PDA

View Full Version : Дали има чувства към мен?!



victoriq
04-22-2008, 16:30
От една години излизам с една компания и коледната ваканция дойде брата на едно от момчетата.Бях го виждала два пъти преди това и го мислех за много сдухан!И една фр ми казваше,че сигурно не се отпуска,защото не ни познава.Та през ваканцията излезе с нас и се оказа,че е много забавен и никога не съм била в кофти настроение в неговата компания.И ми е много добър фр и си го уважавам!Ама така се получи,че ме кефеше един от компанията и ходих с него,после с друг от компанията!И Ради ме упрекваше,след като скасахме с това момче...И като бях с един,който много ми харесваше и той "Е колко мислиш ще ходите?!" Държи се некфо миличко...И днес ми викаше как всички от старата компания го дразнат,освен аз...И се чудя дали има чувства към мен според вас?!

BlindedAngel
04-22-2008, 16:33
Много много не разбрах ко каза но незнам защо имам усещането че те харесва само като фр...Ама това си е мое мнение :)

krisi_bep
04-22-2008, 17:05
Не те разбрах много.Ти имаш ли чувства към него?Ако да,защо не му споделиш и сама ще разбереш дали е така ;)

eLeinS
04-22-2008, 17:05
Съгласна съм с BlindedAngel..Струва ми се,че всичко опира до загриженост и чисто приятелкси сърдечни чувства..Защо не го попиташ..ние можем да гадаем много..но откъде да знаем какво е на приятеля ти в главата.. :) Айде успех

MoonAngel
04-22-2008, 17:09
Може би е само приятелско чувство :)

vesito13
04-22-2008, 17:14
Мисля, че всичко е просто като приятели и нищо повече , не знам как стоят нещата , но моето мнение е такова . А и ти не ни каза нищо, което подсказва, че той има някакви други чувства към теб освен приятелски. :neutral:

life.hates.me
04-22-2008, 18:52
След като ходиш с някого, защото те кефи .. и след това го зарязваш или де да знам, не схванах много, но помисли добре дали искаш да си разваляш приятелството с това момче за едната връзка ..

А по темата - Мисля, че нищо не ти пречи да го попиташ :)

inSane_baby
04-22-2008, 18:52
А ти имаш ли чувства към него, че те интересува дали той има, защото това не се споменава никъдев поста ти?

Е, ние не можем да знаем дали той те харесва, не сме ясн0видци, ако имаш сериозни намерения към него започни да го забиваш и така нататък.. (предполагам знаеш как става)

малко извадки от поста ти:
така се получи,че ме кефеше един от компанията и ходих с него
после с друг от компанията!
И като бях с един,който много ми харесваше

Кой шести клас си ?

victoriq
04-22-2008, 19:31
Еми първо да се извиня,че е супер неясно...Ако не знаех за какво говоря и аз нямаше да се разбера:-D Ми аз към него имам чисто приятелски чувства...В сми ходех с две момчета от компанията и беше някакси тъпо!Само развалят веселбата от приятелството :( Само интриги,всеки прави мръсно на другия и т.н.А попринцип се надяввах да ми отговорите,че няма,защото не искам да се карам и с него и т.н.Мерси :)