PDA

View Full Version : Колкото да не бъда сам



vamp
04-21-2008, 15:05
След любовта идва разочарованието,2 месеца от както сме разделени вече,аз съм готино момче,но самотата ме побърква.Знам как да сваля красиви момичета,имам си фенки,чудя се защо съм сам.Да,защото тя ме обича,но не е с мен,защото е момиче и не знае какво иска.Сега аз какво ще направя?Ми хващам си една от фенките,една пикла на 14,колкото да имам момиче до себе си и някоя с която да си губя времето,като намеря нещо по-добро веднага сменям.Защо така?Ми защото бях верен месеци наред на приятелката си,остави ме,не се сдобрихме,сега още сме разделени а самотата ме побърква.Сега аз ще престана да чувствам и просто ще използвам,нямам угризения от това,просто повече не искам да мисля за нея,крайно време е да обърна следващата страница,не искам да го правя,обаче се налага!Обаче ми е смешно,че сега ще взема пикла на 14,при положение,че съм на 19...

bibo
04-21-2008, 15:10
След любовта идва разочарованието,2 месеца от както сме разделени вече,аз съм готино момче,но самотата ме побърква.Знам как да сваля красиви момичета,имам си фенки,чудя се защо съм сам.Да,защото тя ме обича,но не е с мен,защото е момиче и не знае какво иска.Сега аз какво ще направя?Ми хващам си една от фенките,една пикла на 14,колкото да имам момиче до себе си и някоя с която да си губя времето,като намеря нещо по-добро веднага сменям.Защо така?Ми защото бях верен месеци наред на приятелката си,остави ме,не се сдобрихме,сега още сме разделени а самотата ме побърква.Сега аз ще престана да чувствам и просто ще използвам,нямам угризения от това,просто повече не искам да мисля за нея,крайно време е да обърна следващата страница,не искам да го правя,обаче се налага!Обаче ми е смешно,че сега ще взема пикла на 14,при положение,че съм на 19...

Винаги са ме дразнели такива хора като теб от типа "хващам си някой/я за да не съм сам/а"...въобще не ви пука за другите,защото си мислите че всичко е игра ама понякога нещата стават по-сложни...Бил съм с такова момиче,при което накрая се оказа че е с мен само за да не е сама...Повярвай ми такива врузки 95% свършват много много кофти и за двамата.. :?

MartyParty
04-21-2008, 15:10
Кой те кара?

kefish_meee
04-21-2008, 15:11
Винаги са ме дразнели такива хора като теб от типа "хващам си някой/я за да не съм сам/а"...въобще не ви пука за другите,защото си мислите че всичко е игра ама понякога нещата стават по-сложни...Бил съм с такова момиче,при което накрая се оказа че е с мен само за да не е сама...Повярвай ми такива врузки 95% свършват много много кофти и за двамата.. :?
+1

Alabalaportokala
04-21-2008, 15:15
Винаги са ме дразнели такива хора като теб от типа "хващам си някой/я за да не съм сам/а"...въобще не ви пука за другите,защото си мислите че всичко е игра ама понякога нещата стават по-сложни...Бил съм с такова момиче,при което накрая се оказа че е с мен само за да не е сама...Повярвай ми такива врузки 95% свършват много много кофти и за двамата..

-1 . В този живот човек трябва да бъде егоист и да не му пука мн мн за другите ако ще да са "невинни" 14 год момиченца. Мисли първо за гъза си, после за гъзовете на хората.

bibo
04-21-2008, 15:17
Винаги са ме дразнели такива хора като теб от типа "хващам си някой/я за да не съм сам/а"...въобще не ви пука за другите,защото си мислите че всичко е игра ама понякога нещата стават по-сложни...Бил съм с такова момиче,при което накрая се оказа че е с мен само за да не е сама...Повярвай ми такива врузки 95% свършват много много кофти и за двамата..

-1 . В този живот човек трябва да бъде егоист и да не му пука мн мн за другите ако ще да са "невинни" 14 год момиченца. Мисли първо за гъза си, после за гъзовете на хората.

Ако всички мислеха като теб щях да се гръмне,честно... :P

Felis_Dirus
04-21-2008, 15:18
Хм, душко, моят съвет е да не се занимаваш. По-добре - приятелка (просто приятелка, не гадже), която някак да ти запълва тази празнота. Секс си прави на воля и когато ти стане тегаво и самотно, отиди при това момиче, говорете, гушкайте се, смейте се, излизайте си. От опит ти казвам, че е адски зареждащо. Имала съм подобни взаимоотношения.. все още имам. И няма секс, няма някакви по-особени чувства, няма изневери - просто чиста приятелска обич. Аз само като погледна очите му и всичко ми минава. Не знам дали на теб подобна връзка би ти дала това, което на мен, но пробвай, нищо не губиш.

А тия малки дрисли, дето си тръгнал да се занимаваш с тях - за нищо не стават - нито да я ебеш, нито да я обичаш.

cba
04-21-2008, 15:19
След любовта идва разочарованието,2 месеца от както сме разделени вече,аз съм готино момче,но самотата ме побърква.Знам как да сваля красиви момичета,имам си фенки,чудя се защо съм сам.Да,защото тя ме обича,но не е с мен,защото е момиче и не знае какво иска.Сега аз какво ще направя?Ми хващам си една от фенките,една пикла на 14,колкото да имам момиче до себе си и някоя с която да си губя времето,като намеря нещо по-добро веднага сменям.Защо така?Ми защото бях верен месеци наред на приятелката си,остави ме,не се сдобрихме,сега още сме разделени а самотата ме побърква.Сега аз ще престана да чувствам и просто ще използвам,нямам угризения от това,просто повече не искам да мисля за нея,крайно време е да обърна следващата страница,не искам да го правя,обаче се налага!Обаче ми е смешно,че сега ще взема пикла на 14,при положение,че съм на 19...


Ами да смешно е!!! И не само заради това, че тя е на 14, а ти на 19 (годините рядко имат значение)... смешно е за това, че си с нея само, за да не си сам... Ей това не мога да разбера... нали уж я обичаш??? Как я обичаш??? Като тръгваш с първата, която ти се хварля на врата ли? Еми ако е така да ти имам обичането.... :-s :smt021 :smt078

Alabalaportokala
04-21-2008, 15:21
Винаги са ме дразнели такива хора като теб от типа "хващам си някой/я за да не съм сам/а"...въобще не ви пука за другите,защото си мислите че всичко е игра ама понякога нещата стават по-сложни...Бил съм с такова момиче,при което накрая се оказа че е с мен само за да не е сама...Повярвай ми такива врузки 95% свършват много много кофти и за двамата..

-1 . В този живот човек трябва да бъде егоист и да не му пука мн мн за другите ако ще да са "невинни" 14 год момиченца. Мисли първо за гъза си, после за гъзовете на хората.

Ако всички мислеха като теб щях да се гръмне,честно... :P

Ами гръмвай се защото всеки човек е егоист и няма такъв който да не поставя себе си на първо място. Го он.

Pliok0019
04-21-2008, 15:24
Аз като някои от другата страна на огледалото...Отчасти подкрепям Alabalaportokala и vamp. Да..на 14-годишното момиче ще й бъде ужасно трудно, като разбере, че само са я лъгали през цялото време... Но ще бъде добре и за самата нея. За в бъдеще ще знае опасността, която се крие в любовта.

А колкото до автора...Да, егоизмът е водещата сила. Дали ще ни спаси или погуби...времето ще покаже. Това е начина да го изживеем пълноценно.

BlueFace
04-21-2008, 15:30
Що не си намериш някоя фенка на 17-19 години??? А ще ходиш да проваляш живота на 14г. момиче....Много си зле честно.Ако с такъф акъл си действал и с приятелката ти нищо чудно че те е зарязала..... :? :?

Alabalaportokala
04-21-2008, 15:30
Егоизма и страха са два човешки инстинкта за самосъхранение. Не вярвам да ни пречат, камо ли да ни погубят.

bungle
04-21-2008, 15:36
Хм, душко, моят съвет е да не се занимаваш. По-добре - приятелка (просто приятелка, не гадже), която някак да ти запълва тази празнота. Секс си прави на воля и когато ти стане тегаво и самотно, отиди при това момиче, говорете, гушкайте се, смейте се, излизайте си. От опит ти казвам, че е адски зареждащо. Имала съм подобни взаимоотношения.. все още имам. И няма секс, няма някакви по-особени чувства, няма изневери - просто чиста приятелска обич. Аз само като погледна очите му и всичко ми минава. Не знам дали на теб подобна връзка би ти дала това, което на мен, но пробвай, нищо не губиш.

А тия малки дрисли, дето си тръгнал да се занимаваш с тях - за нищо не стават - нито да я ебеш, нито да я обичаш.

Дааааааааааа! Ето това е.
Имала съм подобни взаимоотношения и мога да кажа, че поне на мен ми носеше невероятно спокойствие.

vamp
04-21-2008, 15:39
Що не си намериш някоя фенка на 17-19 години??? А ще ходиш да проваляш живота на 14г. момиче....Много си зле честно.Ако с такъф акъл си действал и с приятелката ти нищо чудно че те е зарязала..... :? :?

Приятелката ми я обичах с цялото си сърце и още я обичам,толкова я обичам,че не искам насила да я карам да се върне при мен.АлаБалаПортокала знае,споделял съм му.За тая 14 годишната курветина не ми пука,не ми пука за нищо и никой,защото за тези за които ми е пукало ме зарязаха,като почнеш от семейството минеш през приятелите та стигнеш до моята любима.Всеки е бил егоист спрямо мен,аз съм бил тъпак,защото позволих на моето момиче да си замине,поне знам,че съм я обичал истински.И сега тия които ме съдите,вие едва ли някога сте обичали някого с цялото си сърце и едва ли всички са ви отписали от живота си,защото сте само пречка и не им се рискува с вас.
И аз сега какво?Да поема чуждото нещастие,да се хвърля от покрива или ей така да си живея и да страдам всеки ден.Не мисля да се самосъжалявам повече,почва се лудия купон вече,ще си живея за мига,няма да се съобразявам с никой и неговите чувства повече,пък ако намера някоя която да заслужава повече,ще си помисля :)

slun4ice_90
04-21-2008, 15:39
Кой те кара?Интересен въпрос и аз това се питам? :? :-o

vamp
04-21-2008, 15:44
Кой те кара?Интересен въпрос и аз това се питам? :? :-o

Самотата,едва ли някой знае какво е всички да те мразят или на никой да не му пука за теб...

MartyParty
04-21-2008, 15:53
Кой те кара?Интересен въпрос и аз това се питам? :? :-o

Самотата,едва ли някой знае какво е всички да те мразят или на никой да не му пука за теб...
Да бе...Това редовно извинение 100 пъти сме го чували.Самотата,та самотата...ех тая самота...Сега може да ти е трудно,обаче това не ти дава право да преебаваш "фенките".Номера не е да си го изкараш на тях.Те може да са курви,ама като си бил на 14 и ти си "обичал" по 10 момичета наведнъж.Решението естествено си е твое,но аз лично смятам,че има начин да го преудолееш и сам със себеси.На 19 вече трябва да си открил,че с лъжи само се затъва по-дълбоко.В случая ти лъжеш и себеси и 14 годишната.

bungle
04-21-2008, 15:59
Кой те кара?Интересен въпрос и аз това се питам? :? :-o

Самотата,едва ли някой знае какво е всички да те мразят или на никой да не му пука за теб...

Егоист.
:o
И путьо.
:?

BWald0rf
04-21-2008, 16:02
Кой те кара?Интересен въпрос и аз това се питам? :? :-o

Самотата,едва ли някой знае какво е всички да те мразят или на никой да не му пука за теб...

Егоист.
:o
И путьо.
:?

Съгласна!! .. И кфо сега като е малка и не разбира дай да я лъжем нали ?? .. Може да не е мн напред в нещата и т.н. обаче ти не си НИКОЙ за да отнемаш мечтите на момичето .. Ае пфф .. Тфа са комплекси - ''колкото да не съм сам'' !! Все пак не си малко момче дет има нужда да се фука,че си има гадже .. оф осъзнай се малко !! Такива дет мн ходат с момиченцата и само ги използват накрая винаги си намират майстора да знаеш ;) Всичко се връща

vamp
04-21-2008, 16:09
Момичетата тук искате да ме линчувате и си мислите,че съм просто смотаняк :) Тая 14 годишната просто е нейния ред иначе съм лъгал и по-големи от мен,сега лъжа и една на моята,винаги лъжа повече от 1,то е защото не ми се занимава и не ми се товари повече с момичета.Честно да си кажа,не търпя вече лиготиите и използвачеството от почти всички красиви момичета,а всички знаем,че само грозните са свестни.За съжаление е така.Иначе да,ПУТЪО съм,защото си обичах моето момиче и се лъжех,че като съм прекалено добър и честен ще бъда щастлив с нея.А накрая се оказа друго.Признавам си,сгреших,че си избрах да бъда свестен за нея,сега съм задник и съм горд с това!
Благодарности на АлаБалаПортокала!

Pliok0019
04-21-2008, 16:19
Момичетата тук искате да ме линчувате и си мислите,че съм просто смотаняк :) Тая 14 годишната просто е нейния ред иначе съм лъгал и по-големи от мен,сега лъжа и една на моята,винаги лъжа повече от 1,то е защото не ми се занимава и не ми се товари повече с момичета.Честно да си кажа,не търпя вече лиготиите и използвачеството от почти всички красиви момичета,а всички знаем,че само грозните са свестни.За съжаление е така.Иначе да,ПУТЪО съм,защото си обичах моето момиче и се лъжех,че като съм прекалено добър и честен ще бъда щастлив с нея.А накрая се оказа друго.Признавам си,сгреших,че си избрах да бъда свестен за нея,сега съм задник и съм горд с това!
Благодарности на АлаБалаПортокала!
Приемам всичко само дето...недей да ги лъжеш. Хващай ги, без уговорки и обещания. Така ще е по-лесно за теб и за тях накрая.

vamp
04-21-2008, 16:46
Момичетата тук искате да ме линчувате и си мислите,че съм просто смотаняк :) Тая 14 годишната просто е нейния ред иначе съм лъгал и по-големи от мен,сега лъжа и една на моята,винаги лъжа повече от 1,то е защото не ми се занимава и не ми се товари повече с момичета.Честно да си кажа,не търпя вече лиготиите и използвачеството от почти всички красиви момичета,а всички знаем,че само грозните са свестни.За съжаление е така.Иначе да,ПУТЪО съм,защото си обичах моето момиче и се лъжех,че като съм прекалено добър и честен ще бъда щастлив с нея.А накрая се оказа друго.Признавам си,сгреших,че си избрах да бъда свестен за нея,сега съм задник и съм горд с това!
Благодарности на АлаБалаПортокала!
Приемам всичко само дето...недей да ги лъжеш. Хващай ги, без уговорки и обещания. Така ще е по-лесно за теб и за тях накрая.

коя кат си го направи,ако е свестна няма да я правя на нищо и да обещавам тва и онова :)

bibo
04-21-2008, 16:52
Лично моето мнение е че си един разглезен лигльо :D

MiMcHeToOo
04-21-2008, 16:53
След любовта идва разочарованието,2 месеца от както сме разделени вече,аз съм готино момче,но самотата ме побърква.Знам как да сваля красиви момичета,имам си фенки,чудя се защо съм сам.Да,защото тя ме обича,но не е с мен,защото е момиче и не знае какво иска.Сега аз какво ще направя?Ми хващам си една от фенките,една пикла на 14,колкото да имам момиче до себе си и някоя с която да си губя времето,като намеря нещо по-добро веднага сменям.Защо така?Ми защото бях верен месеци наред на приятелката си,остави ме,не се сдобрихме,сега още сме разделени а самотата ме побърква.Сега аз ще престана да чувствам и просто ще използвам,нямам угризения от това,просто повече не искам да мисля за нея,крайно време е да обърна следващата страница,не искам да го правя,обаче се налага!Обаче ми е смешно,че сега ще взема пикла на 14,при положение,че съм на 19...


Ами да смешно е!!! И не само заради това, че тя е на 14, а ти на 19 (годините рядко имат значение)... смешно е за това, че си с нея само, за да не си сам... Ей това не мога да разбера... нали уж я обичаш??? Как я обичаш??? Като тръгваш с първата, която ти се хварля на врата ли? Еми ако е така да ти имам обичането.... :-s :smt021 :smt078

Мда, срам е, че си на 19 и ще си хванеш някоя само, за да не си сам...

sladkъ_mackъ
04-21-2008, 17:50
Da ti imam tupata logika :o a misli6 li za tova momi4e be 4e i neq taka naranqva6 ot tova da narani6 nqkogo po-dobre li 6e ti stane :shock: mali za6to ne q poznavam taq da i kaja kakvo misli6 za neq i kak q nari4a6 picla.. a na neq sig i drunka6 kolko bezkraino q "obi4a6" pisnalo mi e ot licemeri kato ne q obi4a6 ostavi q taka e ni6to rabota..
:x

eLeinS
04-21-2008, 18:06
И ето как..свестните момчета провалят себе си..и провалят малки и глупави момичета (в случая 14-годишната пикла) Наистина..сигурно си я обичал,но не ранявай невинни хора за това..всяко чудо за три дни..рано или късно ще ти премине..а и защо да не си сам?Понякога самотата е най-хубавото нещо в света..разполагаш със себе си..да,няма кой да милваш и обичаш..нооо дай си малко почивка..и тогава просто започни нова връзка..Незнам,просто не прецаквай себе си и други хора.. :)

fuck_me_pls
04-21-2008, 18:14
След любовта идва разочарованието,2 месеца от както сме разделени вече,аз съм готино момче,но самотата ме побърква.Знам как да сваля красиви момичета,имам си фенки,чудя се защо съм сам.Да,защото тя ме обича,но не е с мен,защото е момиче и не знае какво иска.Сега аз какво ще направя?Ми хващам си една от фенките,една пикла на 14,колкото да имам момиче до себе си и някоя с която да си губя времето,като намеря нещо по-добро веднага сменям.Защо така?Ми защото бях верен месеци наред на приятелката си,остави ме,не се сдобрихме,сега още сме разделени а самотата ме побърква.Сега аз ще престана да чувствам и просто ще използвам,нямам угризения от това,просто повече не искам да мисля за нея,крайно време е да обърна следващата страница,не искам да го правя,обаче се налага!Обаче ми е смешно,че сега ще взема пикла на 14,при положение,че съм на 19...

Винаги са ме дразнели такива хора като теб от типа "хващам си някой/я за да не съм сам/а"...въобще не ви пука за другите,защото си мислите че всичко е игра ама понякога нещата стават по-сложни...Бил съм с такова момиче,при което накрая се оказа че е с мен само за да не е сама...Повярвай ми такива врузки 95% свършват много много кофти и за двамата.. :?

+1 :)

adizitk1
04-21-2008, 18:21
Винаги са ме дразнели такива хора като теб от типа "хващам си някой/я за да не съм сам/а"...въобще не ви пука за другите,защото си мислите че всичко е игра ама понякога нещата стават по-сложни...Бил съм с такова момиче,при което накрая се оказа че е с мен само за да не е сама...Повярвай ми такива врузки 95% свършват много много кофти и за двамата.. :?
+1
+още 1

MartyParty
04-21-2008, 18:37
Лично моето мнение е че си един разглезен лигльо :D
Можеби,но наистина не можем да знаем какво чувства в момента и какво точно му се е случило.Иначе съм съгласна.
Момичетата те упрекват,защото поведението ти не прилича на 19 годишен.Момчетата от моя клас се правят на големите ебачи(на 14),защото уж имали големи любовни разочарования.Предполага се,че ти като по-голям си мислиш за много по сериозни неща.Вземи се в ръце малко.

VinDiesel
04-21-2008, 20:43
за 19 годишен доста детски мислиш.Вярно е че тя те е отрязъла и те е озлобила но се контролирай и си избии тия смешни глупости да си с момиче колкото да не си сам

alex_devv
04-21-2008, 20:47
прай си кефа и тва е

Mc_to
04-21-2008, 20:57
ami bate tova koeto izr1si za "fenkite" :lol: :lol: :lol: me kara da se smea se 1 na temata mi men me zab1rsa edno momi4e taka kolko da ne e sama stra6no mn se vlubih i kvo posle revah :shock: :shock: :shock: zatova nedei naranqva a si nameri ne6to koeto 6te si sigoren 4e ne e taka slet sqka vr1ska idva druga koqto e po qka :-D

partychild
04-22-2008, 06:02
Винаги са ме дразнели такива хора като теб от типа "хващам си някой/я за да не съм сам/а"...въобще не ви пука за другите,защото си мислите че всичко е игра ама понякога нещата стават по-сложни...Бил съм с такова момиче,при което накрая се оказа че е с мен само за да не е сама...Повярвай ми такива врузки 95% свършват много много кофти и за двамата..

-1 . В този живот човек трябва да бъде егоист и да не му пука мн мн за другите ако ще да са "невинни" 14 год момиченца. Мисли първо за гъза си, после за гъзовете на хората.

Ако всички мислеха като теб щях да се гръмне,честно... :P ;-)
spored men 6te si o6te po kofti ..otkolkoto si sega... :?

IdiOtKa
04-22-2008, 06:57
След любовта идва разочарованието,2 месеца от както сме разделени вече,аз съм готино момче,но самотата ме побърква.Знам как да сваля красиви момичета,имам си фенки,чудя се защо съм сам.Да,защото тя ме обича,но не е с мен,защото е момиче и не знае какво иска.Сега аз какво ще направя?Ми хващам си една от фенките,една пикла на 14,колкото да имам момиче до себе си и някоя с която да си губя времето,като намеря нещо по-добро веднага сменям.Защо така?Ми защото бях верен месеци наред на приятелката си,остави ме,не се сдобрихме,сега още сме разделени а самотата ме побърква.Сега аз ще престана да чувствам и просто ще използвам,нямам угризения от това,просто повече не искам да мисля за нея,крайно време е да обърна следващата страница,не искам да го правя,обаче се налага!Обаче ми е смешно,че сега ще взема пикла на 14,при положение,че съм на 19...
ае чоек ...намери си някое момиче на 17-18-19 ... ..е разбира се ако искаш само да спиш с нея ...тва не е проблем шото те са не особено умни ... и за да се похвалят прет приятелките си са готови на мноо неща .... ае ти си решаваш чоек ...ама по хуаво си хвани някое момиче на твоята възраст ..

jjjjjj6363
04-22-2008, 07:18
Винаги са ме дразнели такива хора като теб от типа "хващам си някой/я за да не съм сам/а"...въобще не ви пука за другите,защото си мислите че всичко е игра ама понякога нещата стават по-сложни...Бил съм с такова момиче,при което накрая се оказа че е с мен само за да не е сама...Повярвай ми такива врузки 95% свършват много много кофти и за двамата..

-1 . В този живот човек трябва да бъде егоист и да не му пука мн мн за другите ако ще да са "невинни" 14 год момиченца. Мисли първо за гъза си, после за гъзовете на хората.

Ако всички мислеха като теб щях да се гръмне,честно... :P

taka e i az sum saglasen sus bibo +1

SINDEL
04-22-2008, 07:26
Аз пък за разлика от сигурно пове4ето моми4ета (не из4етох вси4ки мнения), ще ти кажа да, хвани си. Не стой сам, самотата убива, колкото и да е клиширано.
Хвани си някоя мацка, излизайте, радвайте се, 4укай я ако толкова искаш, но просто недей да я лъжеш, 4е си с нея, защото я оби4аш, ако не е така. Нека знае, 4е поне на този етап търсиш нещо неангажиращо с единствената цел да се забавлявате. У4удващо е колко моми4ета също искат такива връзки.
Но! Ако от нейна страна се появят някакви 4увства, на които не би могъл да отговориш - остави я, недей да й разбиваш сърцето като я въртиш и лъжеш, ако не можеш да я оби4аш.
От друга страна пък... Ами вси4ко се слу4ва. Като нищо да се полу4и сериозно по-нататък с някоя девойка.

Niakoitam
04-22-2008, 08:03
vamp,не се излагай.Сега просто си наранен.Не се поддавай на чувствата и на емоциите.Знам че може сега да ти е гадно и да се чувстваш доста самотен,но това е,защото досега си бил щастлив.Повярвай ми,знам какво означава да си самотен,но колкото повече време минава и забравяш се свиква все повече и повече.Не се поддавай на емоциите,покажи твърдост и не им позволявай да те превърнат за пред хората в безчувсвен,тъп,ебач,който се гаври с чувствата на момичетата и не му пука за тях,а всъщност вътрешно да знаеш че си много наренен и затова го правиш.Помисли за това момиче и за всички,които ще нараниш.Може те да вярват в любовта и по този начин ти да ги накараш да се озлобят и да се държат по същият начин.Представи си какво може да правят с момчетатата след теб.А я си представи че твоето момиче просто някога е наранено от такъв какъвто мислиш да станеш.Ако всички започнат да разсъждават така този свят ще се напълни само с курви и курвари,на които не им пука за нищо и за никои.По готин ли ще е тогава според теб.Колкото и "голям пич"да е някои,винаги си намира майстора.Говоря и за момичета и за момчета.Курвите къде попадат обикновенно.Женени за разни лоши момчета,които ги бият по 6 пъти на ден и ги псуват като животни.Е,доста често и живота на курварите не отива добре.Така че замисли се и се стегни.Ти може би си едно печено момче,което е страшно обидено и наранено от живота и хората около него.Прояви характер и не се предавай на емоциите толковая лесно.Ако искаш послушай мен,за който Alablaportokala каза че нищо не съм разбрал от живота,ако искаш го послушай него.Твой проблем,твой избор.От сега ти казвам обаче че послушаш ли го,някога ще съжаляваш.Очаквам пряко включване от него може би. :) Не позволявай на чувствата и емоциите да те превърнат още на 19 години в един всичко мразещ чичко,които само гледа да зариби нещо за да не е сам и гледа да наебе всичко,което му попадне.

led_i_ogyn
04-22-2008, 08:14
Ми разкарвай се с приятели да не ти е самотно...Тфа с момичето е тъпо, ще нараниш и нейните чувства...ще я накараш да се почувства така както ти се чувстваш сега!!!!!!!!!!!!!!!!!

slun4ice_90
04-22-2008, 08:14
След любовта идва разочарованието,2 месеца от както сме разделени вече,аз съм готино момче,но самотата ме побърква.Знам как да сваля красиви момичета,имам си фенки,чудя се защо съм сам.Да,защото тя ме обича,но не е с мен,защото е момиче и не знае какво иска.Сега аз какво ще направя?Ми хващам си една от фенките,една пикла на 14,колкото да имам момиче до себе си и някоя с която да си губя времето,като намеря нещо по-добро веднага сменям.Защо така?Ми защото бях верен месеци наред на приятелката си,остави ме,не се сдобрихме,сега още сме разделени а самотата ме побърква.Сега аз ще престана да чувствам и просто ще използвам,нямам угризения от това,просто повече не искам да мисля за нея,крайно време е да обърна следващата страница,не искам да го правя,обаче се налага!Обаче ми е смешно,че сега ще взема пикла на 14,при положение,че съм на 19...


Ами да смешно е!!! И не само заради това, че тя е на 14, а ти на 19 (годините рядко имат значение)... смешно е за това, че си с нея само, за да не си сам... Ей това не мога да разбера... нали уж я обичаш??? Как я обичаш??? Като тръгваш с първата, която ти се хварля на врата ли? Еми ако е така да ти имам обичането.... :-s :smt021 :smt078

Мда, срам е, че си на 19 и ще си хванеш някоя само, за да не си сам... =D>

slun4ice_90
04-22-2008, 08:16
Егоизма и страха са два човешки инстинкта за самосъхранение. Не вярвам да ни пречат, камо ли да ни погубят.Пречат и то много.. :?

anonymous485803
04-22-2008, 08:52
Ау Вамп, я да видим сега кои „циври пред хлапетата” и е „голям мъжкар”.
Иска ми се да взема отношение по темата, колкото и да ти е неприятно, ще изкажа и моето мнение. Първо искам да ти кажа, че те разбирам добре, защото често съм бил в подобни ситуации. Обаче от собствен опит, както и от наблюдения към други приятели мога да ти кажа, че да се хванеш с някои колкото „да не си сам и да не е без ич”, си е чиста проба помярска работа, извинявай, че ти го казвам, но така смятам. Мой приятел се разведе и след това скоро пак се ожени, за една доста смотана жена /то и той не е по-малко смотан/, само за да докаже, че може да го направи и да не е сам. И сега проблеми, пак ще се развежда. Тъпо нали? И аз бъдейки отхвърлен като
по-малък, налитах на всяка срещната, обаче не е същото, винаги го има елемента на сравнението с обекта на висшата любов и накрая някак си просто не се получава. Пък има и друг момент. Може да попаднеш на нова, която да е още по яка от старата, ама ако и тя те отхвърли, отчаянието ще е на квадрат, повярвай ми. Знаеш ли, докато бях в САЩ, чух една много готина поговорка: „You can really appreciate the things which you don’t have or the things you have lost.” Така е устроена човешката психика. Забранения плод е винаги най-сладък.
Абе я не се излагай с тия 14 годишни пикли. Преди няколко години в бакълавърската имах дисциплина „Семейно право”. Сещам се, че ако правиш секс с момиче на 14 години, дори да е по нейно желание, носиш наказателна отговорност. Това е дете. Защо се буташ между шамарите? Какво можеш да си говориш с момиче на 14, при положение, че ти вече си почти на 20? Сега се сещам и за друг случай. Мой приятел се запозна с едно много хубаво момиче. Той така да се каже, лапна въдицата. Тя е доста развита и изглежда по-голяма от на колкото е всъщност. Лъжеше го, че е на 17. Завела го у тях, пуснали си филм и почнали да правят секс. Лошо нема. Тя му казала, да бъде груб, да я пляска, защото така й харесвало. Като свършили работата му показала личната си карта и се оказало, че мацката е на почти 15 т.е. ненавършени. Казала му, преди малко ме изнасили и можеш да се понесеш последствията. Я виж имам и белези. И от там, айде сега да ми дадеш 50 лв., че съм си харесала едни парцалки, айде след няколко дни 100 лв., че да не те обадя в полицията какво направи и така почнала да го изнудва. Човекът се беше видял в чудо. Накрая се свързахме с баща й. Поканихме го в квартално кафе и му обяснихме, какво е станало. Първоначално като разбра, че моя приятел е чукал дъщеря му го хвана за ревера и го опря на стената. След това се успокои и ние го убедихме, че всичко е станало с настояването на дъщеря му. Накрая ни каза, „момчета ще взема мерки”, и така изнудването престана. Вамп, може и да ме мразиш, но подобно нещо не ти пожелавам да ти се случва.
Толкова ли нямаш някой 16+ годишни охажорки. Спомням си от Семейното право, че поне ако момичето е 16+ и се установи, че сексът е бил по нейно желание, може не носиш наказателна отговорност. Ориентирай се към по-големи момичета, нали си мъжкар, щом провокираш интерес у 14 годишните какво ти пречи и да провокираш такъв у малко по-големите?
Я си представи, тая мацка по която толкова много страдаш по нея /абе я пусни некоя снимка да я видиме най-накрая/, да бъде с тебе, да се обичате, да те е омагьосала с любовта си и в един момент да ти каже: „Ми то с теб беше само моментно увлечение, имам си една голяма любов, която е още отпреди да те познавам и сега се връщам при него. С теб бях само за да не съм сама. Пожелавам ти късмет в живота!” Ще ти е приятно ли? Не предполагам. Тогава недей и ти да постъпваш така с други хора. Не рубувай на нискоманталитетния принцип „Куцо, кьораво, сакато …” и се знае по нататък.
Аз смятам, че е по-добре човек да си стои сам, отколкото да се обвърже с някои които е неподходящ и колкото да не е без хич. Ми то ще са скандали, опърничество и т.н. Такива връзки са обречени на провал още в началото.
Аз от доста време съм сам и не, че ми е много комфортно, но когато чувствам, че след като съм опознал някои няма да се разбера с него не почвам връзка изобщо. Е жив съм, все още. Уча си, ходя си където ми е кеф, скоро почвам нова що-годе добре платена работа, и съм си щастлив. Не, че нямам охажорки, напротив. Имам една доста напориста, но я познавам от половин година и чувствам как ще се разбереме само в леглото. Имаме доста различни интереси, примерно тя слуша чалга, аз електронна музика, тя обича морето, аз планината, доста различни хора сме. Просто няма да се получи. Не върви да я изчукам и после да й, кажа, абе аз от тебе само това исках, нищо друго. Просто не мога да го направя, а имам възможност. Не искам да постъпвам кофти с хората, защото съм се убедил, че след като го направя може да се върне и на мен след време, ефектът на бумеранга.
И пак ще ти кажа това което ти казах и в предишната тема. Остави ги тия жени поне за малко. Няма да се свършат. До колкото разбирам тази година завършваш, от малък град си. Ами напъни се малко, залегни над учебниците, малко време остава, стани студент. За София мога да кажа, че прага за някои университети е много нисък. Вече не е като преди. Които иска може да стане студент. Ела в голям град. Ще се запознаеш с нови, някои от които интересни хора. Ще излизаш наляво, надясно, ще се озовеш в друга среда. Аз доскоро бях на пазара на труда и ми направи впечатление, че повечето фирми вече искат висше образование, няма значение какво за някои от тях, просто да има там, а английския на някои обяви не го и пишат, той вече е дефолтски. Просто смени средата. „Най-голямата ми любов не ме иска, дай да фана някоя, която да не е без хич.” Бе я се стегни. Опитай да откриеш позитивни качества, в други момичета около теб /нека да са поне на 16, моля те!/, пък може някоя от тях да е още по-стойностна отколкото голямата ти любов, и точно тя да успее, да оцени хубавите качества у теб, която онази голяма любов да не е забелязала. По-добър сюжет, отколкото да се хванеш с първата срещната, колкото да има там нещо за муане, нали.
Айде със здраве!

Liar
04-22-2008, 09:01
Напълно съм съгласна с Niakoitam.Всеки може да си играе с другите,ама не всеки иска да бъде нараняван,нали така...За какво трябва да си причиняваме такива неща един на друг,не знам...
И какво са виновни 14 годишните момичета че са незрели и не знаят какво искат?Всеки от нас е минал през този период.За тях просто не е дошло времето да узреят.Какво са виновни,че са малки :?
Vamp,и като направиш това,което си решил,ще се почувстваш ли по-добре?Ще те хареса ли повече онова момиче,ще се върне ли при теб?Ще спреш ли да я обичаш?
Никакъв смисъл не виждам от цялата тази работа...Има и други начини да се разсееш-клубове и т.н...
И какви са тези претенции-хем красива,хем свясна...За теб не знам(но като чета колко си използвал...и все пак да не избързвам),но малко са хората,които заслужават такива момичета.

сгреших,че си избрах да бъда свестен за нея,сега съм задник и съм горд с това!
Благодарности на АлаБалаПортокала!
Алабалапортокала май хич не си "поплюва" ....Как само промива мозъци :?

Pliok0019
04-22-2008, 09:01
Аз пък за разлика от сигурно пове4ето моми4ета (не из4етох вси4ки мнения), ще ти кажа да, хвани си. Не стой сам, самотата убива, колкото и да е клиширано.
Хвани си някоя мацка, излизайте, радвайте се, 4укай я ако толкова искаш, но просто недей да я лъжеш, 4е си с нея, защото я оби4аш, ако не е така. Нека знае, 4е поне на този етап търсиш нещо неангажиращо с единствената цел да се забавлявате. У4удващо е колко моми4ета също искат такива връзки.
Но! Ако от нейна страна се появят някакви 4увства, на които не би могъл да отговориш - остави я, недей да й разбиваш сърцето като я въртиш и лъжеш, ако не можеш да я оби4аш.
От друга страна пък... Ами вси4ко се слу4ва. Като нищо да се полу4и сериозно по-нататък с някоя девойка.
И аз съм момиче. Напълно съм съгласна с мнението ти. Мисля, че в предишните си постове по темата написах нещо подобно.

w0sh
04-22-2008, 09:07
Азплаузи, че успяваш с това мислене да свалиш момичета 5 години по-малки от тебе.

Niakoitam
04-22-2008, 09:27
[quote="Liar"]Алабалапортокала май хич не си "поплюва" ....Как само промива мозъци :?[/quotе]

Ееее явно има хора,които не се поддават на промиването му за щастие. :grin:

04-22-2008, 10:11
Винаги са ме дразнели такива хора като теб от типа "хващам си някой/я за да не съм сам/а"...въобще не ви пука за другите,защото си мислите че всичко е игра ама понякога нещата стават по-сложни...Бил съм с такова момиче,при което накрая се оказа че е с мен само за да не е сама...Повярвай ми такива врузки 95% свършват много много кофти и за двамата..-1 . В този живот човек трябва да бъде егоист и да не му пука мн мн за другите ако ще да са "невинни" 14 год момиченца. Мисли първо за гъза си, после за гъзовете на хората.не е това начина. можеш да се погрижиш за себе си без да мачкаш околните. друг е въпроса, че не е за всеки.

Wrathchild
04-22-2008, 10:41
С бившата ти сте се разбирали много добре. Тя - тъпа кифла, която не знае какво иска. Ти - путьо, дето само знае да се жалва колко бил наранен от нея.
Ми хвани си някоя такава, само за секса бе. Или очакваш от тук някой да ти доведе?

vamp
04-22-2008, 14:20
С бившата ти сте се разбирали много добре. Тя - тъпа кифла, която не знае какво иска. Ти - путьо, дето само знае да се жалва колко бил наранен от нея.
Ми хвани си някоя такава, само за секса бе. Или очакваш от тук някой да ти доведе?

Значи бившата ми не беше тъпа кифла и аз пред нея не съм бил путъо да говоря както тук...Пред нея бях свестен пич,ама че тя не знае какво иска си прав!Кат да е...Тая темичка си я пуснах ей така да си мисля на глас какво да правя,щот не ме кефи ролята на депресиран путъо и точно за това си мисля да си хвана някоя,кват ще да е,ей така за спорта.Тая 14 годишната я споменах щот е пичка и ми е в кърпа вързана ама вярно може да имам проблеми със закона :) Сега една на 17 почти съм свалил и се оглеждам за още.Момичета му е майката,няма какво да си седя унас и да чакам да се сдобря с моята,не винаги когато хората се обичат са заедно.Абе всъщност едва ли някой може да разбере как се чувствам,защото наистина се обичахме с нея...Така че псувайте ме и се кефете :) Аз поне съм обичал и съм бил обичан :)

Alabalaportokala
04-22-2008, 15:09
Радвам се. Някойтам. Ще ти бъда благодарен ако не изопачаваш думите ми и не говориш глупости по мой адрес. Второ, аз същото му го казах много преди тебе. Да не се поддава на емоциите и чувствата. Толкова ли си тъп не мога разбера че бързаш напишеш нещо за някого без да знаеш каква теза е изказал преди това ? Ти ме повтаряш. Постарай се другия път повече... Иначе благодаря за рекламата и вниманието на всички. А че вие сте егоисти в реалния живот и се правите на ангели хранители във форума отделен въпрос. Брей много примерни станахте. Чак да ви се неначуди човек. Взеха изведнъж да мислят за другите хора. Потресен съм от вас, как може да сте такива лицемери и да залъгвате човека. Сякаш вие не поставяте на първо място собственото си щастие. Жалки сте, защото нямате доблест да кажете истината във форум. Еваллата на вамп, признава си всичко, казва си истината. Шапка му свалям. Колкото и да го обиждате и вините правейки се на света вода ненапита файда няма. Ясни сте ми всички до 1. Скрийте се...

Niakoitam
04-22-2008, 16:41
Радвам се. Някойтам. Ще ти бъда благодарен ако не изопачаваш думите ми и не говориш глупости по мой адрес. Второ, аз същото му го казах много преди тебе. Да не се поддава на емоциите и чувствата. Толкова ли си тъп не мога разбера че бързаш напишеш нещо за някого без да знаеш каква теза е изказал преди това ? Ти ме повтаряш. Постарай се другия път повече...

Добре де,каза че в тоя форум е пълно с шматки и не знам си какви още,не си спомням..Аз това как да го разбирам и...не ти не го посъветва като мен да не се поддава на чувствата и емоциите,точно обратното,ти му каза да се поддаде и да си мисли за собствения гъз само.

П.П.За другите незнам,но аз мога да ти кажа че не си мисля само за собсвеният гъз.Това доста често ми прави проблеми,но за сега съм силен и се опитвам да мина по по-трудният път.Сега сигурно ще получа някаква ирония,но знаеш ли колко ми пука.

kato` limonche
04-22-2008, 16:58
Що не си намериш някоя фенка на 17-19 години??? А ще ходиш да проваляш живота на 14г. момиче....Много си зле честно.Ако с такъф акъл си действал и с приятелката ти нищо чудно че те е зарязала..... :? :?

Приятелката ми я обичах с цялото си сърце и още я обичам,толкова я обичам,че не искам насила да я карам да се върне при мен.АлаБалаПортокала знае,споделял съм му.За тая 14 годишната курветина не ми пука,не ми пука за нищо и никой,защото за тези за които ми е пукало ме зарязаха,като почнеш от семейството минеш през приятелите та стигнеш до моята любима.Всеки е бил егоист спрямо мен,аз съм бил тъпак,защото позволих на моето момиче да си замине,поне знам,че съм я обичал истински.И сега тия които ме съдите,вие едва ли някога сте обичали някого с цялото си сърце и едва ли всички са ви отписали от живота си,защото сте само пречка и не им се рискува с вас.
И аз сега какво?Да поема чуждото нещастие,да се хвърля от покрива или ей така да си живея и да страдам всеки ден.Не мисля да се самосъжалявам повече,почва се лудия купон вече,ще си живея за мига,няма да се съобразявам с никой и неговите чувства повече,пък ако намера някоя която да заслужава повече,ще си помисля :)


А така! :P Аз реших да направя обратното - след като скъсахме с гаджето ми, реших да си почина от всякакви връзки / бяха ми дошли в повече/ и съвсем се вглъбих в самотата. Още ми е криво за него, а скъсахме преди много, много време. И най-лошото е, че изпитвам носталгия по отминало време и същевременно самосъжаляние/това пък най го мразя/. Започни отначало! Всичко започва когато загубиш всичко. Май Едит Пиаф го беше казала :oops: .

kato` limonche
04-22-2008, 17:02
Радвам се. Някойтам. Ще ти бъда благодарен ако не изопачаваш думите ми и не говориш глупости по мой адрес. Второ, аз същото му го казах много преди тебе. Да не се поддава на емоциите и чувствата. Толкова ли си тъп не мога разбера че бързаш напишеш нещо за някого без да знаеш каква теза е изказал преди това ? Ти ме повтаряш. Постарай се другия път повече...

Добре де,каза че в тоя форум е пълно с шматки и не знам си какви още,не си спомням..Аз това как да го разбирам и...не ти не го посъветва като мен да не се поддава на чувствата и емоциите,точно обратното,ти му каза да се поддаде и да си мисли за собствения гъз само.

П.П.За другите незнам,но аз мога да ти кажа че не си мисля само за собсвеният гъз.Това доста често ми прави проблеми,но за сега съм силен и се опитвам да мина по по-трудният път.Сега сигурно ще получа някаква ирония,но знаеш ли колко ми пука.

И какво като си я повторил, айде - бой :-P . Пък за иронията - и други се опитват да бъдат силни и да минават по трудния път и на тях често гледат с ирония, но и те и ти правите каквото смятате, че трябва, пък то нека става каквото ще!

Alabalaportokala
04-22-2008, 17:18
Добре де,каза че в тоя форум е пълно с шматки и не знам си какви още,не си спомням

Аз казах и това си е така.


.Аз това как да го разбирам и...не ти не го посъветва като мен да не се поддава на чувствата и емоциите,точно обратното,ти му каза да се поддаде и да си мисли за собствения гъз само.

Нима да бъдеш егоист означава да се поддадеш на емоциите ? От кога ? Интересна логика. Обясни моля...


П.П.За другите незнам,но аз мога да ти кажа че не си мисля само за собсвеният гъз.Това доста често ми прави проблеми,но за сега съм силен и се опитвам да мина по по-трудният път.Сега сигурно ще получа някаква ирония,но знаеш ли колко ми пука.

Ти го каза. Прави ти проблеми. Не се прави тогава на добрия самарянин при положение че не си. Излишно е.

Anarion
04-22-2008, 18:14
Щом се размотаваш с разни момичета само за да си запълваш времето, кое те кара да мислиш, че някога си бил истински влюбен?

Alabalaportokala
04-22-2008, 18:22
...

kaprizzna_
04-22-2008, 18:26
... Ей Готин :) ела вземи мен :P 100% няма си сам и щи е супер забавно : :-D :P :P :) съгласен? : :P :)

vamp
04-22-2008, 19:13
АлаБалаПортокала лицемерите са навсякъде,виж само как си мислят,че съм боклук и т.н.,без дори да ме познават,само и защото тук аз съм честен и си казвам всичко без да ми пука,правя го с едничката цел да не се товаря с проблемите които ме мъчат и защото не мога и не искам да говоря с хора които ме познават,за да не им падна в очите.За пред хората винаги трябва да държиш гарда,свалиш ли го ставаш за присмех.

babity
04-22-2008, 19:24
Пич, моите уважения и най - добри пожелания, но ако си мислиш, че т'ва дето си си го представял, пишейки първият си пост ще стане значи си голям... Ентусиаст! Колкото и да ти е криво, да се чустваш преебан и да си решил да разбиваш сърца и бла бла бла... Еми ще ти се случи веднъж, втори път, н-ти път и тогава някоя друга ще ти влезе под кожицата... до следващят път когато те зарежат и пак решиш да си голям разбивач на сърца и използвач.. колелото се върти, мой!

Alabalaportokala
04-22-2008, 19:29
... Ей Готин :) ела вземи мен :P 100% няма си сам и щи е супер забавно : :-D :P :P :) съгласен? : :P :)

Не не съм съгласен. Не съм закъсал за момичета и секс че да се занимавам с виртуални и то в тийнпроблем.нет :D 8-)

@Вамп просто не им обръщай внимание. 1/2 са злетаци, а другата 1/2 ако не са, са слепци... Просто се забавлявай с тъпите тийнове.

Специален поздрав за всички :

Queen - Show must go on :grin:

Давайте напред. Hate me :grin:

babity
04-22-2008, 19:31
Просто се забавлявай с тъпите тийнове.


Хубуу, че си най - острия "тийн"! :? :P

Alabalaportokala
04-22-2008, 19:43
Просто се забавлявай с тъпите тийнове.


Хубуу, че си най - острия "тийн"! :? :P

Разбира се !

Felis_Dirus
04-22-2008, 21:29
Просто се забавлявай с тъпите тийнове.


Хубуу, че си най - острия "тийн"! :? :P

Прав е. Повечето са адски тъпи. :)

Niakoitam
04-23-2008, 08:24
.Аз това как да го разбирам и...не ти не го посъветва като мен да не се поддава на чувствата и емоциите,точно обратното,ти му каза да се поддаде и да си мисли за собствения гъз само.

Нима да бъдеш егоист означава да се поддадеш на емоциите ? От кога ? Интересна логика. Обясни моля...

Щом започна да ми говориш културно вече и аз започвам.Ще ти обясня логиката,защото явно говорим на различни езици.Ще я обясня и на vamp,в случай че не ме е разбрал.
Та значи логиката е следната:
Не си въобразявай нито ти,нито vamp че ще може да забрави момичето.Не,може да помисли или дори да си внуши че я е забравил,но няма да стане.Ако я е обичал толкова,колкото казва най-малкото ще трябва да мине бая време докато не я забарави.Не може просто да си кажеш"Стоп" и айде готово всичко е отминало.Не, ако не разбра аз не му казвам да не се поддава на тези чувства и емоции,защото това просто е невъзможно.Аз му казвам да не се поддава на тези чувства и емоции,които идват след това и могат да го направят егоист.Да го накарат на мине по лесният път,защото просто така е по лесно.Да си каже ебал съм им майката на всички хора.Не ми пука за никои,не ми пука за хората,не ми пука за момичетата,не ми пука,кои ще нараня.Кои ли пък се е замислил за мен та аз да мисля за него.Отвреме на време и в моята глава навлизат такива мисли като попадам на хора,които им пука само за собственият им гъз,но все още го отхвърлям,защото съм попадал на хора,които не ги притеснява че хората като теб ще ги нарекат лицемери и наивници.Им по мои адрес съм го чувал това и затова се крия.Евалата на тия хора,които го правят без да им пука от никой.Да, лицемер съм,доколкото да не кажа на хората,които са ми неприятни за да има спокоиствие и да не ги нараня.Радвам се че все още не съм избрал лесният път,този,които си избрал ти,а vamp е вече на път да го избере не и без твоя помощ.Радвай се.Много лесно се манипулират наранени хора.Имал съм възможности да прецаквам и да се вяъзползвам от хора за своя собсвен гъз,но не съм го правил и се радвам.


П.П.За другите незнам,но аз мога да ти кажа че не си мисля само за собсвеният гъз.Това доста често ми прави проблеми,но за сега съм силен и се опитвам да мина по по-трудният път.Сега сигурно ще получа някаква ирония,но знаеш ли колко ми пука.

Ти го каза. Прави ти проблеми. Не се прави тогава на добрия самарянин при положение че не си. Излишно е.[/quote]

А ти сам с това доказа че те е страх да минеш по трудният път и затова се стремиш към лесният.

И vamp го каза


АлаБалаПортокала лицемерите са навсякъде,виж само как си мислят,че съм боклук и т.н.,без дори да ме познават,само и защото тук аз съм честен и си казвам всичко без да ми пука,правя го с едничката цел да не се товаря с проблемите които ме мъчат и защото не мога и не искам да говоря с хора които ме познават,за да не им падна в очите.За пред хората винаги трябва да държиш гарда,свалиш ли го ставаш за присмех.

Погледни този текст,които съм уголемил и помисли над него ако искаш хубаво.

А на теб vamp,макар че може би ме смяташ за лицемер ще кажа само едно.Не прави на хората,това което не искаш да ти правят на теб.Колелото на живота си върти.Сега си отдолу,някога ще си отгоре,но все някога пак ще си отдолу.Не може вечно да си отгоре и може някога хората,които си прецакал за твоя собствен гъз преди това да ти потрябват.Прави каквото сметнеш за добре.Все пак живота си е твой и ти ще си носиш след време последствията от решението,което си взел.Това е,стига повече съм писал.Насила хубост не става.

П.П.Сега очаквам Alabaportokala пак да ми предложиш бръснача. :)

evelinka1122
04-23-2008, 09:06
всичко се връща... сега видя ли какво е да те отрязват и да те мотаят? зн ли кое е най-лошото? че не си си взел поука! :? :? :?

HePeAJIeH
04-23-2008, 09:25
И аз донякъде съм на този принцип.Просто след последната раздяла в която бложих всичките си чувства останах ужасно наранен и самотен.Няма смисъл от прекалено силни чувства.До автора-давай така баце....90 % от жените не заслужават и капка внимание :?

Alabalaportokala
04-23-2008, 17:51
Ако я е обичал толкова,колкото казва най-малкото ще трябва да мине бая време докато не я забарави.Не може просто да си кажеш"Стоп" и айде готово всичко е отминало

Това също му го казах доста преди тебе :) . Обаче има друга опция. Предполагам чувствата не могат да се превъзмогнат от рас. В момента тя му е слабост която може да подтисне и да не и обръща внимание


Аз му казвам да не се поддава на тези чувства и емоции,които идват след това и могат да го направят егоист

Т.Е. да не става злобар. Обаче знаеш ли ? Това е в природата на човек, да бъде егоист, да поставя на първо място себе си. Колкото и да го отричаш ти знаеш че много добре е така и дали се е влюбвал или не той пак си остава егоиста. Това се нарича себеуважение. Сещаш ли се. Грешна ти е логиката. Няма тука хора които да не са егоисти. Те няма да го признаят във форума защото е гот да изпъкваш като добрия ангел хранител който поставя гъзовете на хората пред собствения си. Да ама в истинския живот е съвсем различно.


Да го накарат на мине по лесният път,защото просто така е по лесно.Да си каже ебал съм им майката на всички хора.Не ми пука за никои,не ми пука за хората,не ми пука за момичетата,не ми пука,кои ще нараня

В 99% от случаите си е така и не си мисли че точно тоя златен 1% се намира в тийнпроблема.


Радвам се че все още не съм избрал лесният път,този,които си избрал ти,а vamp е вече на път да го избере не и без твоя помощ.Радвай се.Много лесно се манипулират наранени хора.Имал съм възможности да прецаквам и да се вяъзползвам от хора за своя собсвен гъз,но не съм го правил и се радвам.

Не знам колко си видял от живота, но по разсъжденията ти съдя че не е толкова. Е от личен опит ти казвам че в истинската джунгла ще ти е много трудно да бъдеш егоист и да си мислиш за гъза. Ще искаш да помагаш, но помогнеш ли се преебаваш ти. Звучи парадоксално но ще ти кажа защо. Защото ако не искаш да си прецакан и преебан трябва да бъдеш такъв. Сам ще стигнеш до тоя извод. Сега зад монитора е лесно да се правиш на добрия самарянин. Не мога да съдя за тебе, нито пък ти за мене, но съм сигурен че 1 ден ще ме разбереш. Но и живота ще ти го наложи. Сигурно си мислиш че като пиша в тоя форум нямам опит, но не е така...


А ти сам с това доказа че те е страх да минеш по трудният път и затова се стремиш към лесният.

Няма лесен път в тоя живот. За да говоря така съм минал и по двата пътя. Добрия - да помагаш. Това ми навлече само главоболия, докато когато си егоист, когато си малко по лош печелиш много повече хора на твоя страна

CfEtii
04-23-2008, 17:56
А мислиш ли,че тая,която замества твойта приятелка и е много кеф,че ти просто я използваш?Кеф ли ше ти стане ако разбереш,че приятелката ти се опитва да те замести с някой пиклъо на 14?Помисли и за другите,не само за себе си..

vamp
04-23-2008, 18:39
А мислиш ли,че тая,която замества твойта приятелка и е много кеф,че ти просто я използваш?Кеф ли ше ти стане ако разбереш,че приятелката ти се опитва да те замести с някой пиклъо на 14?Помисли и за другите,не само за себе си..

Майната им на всички които ме оставиха сам,всеки път търся вината в себе си,така беше и за приятелката ми,сега разбирам,че любовта,приятелството,всич ко това са простотии,просто тоя начин на живот,на добрия самарянин не ми понася...

Niakoitam
04-24-2008, 08:53
Аз гледам малко съм излишен вече в тая тема,но нищо да се доизкажа

Тая тема вече я обърнахме на добрият самарянин или не.
Прав си Alabalaportokala,аз не те познавам и ти не ме познаваш.Така че ако обичаш не се изказвай неподготвен и не повтаряй че несъм видял нищо от живота,защото незнаеш дали е така.Това че доста рядко се отпускам да си разкрия душата пред някои човек е друг въпрос.Така че ако обичаш не ми казвай какво съм преживял,защото не знаеш.


Няма лесен път в тоя живот. За да говоря така съм минал и по двата пътя. Добрия - да помагаш. Това ми навлече само главоболия, докато когато си егоист, когато си малко по лош печелиш много повече хора на твоя страна

Ти въртиш сучеш,въртиш сучеш и все на мойто дойдеш.
Първо ми разправя в ЕДНО И СЪЩО мнение че няма лесен път в тоя живот,а след това ми разправя че и двата ги е изживял и да помагаш било много по трудният път.А прочети какво си написал в този цитат по горе и си събери мислите.Не е ли същото,което аз казах за трудният и лесният път.Май да.Ще се усетиш ти.Просто като се съберат един оптимист и един песимист така става.За единият чашата е наполовина пълна,а за другия наполовина празна.Говорят за едно и също,а не могат да се разберат.

А на теб vamp ще кажа,прави каквото искаш.Явно вече си решил.Странно.В една друга тема ми се струваше че се колебаеш.Само знай едно.Един човек е такъв какъвто живота го моделира и за доста от нещата той сам си е виновен.И аз съм недоволен от много неща в живота ми но до някаква степен и сам съм си виновен.Доста често няма случайности.Както каза по-нагоре едно момиче,пропускаш важен знак от съдбата.Това не е случайно.Прави каквото искаш и смяташ за напред,но не ти пожелавам да ти се случи това,което изпускаш да забележиш и което може би за съжаление ще ти се случи ако продължаваш така.Ще си играеш с момичетата,ще си правиш кефа,но...един ден ще ти доскучае.Ще обърнеш страницата.Ще се влюбиш много яко,ще ти влезнат под кожата и един ден(дано не стане),ще чуеш благозвучното.Съжалявам пич,ама аз просто си играх с теб.Всичко беше само за купона.Изобщо не те обичам.Гот ще ти е нали?Ако продължаваш в тоя дух,в които си тръгнал и станеш повърхностен и не забелязваш знаците,които те преждупреждават един ден ще си по зле и от сега,защото всичко се връща помни ми думата.Следват предупреждения,предупрежд ния и след като не ги забелязваш следва това,за което си бил предупреждаван.Успех в живота все пак.

vamp
04-24-2008, 10:55
Аз гледам малко съм излишен вече в тая тема,но нищо да се доизкажа

Тая тема вече я обърнахме на добрият самарянин или не.
Прав си Alabalaportokala,аз не те познавам и ти не ме познаваш.Така че ако обичаш не се изказвай неподготвен и не повтаряй че несъм видял нищо от живота,защото незнаеш дали е така.Това че доста рядко се отпускам да си разкрия душата пред някои човек е друг въпрос.Така че ако обичаш не ми казвай какво съм преживял,защото не знаеш.


Няма лесен път в тоя живот. За да говоря така съм минал и по двата пътя. Добрия - да помагаш. Това ми навлече само главоболия, докато когато си егоист, когато си малко по лош печелиш много повече хора на твоя страна

Ти въртиш сучеш,въртиш сучеш и все на мойто дойдеш.
Първо ми разправя в ЕДНО И СЪЩО мнение че няма лесен път в тоя живот,а след това ми разправя че и двата ги е изживял и да помагаш било много по трудният път.А прочети какво си написал в този цитат по горе и си събери мислите.Не е ли същото,което аз казах за трудният и лесният път.Май да.Ще се усетиш ти.Просто като се съберат един оптимист и един песимист така става.За единият чашата е наполовина пълна,а за другия наполовина празна.Говорят за едно и също,а не могат да се разберат.

А на теб vamp ще кажа,прави каквото искаш.Явно вече си решил.Странно.В една друга тема ми се струваше че се колебаеш.Само знай едно.Един човек е такъв какъвто живота го моделира и за доста от нещата той сам си е виновен.И аз съм недоволен от много неща в живота ми но до някаква степен и сам съм си виновен.Доста често няма случайности.Както каза по-нагоре едно момиче,пропускаш важен знак от съдбата.Това не е случайно.Прави каквото искаш и смяташ за напред,но не ти пожелавам да ти се случи това,което изпускаш да забележиш и което може би за съжаление ще ти се случи ако продължаваш така.Ще си играеш с момичетата,ще си правиш кефа,но...един ден ще ти доскучае.Ще обърнеш страницата.Ще се влюбиш много яко,ще ти влезнат под кожата и един ден(дано не стане),ще чуеш благозвучното.Съжалявам пич,ама аз просто си играх с теб.Всичко беше само за купона.Изобщо не те обичам.Гот ще ти е нали?Ако продължаваш в тоя дух,в които си тръгнал и станеш повърхностен и не забелязваш знаците,които те преждупреждават един ден ще си по зле и от сега,защото всичко се връща помни ми думата.Следват предупреждения,предупрежд ния и след като не ги забелязваш следва това,за което си бил предупреждаван.Успех в живота все пак.

Добре бе пич,обичам я,тя е моята слабост,месеци вече всеки ден почти си говорим,бяхме гаджета,скъсахме,обичаме се ама не сме заедно ,а времето и проблемите ни притискат.Какво да направя?Все аз да се мъча и все аз да съм прецакан.Нямам планове да си играя с никой,просто искам да си живея по небрежно с по-малко проблеми и повече удоволствия.А тия предупреждения?За какво предупреждения?
Досега съм бил винаги сам,не бях обичан,въпреки,че аз съм обичал и все не съм бил щастлив,сега се разделихме с момичто което обичам и пак аз съм виновен,така ли?Може и да съм виновен?Но пробвах да оправя нещата,дори още го правя,обаче понякога се замислям струва ли,или само чувствата пречат и прецакват нещата.Вечна ли е любовта и единствена ли е,та толкова да не мога без нея?Искам си я пак,ама за да бъде с мен,трябва да играя нечестно и да я притисна леко,да кажем,че се съберем,докога ще сме заедно?Получава се противоречие с това за което ми говориш!Ако обичаш някой,не го лъжи и не го притискай,толкова я обичам,че за да не мисля за нея си пълня времето с курвичките,нищо не им обещавам,с тях се забавлявам,те с мен също.

Niakoitam
04-24-2008, 12:37
Върни се назад в спомените си колкото и да те боли.Виж си грешките,виж нейните.Гадно е,когато имаш въпроси,на които неможеш да си отговориш.Стреми се вече да не повтаряш тези грешки.Учи се от тях.Влюбвай се,когато си сигурен че може да имаш доверие на човека срещу теб и давай напред.Предупрежденията ако ги разбирах напълно животът ми щеще да тече по мед и масло.Ако не е писано и надолу с главата да се обърнеш пак няма да стане нещо.И сега ще ти кажа нещо,което има риск Alabalaportokala да ме зачекне.Радвай се че поне веднъж си изпитал истинката любов,защото аз колкото и да ми се иска да я изпитам досега само веднъж я усетих и тя беше несподолена,а съм вече на почти 22.

vamp
04-24-2008, 15:35
Върни се назад в спомените си колкото и да те боли.Виж си грешките,виж нейните.Гадно е,когато имаш въпроси,на които неможеш да си отговориш.Стреми се вече да не повтаряш тези грешки.Учи се от тях.Влюбвай се,когато си сигурен че може да имаш доверие на човека срещу теб и давай напред.Предупрежденията ако ги разбирах напълно животът ми щеще да тече по мед и масло.Ако не е писано и надолу с главата да се обърнеш пак няма да стане нещо.И сега ще ти кажа нещо,което има риск Alabalaportokala да ме зачекне.Радвай се че поне веднъж си изпитал истинката любов,защото аз колкото и да ми се иска да я изпитам досега само веднъж я усетих и тя беше несподолена,а съм вече на почти 22.

Това защо съветваш човек с по-голям опит от твоя(мен),когато ти си на 22 и не си видял какво е любов?Сигурно не си видял и други неща,най-добри пожелания,обаче в твоя случай не знам дали е правилно да съветваш другите така авторитетно...

Niakoitam
04-25-2008, 08:27
Еми хубаво.Както каза съветвам,а не задължавам.Това дали ще ме послушаш вече си е лично твои проблем.Само че ако се водех по съветите на Alabalaportokala сега да съм станал такъв злобар че просто сам да не мога да се понасям.Каза в една тема че от самотата боляло.Аз колко самота съм видял ти просто си нямаш и на представа.Дотолкова че вече свикнах с нея и не ми прави голямо впечатление.Но какво съм тръгнал да ти се изповядвам.Щом не искаш няма да ти давам съвети.Махам се от тая тема.Само ти казвам,защото знам,откъде не питай,продължиш ли по този път по-които мислиш да тръгнеш един ден,може и да не е скоро но ще съжаляваш.Просто го знам.Тази болка,която изпитваш сега,колкото и невероятно да ти звучи и аз съм я изпитал.Знай само че някога ще ти се струва като галене с перце спрямо тази,която ще изпиташ.Това беше от мен.Щом не ти харесва карай по тоя път,по-който си решил пък ще видиме дали ще се окажа прав някога,па макар и без опит.Ако тои стиска опитай.

vamp
04-25-2008, 08:37
Еми хубаво.Както каза съветвам,а не задължавам.Това дали ще ме послушаш вече си е лично твои проблем.Само че ако се водех по съветите на Alabalaportokala сега да съм станал такъв злобар че просто сам да не мога да се понасям.Каза в една тема че от самотата боляло.Аз колко самота съм видял ти просто си нямаш и на представа.Дотолкова че вече свикнах с нея и не ми прави голямо впечатление.Но какво съм тръгнал да ти се изповядвам.Щом не искаш няма да ти давам съвети.Махам се от тая тема.Само ти казвам,защото знам,откъде не питай,продължиш ли по този път по-които мислиш да тръгнеш един ден,може и да не е скоро но ще съжаляваш.Просто го знам.Тази болка,която изпитваш сега,колкото и невероятно да ти звучи и аз съм я изпитал.Знай само че някога ще ти се струва като галене с перце спрямо тази,която ще изпиташ.Това беше от мен.Щом не ти харесва карай по тоя път,по-който си решил пък ще видиме дали ще се окажа прав някога,па макар и без опит.Ако тои стиска опитай.

Все едно имам някакъв избор...Каквото и да мисля,каквото и да правя,ще се случи това което ще се случи,защото просто нямам избор.Поне в следващите месеци ще е така,за после дано хвана живота си в свои ръце :)

TheNewReligion
04-25-2008, 09:15
Mi 6tom siak6 onaq "pikla" samo zabavlenie i si na 19 ...ako pravi6 seks s ne1q nai-mnogo da te obvinqt v pedofiliq! Ti si tup , samo tva 6ti kaja ! Ne luji horata ! Tva 4e ti si naranen , ne zna4i 4e trqbva da naranqva6 drugite , koito te haresvat ! GLUPAK ! :o

Obsession
04-25-2008, 15:09
А 14 годишното момиче (което вероятно те харесва наистина) ще бъде наранена. Тя не е виновна за положението ти. И вече ти казаха колко е тъпо да си с някой "просто ей така". Няма да си сам физически, но психически пак ще си, защото момичето, което обичаш пак няма да е с теб. Истинската любов не се заменя така лесно.

Al3ksandra
04-25-2008, 15:15
След любовта идва разочарованието,2 месеца от както сме разделени вече,аз съм готино момче,но самотата ме побърква.Знам как да сваля красиви момичета,имам си фенки,чудя се защо съм сам.Да,защото тя ме обича,но не е с мен,защото е момиче и не знае какво иска.Сега аз какво ще направя?Ми хващам си една от фенките,една пикла на 14,колкото да имам момиче до себе си и някоя с която да си губя времето,като намеря нещо по-добро веднага сменям.Защо така?Ми защото бях верен месеци наред на приятелката си,остави ме,не се сдобрихме,сега още сме разделени а самотата ме побърква.Сега аз ще престана да чувствам и просто ще използвам,нямам угризения от това,просто повече не искам да мисля за нея,крайно време е да обърна следващата страница,не искам да го правя,обаче се налага!Обаче ми е смешно,че сега ще взема пикла на 14,при положение,че съм на 19...

Винаги са ме дразнели такива хора като теб от типа "хващам си някой/я за да не съм сам/а"...въобще не ви пука за другите,
Bibo я се постави на негово място.. Аз мислq че напротив, изобщо не е човек на които не му пука и има право да търси любовта си.. Грешката му е че не може да я намери.
А искам да ти кажа на теб момче, на 19 си и сам казваш че си готен, ами намери си някоя твоя наборка или нещо от рода. НЕ се отддавай на самотата... Тежко е това скапано чувство и преди и аз съм била сама, но не допусках никого, що'то знаех че може да се нараним взаймно. Така че недей да си хабиш времето с такива неща от рода на " тръгвам с нея ей така да не съм сам..." ;) Дано да си ме разбрал.. След всяка любов идва разочарование, болкка... гняв, .. след тях раната зарасва и всичко започва отново :)

П.С.

На няколко пъти каза че не са те разбирали. Искам да ти кажа че аз перфектно те разбирам за твойта историйка.. не искам да се "хваля" с моита но и тва се случва... Понякога любовта е гадна история... И тези които те съдят не ги слушай, просто живей живота си възможно по-щастлив.. всичко с времето му :)Айде успех от мен:) че вече изчерпах темата а и забравих отново това което исках да напиша ;)

Al3ksandra
04-25-2008, 15:17
Хм, душко, моят съвет е да не се занимаваш. По-добре - приятелка (просто приятелка, не гадже), която някак да ти запълва тази празнота. Секс си прави на воля и когато ти стане тегаво и самотно, отиди при това момиче, говорете, гушкайте се, смейте се, излизайте си. От опит ти казвам, че е адски зареждащо. Имала съм подобни взаимоотношения.. все още имам. И няма секс, няма някакви по-особени чувства, няма изневери - просто чиста приятелска обич. Аз само като погледна очите му и всичко ми минава. Не знам дали на теб подобна връзка би ти дала това, което на мен, но пробвай, нищо не губиш.

А тия малки дрисли, дето си тръгнал да се занимаваш с тях - за нищо не стават - нито да я ебеш, нито да я обичаш.

+1

TheNewReligion
04-25-2008, 17:54
Lele , vamp ... ti ne si dobre ! Kato ti 4etqh komentarite po edna tema na vladi81 , prosto gledah ei taka :shock: i sled tova :razz: :razz: :razz: ! Sam si protivore4i6 ! Ti si bil ozloben i nikoi ne te e iskal , sega si imal pari i vsi4ki ot kvartala sa ti se kefeli kato si igrael futbol s originalnite si drehi ! :lol: :lol: :lol: :lol: "Pazi Boje slqpo da progledne !" kakto kaza vladi ! :lol: Taka kato govori6 vse edno oneq de4ica te "uvajavat", za6toto ima6 pari !(sumnqvam se , de no tva ne e tolkova vajno ) ! Ti ne stiga , 4e si tup ami i si i mnogo tup ! :razz: :razz: :razz:

cinderella_gugutka
04-25-2008, 18:04
разбирам 4е ти е кофти заради онова моми4е но помисли и за тези които нараняваш.сигурна съм 4е скоро ще срещнеш моми4е в което ще се влюбиш и ще бъдеш щастлив,но до тогава...просто не е 4естно спрямо другите "пикли на 14"

fuck_me_pls
04-25-2008, 18:09
недей да прецакваш момичето само защото не искаш да си сам..защото не е приятно..момичето с което ще тръгнеш няма да е виновно за случилото се с приятелката ти..и според мене няма да бъде честно тя да страда след това.. 8)

darince
04-25-2008, 18:43
Що не си намериш някоя фенка на 17-19 години??? А ще ходиш да проваляш живота на 14г. момиче....Много си зле честно.Ако с такъф акъл си действал и с приятелката ти нищо чудно че те е зарязала..... :? :?

+1

vamp
04-26-2008, 11:06
Lele , vamp ... ti ne si dobre ! Kato ti 4etqh komentarite po edna tema na vladi81 , prosto gledah ei taka :shock: i sled tova :razz: :razz: :razz: ! Sam si protivore4i6 ! Ti si bil ozloben i nikoi ne te e iskal , sega si imal pari i vsi4ki ot kvartala sa ti se kefeli kato si igrael futbol s originalnite si drehi ! :lol: :lol: :lol: :lol: "Pazi Boje slqpo da progledne !" kakto kaza vladi ! :lol: Taka kato govori6 vse edno oneq de4ica te "uvajavat", za6toto ima6 pari !(sumnqvam se , de no tva ne e tolkova vajno ) ! Ti ne stiga , 4e si tup ami i si i mnogo tup ! :razz: :razz: :razz:

Абе тези неща бяха преди да се влюбя в нея...Както и да е,не завиждайте за пари,защото те не те правят щастлив,но те правят готин и велик в очите на хората и никой не може да ме убеди в противното!
"Пази Боже сляпо да прогледа!"А?Ами тия,които остават слепци цял живот и са парцали в краката на хората?Честно казано моето момиче си падна първо по визията ми,макар,че в началото се страхуваше от мен,личеше си, и казваше,че предпочита слаби момчета,не здравеняци,аз бях нейното голямо плюшено мече,дори ме беше страх да я прегърна,после след като се разделихме започнах да и показвам сила и тя се пристрасти към това.Никой друг не я обича като мен и тя го знае,сега тя иска да се сдобрим,но аз вече не зная.Обаче аз я обичам и ще пробвам пак,а докато се сдобрим нищо не ми пречи да излизам с всякви момичета на възраст от 14 до 23 и не ме бърка за техните чувства,не им обещавам нищо,не ги подлъгвам,ако искат да се забавляват,нека бъдат с мен,но аз не мисля да се седя сам,защото това ме изяжда отвътре.Твърде дълго съм бил сам,не мога сега пак да бъда сам,не и след като видях какво е да ме обича някоя.Вярно,че не мога да я заменя,но аз не искам да го правя,губя си времето с другите,ако намеря нещо по-добро идеално,ако не и е писано да се сдобрим,ще се сдобрим.Да,това е извода и края на темата!Вече всичко ми е ясно!

gPa3HuTeJl
04-26-2008, 11:18
xAXhAHXhAHxAH щ'е еб* в педофила смешен..

FiRe_LaDy
04-26-2008, 12:33
Това е възможно най - тъпото нещо което правят 90% от момчетата след края на една сериозна връзка .... какво са ти виновни другите?Защо трябва да страдат и те,заради теб или бившата ти приятелка?Замисли се какво ти е било на теб и какво ще им е на тях после като разберат,че само си ги използвал ... И после що толкова момичета си режели вените и к'во ли още не - ами заради такива мухльовци като теб ... без да се обиждаш ...

jugulator
04-26-2008, 21:10
След любовта идва разочарованието,2 месеца от както сме разделени вече,аз съм готино момче,но самотата ме побърква.Знам как да сваля красиви момичета,имам си фенки,чудя се защо съм сам.Да,защото тя ме обича,но не е с мен,защото е момиче и не знае какво иска.Сега аз какво ще направя?Ми хващам си една от фенките,една пикла на 14,колкото да имам момиче до себе си и някоя с която да си губя времето,като намеря нещо по-добро веднага сменям.Защо така?Ми защото бях верен месеци наред на приятелката си,остави ме,не се сдобрихме,сега още сме разделени а самотата ме побърква.Сега аз ще престана да чувствам и просто ще използвам,нямам угризения от това,просто повече не искам да мисля за нея,крайно време е да обърна следващата страница,не искам да го правя,обаче се налага!Обаче ми е смешно,че сега ще взема пикла на 14,при положение,че съм на 19...
Стигнах до извода че стойността ти като човек е доста ниска.

Nassgerrack
04-26-2008, 21:18
xAXhAHXhAHxAH щ'е еб* в педофила смешен..

В насрания гъз обаче , нали? Айде заедно, ше ти помогна.

Niakoitam
04-29-2008, 08:41
vamp,чудех се дали да ти отговоря още веднъж,защото темата вече е малко позамряла,а и защото мислех да не влизам още когато ме ядоса с мисленето си че нямам никакъв опит в живота,без дори да ме познаваш,но въпреки това реших да отговоря.

Разбирам за какво говориш,но от последният ти пост стигам до мисълта че не знаеш какво искаш.Хем момичето ти искало да се сдобри с теб,а ти хем искаш,хем се чудиш.Сдобрете се пък не се знае след време какво може да се случи.Ако си толкова едър и готин както разправяш,ако имаш пари да се разхождате по разни места и да и правиш малики подаръчета,ако имаш свободата да можеш да си се разхождаш по цял ден с нея,ако имаш търпение да почакаш и повече ако е нужно,ако се държиш мило и романтично(зависи според момичето де),изслушваш я разбираш я и се стремиш да има компромиси,някога,знае ли човек може и наистина да успееш с нея.И сега понеже ти каза че съм без опит с риск да отнеса някое усмиване ще ти кажа,да повечето работи ги знам само на теория,защото ми липсват част от тези работи,които изброих по-нагоре и ме притесняват да се държа така както искам.Затова доста дълго време се чудех дали това не са теории,хрумнали ми на мен и подочути оттук оттам.Преди няколко месеца обаче на еди празник за първи път се запознах с едно момиче.Знаех че повече няма и да се видиме,така и стана.Въпросът е че тогава аз се държах точно така почти както винаги съм искал без да се замислям за пречките,които иначе имам и нещата се развиваха точно така,както на мен ми се искаше.Явно не е само теория.

vamp
04-29-2008, 11:33
vamp,чудех се дали да ти отговоря още веднъж,защото темата вече е малко позамряла,а и защото мислех да не влизам още когато ме ядоса с мисленето си че нямам никакъв опит в живота,без дори да ме познаваш,но въпреки това реших да отговоря.

Разбирам за какво говориш,но от последният ти пост стигам до мисълта че не знаеш какво искаш.Хем момичето ти искало да се сдобри с теб,а ти хем искаш,хем се чудиш.Сдобрете се пък не се знае след време какво може да се случи.Ако си толкова едър и готин както разправяш,ако имаш пари да се разхождате по разни места и да и правиш малики подаръчета,ако имаш свободата да можеш да си се разхождаш по цял ден с нея,ако имаш търпение да почакаш и повече ако е нужно,ако се държиш мило и романтично(зависи според момичето де),изслушваш я разбираш я и се стремиш да има компромиси,някога,знае ли човек може и наистина да успееш с нея.И сега понеже ти каза че съм без опит с риск да отнеса някое усмиване ще ти кажа,да повечето работи ги знам само на теория,защото ми липсват част от тези работи,които изброих по-нагоре и ме притесняват да се държа така както искам.Затова доста дълго време се чудех дали това не са теории,хрумнали ми на мен и подочути оттук оттам.Преди няколко месеца обаче на еди празник за първи път се запознах с едно момиче.Знаех че повече няма и да се видиме,така и стана.Въпросът е че тогава аз се държах точно така почти както винаги съм искал без да се замислям за пречките,които иначе имам и нещата се развиваха точно така,както на мен ми се искаше.Явно не е само теория.

Значи аз винаги съм искал да имам момиче с което да се държа така както се държах с нея.Не съжалявам за нищо и аз.Помня всички хубави мигове,нищо,че лошите са много повече.Обаче вече нещата отиват само към спомени,а и връзката ни е стабилна,има много неща между нас.Какъв е смисъла да се сдобрявам за да страдам пак.Да и аз не знам вече какво искам,може би ще се сдобря с нея и ще скъсам на другия ден или на следващата седмица,може и да остана с нея години.Всичко зависи от нея и дреболиите до голяма степен.Писна ми от проблемите между нас,почти успя да ме откаже от себе си с тях.Не обичам когато ми се правят на недостъпни.Казва ми,че ме обича,аз всеки ден и казвам ,че я обичам също,но не сме заедно.Затова ти казах,че нямаш опит приятел,защото не знаеш какво е да се обичате и да не сте заедно заради глупости.Тогава не знаеш какво правиш,мени ти се мнението бързо,води те импулса.Готини хора няма,аз не съм идеалния,създавам такова виждане у останалите край мен.Нямам и много пари,имал съм,имам стил,но нашите не са милиардери.Не мога вече и да и отделя цял ден,уча за изпити и матури,кроя планове за бъдещето,пия с една компания.Не мога повече да си седя унас и да я чакам да излезем.Тя сама се вкара на заден план.Няма да тичам след нея повече.Да,обичам я,обаче не винаги когато обичаш някой си щастлив с него.Може би това е любовта.

Niakoitam
04-29-2008, 14:33
Ами от една страна си прав че нямам много опит с момичетата,казах защо в по горният си пост,но все пак съм изпитал какво е да се опиташ да вярваш на някои,защото ти харесва,защото го обичаш,а всички да ти се усмихват ехидно и да ти разправят че те лъже и те върти на пръстта си.Да се носят слухове.От една страна да вярваш,обаче от друга да го отричаш.Да се разделяш на две какво да направиш.Да имаш сумата и въпроси,на които не можеш да си отговориш.Един ден да ти се хвърля на връта,а на следващият да бяга от теб.Да ти пускат бъзици,от които те боли,но да не можеш да направиш нищо,защото това са твоите приятели,които не целят да те обидят с това.Да пишеш бележки и SMS-и и да не ти отговаря,а след време да получаваш съвсем неочаквано SMS-и че си я забравил.Да ти казва че те обича и да разправя какво гадже си има,а като признаеш да ти казва че било само приятелски.Да те врътка цяла година без да знаеш какво изпитва.Да прави жестове за теб,а някога да не те познава.Да ти прави изблици на ревност и постоянно да се опитва да те накара да ревнуваш.Да ти иска телефона и да те връзва за кафе,когато сте сами.Да ти казва че не си за нея и да чуваш тук таме че било смешно да си по-нисък от момичето.Един път да имаш чувството че те харесва,но се притеснява,а друг път повлиян от чуждото мнение да си мислиш че просто си играе с теб.И изведнъж всичко свършва.
Да,това съм го преживял,беше преди две години.Много бях объркан,но мисля че се посъвзех.Това ми донесе както радост на моменти така и доста голяма болка.Това съм го изпитал на практика.Знам че хич не е гот,но не мога да приема,как двама човека ще се обичат едновременно и ще са разделени.Това е глупаво и болезнено.

vamp
04-29-2008, 20:14
Ами от една страна си прав че нямам много опит с момичетата,казах защо в по горният си пост,но все пак съм изпитал какво е да се опиташ да вярваш на някои,защото ти харесва,защото го обичаш,а всички да ти се усмихват ехидно и да ти разправят че те лъже и те върти на пръстта си.Да се носят слухове.От една страна да вярваш,обаче от друга да го отричаш.Да се разделяш на две какво да направиш.Да имаш сумата и въпроси,на които не можеш да си отговориш.Един ден да ти се хвърля на връта,а на следващият да бяга от теб.Да ти пускат бъзици,от които те боли,но да не можеш да направиш нищо,защото това са твоите приятели,които не целят да те обидят с това.Да пишеш бележки и SMS-и и да не ти отговаря,а след време да получаваш съвсем неочаквано SMS-и че си я забравил.Да ти казва че те обича и да разправя какво гадже си има,а като признаеш да ти казва че било само приятелски.Да те врътка цяла година без да знаеш какво изпитва.Да прави жестове за теб,а някога да не те познава.Да ти прави изблици на ревност и постоянно да се опитва да те накара да ревнуваш.Да ти иска телефона и да те връзва за кафе,когато сте сами.Да ти казва че не си за нея и да чуваш тук таме че било смешно да си по-нисък от момичето.Един път да имаш чувството че те харесва,но се притеснява,а друг път повлиян от чуждото мнение да си мислиш че просто си играе с теб.И изведнъж всичко свършва.
Да,това съм го преживял,беше преди две години.Много бях объркан,но мисля че се посъвзех.Това ми донесе както радост на моменти така и доста голяма болка.Това съм го изпитал на практика.Знам че хич не е гот,но не мога да приема,как двама човека ще се обичат едновременно и ще са разделени.Това е глупаво и болезнено.

Още ли си на мнението че съм тъп курвар и не струвам като човек.Смятай колко ме боли да тръгна да чукам 14 годишни пикли и да си губя времето всяка вечер с различна с едничката цел да не мисля за нея,да си обещавам ,че ще я забравя и да не мога.Тя да ми казва,че ме обича,аз да и отговарям,но да не сме заедно.Да излиза с други хора вместо с мен,защото е несериозна лигла и не знае какво иска.Ето затова ще си намеря друга!Не искам ама много боли от това!

Sawyer_94
04-29-2008, 20:21
Абее като си толкова `готин` щ'о не си хванеш сериозно момиче ? :o Хъхъхъхъ... :-D много си зле,така само ще нараниш някоя от `фенките` ти... абеее :-o аййй _)_ смешкоО :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :)

AnChItOoOo
04-29-2008, 20:22
taka i trqbva da e ! az sum v su6toto polojenie...vqrna vqrna a nakraq me e*a v gaza i ne mu puka...6tom teb ne te uvajavat 6to ti trqbva da go pravi6 =D>

Iv4eTy
04-29-2008, 20:39
Страшно глупаво е да си с някой просто за да не си сам! Замисли се малко за чувствата на другите, просто си представи как си лапнал по някоя мацка и в последсвие разбираш че тя е била с теб просто ей така....

Sawyer_94
04-29-2008, 20:51
Страшно глупаво е да си с някой просто за да не си сам! Замисли се малко за чувствата на другите, просто си представи как си лапнал по някоя мацка и в последсвие разбираш че тя е била с теб просто ей така....
+1 абе vamp ти си си пендел :grin: :grin: :grin:

Niakoitam
04-30-2008, 06:54
Явно не си разбрал.Ако мислех че си тъп курвар,нямаше да си хабя клавиатурата да пиша толкова постове в тая тема.Посочи ми нялъде където съм написал че СИ.На едно място написах че може да станеш,но не съм написал че си.Просто се опитвам да те накарам да се позамислиш и да видиш че и това не е толкова готино.Признавам че преди две години може би и аз щях да тръгна по този път,но съдбата така изигра картите че изобщо не ми позволи даже да си го помисля.Освен това съм от малък град и както казваше един съученик"Тук всички се познаваме и момичетата ти се натискат,бъзикат,но когато стане малко по сериозно нямаш ли повечко пари всички ти стават приятелки."

GOSPOJICA_X1
04-30-2008, 07:28
taka az podkrepqm ideqta ti v smisal takav 4e v momenta i az sam na pat da napravq ne6to podobno. obi4am stra6no mnogo edno mom4e ve4e blizo godina no toi ne iska da e s men i na mene ve4e mi omrazna samotata i sega ima edno dr mom4e koeto iska da bade s men i az nai-veroqtno 6te tragna s nego za da ne ostana sama, makar 4e vsi4ki me sadqt za tova moe re6enie 6tot sam 6tqla da naranq mom4eto i posle i na mene da mi badelo gadno :( blq blq kakto i da e az sam na mnenie da ne ti puka za dr i tqhnoto mnenie a da napravi6 tva koeto smqta6 za nujno :)

babity
04-30-2008, 12:23
Да излиза с други хора вместо с мен,защото е несериозна лигла и не знае какво иска.

Пич, понеже с'а не си го направил помисли за това преди пак да се хванеш с някоя на 14! Ти неможеш да я виниш затова, че иска да види живота. Колкото и да ви е малка разликата (пък четири години за мен не са мн малка разлика) си живял повече, повече неща си видял, а тя е на годините, на които и е време да е несериозна лигла, която всеки ден се натиска с някои различен в някой ъгъл на даскалото и се чуства велика.. Ако толкова много си се затръшкал за нея поне я поизчакай да порастне!

cecube
04-30-2008, 12:57
babity на 14 не е нормално да се натискаш с всеки срешнат... :D Все пак на пове4ето и цици не са им пораснали...

babity
04-30-2008, 13:04
babity на 14 не е нормално да се натискаш с всеки срешнат... :D Все пак на пове4ето и цици не са им пораснали...

Е, то т'ва едно на тъка, ама повечето го смятат за нормално. Питай моята позната, чиято съседка се е*е на 10 за да се чуства голяма... На тея години се чустват важни и незаменими "съблазнителки". Нека си изживее хормоналната катастрофа на спокойствие! :D :D :D

nejnaDROGA
04-30-2008, 13:06
:shock: Потресена съм :( ВАМП твоята история ми е позната почти на 100% с някои малки изключения ... Между другото заслужаваш един :o защото заради историята ти около час гледах снимки и клипове с бившия ми и си спомних неща,които ми се искаше да забравя :( В един от постовете си пишеш - обичаме се,но не сме заедно.. :( Еххх колко познато :( Обичах и обичам бившия си приятел,но заради едни скапани клюки го зарязах :( Сега от няколко дена си пишем (нищо,че и 2-мата имаме нови гаджета) Базикаме се,тва-онова,спомняме си смешни случки...и започвам да съжелявам,че не повярвах на него,а на някви идиоти :( Мисля,че и той все още има някви чувства към мен,но ги таи вътре в себе си :( ... Но няма да те занимавам с моите проблеми :) Защото като почна да говоря на тази тема мога да напиша цял роман :cry:
Сега по темата (признавам си не прочетох всичките ти мнения така,че сори ако питам или предположа нещо което вече е казано) И така - дай й време!!!Дори това време да е 1-2 месеца ... Ако тя наистина те обича все още ще разбере грешката си и ще се върне при теб!!!Не прави грешката да се хванеш с тая на 14 - не си струва :) Не върти по няколко момичета...!!!!Ако имаш възможност си пиши с бившата си :) Говорете си за общи неща - как е,какво прави и т.н. :) Със сигурност обаче ще подхванете и темата за вас :) Ако тя ти намекне,че още има същите силни чувства към теб я поздрави с някоя ваша любима песен,припомни й някоя забавна случка която ви се е случила :) Щом още те обича 100% ще й стане приятно когато си спомни и със сигурност ако е загубила част от чувствата си ще си ги върне отново :) Казвам ти всичко това от личен опит :) Жалко само,че в моя случай не съм сигурна дали бившия ми има някакви чувства към мен :cry: Айде успех и не прави простутии :) :-)
П.П. Сори,че е доста несмислено,но докато го пишех говорих с една приятелка по скайп и се разсейвах :)

mese4ka
04-30-2008, 14:55
След любовта идва разочарованието,2 месеца от както сме разделени вече,аз съм готино момче,но самотата ме побърква.Знам как да сваля красиви момичета,имам си фенки,чудя се защо съм сам.Да,защото тя ме обича,но не е с мен,защото е момиче и не знае какво иска.Сега аз какво ще направя?Ми хващам си една от фенките,една пикла на 14,колкото да имам момиче до себе си и някоя с която да си губя времето,като намеря нещо по-добро веднага сменям.Защо така?Ми защото бях верен месеци наред на приятелката си,остави ме,не се сдобрихме,сега още сме разделени а самотата ме побърква.Сега аз ще престана да чувствам и просто ще използвам,нямам угризения от това,просто повече не искам да мисля за нея,крайно време е да обърна следващата страница,не искам да го правя,обаче се налага!Обаче ми е смешно,че сега ще взема пикла на 14,при положение,че съм на 19...

Ами да смешно е!!! И не само заради това, че тя е на 14, а ти на 19 (годините рядко имат значение)... смешно е за това, че си с нея само, за да не си сам... Ей това не мога да разбера... нали уж я обичаш??? Как я обичаш??? Като тръгваш с първата, която ти се хварля на врата ли? Еми ако е така да ти имам обичането.... :-s :smt021 :smt078
ами ти какво очакваш да я чака докато разбере че няма да намери по-добър ли ?или да чака даму мине любовта към нея ....хората са казали далеч от очите далеч от сърцето,но някой път така не става за това се опитваме да заменим даден човек с друг това е в природата на хората ....

anonymous485803
08-08-2008, 18:44
От доста време се сещам за тази тема на прословутия форумен герой Вамп, но чак сега се организирам да си седна на задника и да оставя своя коментар. Абе като се замисля, защо оплюхме човека? Я кажете дали има човек които иска да бъде сам? Когато човек е отхвърлен, наранен иска ли да си стой сам, нямам в предвид само без гадже, по принцип да е сам, без приятели, познати и така. Бидейки отхвърлен, изоставен, някои дали не си е мислил аджиба сега се хващам с първия/та срещната. Не Ви ли е идвало в такива моменти да предложите на някои които едвам познавате, да му кажете абе кефиш ме, искаш ли да бъдем заедно, че искам да забравя предишната/яит, ама си го казвате наум.
Предлагам всичките дето го оплюхме сега да му се извиним. Вамп извинявай от мене. Това което каза всеки си го е помислил, но никои не го заяви публично. Сега по никакъв начин не те оправдавам там за 14 годишните пикли. Това е тъпо, пробвай с поне 16 годишни, ако може и да не са пикли.
Знаеш ли, наблюдавам, че фразата “Колкото да не бъда сам” има доста широко приложение, в живота. Първо ще ви кажа аз какво направих. Преди месец приятелката ми ме заряза. Всичко си вървеше, както трябва, до предишния ден и в една петък вечер ми се обади и ми каза, че повече няма чувства. Както и да е. Какво направих аз тогава. Имах си още отпреди да познавам нея една охажорка, с която си бяхме приятели, но аз пазех дистанцията, защото осъзнавах, че сме различни хора и интимно нямаше да се разберем. Аз обаче я поканих една вечер на гости, правихме, що правихме през нощта, и на сутринта всъщност й казах, че не мога да се занимавам сериозно с нея. Ако иска да се виждаме само за таковата ок. На нея й стана много мъчно. Каза ми, как вече повече от половин година била влюбена в мене, как се молила за тоя момент, да бъде с мен, пък аз да постъпвам така. Абе май я нараних. Ето как от нараняван, човек може да се превърне в нараняващ и да нарани, хора с които нищо не са го заслужили. Има доста такива примери в живота, не мислите ли? С моя най-добър приятел си говорихме, че в такива моменти човек прави много грешки. Той също си призна, че в подобни ситуации, обикновено налиташ на всяка и “Колкото да не бъде сам”, най-често попада на най-нeподходящи и калпави жени. На кои ли не му се е случвало нещо подобно, я си признайте.
Лично аз когато бях с предишната ми приятелка, “Колкото да не бъда сам”, търпях всякакви работи. През двата месеца които бях с нея, нито веднъж не сме се карали, а и аз мразя кавгите. Имаше неща с които определено не бях съгласен, но си траях. Даже когато се опитваше да ме настройва срещу родителите ми, пак си траех, като разбира се си слагах едно наум, и защо? Ми “Колкото да не бъда сам”. Един приятел, скоро ми сподели, че на брат му вече в буквалния смисъл на думата му поникнали бели косми от глупостите и прищевките на приятелката му, с която е на семейни начала от две години, но я търпи, само “Колкото да не бъде сам”, защото е много зле да си сам на 31. Сещам се за моя братовчед, които претърпя болезнена раздяла след 3 годишна връзка, и сега “Колкото да не бъде сам” се хвана с една дето се чудя как я търпи, общо взето грозна, нахална и със самочувствие. Точно това е и причината да го виждам вече по-рядко, защото не мога да я понасям. Я се сетете. Не познавате ли двойки, които са доста различни, като хора, чудите се какво ги обединява, но е факт, no body wants to be lonely!
Айде със здраве, и Вамп, дано да не бъдеш сам!

Liar
08-08-2008, 19:00
Хаха,тва беше много добро,подкрепям напълно =D>

slun4ice_90
08-08-2008, 19:09
След любовта идва разочарованието,2 месеца от както сме разделени вече,аз съм готино момче,но самотата ме побърква.Знам как да сваля красиви момичета,имам си фенки,чудя се защо съм сам.Да,защото тя ме обича,но не е с мен,защото е момиче и не знае какво иска.Сега аз какво ще направя?Ми хващам си една от фенките,една пикла на 14,колкото да имам момиче до себе си и някоя с която да си губя времето,като намеря нещо по-добро веднага сменям.Защо така?Ми защото бях верен месеци наред на приятелката си,остави ме,не се сдобрихме,сега още сме разделени а самотата ме побърква.Сега аз ще престана да чувствам и просто ще използвам,нямам угризения от това,просто повече не искам да мисля за нея,крайно време е да обърна следващата страница,не искам да го правя,обаче се налага!Обаче ми е смешно,че сега ще взема пикла на 14,при положение,че съм на 19...Адски тъпо беше всичко,което прочетох осъзнай се бе човек... :? Как ще си хванеш някой само да не си сам....? :shock: Не мога да проумея това....Какво ви става бе хора? Но все пак живота си е твой.Прави,каквото искаш.

Escarina
08-08-2008, 19:14
Всяка твоя тема ме кара да се чувствам невероятно пълноценен човек :D

blader
08-09-2008, 22:37
-1 . В този живот човек трябва да бъде егоист и да не му пука мн мн за другите ако ще да са "невинни" 14 год момиченца. Мисли първо за гъза си, после за гъзовете на хората.

THE PERSON WHO SAID THAT IS AN ABSOLUTE SUCKER
otdelno vamp ti ne6to ne misli6 pravilno prosto...razbiram vsi4ki sa ti go na4ukali qko ama ti ako stane6 kato tqh togava kvo pravim...
prosto nqma kakvo da se zablujdavame vsi4ki sa te zarqzali i ti trqbva da zarqzva6 vsi4ki dori i tezi s koito eventualno 6te se zapoznae6
a da precakva6 momi4ence na 14 ne e po-malko egoisti4no i gadno ot tova koeto na teb sa ti napravili...ne znam ama mislq 4e sori sled kato ti se e slu4ilo ne6to lo6o nqma nujda da mrazi5 vsi4ki hora...
...bahti...
NO HARD FEELINGS...dude...

Redo
08-09-2008, 22:58
-1 . В този живот човек трябва да бъде егоист и да не му пука мн мн за другите ако ще да са "невинни" 14 год момиченца. Мисли първо за гъза си, после за гъзовете на хората.

THE PERSON WHO SAID THAT IS AN ABSOLUTE SUCKER
otdelno vamp ti ne6to ne misli6 pravilno prosto...razbiram vsi4ki sa ti go na4ukali qko ama ti ako stane6 kato tqh togava kvo pravim...
prosto nqma kakvo da se zablujdavame vsi4ki sa te zarqzali i ti trqbva da zarqzva6 vsi4ki dori i tezi s koito eventualno 6te se zapoznae6
a da precakva6 momi4ence na 14 ne e po-malko egoisti4no i gadno ot tova koeto na teb sa ti napravili...ne znam ama mislq 4e sori sled kato ti se e slu4ilo ne6to lo6o nqma nujda da mrazi5 vsi4ki hora...
...bahti...
NO HARD FEELINGS...dude...
blader живота е гаден ! Да прецакаш момиченце на 14 е същото и да изцакат теб с пари или други неща.Докато има лековерни хора ще има и използвачи.