PDA

View Full Version : Вежди



lilit_666
04-22-2008, 14:56
Pyrwo se izwinqwam, 4e ne pi6a na kirilica, ama kirilizatoryt mi se bygna.
Ta za 2 pat hodih na kozmetik za wejdite.Predniq pyt samo mi gi oskyba, no dnes gi podrqza s noji4ka i se pritesnqwam da ne wzemat da rastat mn dylgi, kydrawi i gadni i da se nalaga ws sedmica da hodq da gi oprawqm, za6toto poprincip iskah samo forma da im predade i sama da si gi poddyrjam.Ta nqkoi podrqzwa li si wejdite???

LipSoFAnAnGel
04-22-2008, 15:32
Нееее не си подстригвам веждите :D :D Може твоите да са много буйни и за това да ти ги е скъсила :D

Magi4eska_Kiss
04-22-2008, 16:19
леле, ужас...

след година ще трябва да ги минаваш с ъглошлайф... :razz: :lol:
:razz: :razz: :razz:

pinki
04-22-2008, 16:33
оле, че сте малоумни! :-x Не се притеснявай :) Аз моите си ги подрязвам отпред малко, защото леко стърчат. Преди седмица ги подрязах и още не са пораснали, а ест от време на време като видиш, че има нужда ги подстригвай сама няма нужда да ходиш всеки път на козметик :wink:

lilit_666
04-22-2008, 19:00
оле, че сте малоумни! :-x Не се притеснявай :) Аз моите си ги подрязвам отпред малко, защото леко стърчат. Преди седмица ги подрязах и още не са пораснали, а ест от време на време като видиш, че има нужда ги подстригвай сама няма нужда да ходиш всеки път на козметик :wink:
Ama az nqmah nuvda, za6toto sa si podredeni i ne sa mn dylgi- nz 6to re6i da gi rezne.Da ne zeme sega da se naru6i strukturata i da trqbwa da go prawq 6ta, ne 6ta we4e?

pinki
04-22-2008, 19:32
хмм изчакай сега да видиш какво ще стане :) ако не дай си Боже тръгнат да растат ще се налага да ги потдържаш :)

NH3
04-22-2008, 19:36
без вежди щи е много гот

bungle
04-22-2008, 19:41
Ще ги рисуваш като тоя от аватара ми. :D

tqnko1
04-22-2008, 19:49
леле, ужас...

след година ще трябва да ги минаваш с ъглошлайф... :razz: :lol:
имено!!

otherworldly
04-22-2008, 20:30
нямам идея ... не се занимавам с мойте :D :D природно оформени и красиви 8-) :D

SINDEL
04-23-2008, 06:11
Омг... за пръв път 4увам за подстригване на вежди :D Назад съм с материала.
Не, моите не ги подстригвам, така 4е не мога да ти помогна.

if4etU_bLg
04-23-2008, 17:47
Мии не ги подстригвам :-D Някакси много неестествено ми стои като видя момиче с буквално `окастрени`вежди :? Ама като най-предните косъмчета са по-дългички е неизбежно. :)

sexa_na_kompleksa
04-23-2008, 17:54
Ако козметичката ти е професионалистка, довери й се. ;)

Liar
04-23-2008, 18:44
Дълги къдрави буйни мале мале xDDDDDDDDDDDDD
Не знам от какво се притесняваш това което описваш е невъзможно да се получи.
А веждите се подкъсяват с ножичка когато има косми които не трябва да се отскубнат но са по-дълги и пречат да се достигне до желаната форма.На мен козметичката също ми подрязва някои косъмчета с ножичка.И не мога да разбера кво ви е толкова смешно ???
А пък тоя пост:

Мии не ги подстригвам :-D Някакси много неестествено ми стои като видя момиче с буквално `окастрени`вежди :? Ама като най-предните косъмчета са по-дългички е неизбежно. :)
толкова абсурден...Виждала си ти момиче с "неестествено окастрени" вежди трънци...То просто не си личи.Кво се правите на интересни го приемате като нещо странно и срамно не знам :?

Undying
04-23-2008, 18:58
Аз също се очудих на реакцията на повечето.Явно като чуят подрязване си представят някакви страшни картини където ти режат веждите с ножица.Всъшност няма такова нещо,както казаха се подрязват само върховете на косъмчетата,които стърчат,или пък нещо друго във формата им не е наред.Аз лично не съм ги подстригвала до сега,но имам сериозното намерение да го направя.

varnen4e
04-23-2008, 20:16
И аз моите си ги подстригвам.. Ама аз им отделям по много време и внимание иии много си ги обичкам. :)

chipi_kaoo
04-24-2008, 14:55
Омг... за пръв път 4увам за подстригване на вежд Да веееее ти ТВ не гледаш ли? Колко продукти предлагат за подстригване на веждите. Много сте зле. Щом козметичката е преценила, значи така е трябвало.
А до авторката: ти не я ли попита дали ще има нужда от редовно подстригване? Еми аз не съм козметик, и немога да кажа компетентно мнение, но мисля, че няма нищо лошо в това.

~Munika
04-24-2008, 20:44
Т'ва е супер нормално,става с четчица(като от спирала) решиш ги нагоре към челото и това което "излиза" с една малка ножичка се маха много внимателно,после си решиш веждите както са си и готово........аз мойте 1 път съм ги постригвала преди около 1год от тогава не са порасли там където ги постригах :D

taina_18
04-25-2008, 15:21
Някой може ли да ми каже долу-горе колко струва при козметика, за да ми оформи веждите

OpenedSky
04-25-2008, 17:26
Дълги къдрави буйни мале мале xDDDDDDDDDDDDD
Не знам от какво се притесняваш това което описваш е невъзможно да се получи.
А веждите се подкъсяват с ножичка когато има косми които не трябва да се отскубнат но са по-дълги и пречат да се достигне до желаната форма.На мен козметичката също ми подрязва някои косъмчета с ножичка.И не мога да разбера кво ви е толкова смешно ???
А пък тоя пост:

Мии не ги подстригвам :-D Някакси много неестествено ми стои като видя момиче с буквално `окастрени`вежди :? Ама като най-предните косъмчета са по-дългички е неизбежно. :)
толкова абсурден...Виждала си ти момиче с "неестествено окастрени" вежди трънци...То просто не си личи.Кво се правите на интересни го приемате като нещо странно и срамно не знам :?

Нямам мнение ... а и струва от 3 до 7-8 лева май

Glezanka
04-25-2008, 20:19
Можела си да кажеш,че не искаш да ти 'постригва' веждите.А пък и не е фатално,и аз моите ги резвам от време на време ... :)

moni_fashion_shopping
04-26-2008, 13:59
оле, че сте малоумни! Не се притеснявай Аз моите си ги подрязвам отпред малко, защото леко стърчат. Преди седмица ги подрязах и още не са пораснали, а ест от време на време като видиш, че има нужда ги подстригвай сама няма нужда да ходиш всеки път на козметик :)