PDA

View Full Version : Дали..?



xxDeeDeexx
04-22-2008, 11:26
Здравейте (:

Пускам тази тема,за да ви задам няколко въпроса..
Таа висока съм 1,63 , 51 кг ... на 13 съм . Искам да си стегна корема..в началото на учебната година ме принудиха да спра танците,за да мога да ходя на колкото се може повече уроци :-x 7 клас съм..изпити...аа на танци ходех от 4 години.......през тва време ядях каквото исках и колкото исках..щот всичко топях с танците..обаче в момента нямам никакво време за квито и да са физически упражнения освен коремни преси (правя по 200 на ден...) .. от два дена карам няква диета..някой я беше предложил...по 100 гр сирене сутрин,на обяд чай и сирене и вечер варено яйце..резултати няма, но не ги и очаквам само след толкова малко време..ноо искам до 24 май да направя всичко възможно да го стегна тоя корем.....нещо друго от изброените до сега неща мога ли да напрая ? :oops: :-o

kocko
04-22-2008, 11:38
ами с малко фитнес може6 се стегне6 а тва за яденето със суренето е ацки тъпо но се тая ами трябва да намали6 въглефидратите тоест хляб сладки не6та и така но колкото и да ослабне6 с тая диета ко пак по4не6 да яде6 след 1 месец диета 6те си стане6 пак толкос колкото сиси била оп6то взето само с трен става :)

Magi4eska_Kiss
04-22-2008, 11:56
ами с малко фитнес може6 се стегне6 а тва за яденето със суренето е ацки тъпо но се тая ами трябва да намали6 въглефидратите тоест хляб сладки не6та и така но колкото и да ослабне6 с тая диета ко пак по4не6 да яде6 след 1 месец диета 6те си стане6 пак толкос колкото сиси била оп6то взето само с трен става :)
Съгласна съм, така е! Тренировки "му е майката" (където има една дума :D )

TheBeliever
04-22-2008, 12:01
Казваш, че нямаш време за физически упражнения и в същото време искаш да се стегнеш. Без упражнения не става :?
Аз ти предлагам аеробика. Топи излишните мазнини, стяга и тонизира тялото като цяло. И при постоянство за 3-4 седмици може и да успееш да се стегнеш. Естествено трябва да внимаваш с храненето, не да спазваш диети, защото след това пак ще качваш, но просто да следиш с какво се храниш.

П.П Аеробни тренировки могат да се правят и в къщи. Просто си теглиш DVD и започваш. Аз лично препоръчвам Ministry Of Sound Pump It Up Workout 2004. Изключително приятно и забавно и много ефективно. Един час дълго. От седмица го правя и вече сам -2кг и видимо по-стегнато тяло. :grin: Пробвай и ти ако искаш :)

xxDeeDeexx
04-22-2008, 14:05
Благодаря на всички =]

а някакви други диети да предложите?Изпитани обаче. :-D

moon_flower
04-22-2008, 14:10
Стягнаето си ства само със спорта и тва си е.Никва диете не бачка..за съжаление. :D
А за диетите,ами пиеш много вода(около 2 литра дневно ), ядеш много плодове и зеленчуци и махаш белия хляб,захарта,много сол,брашното...вредните наща.Не че някога съм била на диета та да знам,но пък при много мои приятелки се получи много успено.Но след това трябва да продалжиш да се храниш здравословно,защото в противен случай ще се получи обратен ефект. :)

6DBK
04-22-2008, 16:37
Здравейте (:

Пускам тази тема,за да ви задам няколко въпроса..
Таа висока съм 1,63 , 51 кг ... на 13 съм . Искам да си стегна корема..в началото на учебната година ме принудиха да спра танците,за да мога да ходя на колкото се може повече уроци :-x 7 клас съм..изпити...аа на танци ходех от 4 години.......през тва време ядях каквото исках и колкото исках..щот всичко топях с танците..обаче в момента нямам никакво време за квито и да са физически упражнения освен коремни преси (правя по 200 на ден...) .. от два дена карам няква диета..някой я беше предложил...по 100 гр сирене сутрин,на обяд чай и сирене и вечер варено яйце..резултати няма, но не ги и очаквам само след толкова малко време..ноо искам до 24 май да направя всичко възможно да го стегна тоя корем.....нещо друго от изброените до сега неща мога ли да напрая ? :oops: :-o
еми според мен не трябва да сваляш повече освен ако нямаш коремче ;) ако си отпусната само стягай мускулите с малки гирички ;) няма смисъл ако нямаш коремче да продължаваш да отслабваш щото става грозно ;) Относно други диети няма смисъл ... яж по няколко пъти на ден зеленчуци и плодове без пшенични изделия ... пълнозърнест хляб може ... бяло месо ( например пилешко ), нискомаслено кисело мляко с овесени ядки и много вода както казаха по-горе и тренировки във фитнеса :) няма смисъл да си тормозиш тялото с диети :) Успех. :)

xxDeeDeexx
04-22-2008, 17:12
Благодаря много на всички =]
След като пуснах темата си вдигнах задника и отидох до работата на майка ми..2 км...и на връщане 2,само че вървях,а не тичах..след тва с 1 фр се разхождахме може би още толкова..ее дано има резултат..

TheBeliever
04-22-2008, 17:15
fanny_magnet Аз го изтеглих от локален сървър иначе сам го засичала по чуждестранни торент сайтове. Потърси в Google и ще го намериш. :)

babykiller_
04-22-2008, 17:41
ами с малко фитнес може6 се стегне6 а тва за яденето със суренето е ацки тъпо но се тая ами трябва да намали6 въглефидратите тоест хляб сладки не6та и така но колкото и да ослабне6 с тая диета ко пак по4не6 да яде6 след 1 месец диета 6те си стане6 пак толкос колкото сиси била оп6то взето само с трен става :)
Съгласна съм, така е! Тренировки "му е майката" (където има една дума :D )
+1 8) 8)

adizitk1
04-22-2008, 17:56
Вместо да праиш по 200 коремни преси на ден си земи едно DVD с упражнения за плосък корем и ги праи по няколко пъти на седмица.Аз правя така и съм в отлична форма :grin: ,но не забравяй,че никой не харесва кльощави момичета,така че,прецени дали имаш нужда от това.

deville`f
04-22-2008, 18:28
знаеш ли..и аз правех по поне 100 коремни на ден....и в продължение на месеци никаква разлика...знаеш ли защо?защото не правех за правилните мускули...така че...трябва да внимаваш и какви коремни правиш се пак,дали са точни...
а за танците.....за нищо на света не ги спирай...аз така спрях моите...и сега съжелявам защото като ги почнах пак мн по бързо се уморявам....и т.н...

elitututu
04-22-2008, 18:54
Стягнаето си ства само със спорта и тва си е.Никва диете не бачка..за съжаление. :D
А за диетите,ами пиеш много вода(около 2 литра дневно ), ядеш много плодове и зеленчуци и махаш белия хляб,захарта,много сол,брашното...вредните наща.Не че някога съм била на диета та да знам,но пък при много мои приятелки се получи много успено.Но след това трябва да продалжиш да се храниш здравословно,защото в противен случай ще се получи обратен ефект. :)
+1 8)

TopTa
04-22-2008, 19:42
korema s glad ne se stqga, ot opit 6te ti kaja :? nai-nadejni sa koremnite i dr oprajnenia za tazi oblast!

xxDeeDeexx
04-22-2008, 19:46
Така..а относно това,че не харесвали кльощави момичета..аз това не го правя,за да ме хареса еди кой си!Правя го заради себе си :-D

Mademoiselle
04-23-2008, 04:54
moje6 da pravi6 kardio trenirovki tae bo v doma6ni usloviq,otkam hranata po4ni da qde6 zdravoslovno-sutrin mlqko s miusli naprimer,obed i ve4er meso sas garnitura,qj samo plodove i otvreme-navreme 4eren 6okolad za ne6to sladko,med sa6to moje.Uspeh!

CataclysmicAbyss
04-23-2008, 05:48
Хмм....тва DVD и аз ше го пробвам =; Ето ви линкче, ако не сте го намерили още Ministry Of Sound Pump It Up Workout 2004 (http://www.mininova.org/tor/931448)

TheBeliever
04-23-2008, 06:53
Хмм....тва DVD и аз ше го пробвам =; Ето ви линкче, ако не сте го намерили още Ministry Of Sound Pump It Up Workout 2004 (http://www.mininova.org/tor/931448)

Надявам се и на вас да помогне. Аз съм изключително доволна. Вярно е, че много се изморяваш, но си заслужава. И няколко съветчета - ако почувствате, че се преуморявате спрете за минутка, две. В началото натоварването е ужасно, но след 3-4 тренировки се свиква. И пийте много вода, защото потенето е огромно и организма може да се обезводни.
Късмет и не се отказвайте. Може да ви се струва, че няма начин да издържите до края, но стискайте зъби и резултатите ще са налице. Пък и накрая чувството на удовлетворение е несравнимо.

П.П Изпълнявайте програмата с колкото се може по-малко дрехи - от опит знам, че само пречат :D