PDA

View Full Version : 1 година ;)



PiNk_GiRl
04-22-2008, 16:50
S moito slance v sabota pravim edna godina :grin: Ta problema e 4e iskam da go iznenadam po nqkakav netradicionen,efektiven i zapomnq6t na4in :oops: No ne moga da se setq za ne6to tolkova unikalno :? Bihte li mi dali nqkoi ideiki :)

eLeinS
04-22-2008, 16:57
Хах..цъфни му рано,рано сутрин в тях с една панделка около кръста и го нацелувай.. :grin: при мен стана ефектно..а за вечерта ако ще празнувате..нещо романтично..изненадай го примерно като направиш цялата му стая в свещи и си бъдете само двамата..Не ти казах нещо различно или кой знае какво,но при мен тези изненади минаха ужасно добре :P Айде успех мила и още 1 000 х 1 годинки да имате :-)

mhmhmhmhm
04-22-2008, 17:00
евала

maybelline
04-22-2008, 17:44
Ние днес навършваме 1 година ;)
Намери сексуани зарове (в някои магазини продават, но в крайна сметка можеш да си направиш и сама). На единия зар пише "хола", "спялнята", "кухнята", коридора", "килера", "банята", а на другия "той отгоре", "задна прашка", "тя отгоре", "69", "на стената", "прави". Хвърляте ги и пикантното в сексуално отношение е осигурено, а можеш да разнообразиш с нови прашки, стриптийз и т.н. Иначе за подарък, може да му купиш боксерки с 2 ръчички на дупето и надпис тип "Пипни ме тук и тук". Ако имате възможност, можете да се изкъпете заедно (като запалите свещи около ваната и изгасите лампата). Успех и честито! ;)

ell_ownz
04-22-2008, 18:06
ami ako tq oshte ne pravi sex??? :D:D:D

PiNk_GiRl
04-22-2008, 18:13
ami ako tq oshte ne pravi sex??? :D:D:D

Nqma takava veroqtnost :-D Blagodarq na vsi4ki za prekrasnite idei :) 6te se radvam na o6te takiva 8)
iii maybelline 4estito!Da imate oshte bezbroi takiva praznici :-)

Miss_Perfekt
04-22-2008, 18:14
Ние днес навършваме 1 година ;)
Намери сексуани зарове (в някои магазини продават, но в крайна сметка можеш да си направиш и сама). На единия зар пише "хола", "спялнята", "кухнята", коридора", "килера", "банята", а на другия "той отгоре", "задна прашка", "тя отгоре", "69", "на стената", "прави". Хвърляте ги и пикантното в сексуално отношение е осигурено, а можеш да разнообразиш с нови прашки, стриптийз и т.н. Иначе за подарък, може да му купиш боксерки с 2 ръчички на дупето и надпис тип "Пипни ме тук и тук". Ако имате възможност, можете да се изкъпете заедно (като запалите свещи около ваната и изгасите лампата). Успех и честито! ;)
+1 какви идеи ми даде просто :grin:

sharmen
04-22-2008, 18:16
Ох и ние правим годинка утре :grin: обаче той е в друг град в момента и няма да се връща скоро :( някакви идеики как до го зарадвам въпреки че не съм до него ?
П.С. Аз не правя секс 8-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
04-22-2008, 18:19
Ох и ние правим годинка утре :grin: обаче той е в друг град в момента и няма да се връща скоро :( някакви идеики как до го зарадвам въпреки че не съм до него ?
П.С. Аз не правя секс 8-)
Аз също, че и до годинката не се очаква да започна. ;)

maybelline
04-22-2008, 18:25
Ох и ние правим годинка утре :grin: обаче той е в друг град в момента и няма да се връща скоро :( някакви идеики как до го зарадвам въпреки че не съм до него ?
П.С. Аз не правя секс 8-)

Изпрати му голяма картичка, може и пееща, със сърчица вътре и любовно послание. Може и по интернет - http://www.123greetings.com/ . Сигурно няма да имаш възможност да го посетиш, въпреки че е добра идея. Честитете си по телефона, но това с любовната картичка е по-"влюбен" вариянт ;)

hahavteen
04-22-2008, 18:34
Ох и ние правим годинка утре :grin: обаче той е в друг град в момента и няма да се връща скоро :( някакви идеики как до го зарадвам въпреки че не съм до него ?
П.С. Аз не правя секс 8-)

Не правите ли 11 месеца? 8-)
Иначе идейка за теб... Хмм ами скоро бях постнала някои специални подаръци които бях правила на бившия ми приятел и ако искаш може да ми намериш поста чрез търсачката и да си харесаш нещо и да му го подариш в по-романтична атмосфера но през деня примерно и някъде навън (дойде ми на ума украсена с панделки и балони беседка). Иначе има доста идеи в www.lovingyou.com :)
Честито на всички които имат годишнина тия дни! :-)

ЕДИТ
Опа сори пропуснах момента че няма да сте заедно...
Ами на мен един приятел(просто приятел) ми прати преди няколко години писмо за рожденния ми ден(24 страници) + една негова рисунка правена специално за мен + един диск с песни които мисли че ще ми харесат. Може и ти да го изненадаш с писмо или голяма картичка или дори колет! Според мен е сууупер сладко и мн ще го зарадваш и изненадаш най-малкото защото няма да очаква тъй като малко хора в наши дни използват пощата :) В сайта който дадох по-горе има идеи и за такива случаи така че се поразрови :)

AceXe
04-22-2008, 18:35
Честито да ви е, мила : :grin: :grin:

soulja_girl4e
04-22-2008, 18:36
:shock: lol kakyv den e utre 4e vs pravqt "idna gudinkaaaa"? 8-)

alex_devv
04-22-2008, 22:40
влезни рано сутринта при него преди се е събудил и му пръдни в носа :lol: :lol:

ForgottenHopes
04-22-2008, 22:41
Хаха, това е идея.

Подкрепям я напълно. Ще бъде точно това, което искаш. Неочаквана, ефектна и изпълнена с любов и романтика. :)

Mademoiselle
04-23-2008, 04:39
sigurno i toi 6te podgotvi nqkakva iznenada,taka 4e mu kupi ne6to efektno i imai edno na um kade na gotino mqsto mojete da otidete,daje ako si re6ila vsi4ko da e v tvoi race rezervirai napravo.Drug variant e naprimer da nqma nikoi vav vas,da ukrasi6 sas sve6ti i sarca ili ne6to takova i da re6i6 sama kakvo 6te e prodaljenieto na iznenadata.. ;) kasmet!

sharmen
04-23-2008, 04:50
Ох и ние правим годинка утре :grin: обаче той е в друг град в момента и няма да се връща скоро :( някакви идеики как до го зарадвам въпреки че не съм до него ?
П.С. Аз не правя секс 8-)

Не правите ли 11 месеца? 8-)
Иначе идейка за теб... Хмм ами скоро бях постнала някои специални подаръци които бях правила на бившия ми приятел и ако искаш може да ми намериш поста чрез търсачката и да си харесаш нещо и да му го подариш в по-романтична атмосфера но през деня примерно и някъде навън (дойде ми на ума украсена с панделки и балони беседка). Иначе има доста идеи в www.lovingyou.com :)
Честито на всички които имат годишнина тия дни! :-)

ЕДИТ
Опа сори пропуснах момента че няма да сте заедно...
Ами на мен един приятел(просто приятел) ми прати преди няколко години писмо за рожденния ми ден(24 страници) + една негова рисунка правена специално за мен + един диск с песни които мисли че ще ми харесат. Може и ти да го изненадаш с писмо или голяма картичка или дори колет! Според мен е сууупер сладко и мн ще го зарадваш и изненадаш най-малкото защото няма да очаква тъй като малко хора в наши дни използват пощата :) В сайта който дадох по-горе има идеи и за такива случаи така че се поразрови :)

пропуснах да спомена че ни е годинка от както се запознахме,откакто ходим е идния месец.(Той е толкова въодушевен,даже ми звъня днес звучеики много ръзвалнуван и ме пита получила ли съм колета и когато казах не той отвърна само:"Хм трябваше да е пристигнал вече ще им се обадя аз на тезиии,чао Пате обичам те" и затвори :-D ),инъче мерси за чудесните идеики.Реших да го изненадам с едно посещение :grin:

Nassgerrack
04-23-2008, 07:11
Реших да го изненадам с едно посещение :grin:

Недей! Не знаеш с коя ше го свариш по това време.

zaetasum
04-23-2008, 07:49
Реших да го изненадам с едно посещение :grin:

Недей! Не знаеш с коя ше го свариш по това време.
+1 :grin:
8) SLADYRI STE VIE 1 GODINAAA :grin: LELEEEEE