PDA

View Full Version : Несподелена любов...



kaprizzna_
04-21-2008, 13:45
Хора искам да ви споделя че ми е много много Гадну...да...несподелена любов...Признах му че го обичам а той...той каза че неможе да има нищо между нас и незнам си кво...преди имахме нещо но според него не се било получило...Казах му в очите че го обичам и не веднъж му го казах онази вечер...Казах му че имам нужда от него, че супер много го искам..желая...а той неискал никой просто нямало да се получи...незнам какво да правя...просо силно много го ИСКАММ!!!и едвали това чуство ще се изпари скоро....Признах му това исках да направя..мислех че все пак можех да имам малко шанс..но Увии..няма такъв..но все пак надеждата умира последна..аз ще се надявам дори и да няма смисъл..просто обичам го и това е...просто аз бях първата, която му признава нещо такова...така казва той...! е кажете ми какво да направя...да го забравя ли...( а аз немога да го забравя след като сме от едно даскало) ..да се боря ли за него...и как..дали ще има смисъл...аз незнам просто ми е супер гадно тук в сърцето... :(

Alabalaportokala
04-21-2008, 13:47
Постъпи класически. Бръснача и вените.

kaprizzna_
04-21-2008, 13:58
Постъпи класически. Бръснача и вените. ....... да да да се самоубивам ли...как пък да не....просто до там да стигам няма смисъл... незнам....

Alabalaportokala
04-21-2008, 14:01
Постъпи класически. Бръснача и вените. ....... да да да се самоубивам ли...как пък да не....просто до там да стигам няма смисъл... незнам....

Споко няма да умреш. В последния момент ще се появи майка ти и ще те спаси, после ще те напердаши обяснявайки ти че не бива така да правиш и всичко ще си дойде на мястото

Miss_Perfekt
04-21-2008, 14:01
И на мен ми се е случвало по най-гадния начин (убиди,удари но както и да е) Знам че ти е много гадно не но невинаги получаваме това което искаме :( Времето лекува :)

kaprizzna_
04-21-2008, 14:09
И на мен ми се е случвало по най-гадния начин (убиди,удари но както и да е) Знам че ти е много гадно не но невинаги получаваме това което искаме :( Времето лекува :) еми...аз не винаги получавам това което искам..даже почти никога....и ми се иска по бързо да отмине това чувство щото хич не е лесно..

kocko
04-21-2008, 14:25
аве забрави го мн ясно като не испитва съ6отто няма кво да направи6 забравиго :)

kaprizzna_
04-21-2008, 14:28
аве забрави го мн ясно като не испитва съ6отто няма кво да направи6 забравиго :) еми...искам да го забравя но така бързо няма да стане...ще се опитам..но от една страна неискамда го забравям..незнам защо...

kefish_meee
04-21-2008, 14:28
Живота е радост и тъга.....

kaprizzna_
04-21-2008, 14:30
Живота е радост и тъга..... защо не е само радост...ами и тъга...

kefish_meee
04-21-2008, 14:31
Живота е радост и тъга..... защо не е само радост...ами и тъга...
Защото няма да е интересно иначе ;)

kaprizzna_
04-21-2008, 14:33
Живота е радост и тъга..... защо не е само радост...ами и тъга... :(

Hilary_
04-21-2008, 16:04
я го давай по спокойно...смисъл гадно е ама не свършва светът...още много момчета ще срещнеш които ще отвърнат със същото...няма как от един път да го забравиш но ако си намираш други занимания и не мислиш толкова за него би помогнало...ама сте в едно даскало и няма как да не го виждаш така че изчакай малко може да му трябва време щом казва че си първата която му признава такова нещо...покажи му защо трябва да те има...говори си с него без да му натякваш колко много го обичаш...и не опитвай с това да те ревнува че на този етап може съвсем да се откаже...от приятелство може да стане нещо повече но ако не стане ще срещнеш друг и не се отчайвай!!! айде Успех! :wink:

fuck_me_pls
04-21-2008, 16:10
Времето му е майката.Остави го да си помисли.И вече ако не стане,се опитай да го забравиш..средоточи се върху други неща,но тези неща не трябва да вклучват него..забрави го просто..нека за тебе да не съществува...може би фт ти ще ти помогнат да не мислиш за него и с времето ще го забравиш..на мене ми се случи нещо подобно преди време..беще ми много трудно да го забравя,но успях разбирасе с помоща на приятелите ми,,които доста ми помогнаха :) направи го и ти..забрави го :)

Sweet`dreams
04-21-2008, 18:30
Откасни си дроба хахах нее дроба няма да е но сърцето мисля да е и ще го заменя с някое друго, което ще спре да го обича....


напии се аз сам спец в това...

Аз също...нищо не лекува разбито сърце по-добре от алкохола 8-)
Сериозно! Е, разбира се да не ти стане навик :D Просто отиди на купон или се съберете няколко приятелки и гледай само сеир :D Аз така посрещнах новата година... беше ми супер криво и без тва имах повод да пия и с момичетата като се събрахме... "тооост за Гошовците...и за това, че никога повече няма да се занимавам с мъжки, които се казват Георги" :razz: "тооост за Иван...." "тооооост за несподелената любов" ..."тооооост...опа...забравих кво щях да кажа...обичам виии :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: " :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Даже е весело! Това е най-добрия начин да преодолееш неуспехи в любовта.

CfEtii
04-21-2008, 19:12
Мацка,и аз бях така до преди 1 месец.Само че наща не стана,щот отива да живее в чужбина.Както и да е.Хората са казали,че времето лекува.И мен ме излекува,въпреки че си мислех че няма да успее.По цял ден рев,рев,рев...и вече го забравих.Така че не се измъчвай излишно,а давай напред!

piff4ence
04-21-2008, 19:17
abe az na posledniq my napalnih glavi4kata s olovo,ama ddz ,ti si re6ava6... :D

kaprizzna_
04-22-2008, 10:57
Живота е радост и тъга..... защо не е само радост...ами и тъга...
Еми хора незнам...днес пак го видях на даскало...незнам ако отида при него просто незнам какво да го заговора...да има много момчета но аз искам него...ще се опивам да го забравя но едвали защото нали сме от едно даскало и на бала в рестроранта и на екскурзията...но аз мисля да не се отказвам..да се боря..макар и да е не стане на мойта...отново ще му кажа че го обичам и също така да си помисли хубаво защото с мен мисля че ще му е супер...НО каквото стане това ще го приема..Все пак живота продължава и ще има много други неща за които да мисля...Но съм сигурна като се напия и ще се разчуствам и ще заплача за него .....

kaprizzna_
04-22-2008, 11:49
Opitai se da go ignorirash za izvestno vreme - ne go tarsi ne mu govori kolko go iskash,nameri si nqkakvo hobi koeto da otvli4a vnimanieto ti,izlizai s priqteli,ako trqbva da se polu4i ne6to mejdu vas 6te se polu4i,no ne se vla4i sled nego i ne mu se obqsnqvai -na sila hubost ne stava:)Опивтам се.....

kaprizzna_
04-22-2008, 12:41
Opitai se da go ignorirash za izvestno vreme - ne go tarsi ne mu govori kolko go iskash,nameri si nqkakvo hobi koeto da otvli4a vnimanieto ti,izlizai s priqteli,ako trqbva da se polu4i ne6to mejdu vas 6te se polu4i,no ne se vla4i sled nego i ne mu se obqsnqvai -na sila hubost ne stava:)Опивтам се.....

"И към дъното да тръгнеш дори,
ще съм с тебе чуваш ли.
И лицето твое над водата ще държа,
за да не потънеш никога.
Дори живота да те промени,
ще те обичам чуваш ли.
И каквото мога и не мога ще ти дам,
няма никога да те предам...!!! "

xercu
04-22-2008, 12:45
Opitai se da go ignorirash za izvestno vreme - ne go tarsi ne mu govori kolko go iskash,nameri si nqkakvo hobi koeto da otvli4a vnimanieto ti,izlizai s priqteli,ako trqbva da se polu4i ne6to mejdu vas 6te se polu4i,no ne se vla4i sled nego i ne mu se obqsnqvai -na sila hubost ne stava:)Опивтам се.....

"И към дъното да тръгнеш дори,
ще съм с тебе чуваш ли.
И лицето твое над водата ще държа,
за да не потънеш никога.
Дори живота да те промени,
ще те обичам чуваш ли.
И каквото мога и не мога ще ти дам,
няма никога да те предам...!!! "
"Бяхме деца живота беше игра,
сега не е така, както в онези времена,
въпреки това аз си спомням добре
бяхме всички заедно.
Помня как играехме всички, всеки ден
така започна историята на един гамен"

kaprizzna_
04-22-2008, 12:48
Opitai se da go ignorirash za izvestno vreme - ne go tarsi ne mu govori kolko go iskash,nameri si nqkakvo hobi koeto da otvli4a vnimanieto ti,izlizai s priqteli,ako trqbva da se polu4i ne6to mejdu vas 6te se polu4i,no ne se vla4i sled nego i ne mu se obqsnqvai -na sila hubost ne stava:)Опивтам се.....

"И към дъното да тръгнеш дори,
ще съм с тебе чуваш ли.
И лицето твое над водата ще държа,
за да не потънеш никога.
Дори живота да те промени,
ще те обичам чуваш ли.
И каквото мога и не мога ще ти дам,
няма никога да те предам...!!! "
"Бяхме деца живота беше игра,
сега не е така, както в онези времена,
въпреки това аз си спомням добре
бяхме всички заедно.
Помня как играехме всички, всеки ден
така започна историята на един гамен"



Мразя любовта!Мразя това че съм влюбена!Мразя факта че го загубих за винаги!Мразя че никога няма да е мой!Мразя и факта че не мога да го мразя!Мразя себе си,че въобще си позволих да изпивам това чувство!Мразя живота защото без любовта губи смисъла си!!!!!

Nassgerrack
04-22-2008, 12:51
Мразя любовта!Мразя това че съм влюбена!Мразя факта че го загубих за винаги!Мразя че никога няма да е мой!Мразя и факта че не мога да го мразя!Мразя себе си,че въобще си позволих да изпивам това чувство!Мразя живота защото без любовта губи смисъла си!!!!!

Нашия блок е 15 етажа. Чувал съм че един път да паднеш от покрива и ти убива всичките притеснения.

xercu
04-22-2008, 12:52
Да не си на 40 , че така си се депресирала ... Или ти е бил първото сериозно гадже ??? ... Аз пък обичам всичко което ти мразиш ...

kaprizzna_
04-22-2008, 12:53
Мразя любовта!Мразя това че съм влюбена!Мразя факта че го загубих за винаги!Мразя че никога няма да е мой!Мразя и факта че не мога да го мразя!Мразя себе си,че въобще си позволих да изпивам това чувство!Мразя живота защото без любовта губи смисъла си!!!!!

Нашия блок е 15 етажа. Чувал съм че един път да паднеш от покрива и ти убива всичките притеснения.


хахах суперр :)

kaprizzna_
04-22-2008, 12:55
Да не си на 40 , че така си се депресирала ... Или ти е бил първото сериозно гадже ??? ... Аз пък обичам всичко което ти мразиш ...
Ми не съм на 40..просто съм решила че него искам и . ! и не казвам че мразя нещо..просто това беше споменче..няква си мисъл..но и не съм се много депресирала..мисля че ми минава и ми е през ... оная работа ( с извинение )

moon_flower
04-22-2008, 13:06
Знам колко боли,но за съжаление няма начин да промениш нещата.Такъв е живота...Мъката няма да отмине бързо и лесно,но пък можеш да опитваш някои неща,които ще те разведряват.Наистина,излиз ането в голяма,шумна компания или просто с няколко приятелки помага изключително много.Спираш да мислиш за момент,особено ако ви е весело или сте на купон. :)
Иначе,времето лекува. :) Ще отмине един ден,но дотогава ще има страдание..така си е... има и друг вариант,който някои момичета прилагат и 1естно казано при мен също подейства.Просто търсиш друго момче и ако откриеш забравяш за този.Но зависи все пак колко силни са чувствата ти към него..

xercu
04-22-2008, 13:39
Да не си на 40 , че така си се депресирала ... Или ти е бил първото сериозно гадже ??? ... Аз пък обичам всичко което ти мразиш ...
Ми не съм на 40..просто съм решила че него искам и . ! и не казвам че мразя нещо..просто това беше споменче..няква си мисъл..но и не съм се много депресирала..мисля че ми минава и ми е през ... оная работа ( с извинение ) Наивно момиче ... той не е повече от останалите (който и да е той) ... Ти си знаеш , няма да ти се бъркам. Дано депресията ти да отшуми възможно най бързо :)

kaprizzna_
04-22-2008, 18:18
Да не си на 40 , че така си се депресирала ... Или ти е бил първото сериозно гадже ??? ... Аз пък обичам всичко което ти мразиш ...
Ми не съм на 40..просто съм решила че него искам и . ! и не казвам че мразя нещо..просто това беше споменче..няква си мисъл..но и не съм се много депресирала..мисля че ми минава и ми е през ... оная работа ( с извинение ) Наивно момиче ... той не е повече от останалите (който и да е той) ... Ти си знаеш , няма да ти се бъркам. Дано депресията ти да отшуми възможно най бързо :)Еми не че съм наивна просто...нещо като мечта ще ми остане това... :)

xercu
04-22-2008, 18:25
Мечтите понякога се сбъдват :)

kaprizzna_
04-22-2008, 18:28
Мечтите понякога се сбъдват :)но не винаги става това което желаем..мисля че хубавите моменти идват неочаквано....и дано се сбъдне мечтата...

xercu
04-22-2008, 18:31
Мечтите понякога се сбъдват :)но не винаги става това което желаем..мисля че хубавите моменти идват неочаквано....и дано се сбъдне мечтата... хехе ... стискам палци :) :P

kaprizzna_
04-22-2008, 18:33
Мечтите понякога се сбъдват :)но не винаги става това което желаем..мисля че хубавите моменти идват неочаквано....и дано се сбъдне мечтата... хехе ... стискам палци :) :Pмерсии мерсии и аз стискам :D :D :D

kaprizzna_
04-22-2008, 18:44
Мечтите понякога се сбъдват :)но не винаги става това което желаем..мисля че хубавите моменти идват неочаквано....и дано се сбъдне мечтата... хехе ... стискам палци :) :Pмерсии мерсии и аз стискам :D :D :D

i az 6te stiskam za6toto i az sum v takova polojenie prosto ti si iska6 nego itva e znam go:? vsi4ki priqteli mi kazvat 4e ne struva ama az iskam nego...e da se nadqvame 4e pri vas 6te se polu4at ne6tata(puk dano i pri mene ni6to 4e se sumnqvam :D) stiskam palcii :-) :-)и аз ще стискам палци за теб и за мен...как ми се иска късмета да ме удари тей хубавичко ама нямаа..няма....тъй му е майката...да е*а... но както и да е...Успех на всички с такъв проблем..!!!

mese4ka
04-22-2008, 18:49
bii mu dva shamara 4e da se osyznae malko (sorry za latinicata ama neshty pak ne moga da si smenq ezika) :grin: :smt003

kaprizzna_
04-22-2008, 18:50
bii mu dva shamara 4e da se osyznae malko (sorry za latinicata ama neshty pak ne moga da si smenq ezika) :grin: :smt003да крайно време е да му бия два шамара...ама едвали ще са два повече ще са.... :D

xercu
04-22-2008, 18:52
bii mu dva shamara 4e da se osyznae malko (sorry za latinicata ama neshty pak ne moga da si smenq ezika) :grin: :smt003да крайно време е да му бия два шамара...ама едвали ще са два повече ще са.... :Dако ще го трепеш кажи да не си хабя палците ... :?

kaprizzna_
04-22-2008, 18:53
bii mu dva shamara 4e da se osyznae malko (sorry za latinicata ama neshty pak ne moga da si smenq ezika) :grin: :smt003да крайно време е да му бия два шамара...ама едвали ще са два повече ще са.... :D

da zapukai go da vidi kfo gubi 6toto...toi gubi se pak :grin:хахахах даааа трябва да му е гадно няма само на мене :D :D

kaprizzna_
04-22-2008, 18:59
bii mu dva shamara 4e da se osyznae malko (sorry za latinicata ama neshty pak ne moga da si smenq ezika) :grin: :smt003да крайно време е да му бия два шамара...ама едвали ще са два повече ще са.... :D

da zapukai go da vidi kfo gubi 6toto...toi gubi se pak :grin:хахахах даааа трябва да му е гадно няма само на мене :D :D
mi da taka e (az sam revala tolkova za nego puk toi... qq aaa...:D:D:D:D) :razz: :razz: хаа ше рева ама друг път...сигурно като се напия.. :D

babity
04-22-2008, 19:02
има нещо мнооого по - кофти от ш... несподелена любов! Да намериш твоя човек,да те обичат точно колкото и ти обичаш, но поради стечение на обстоятелствата да не може да сте заедно...

kaprizzna_
04-22-2008, 19:05
има нещо мнооого по - кофти от ш... несподелена любов! Да намериш твоя човек,да те обичат точно колкото и ти обичаш, но поради стечение на обстоятелствата да не може да сте заедно...ее да кова е много кофти... ай отивам му бия два или повече от два шамара и са спасява...хааа няма се моля я на никой не съм се молилаа че на него ли..пфффф..си биий камшика яя.. :D :D :D :D нали mese4ka :P :P :D :D

mese4ka
04-22-2008, 19:08
има нещо мнооого по - кофти от ш... несподелена любов! Да намериш твоя човек,да те обичат точно колкото и ти обичаш, но поради стечение на обстоятелствата да не може да сте заедно...ее да кова е много кофти... ай отивам му бия два или повече от два шамара и са спасява...хааа няма се моля я на никой не съм се молилаа че на него ли..пфффф..си биий камшика яя.. :D :D :D :D нали mese4ka :P :P :D :D tochno taka ... da ne si mislqt 4e shte im lazim v krakata ne sa edinstveni ... moje da sme vliubeni no ne sme za podigravka ... posle shte syjalqvat no shte byde kysno nali znaete vsi4ko se vrysha ... [-( [-( [-( :::

xercu
04-22-2008, 19:10
Бахти надъханите мадами тука :? По-кротко ...

kaprizzna_
04-22-2008, 19:11
има нещо мнооого по - кофти от ш... несподелена любов! Да намериш твоя човек,да те обичат точно колкото и ти обичаш, но поради стечение на обстоятелствата да не може да сте заедно...ее да кова е много кофти... ай отивам му бия два или повече от два шамара и са спасява...хааа няма се моля я на никой не съм се молилаа че на него ли..пфффф..си биий камшика яя.. :D :D :D :D нали mese4ka :P :P :D :D tochno taka ... da ne si mislqt 4e shte im lazim v krakata ne sa edinstveni ... moje da sme vliubeni no ne sme za podigravka ... posle shte syjalqvat no shte byde kysno nali znaete vsi4ko se vrysha ... [-( [-( [-( ::: :razz: ми че да... после те ще ми целуват краката :D

babity
04-22-2008, 19:11
vsi4ko se vrysha ... [-( [-( [-( :::

ЗАБЛУДА!

kaprizzna_
04-22-2008, 19:12
Бахти надъханите мадами тука :? По-кротко ... даа наистина сме много надъхани и ще ги смачкаме тези мишоци дето се мислят за много важни :razz: :D :D

kaprizzna_
04-22-2008, 19:13
vsi4ko se vrysha ... [-( [-( [-( :::

ЗАБЛУДА!заблуда не заблуда все ми е тая вече...чесно..айдии....