PDA

View Full Version : изрусяване на косъмчета?



Kalena
04-21-2008, 14:14
horaaaa,kajete kvo da pravq.potnicheta,kysi rykavi.kosmite mi sa svetli,ama se pak ne mi izglejdat mnogo estetichni!ne mi se shte da gi maham ,shot mi e nqkak gadno gola bqla ryka,nqkaksi neestestveno izglejda.Za tva che kajete s kvo da gi izrusq,kva boq i kak da procediram po-natatyka..?dali shte opadat ot boqta pone malko ili she rastat po-gadni?ili da hodq na kola maska napravo..?Pomognete :)

7 точка от правилата
moderated by Coki

kocko
04-21-2008, 14:35
аве толкос ли немое да си ги маха6 ве 1 епилатор и си на 6 ебаси хората :-x

Merito_
04-21-2008, 15:37
Тва горе пък кво се е разкритикувало... :?
Ми според мене недей ги маха, защото после растат по-големи и черни.Аз направих тая грешка и сега трябва постоянно да ги махам. С перхидрол можеш да ги изрусиш.

Kalena
04-21-2008, 15:44
a perhidrolyt ne e li malko gaden za kojata?s boq za kosa nqma li da e po-dobre,nishto che e po-skypo?nqkva vyzmojno nai-svetlata?
mersi i syjalqvam za latinicata,no nqmam bg na kompa :?

~Munika
04-21-2008, 19:04
Ми пробвай с блондор мисля,че не вреди на кожата,не съм сигурна...

MiSs_DioR_CheRiE
04-21-2008, 20:40
Macka prosto si gi mahni ... kola maskata e nai-efikasna .. nedei da se muchish s takiva gluposti za izrusqvane ... stavat julti i gadni kosmi :?

GaBiIi__
04-21-2008, 21:59
ima dosta takiva temi i vse pak ili gi maxa6 s epilator i kola maska ili gi izrusqva6 s kislorodna voda :)

snow__queen
04-22-2008, 06:55
Има кремчета за изрусяване казват се Lycia Delicate bleaching Cream.Струва 1,20 пакетчето за ръцете ще ти трябват двечки сигурно :)

Kalena
04-22-2008, 12:50
yee,tva poslednoto mi haresa :grin:
obache sq seriozno se zamislih dali da ne pochna da gi maham.Edinstvenoto gadno det she e ,che do sq sym imala i izvednyj cyfvam na daskalo syvsem gladka..pyk ako sa malki i rysichki nqma da imam problem,smisyl che si mi haresvat i taka :D

Merito_
04-22-2008, 13:53
Между другото и аз пробвах преди време с памук и кислородна вода ма нищо не стана... Незнам явно има няква цака или просто не действа.

snow__queen
04-22-2008, 14:05
Между другото и аз пробвах преди време с памук и кислородна вода ма нищо не стана... Незнам явно има няква цака или просто не действа.
принципно се слага амоняк и се седи на слънце :) Но забраниха продажбата на амоняк в бг :) (зная понеже като бях малка преди да почна да си махам космите си ги изрусявах)

Ch0c0la73
04-22-2008, 15:04
abe mahni si gi s kola maska epilator brasna4 kvot i da e hxahaxh ko se zanimavash da si izrusvash kosmite...aide ako imash na korem4etu malko a u ok ..ama na racety zadaljitelno si gi mahni mn e grozno momi4e s kosmi po racete az ot 7 klas si gi maham... i vs moi poznati i priqtelki..daje koito sa s rusi kosmi..

scanadal
04-22-2008, 15:30
Далеч по-голяма играчка е да си ги изрусяваш,отколкото да дръпнеш лентичката и да си с гладки ръчички за дълго.Имам една приятелка,чиито косми по ръцете са русички и тя си ги бръсне :shock: съвсем редовно.И нито са се увеличили,нито са станали черни и дебели.А тя използва самобръсначката!
:smt103

snow__queen
04-22-2008, 18:25
А някой ще ми отговори ли за изрусяването на косъмчетата?Защо не ми се получи?
защото,за да подейства трябва да седиш на слънце ...мажеш,седиш на слънце докато изсъхне,ако не е изрусено достатъчно,пак мажеш и така

adizitk1
04-22-2008, 18:37
Macka prosto si gi mahni ... kola maskata e nai-efikasna .. nedei da se muchish s takiva gluposti za izrusqvane ... stavat julti i gadni kosmi :?
+1,аз така праа

~Munika
04-22-2008, 18:43
Moя фр си изрусява космите м/у циците ..

Kalena
04-22-2008, 19:13
mislq,che vzeh nqkvo reshenie..pyrvo she otida na kola maska ,posle kato pochnat da rastat she se probvam da gi izrusq,ei taka da gi vidq prosto kak she mi sedqt 8)
a moje i pyrvo da gi izrusq ,posle da gi mahna,ama kvo da karam kozmetichkata da se kiori ,predpolagam,che shte stanat mn rusi i nqma da se vijdat

~Munika
04-22-2008, 19:16
mislq,che vzeh nqkvo reshenie..pyrvo she otida na kola maska ,posle kato pochnat da rastat she se probvam da gi izrusq,ei taka da gi vidq prosto kak she mi sedqt 8)
a moje i pyrvo da gi izrusq ,posle da gi mahna,ama kvo da karam kozmetichkata da se kiori ,predpolagam,che shte stanat mn rusi i nqma da se vijdat

Ми пробвай първо да ги изрусиш и ако е грозно ги махни,аа ако се получи ок си остани така :) Успех :-)

Kalena
04-22-2008, 19:21
mersi,milichka:)
ama az oshte se chudq na taq Lycia li da zaloja ili da si kupq 1 boq,nqkvo palette naprimer ili garnier...?
mersi na vsichki i syjalqvam za latinicata :-)

TopTa
04-22-2008, 19:39
probvai s kislorodna voda! hem evtino, hem lesno puk i nqma amonia kato boite za kosa ot koito da ti se razdrazni kojata!

OpenedSky
04-23-2008, 15:36
Хора за кислородната вода знам че трябва
да напоите хубаво памук и не да намежете нястото ами да осавите памучето 1 минута или по малко и задулжително да сте на слунце или някаква мн силна светлина защото кислородната вода кара по бързо да се изрусяват косъмчетата... :-) поне така знам...