PDA

View Full Version : Примирявате ли се?



GameMaster
04-21-2008, 18:06
Zdr na vsichki.Moje da e typichka temata no e vajno da razbera drugi mneniq.Emi znachi kak da kaja...Drebnava sym i lenso se palq i chesto se qodsvam na priqtelq mi za nqkoi gluposti .Ne iskam da e taka ama kakvo da se pravq :) ....Ta...Vyprosa mi e vie ako ste nedovolni neshto ot polovinkata si kak se primirqvate s tova ili kakvo praviet za da ne se qdosvate i karate??? Haide vie ste ;-)

т.7
krem4et0

xercu
04-21-2008, 18:09
Антидепресанти , алкохол , цигари , изневяра ...

eLeinS
04-21-2008, 18:11
Аз на моето момче като му се ядосам..и викам колкото ми глас държи.. (незнам как ме търпи горкия..) Ама ми е свикнал,и само ми се смее..което признавам си ме вбесява двойно..Просто гледам като ме изнерви нещо..чукалата и навън да разпусна :)

unauthorized
04-21-2008, 18:13
Zdr na vsichki.Moje da e typichka temata no e vajno da razbera drugi mneniq.Emi znachi kak da kaja...Drebnava sym i lenso se palq i chesto se qodsvam na priqtelq mi za nqkoi gluposti .Ne iskam da e taka ama kakvo da se pravq :) ....Ta...Vyprosa mi e vie ako ste nedovolni neshto ot polovinkata si kak se primirqvate s tova ili kakvo praviet za da ne se qdosvate i karate??? Haide vie ste ;-)

Ако си дребнава, проблемът е в теб....Как, просто имайте предвид, че една връзка е забава и приятни изживявание,а не обременяване - за това се стремете всичко да е в тази част - приеми леките неща с усмивка, а с големите се отнеси серизно, разделяй и владей, определяй и живей :D - Ако една връзка е прекалено заериозно, то тя слага окови и на 2ма ви, не се карайте, преглъщай малките неща и се раздвай двойно на хубавите :)

adizitk1
04-21-2008, 18:14
Просто си казваш,че тва не е сериозно и продължаваш напред.Не му се карай за нищо,щот така мн бързо ще го изгубиш.

sexa_na_kompleksa
04-21-2008, 18:16
Ако държиш на него, няма да се дразниш толкова.

GameMaster
04-21-2008, 18:17
Da pravi ste ama prosto ponqkoga za prototii si izpuskam nervite :? Kofti mi e ama...Mnogo problemi si imam na glavata i se staraq da ne si go izkarvam na drugite ama eto che se sluchva veche 2ri den.Inache ...Mnogo dyrja na nego.

fuck_me_pls
04-21-2008, 18:21
направи се се едно не забелязваш..така е най-добре :D

GameMaster
04-21-2008, 18:30
:D E ne stava....Kato prishtrakam mnogo mi lichi :-D ....

evelinka1122
04-21-2008, 18:49
направи се се едно не забелязваш..така е най-добре :D
еми да... компромисите му е майката!

MiMcHeToOo
04-21-2008, 19:11
направи се се едно не забелязваш..така е най-добре :D
еми да... компромисите му е майката!

+1, няма да е зле обаче и от време на време да говориш с него, да му обесниш кво те дразни.

TreeHill
04-21-2008, 19:27
направи се се едно не забелязваш..така е най-добре :D
еми да... компромисите му е майката!

+1, няма да е зле обаче и от време на време да говориш с него, да му обесниш кво те дразни.

+1 говорете

Im2ortal
04-22-2008, 04:14
Zdr na vsichki.Moje da e typichka temata no e vajno da razbera drugi mneniq.Emi znachi kak da kaja...Drebnava sym i lenso se palq i chesto se qodsvam na priqtelq mi za nqkoi gluposti .Ne iskam da e taka ama kakvo da se pravq :) ....Ta...Vyprosa mi e vie ako ste nedovolni neshto ot polovinkata si kak se primirqvate s tova ili kakvo praviet za da ne se qdosvate i karate??? Haide vie ste ;-)

Ако си дребнава, проблемът е в теб....Как, просто имайте предвид, че една връзка е забава и приятни изживявание,а не обременяване - за това се стремете всичко да е в тази част - приеми леките неща с усмивка, а с големите се отнеси серизно, разделяй и владей, определяй и живей :D - Ако една връзка е прекалено заериозно, то тя слага окови и на 2ма ви, не се карайте, преглъщай малките неща и се раздвай двойно на хубавите :)

+10000000 Съгласна съм с това мнение на 100% :)

AceXe
04-22-2008, 05:33
Има няколко варианта:

1) Поговори с него, да се опита да не ги прави тези дребни нещица.
2) Въздръжай се. Все пак дребнавостта в една връзка понякога може да я провали.
3) Той като ти се смее... Обърни го и ти на смях и ще видиш колко по-весело ще ти стане.

:)

ghostwisper
04-22-2008, 06:50
men kato me qdosa si znae da me ostavi 5 mins sama i mi minava ;) aa ako ne stane tolkova byrzo po4vam da besneq,da blyskam,da kre6tq .. situaciqta stava izvyn kontrol,za tova gledam da ne se draznq mn mn .. A moga da ti dam edin syvet .. Kogato te izdrazni po4ni da si misli6 za razli4ni ne6ta : Kakvi obuvki iska6 da si kupi6,dali ima ne6to sladko u vas za qdene,a puk ako polojenieto e naistina seriozno-seks .. div,strasten seks ;)

GameMaster
04-22-2008, 11:47
E da...Ama az kato se poqdosah toi moq sedi i gleda i duma ne obelva :D Samo ponqkoga mi se kikoti i ....Togava i na men zabavno mi stava.Emi ne znam ...shte se mucha da ne se qdosvam.... :? Dano da se poluchi.E haide oshte syvetcheta da dadete??? :)

GameMaster
04-22-2008, 15:25
Abe daite oshte syveti kakvo se svidite :D ....

sh3_1s_7h3_0n3
04-22-2008, 15:48
Тъпо е да му се сопваш. Ако не ти харесва нещо как прави, казва и т.н. или му го кажи спокойно, или си прехапи езика... брой до 50 и като се успокоиш, поговорете за това. Ама наистина да говорите... не да му правиш намеци, защото мъжете хич ги няма в т'ва отношение. :)

Аз примерно рядко се сопвам за такива неща, по-скоро гледам да се 'примиря' до известна степен, защото ако кажа, че не ми харесва нещо-си... и той ще се промени заради мен. А пък не искам това... но някога наистина ми е идвало в повече... ии то като се насъбере достатъчно....... :? 'чашата прелива'...

MoonAngel
04-22-2008, 17:14
Аз също съм такава. Много лесно се паля и то доста пъти за големи глупости. За щастие хората около мен ме приемат такава, каквато съм. Знаят, че когато съм ядосана не се усещам т.е. приемат ме такава каквато съм. :)

Barbie
04-22-2008, 17:27
Мълча си, докато не ми дойде до гуша. Не се ядосвам бързо, не съм избухлива. С времето започвам да правя някои спокойни опита да обясня какво не е наред. Ако това не помогне - бавно, но сигурно, проблемът ескалира, докато не се изпокараме. След 15 минути се сдобряваме, извиняваме се...и толкоз. Всеки се опитва да предотврати следващи подобни караници.

GameMaster
04-22-2008, 18:22
Ehe....Malko sa spokoinite horica sqkash :-D Vzeh si pouka v kraq na kraishtata i shte se staraq da sym po-spokoina ;-) .....

pepita87
04-22-2008, 18:46
Просто си казваш,че тва не е сериозно и продължаваш напред.Не му се карай за нищо,щот така мн бързо ще го изгубиш.

Kak da ne mu se kara za NISHTO,be??? :razz:
Po-tochno kazano,razgranichavai neshtata,za koito se nervish i predi tova se pitai,kakvi shte sa posledicite ot poredniq skandal...i az sum sushtata,kakvoto i da stane(dori da NE me e qdosal i da ne e dal prichina za skandal,az go vdigam).No naistina tova otdalechava...dvama vi,edin ot drug.Kontrolirai se,ne e lesno,no ako imash volq i cel(kakva po-golqma cel,ot tazi da iskash da si vazmojno nai-dulgo vreme s choveka,koito obichash?)! :)

babity
04-22-2008, 19:17
В началото се ядосвах, карах се, виках, недоволствах, с дни не си говорихме.... накрая ми писна. Не винаги се стърпявам, но напоследък или го оставям да си каже каквото има, да се накара и да ме нареди и после почвам, нисичка като тревата: "мило това, слънчо онова"... Обаче последният път държа да се сърди пак и го оставих там 1 или два дни да се цупи на спокойствие, то понякога и от това има нужда.

selo_girl
04-24-2008, 11:21
Като тя ядоса бой бой ... Викаш му "Карамелчо " и му вкарваш хейко цуки :D ... няма да имаш късмет ако учил някво бойно изкуство

elf4o
04-24-2008, 11:28
Zdr na vsichki.Moje da e typichka temata no e vajno da razbera drugi mneniq.Emi znachi kak da kaja...Drebnava sym i lenso se palq i chesto se qodsvam na priqtelq mi za nqkoi gluposti .Ne iskam da e taka ama kakvo da se pravq :) ....Ta...Vyprosa mi e vie ako ste nedovolni neshto ot polovinkata si kak se primirqvate s tova ili kakvo praviet za da ne se qdosvate i karate??? Haide vie ste ;-)

т.7
krem4et0
винаги е нужно и двете страни да правят компромиси.

mese4ka
04-24-2008, 11:37
Zdr na vsichki.Moje da e typichka temata no e vajno da razbera drugi mneniq.Emi znachi kak da kaja...Drebnava sym i lenso se palq i chesto se qodsvam na priqtelq mi za nqkoi gluposti .Ne iskam da e taka ama kakvo da se pravq :) ....Ta...Vyprosa mi e vie ako ste nedovolni neshto ot polovinkata si kak se primirqvate s tova ili kakvo praviet za da ne se qdosvate i karate??? Haide vie ste ;-)

Ако си дребнава, проблемът е в теб....Как, просто имайте предвид, че една връзка е забава и приятни изживявание,а не обременяване - за това се стремете всичко да е в тази част - приеми леките неща с усмивка, а с големите се отнеси серизно, разделяй и владей, определяй и живей :D - Ако една връзка е прекалено заериозно, то тя слага окови и на 2ма ви, не се карайте, преглъщай малките неща и се раздвай двойно на хубавите :)

+10000000 Съгласна съм с това мнение на 100% :)+ 1 и аз се присъединявам към вас :)

Wrathchild
04-24-2008, 12:00
Когато нещо ми пречи просто говоря с него.

Obsession
04-25-2008, 15:16
Не съм дребнава. Ако има нещо сериозно винаги си казвам, какво да крия щом съм права ;)

TheMaggie
04-25-2008, 16:07
Хм...обикновено си мълча,но ако ми кипне може и да кажа нещо,което не искам.Но по-принцип гледам да си мълча.

Al3ksandra
04-25-2008, 16:11
Zdr na vsichki.Moje da e typichka temata no e vajno da razbera drugi mneniq.Emi znachi kak da kaja...Drebnava sym i lenso se palq i chesto se qodsvam na priqtelq mi za nqkoi gluposti .Ne iskam da e taka ama kakvo da se pravq :) ....Ta...Vyprosa mi e vie ako ste nedovolni neshto ot polovinkata si kak se primirqvate s tova ili kakvo praviet za da ne se qdosvate i karate??? Haide vie ste ;-)

т.7
krem4et0

Ами... какво правя, ако мога и имам нагласа за компромиси и мога да го преглътна се примирявам , прощавам на себе си и на него, и продължавам.. нО проБлемА е докога Ще можеш да правиш компромиси... а и ако нещо не ми харесва прекалено много , няма да се сдържа да не му го кажа и ще му го кажа така по съвесем внимателен начин , а пук ако ми се убиди , ще му мисля на момента ;) но по принцип още преди да тръгнем ще гледам да го опозная и да знам дали найстина е за мен и дали ще имам поносимост към него, защото не всеки може да е за теб , нито ти да си за всеки :) всеки си има половинка и ако прекалено много те ядосва е възможно да си сгрешила половинката си :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-26-2008, 05:20
Zdr na vsichki.Moje da e typichka temata no e vajno da razbera drugi mneniq.Emi znachi kak da kaja...Drebnava sym i lenso se palq i chesto se qodsvam na priqtelq mi za nqkoi gluposti .Ne iskam da e taka ama kakvo da se pravq :) ....Ta...Vyprosa mi e vie ako ste nedovolni neshto ot polovinkata si kak se primirqvate s tova ili kakvo praviet za da ne se qdosvate i karate??? Haide vie ste ;-)

По-рано за всяко негово прегрешение се цупех още на момента и той разбираше, че пак ме е обидил, само че никога не се сещаше как... А така и не се научи, че и малките неща ги приемам надълбоко. :? Сега започнах да се контролирам малко по малко, защото разбрах, че той няма и да се научи как да се държи подходящо спрямо мен с по-чувствителния характер, а трябва аз да се променя, за да пребъдем...

cinderella_gugutka
04-26-2008, 08:27
еми като е направил нещо гадно мисля дълго време за това и някак си му прощавам

FiRe_LaDy
04-26-2008, 09:23
Ами с приятеля ми до сега не сме се карали.Ако неще ме подразни или него ... просто си го казваме и ако имаме противоречия - мълчим 2 - 3 мин. докато ни мина и на двамата и след това другия се старае да не прави това,с което дразни другия ... 8)

Ch0c0la73
04-26-2008, 16:51
of moq e nai miloto i dobri4koto sashtestvo na sveta..3 meseca dosq samo 1 pat mi povishi ton (v4era) i az kvato sam zlobna mu teglih edni maini (misleno i ot4asti ustno hxahahx) i tva beshe sled tva toi naprai tva det iskah daje ne mu kazah sam se seti :-D ..ddz taka 4e az ne sam ot teq det sa karat mn praqt skandali i ne mi e bilo do zdarjane..ako ima neshty si mu go kazvam v pove4eto slu4ai..ama prosto dosq ne sam popadal na nqkav po normalen nrav..toi mi e 1voto seriozen priqtel ama e tolkova dobar i taka mi ogajda 4e nz...

BeBoNcHeTo
04-26-2008, 16:54
Ако държиш на него, няма да се дразниш толкова.+1