PDA

View Full Version : Какво да правя ?



Nicksan
04-22-2008, 12:18
Здравейте искам да ви питам нещо защото аз не мога да преценя сам значи на нова година се запознах с едно момиче и я харесах и преди половин един месец горе долу и взех скайпа от този който беше направил купона на нова година защото и аз бях решил да правя купон но нещата се отложиха и така проължихме да си пишем за всичко как е и такива работи и я поканих да излезем след няколко дена и излезнахме и сичко мина много добре разхождах ме се говорихме си за всичко играхме билярд и така след това аз и купих билет за металика а и казах че един приятел го е уредил безплатно и и купих кристална ябълка та дадох и и двете работи и билета и красталната ябълка и след тфа започна почти секи ден да идва в даскалото ми обаче като дойде все вика момчето което направи купона на нова година защото той учи в мойто даскало на мен честно казано не ми е много приятно и така това че го вика секи път и днес пак доде в даскало да се види с него и по скайпа ми го каза тфа че щяла да идва до го види и и казах ако иска да звънне да ми клипне ако иска разбира се и тя беше дошла но не ми беше клипнала и и се обадих кат си тръгнах и првото което тя каза беше ти в час ли си и и казах не и тя каза да ида с тях аз казах че не искам да им се пречкам и тя отвърна че не са само те двамата и аз не отидох отказа та въпросът ми е дали я гобя като приятел след като сме се виждали само 1 път само ние двамата след това тя идваше само в мойто даскало и винаги викаше този който беше направил купона от нова година или засича някой друг приятел който не зне че учи там и го кани и него та въпросът ми е дали я губя като приятел ? мерси предварително за помоща

Nassgerrack
04-22-2008, 12:35
А аз щях да правя забележки за правописа :D
Чак от после видях ,че има само 2 изречения! :D

Пич, зарежи я работата. С мацката ше се вържеш толкова , колкото ше вържеш тройката по български

kocko
04-22-2008, 12:40
ами маи да нз покания пак да излезете само 2-та и ако откаже или не6то такова я губи6 :)

xercu
04-22-2008, 12:54
Мразя да пиша едно и също мнение 2 пъти :x
Та мисълта ми е ... Земи вкарай някоя друга точица , запетайка и говори малко по членоразделно , така че да мога да те разбера... Засрами се !!! Даже kocko пише по правилно от теб !!!

life.hates.me
04-22-2008, 13:09
Кажи и директно, че ти е неприятно като не вика теб, а само онова момче от купона .. 100 % съм сигурна, че ще престане и ще ти обръща повече внимание :) (освен, ако не е някаква тъпа лигла .. Може да ти се изхили като и го кажеш ..) Нищо не губиш да опиташ :)

Nicksan
04-22-2008, 13:14
life.hates.me : ( Кажи и директно, че ти е неприятно като не вика теб, а само онова момче от купона .. 100 % съм сигурна, че ще престане и ще ти обръща повече внимание (освен, ако не е някаква тъпа лигла .. Може да ти се изхили като и го кажеш ..) Нищо не губиш да опиташ ) напротив мога да я изгубя като приятел а аз не искам това да става аз не искам да има нищо повече освен едно стабилно приятелство а за запетайките и точките се извинявам но не ми е навик акто пиша на компютър да ги слягам

1000RR
04-22-2008, 13:22
Магията с тая кучка не е станала.
Търси следващата.

kato` limonche
04-22-2008, 17:53
Мразя да пиша едно и също мнение 2 пъти :x
Та мисълта ми е ... Земи вкарай някоя друга точица , запетайка и говори малко по членоразделно , така че да мога да те разбера... Засрами се !!! Даже kocko пише по правилно от теб !!!
:lol: Не бъди дребнав :-P . Точки, запетайки- момчето такива сложни дилеми разисква, че сам не може да ги обясни, та чак и запетайки да се сети са сложи - много му идва :-P .

xercu
04-22-2008, 18:18
Мразя да пиша едно и също мнение 2 пъти :x
Та мисълта ми е ... Земи вкарай някоя друга точица , запетайка и говори малко по членоразделно , така че да мога да те разбера... Засрами се !!! Даже kocko пише по правилно от теб !!!
:lol: Не бъди дребнав :-P . Точки, запетайки- момчето такива сложни дилеми разисква, че сам не може да ги обясни, та чак и запетайки да се сети са сложи - много му идва :-P .ох... прощавай ... ич не ми дойде на акъла че може да е прекалено ангажиран... 8-)

oziato
04-23-2008, 14:00
be mai ne q iskash samo kat priqtel ama are...
mi kazi i napravo kakvo mislish(ako mislish ne6to stot 2 izre4eniq si gi pisal 15 pati :D ) ama nai vaznoto e sam da se razberesh ko iskash

soulja_girl4e
04-23-2008, 14:41
Мразя да пиша едно и също мнение 2 пъти :x
Та мисълта ми е ... Земи вкарай някоя друга точица , запетайка и говори малко по членоразделно , така че да мога да те разбера... Засрами се !!! Даже kocko пише по правилно от теб !!!
:lol: Не бъди дребнав :-P . Точки, запетайки- момчето такива сложни дилеми разисква, че сам не може да ги обясни, та чак и запетайки да се сети са сложи - много му идва :-P .ох... прощавай ... ич не ми дойде на акъла че може да е прекалено ангажиран... 8-)
Ki to4ki, kvi 5 leva?! ta toi e nabutal vs v edno izre4enie! aideeeee po jivo, po zdravo! :-x

fuck_me_pls
04-23-2008, 17:10
е вие вместо да му помогнете нещо такоа,зехте и станахте учители по БГ да гледате къде има запетая и точка.Тва не е мястото.А по темата...според мене е най-добре,да я зарежеш!

kael
04-23-2008, 17:34
ти да не си някав кооперативен собственик на нея? само зад гъзъ ти ли да върви? както ти, така и тя треа да си имате повече от един приятел

and1___
04-23-2008, 18:08
оффф ... да не е на даскало бе майка му...
да се бил засрамил вика :lol: човек е седнал пред компа за да разбусне , не да мисли за запекаики точки и сякви такаваа!!
Кво да ви обяснявам на вас вие сте по злобни и от пуберитее!!! :-x :-x :-x