PDA

View Full Version : Прекалено е хубаво за да е истина



R&B_kychka
04-21-2008, 16:22
Искам да ви питам нещо...
Преди година си бях харесала едно момче и сякаш всеки път когато го забравя после като го видя и започвам отново да го харесвам....
Сега година и половина по-късно той ми казва че иска да ходим...
Възможно ли е да е истина...
Сега след като четете това си мислите каква ли е тази загубенячка обаче много пъти ми се е случвало това което написах по горе и то със други момчета и си мисля че започвам да избивам комплекси от такива ситуации... Незнам обаче си мисля че съм станала комплексарка...
Моля ви помогнете ми... Незнам какво да правя и искам да попитам вас как да превъзмогна случилото ми се преди за да не повтарям грешките си....

xercu
04-21-2008, 16:24
Стани EMO ... :-o

fuck_me_pls
04-21-2008, 16:27
разбирасе че не е истина!!!как ли е станалоо??? оф прави квот знаеш ебати хлапашката история...ако харесваш още момчето му кажи да ако не-не

:D

BWald0rf
04-21-2008, 16:28
Само не разбрах къде ти е проблема ?! .. Момчето,което харесваш от толкова време ти предлага а ти се чувстваш комплексирана :-o ...

Pliok0019
04-21-2008, 16:30
Да ти имам проблемите. След като още го харесвай - грабвай го. Само помни, че нещата, който желаем много и чакаме дълго ни задоволяват, но за кратко. Тръпката минава, доста по-бързо.

simonchety
04-21-2008, 16:32
Да ти имам проблемите. След като още го харесвай - грабвай го. Само помни, че нещата, който желаем много и чакаме дълго ни задоволяват, но за кратко. Тръпката минава, доста по-бързо.
+1 =D>

MiMcHeToOo
04-21-2008, 16:36
Само не разбрах къде ти е проблема ?! .. Момчето,което харесваш от толкова време ти предлага а ти се чувстваш комплексирана :-o ...

+1, Кво му е лошото, че най-накрая може да си щастлива?

Magi4eska_Kiss
04-21-2008, 16:41
разбирасе че не е истина!!!как ли е станалоо??? оф прави квот знаеш ебати хлапашката история...ако харесваш още момчето му кажи да ако не-не

:D
+1

S_L_A_D_U_R_K_A
04-21-2008, 16:44
Стани EMO ... :-o
Или Гошо :D :D А по темата, според мен никакъв проблем няма, сама си го правиш, радвай се и приеми да сте заедно щом толкова го искаш

elmosGirl8
04-21-2008, 16:47
Да ти имам проблемите. След като още го харесвай - грабвай го. Само помни, че нещата, който желаем много и чакаме дълго ни задоволяват, но за кратко. Тръпката минава, доста по-бързо.
а защо при мен е точно обратното :-x винаги когато се запозная с едно момче и тръгнем след две седмици винаги ми ми умръзва по бързо ; )
нзммм аз съм странна... нвм... а инъче +1 за останалото

Pliok0019
04-21-2008, 16:53
Да ти имам проблемите. След като още го харесвай - грабвай го. Само помни, че нещата, който желаем много и чакаме дълго ни задоволяват, но за кратко. Тръпката минава, доста по-бързо.
а защо при мен е точно обратното :-x винаги когато се запозная с едно момче и тръгнем след две седмици винаги ми ми умръзва по бързо ; )
нзммм аз съм странна... нвм... а инъче +1 за останалото
Не казах ли именно това? Чакал си някои с месеци и когато сте заедно след няколко седмици си омръзвате. Говоря попринцип.

evelinka1122
04-21-2008, 16:56
ПфФфФ... еми като ти се стува прекалено хубаво за да е истина стой си във вас... даа идеята за ЕМО е добра.. :lol:

sladku_bebzi
04-21-2008, 17:33
От кво казваш, че се комплексираш?

IdiOtKa
04-22-2008, 06:59
ае давай на автопилот и не му мисли ..

ghostwisper
04-22-2008, 07:02
Да ти имам проблемите. След като още го харесвай - грабвай го. Само помни, че нещата, който желаем много и чакаме дълго ни задоволяват, но за кратко. Тръпката минава, доста по-бързо. С това хич не съм съгласна ;) .. По темата : Защо си мисля,че ако се позабавиш още малко с търсене на някакъв проблем,ще си изтървеш шанса и после ще съжаляваш 2но повече ;)