PDA

View Full Version : Достатачно ли е просто ''обичам те''



BuJlDozeRa
04-22-2008, 13:04
А е хора приятелката ми постоянно се самнява в тва че я обичам постоянно ми говори че съм казвал '' обичам те '' просто ей така...тва не е така просто имах много идеи как да и докажа че я обичам но...тя неиска нито едно от нещата...дайте някои савет плс..

xercu
04-22-2008, 13:07
Не че нещо ... ама тя просто или ти няма доверие , или е леко заблудено момиче... Докажи й че я обичаш по свой си начин , без консултация с нея и ако пак не е доволна ... Показвай и накъде е пътя...

moon_flower
04-22-2008, 13:10
В интерес на истината,щом толкова не ти вярва,можеш просто да я хванеш и да и кажеш това,което казваш тук.Просто стани малко по сериозен и и кажи,че наистина я обичаш и държиш на нея,и че една връзка се гради на доверие и няма причина да се съмнява в теб :) Кажи и го по най сериозният възможен начин,обясни и го,момичетата обичаме да ни обесняват надълго и нашироко :D

GameMaster
04-22-2008, 13:13
Emi sig se symnqva tolkova v teb zashtoto ti nqam doverie....Nie momichetata sme takiva.Abe probvai s nqkakva priqtna iznenada...Ili 1 buket rozi s kartichka OBICHAM TE! ... ;-)

_FaShIoN_
04-22-2008, 13:20
..Вместо да й го казваш толко често,по-добре се опитай да й го покажеш,защото не са важни думите,а делата... :)

neshty
04-22-2008, 13:30
Emi sig se symnqva tolkova v teb zashtoto ti nqam doverie....Nie momichetata sme takiva.Abe probvai s nqkakva priqtna iznenada...Ili 1 buket rozi s kartichka OBICHAM TE! ... ;-)
+1 :P

krem4et0
04-22-2008, 13:36
Само обичам те не стига. Трябва да е истина и да го подкрепиш с действия!

prettyIdeath
04-22-2008, 13:39
" Любовта не се казва - а се доказва!"

ПС: Не ти вярва или защото си вършил простотии зад гърба и и тя е разбрала или сте от много малко време заедно!

FatPanda
04-22-2008, 13:40
само с думи не става,трябва да й го докажеш

kocko
04-22-2008, 13:41
ДОКАЖИ И ГО ;) ПО НЯКЪВ НА4ИН НЕМОГА ТИ КАА ТО4НО КАК 6ТОТО НЗ НЕВИ ПОЗНАВАМ :)

GabisiTa
04-22-2008, 14:52
Само обичам те не стига. Трябва да е истина и да го подкрепиш с действия!

Мхммм ;-) :mrgreen:

VerryBerry
04-22-2008, 15:22
" Любовта не се казва - а се доказва!"

ПС: Не ти вярва или защото си вършил простотии зад гърба и и тя е разбрала или сте от много малко време заедно!

+1

MaRcHeLiTkAa
04-22-2008, 16:16
mi da ti kaja 4estno...ne mi se vqrva da i go dokaje6 ...sled kato sam neznae6 kak ...i iska6 4ujdi saveti..edva li nqkoi ot u4asnicite vav foruma poznavat momi4etoti...seki ima razli4no mnenie po vaprosa ..i tva da izpolzva6 ne6ty ot savetite tuk...vse edno pak q laje6 za6toto prosto e 45ujda idedq..to trqbva da doide ot samo sebesi....
p.p. ...a i edvali tova 4e si pusnal temata vav foruma v koito tq vliza i ti go znae6 mn dobre ..e dokazatelstvo..daje naprotiv .dokazva neinata teoria

BuJlDozeRa
04-22-2008, 16:16
XxX^MeTaJL*BiTcH^XxX написа:
" Любовта не се казва - а се доказва!"

ПС: Не ти вярва или защото си вършил простотии зад гърба и и тя е разбрала или сте от много малко време заедно!

Нищо не съм правил зад гарба и,тя знае по сяко време каде съм и с кой съм. А колкото до другите незнам какво да направя затова...винаги се опитвам да и го докажа...направих страшно много промени в себе си защото виждах че не и е добре...спрях да излизам с компанията си изобщо единственото време което излизам или съм с нея или съм на фитнес..и много често и подарявам цветя...може би едно 50 процента от както сме излизали...

BuJlDozeRa
04-22-2008, 16:18
mi da ti kaja 4estno...ne mi se vqrva da i go dokaje6 ...sled kato sam neznae6 kak ...i iska6 4ujdi saveti..edva li nqkoi ot u4asnicite vav foruma poznavat momi4etoti...seki ima razli4no mnenie po vaprosa ..i tva da izpolzva6 ne6ty ot savetite tuk...vse edno pak q laje6 za6toto prosto e 45ujda idedq..to trqbva da doide ot samo sebesi....
p.p. ...a i edvali tova 4e si pusnal temata vav foruma v koito tq vliza i ti go znae6 mn dobre ..e dokazatelstvo..daje naprotiv .dokazva neinata teoria
МАРЧЕЛИТКЕ НЕ СЪМ ГЛУПАВ ЗНАМ ЧЕ СИ ТИ МИЛООООО :x

xercu
04-22-2008, 16:20
mi da ti kaja 4estno...ne mi se vqrva da i go dokaje6 ...sled kato sam neznae6 kak ...i iska6 4ujdi saveti..edva li nqkoi ot u4asnicite vav foruma poznavat momi4etoti...seki ima razli4no mnenie po vaprosa ..i tva da izpolzva6 ne6ty ot savetite tuk...vse edno pak q laje6 za6toto prosto e 45ujda idedq..to trqbva da doide ot samo sebesi....
p.p. ...a i edvali tova 4e si pusnal temata vav foruma v koito tq vliza i ti go znae6 mn dobre ..e dokazatelstvo..daje naprotiv .dokazva neinata teoria
МАРЧЕЛИТКЕ НЕ СЪМ ГЛУПАВ ЗНАМ ЧЕ СИ ТИ МИЛООООО :xBUSTED !!! :-P :lol:

fuck_me_pls
04-22-2008, 16:44
ne e dodaty4no samo da keje6 obi4am te..a da go pokaje6 :D

vesito13
04-22-2008, 16:51
mi da ti kaja 4estno...ne mi se vqrva da i go dokaje6 ...sled kato sam neznae6 kak ...i iska6 4ujdi saveti..edva li nqkoi ot u4asnicite vav foruma poznavat momi4etoti...seki ima razli4no mnenie po vaprosa ..i tva da izpolzva6 ne6ty ot savetite tuk...vse edno pak q laje6 za6toto prosto e 45ujda idedq..to trqbva da doide ot samo sebesi....
p.p. ...a i edvali tova 4e si pusnal temata vav foruma v koito tq vliza i ti go znae6 mn dobre ..e dokazatelstvo..daje naprotiv .dokazva neinata teoria
МАРЧЕЛИТКЕ НЕ СЪМ ГЛУПАВ ЗНАМ ЧЕ СИ ТИ МИЛООООО :x опппппппп май ядоса приятелката :(

BuJlDozeRa
04-22-2008, 16:59
mi da ti kaja 4estno...ne mi se vqrva da i go dokaje6 ...sled kato sam neznae6 kak ...i iska6 4ujdi saveti..edva li nqkoi ot u4asnicite vav foruma poznavat momi4etoti...seki ima razli4no mnenie po vaprosa ..i tva da izpolzva6 ne6ty ot savetite tuk...vse edno pak q laje6 za6toto prosto e 45ujda idedq..to trqbva da doide ot samo sebesi....
p.p. ...a i edvali tova 4e si pusnal temata vav foruma v koito tq vliza i ti go znae6 mn dobre ..e dokazatelstvo..daje naprotiv .dokazva neinata teoria
МАРЧЕЛИТКЕ НЕ СЪМ ГЛУПАВ ЗНАМ ЧЕ СИ ТИ МИЛООООО :x опппппппп май ядоса приятелката :(

МАЙ ЛИ....ужас 8-[ :(

xxxSnowflakexxx
04-22-2008, 18:05
Naistina mn lesno moje6 da kaje6 na drug 4e go obi4a6,no trudno se dokazva vse pak se opitai da i go dokaje6 dori i tq da ne iska!!!! Uspeh

mese4ka
04-22-2008, 19:04
"obi4am te" xam v tezi dumi se sybira vsi4ko nai-hubavo ne znam kakvo pove4e da i kajesh ... sled kato tq ne ti vqrva ne mislq 4e ima drug na4in da q obedish tq kk\akvo iska zvezdi li da i svalqsh ... (sorry za latinicata ama nqma drug na4in za sega)