофти положението и много ме е страх :( а ако не взема ескапел,а се окаже,че съм бременна? Какви са ми възможностите?Е ако се окаже, че си бременна....трябва да се прави аборт или да си го родиш...Най-добре ескапел или се моли нищо да нее е станало ;)

malkata_shmatka
04-21-2008, 21:24
тест за бременност най-рано можеш да направиш чак след седмица...по добре намери 28лв и си купи ескапеле ,въпреки,че това не е най-добрия варианат(сигурно си чела във форума последиците от това хапче)Но щом си била пияна и имаш съмнения , друг избор не ти остава освен ескапеле.. И го пий възможно най-бързо

+1 oba4e ako naistina ima6 doverie na priqtelq si..toi togava e bil piinal abe 4akai o6te den(ako e 2 ili 3 ako e po kusno ne 4akai)dano da ti doide ina4e pii hap4eto na vreme 4e moze da nadue6 korema. uspeh :-)

evilkaAaAa
04-21-2008, 21:32
пий хапчето, ако имаш възможност да го купиш, ако не СЕ УСПОКОЙ !!!!!!!!! сигурно си чувала, че колкото повече се притесняваш, толкова по-голяма е вероятността да ти закъснее, а това ще те побърка още повече.. теста можеш да го направиш и на първия ден от закъснението, а аз доколкото разбрах в четвъртък трябва да ти дойде, така че не виждам проблем да си направиш тест примерно в петък и след една седмица да го повториш... Успех !

ubuntu
04-22-2008, 00:47
Абе вие луди ли сте бе ... добре че ги пуснаха тия хапчета на пазара ... вече няма нужда да си купувате тик-так ... от тях може да си ядете ... абе съвземете се малко нищо и няма на момичето ... никви хапчета да не пие .... тук според ваща логика при всеки акт без кондом трябва да се пие въпросното бонбонче .... много сте кухи всички !!!!

alex_devv
04-22-2008, 06:05
Абе вие луди ли сте бе ... добре че ги пуснаха тия хапчета на пазара ... вече няма нужда да си купувате тик-так ... от тях може да си ядете ... абе съвземете се малко нищо и няма на момичето ... никви хапчета да не пие .... тук според ваща логика при всеки акт без кондом трябва да се пие въпросното бонбонче .... много сте кухи всички !!!!

кажи им бе, ubuntu :lol: \:D/ :smt041 :smt038 :smt006

ubuntu
04-22-2008, 11:50
:smt006
:smt006 :smt006 :smt006
Наздраве!

krem4et0
04-22-2008, 12:55
Ако той не е свършил в тебе, не пий нищо.

Skatejii
04-22-2008, 13:27
Благодаря за мненията.. аз се поуспокоих вече.. нищо няма да пия,че и без това съм адски чувствителна към всякакви медикаменти и такива неща..То ще се види в четвъртък има ли ми нещо или не... Стискайте палци и каквото ви се намира да ми дойде ;)

i_bleed
04-22-2008, 13:37
Правилно ли разбирам сега значи: цикъла ти е 21 дни, значи овулацията ти трябва да е около 9-12 ден от цикъла. Трябва да ти дойде в четвъртък, т.е 24-ти. 24-9=15-ти горе-долу трябва да ти приключва овулацията. Събота беше 19-ти. Ако ти е редовен цикъла, овулацията ти се извършва на време и т.н. нямаш прекалено големи поводи за притеснение. А и той не е свършил в теб( да се надяваме де). Другия път по-внимателно обаче. За ескапел не знам, аз не бих рискувала, обаче ако си на 15-16 и не ти е редовен цикъла още...ама недейте ги пи тия хапчета без нужда!

Skatejii
04-23-2008, 14:56
Ее,добри новини :) Снощи ми дойде за щастие :) Старнно само,че ми подрани с ден и половина,но все пак ми дойде,вече мога да дишам спокойно.Благодаря ви много за коментарите и наздраве! :-) :smt006

schranz
04-23-2008, 18:55
Ее,добри новини :) Снощи ми дойде за щастие :) Старнно само,че ми подрани с ден и половина,но все пак ми дойде,вече мога да дишам спокойно.Благодаря ви много за коментарите и наздраве! :-) :smt006
Супер, мацка! ;) И занапред внимавай повече :) {}{}

ubuntu
04-23-2008, 19:14
Ее,добри новини :) Снощи ми дойде за щастие :) Старнно само,че ми подрани с ден и половина,но все пак ми дойде,вече мога да дишам спокойно.Благодаря ви много за коментарите и наздраве! :-) :smt006
Ето и без хапче стана работата ... а ако беше изпила и него не се знаеше кака щеше да ти идва през ден през 2 днес го има утре не .... ;)