PDA

View Full Version : на 19...девствен



apparition
04-21-2008, 21:46
кво ще кажете по тая тема..знам че е имало купища такива теми ама пишете пак

:D П.П: аз съм момиче де..

fuck_me_pls
04-22-2008, 03:33
ооо боже....ами ако става дума за теб мисля,че сега е момента да го направиш..не 4акай повече :P

partychild
04-22-2008, 05:59
ооо боже....ами ако става дума за теб мисля,че сега е момента да го направиш..не 4акай повече :P no parvo nameri liubovta... nqkoi v koito si sigurna i mu imash doverie ... abe da go obichash :-D i toi tebe RAZBIRASE i togava .... :)

Niakoitam
04-22-2008, 06:06
кво ще кажете по тая тема..знам че е имало купища такива теми ама пишете пак

:D П.П: аз съм момиче де..

Какво да кажа?Не си намерила подходящият и за това си девствена.Няма абсолютно нищо лошо в това.Някога,когато дойде подходящият и това ще стане.Смешно щеше да е ако,както някой момичета в днешно време си правила секс на 12-13,с който дойде,само и само да се похвалиш на приятелките си.

ezi4e
04-22-2008, 06:13
:D

apparition
04-22-2008, 06:18
:lol: :lol: :lol: аз съм момиче и съм на 14 ....
темата е за 19 годишните девствени МОМЧЕТА

Niakoitam
04-22-2008, 06:27
:lol: :lol: :lol: аз съм момиче и съм на 14 ....
темата е за 19 годишните девствени МОМЧЕТА


Изказах си по нагоре мнението.Като не е за теб то се отнася за такива момичета.За момчетата...отговорът е същият.

А може ли един въпрос към теб:

Защо се интересуваш за батковците и...ти девствена ли си(малко нетактично,но....)

rUffLes
04-22-2008, 06:31
ооо боже....ами ако става дума за теб мисля,че сега е момента да го направиш..не 4акай повече :P
ти четеш ли ве пише че е момиче... и че не става бъпрос за нея...

apparition
04-22-2008, 06:42
:lol: :lol: :lol: аз съм момиче и съм на 14 ....
темата е за 19 годишните девствени МОМЧЕТА


Изказах си по нагоре мнението.Като не е за теб то се отнася за такива момичета.За момчетата...отговорът е същият.

А може ли един въпрос към теб:

Защо се интересуваш за батковците и...ти девствена ли си(малко нетактично,но....)

аз съм девствена, имам си разбирания по тоя въпрос и никога не бих направила тази крачка на тази възраст защото може после да съжалявам....въпроса ми е че ходя с 19 годишно момче което е девствено. Никога не съм предполагала че може да е така, но и не сме си говорили за това - и на външен вид и на характер е супер сладък и стабилен :oops: и за момент не съм си помисляла това. За мен това че е девствен не говори лошо за него , а даже е и по-сладко, но той си мисли че бих го зарязала за това...а на мен защо ми е да го правя щом аз не мисля скоро да си губя девствеността....о.О просто искам да му обясня че този факт по никакъв начин не би променил чуствата ми към него...

..и така просто исках да видя вие какво мислите по въпроса (:

IdiOtKa
04-22-2008, 06:49
е случва се .....

BaBy_bS
04-22-2008, 06:49
според мен те лъже-доста умело,щом, и теми пускаш .....

Niakoitam
04-22-2008, 06:50
Напълно е нормално да мисли така.Разбирам го.Постарай се да му кажеш и да му покажеш и докажеш че няма от какво да се притеснява.Докажи му че няма един хубав,слънчев ден да го зарежеш само,защото е девствен.

apparition
04-22-2008, 06:56
според мен те лъже-доста умело,щом, и теми пускаш .....

според мен пък не ме лъже :?

IdiOtKa
04-22-2008, 07:00
според мен те лъже-доста умело,щом, и теми пускаш .....

според мен пък не ме лъже :?
чакай аз чак ся загрях ..пускаш тема за 19 годишни момчета а ти си момиче на 14 ...омгг колко си зле ......

apparition
04-22-2008, 07:04
...ти пък си на прекалено ниско интелектуално ниво ^^
първо чети

jjjjjj6363
04-22-2008, 07:08
kato sa devstveni devstvei sa nishto losho nqma nihsto neredno ne ste namereli podhodqshtiq 4ovek za t ui sigorno

ell_ownz
04-22-2008, 07:25
mom4eto ne luje, prosto ne e nameril podhodqshtoto momi4e ili se e pritesnqval...poznavam 19 godishen pi4, koito e nqmal gadje dosega apak vsi4ki go haresvat i ne e nqkoe laino, a e naistina gotin vav vsqko otnoshenie, prosto spored men e dosta sramejliv...taka 4e shtom tova teb ne te pritesnqva prosto my obseni tova koeto kazvash na nas..apak i naistina kakvo zna4enie ima sled kato se obi4ate i ti ne smqtash da pravish sex skoro :)

Pliok0019
04-22-2008, 08:30
Нормално е. Какво значение има на колко години си загубил девствеността си? Защо да си девствен е нещо ужасно и срамно в днешно време?

Liar
04-22-2008, 08:39
Звучи все едно човека щом на 19 е девствен е прокажен :?
Нищо нередно не виждам в това.На който когато му дойде времето-тогава.Няма ползва от това да се избързва неоснователно.

xercu
04-22-2008, 12:40
Изнасили го и няма да е девствен...
Има ли голямо значение дали го е правил или не ??? Тук някъде бях чел че момчетата изключително рядко им личи когато са девствени (просто няма какво да ги издаде) ... Така че явно ние , момчета , сме си родени с опит => :-P

Nassgerrack
04-22-2008, 12:43
Изнасили го и няма да е девствен...


Е тва вече е приказка!

Mechtatel
04-22-2008, 13:13
Ти казала ли си му ,че и ти си девствена ?

apparition
04-22-2008, 19:11
да казах му..( отначало незнам защо не ми повярва, но след това се изяснихме )....

мерси на всички ;р;р ^^ вече всичко си е окей.сега ще чакаме следващите проблеми :D :D

Ichimaru
04-22-2008, 19:27
да казах му..( отначало незнам защо не ми повярва, но след това се изяснихме )....

мерси на всички ;р;р ^^ вече всичко си е окей.сега ще чакаме следващите проблеми :D :D

Доста странно извъртян проблем, заложен в темата .. ;)

Ха, ти още от сега си се настроила на вълна "проблеми във връзката" ... Не бива така, мисли по-трезво ;)

mese4ka
04-22-2008, 19:34
кво ще кажете по тая тема..знам че е имало купища такива теми ама пишете пак

:D П.П: аз съм момиче де..

Какво да кажа?Не си намерила подходящият и за това си девствена.Няма абсолютно нищо лошо в това.Някога,когато дойде подходящият и това ще стане.Смешно щеше да е ако,както някой момичета в днешно време си правила секс на 12-13,с който дойде,само и само да се похвалиш на приятелките си. napylno sym syglasna :)

babity
04-22-2008, 19:36
Много поздрави на гаджето ти! Нз защо не го е направил и не ме ебе, но ако е, защото е чакал точното момиче да го поздравиш! Малко останахме хората, дето си ценим сефтето! ;)

gLoRiOuS_aNGeL
04-22-2008, 22:24
:lol: :lol: :lol: аз съм момиче и съм на 14 ....
темата е за 19 годишните девствени МОМЧЕТА

Пак не се разбрахме... :lol:

Nassgerrack
04-23-2008, 07:17
Малко останахме хората, дето си ценим сефтето! ;)

Не забравяй ,че ние с теб като дебели,грозни и тъпи нямаме друг шанс освен да чакаме ;)

Nassgerrack
04-23-2008, 07:17
Малко останахме хората, дето си ценим сефтето! ;)

Не забравяй ,че като дебела,грозна и тъпа нямаш друг шанс освен да чакаш ;) И да бързаш няма смисъл.

apparition
04-23-2008, 08:55
Много поздрави на гаджето ти! Нз защо не го е направил и не ме ебе, но ако е, защото е чакал точното момиче да го поздравиш! Малко останахме хората, дето си ценим сефтето! ;)

точно това ми каза и той...че е чакал подходящото момиче, но малко се стреснах като ми каза че го е намерил (демек мен), щото аз мисля че не съм готова, но той каза 4е щом е чакал толкова време ще чака и още :oops:

Anarion
04-24-2008, 08:20
Кво чакаш, ходи в някой жиголо бар 8-)